Wyzwanie dla Was!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 12:50   #1
Serendipity84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Unhappy

Wyzwanie dla Was!!!


Witajcie!
Chciałam prosić Was o radę dotyczącą zmiany mojego wyglądu. Problemem u mnie są głównie włosy a raczej ich brak. Ostatnio potwornie mi wypadają, zrobiły mi się zakola nad czołem a do tego sa niesamowicie cienkie, rzadkie i zniszczone. Kolejnym moim kompleksem jest ogromny nos. Zastanawiam się czy jest jakakolwiek fryzura, która będzie odpowiednia dla tak rzadkich i zniszczonych włosów Dodam tylko, że obecnie nigdy nie wychodzę z domu bez użycia do włosów ogromnej ilości pianek i lakierów, bo inaczej po prostu ich nie ma
Niestety posiadam w tej chwili tylko to jedno zdjęcie. Było robione jakiś czas temu. Zaznaczam, że wtedy miałam 2 razy więcej włosów!!!!
1. Opalam się na różowo, później kolor opalenizny zmienia się na złocisty.
2. Kolor oczu - niebieski
3. Mam kilka złotych piegów na nosie
4. kolor włosów - mysi, średni blond
5. kolor ust - raczej różowy
6. Dobrze czuję się w brązach i niebieskościach

Będę wdzięczna za wszelkie porady!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0370.jpg (111,2 KB, 449 załadowań)
Serendipity84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:10   #2
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

Jeżeli mogę coś poradzić to głównie na temat włosów...Na wypadanie polecałabym drożdże piwne (chyba tak to się nazywa) Tanie i skuteczne, sprzedawane w aptekach...Podciełabym włosy i scieniowała żeby optycznie było ich więcej ii odstawiłabym na jakis czas kosmetyki typu pianki i lakiery żeby się troche zregenerowały.
Koloru oczu i piegów szczerze zazdroszcze
mam nadzieje że choć trochę pomogłam
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:25   #3
Monikokos
Raczkowanie
 
Avatar Monikokos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

Ja na Twoim miejscu ścięłabym włoski, z krótszymi będziesz miała mniej męczarni a i włoski pewnie trochę odżyją.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (14,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sarahhardingds1.jpg (23,3 KB, 28 załadowań)
Monikokos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:51   #4
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

rozjasniasz wlosy prawda? prostownica? tez?
dobra maseczka to raz, HENNA WAX TREATMENT- duzo o niej na forum, po drugie Bellisa na włosy i paznokcie- naprawde polecam, jesli wlosy sa tak zniszczone i slabe jak piszesz mozna je obciac i dac odpoczac ciezkim stylizacjom.
Nie masz wielkiego nosa masz sliczne oczy, ladna buzie, z tego co widzę- ladna figure.. Podkreslaj to., tu masz link o podkreslaniu niebieskich oczu
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=dla+blondynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10715.jpg (42,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15623.jpg (37,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-krotkie-143.jpg (18,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotka_fryzura_2.jpg (23,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotka_fryzura_4.jpg (31,3 KB, 6 załadowań)
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:16   #5
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

Moim zdaniem tez powinnaś je ściąć i da im odżyć Po za tym jesli nie masz żadnych podstaw podejrzewać dlaczego tak Ci sie włosy osłabiły może warto iśc zrobic badania (krew itd). Zrobiłam małą symulacje z włosami i makijażem (korektor pod oczy, róż, błyszczyk i brązy na oczach - w tym brązowy tusz). Oraz zweziłam odrobine brwi i oczy jakby Ci sie bardziej otwarły Ale to tylko taka moja zabawa z resztą na zdjeciach mozesz wszystko sobie zobaczyc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635335.jpg (70,9 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635249.jpg (70,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635433.jpg (69,9 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635181.jpg (71,1 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635387.jpg (69,9 KB, 144 załadowań)
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:26   #6
RedLipstik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

dziewczyno jestes piekna! jak otowrzylam zdjecie pomyslam kurde jaka laska! duze to masz oczy nie nos i cera sliczna powiedz mi ze nie masz tu makijazu to sie zalamie ze mozna tak wygladac! ja bym postawila na oczy i kupila jakis tusz efekt sztucznych rzes plus zalotka

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

bosko byloby by ci w ciemnych czerwonych ustach ale nie takich wpadajacych w pomarancz tylko w maline
RedLipstik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:41   #7
Serendipity84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie!

Dottta bardzo dziękuję za symulacje!!! Wszystko bardzo fajne, tylko ja naprawdę mam bardzo rzadkie, elektryzujące się przylegające do głowy włosy z przeswitami i zastanawiam się czy nie będę koszmarnie wyglądała w krótkich włosach Czy myslicie że uda mi się je jakoś je układać?
Włosów nie rozjaśniam. Bardzo mocno rozjaśniają mi się od słońca.
Serendipity84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 15:51   #8
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

Jeśli masz aż takie problemy idź do endokrynologa na badania, a nie na forum o wizażu

Próbowałaś coś robić z tymi prześwitami, zakolami? = CZY BYŁAŚ Z TYM U LEKARZA?
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:27   #9
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

na ostatnim zdjęciu, które zmontowała dottta, wyglądasz jak Weronika Marczuk Pazura
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:30   #10
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

Jezeli tak mocno ci wypadajä,powinnas jak najszybcjej z tym do lekarza sie wybrac.Od siebie polecam forum pielegnacja wlosöw,tam wszystko znajdziesz,na temat zniszczonych ,wypadajäcych wlosöw.Wiem ze dziewczyny polecajä NISIM http://www.nisim.pl/ wax,i picie drozdzy.
Pielęgnacja włosów
Naprawde, Twoje wlosy wyglädajä jakbys miala mocno rozjasnione rozjasniaczem.
Sliczna dziewczyna z Ciebie jest.A nie przechodzisz czasem diety,moze ciäza,stres.....Mialas tak wczesniej ze wypadaly wlosy?
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:52   #11
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

O wizycie u lekarza Ci napisałam - lepiej sie wybrać i dla pewności zrobić badania. Obcięcie włosów (a w sumie dobre wycieniowanie) powinno je trochę unieść i nie powinnaś mieć z nimi problemów a za to moze im to pomóc w szybszej regeneracji. Po za tym długie a zniszczone i słabe włosy wcale dobrze nie wyglądają Dobra odżywa dodająca objętości tez napewno by nie zaszkodziła.
Pozdrawiam
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 12:54   #12
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

Wycieniować włoski,wyregulować brewki i trochę się umalować -będziesz robic furorę jesteś bardzo ładną kobietą...Co do wypadających włosków to witaminki i dobra odżywka-najlepiej zrób też badania i sprawdz czy nie ma to podłoża chorobowego (ale o tym dziewczyny już pisały) no i przede wszystkim pokaż się nam w tej nowej fryzurce
Pozdrawiam.
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 21:04   #13
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

naprawde jestes sliczna... duze nebieskie oczy blond wlosy, delikatna ladna uroda. tak jak oisaly dziewczyny lekarz! orpocz tego wax do wlosow slabych i ze sklonnoscia do wypadnaia ok 16 zl w aptece, skrzypowita badz belissa (witaminki) robic jakies domowe maseczki, sciac z dlugosci zeby odzyly troszke, lekko pocieniowac by nabraly lekkosci i sie podniosly, poza tym susz moze wlosy z glowa do dolu i na okraglej szczotce pasmo po pasmie, bedzie sie ich wydawalo mniej. odstaw moze pianki i lakiery na razie.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

tam mialo byc wiecej a nie mniej
nikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:30   #14
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

Serendipity84
Jak idzie Twoja zmiana,bylas u lekarza?Prosilas nas o pomoc,wiec chcemy pomöc Tobie jak najbardziej.Przeczytalam Twöj wätek na Intymnym.Trzymam za ciebie mocno kciuki,dasz radeOdezwij sie do nasczesciej.
Wklejam wätek z forumu pielegnacji wlosöw.Poczytaj troche na temat wypadajäcych wlosöw.I opinnie dziewczyn ktöre majä i mialy z tym problem.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859&page=102
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.