Solarium :/ - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-15, 16:06   #1801
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jest jakaś różnica między tymi przyspieszaczami kupowanymi w solarium (saszetka za 6-7zł) a juz wymienionym tutaj z Bielady czy np tym z Soraya (w tej chwili go mam) kosztuja z 10zeta i starczają na rok

sama uzywalam i tych z solarium, i turboprzyspieszczacza z Bielady na solarke ale jakos trudno wyłapać efekty i nie wyłapałam
ale teraz jak bede szla to nie wiem czy nie wziasc tego z Soraya (jest napisane ze pasuje na solarke) bo 6zl za same nogi wysmarowane to troche przesada


aha i taki mały offtop; ten z soraya na sloncu się zarobiscie sprawdzil!
opalenizna czysty brązik, piękny!! serio do pozazdroszczenia a zrobiona w przydomowym ogrodku i wogole jakos szybciej mnie wzielo
Te w saszetkach zawierają witaminy, które mają odżywiać skórę, i nie jest ona aż tak wysuszona a z Bielendy nie miałam, ponieważ wolę coś profesjonalnego żeby potem się nie okazało ze to sam przyspieszacz bez żadnych dodatkowych funkcji i nie hamuje powstania wolnych rodników.
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:14   #1802
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Te w saszetkach zawierają witaminy, które mają odżywiać skórę, i nie jest ona aż tak wysuszona a z Bielendy nie miałam, ponieważ wolę coś profesjonalnego żeby potem się nie okazało ze to sam przyspieszacz bez żadnych dodatkowych funkcji i nie hamuje powstania wolnych rodników.

Jest napisane "ochrona DNA skory" i nawet witamina E

ja tez jestem za profesjonalnymi ale gdybym mialam pewnosc ze one cos dzialaja, zawsze przeciez uzwalam ich jak chodzilam na solarke a skore mi tak zniszczylo ze szok.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:35   #1803
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Jest napisane "ochrona DNA skory" i nawet witamina E

ja tez jestem za profesjonalnymi ale gdybym mialam pewnosc ze one cos dzialaja, zawsze przeciez uzwalam ich jak chodzilam na solarke a skore mi tak zniszczylo ze szok.
Dlatego ja stosuje dodatkowo balsamy nawilżające serum i inne mazidła
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 20:28   #1804
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Ja nie zaklejam i nic się nie dzieje
bardzo złe podejście .
efekty możesz dostrzec dopiero za kilkanaście lat w postaci czerniaka, bądź stfu, co gorsza jakiegoś gorszego nowotworu .

teraz jesteś młoda i silna , ale kiedyś wszystkie spróchniejemy .
- i nie będzie fajnie ;d
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:36   #1805
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Ja też nie zaklejam, bo mam wszystkie malutkie. A tak jeszcze zapytam Dziewczyny: podsumowując to tygodniowo ile razy chodzicie do solarium, na ile minut i na jakie lampy? Jesteście w trakcie zdobywania opalenizny, czy teraz tylko chcecie ją utrzymać? Jak ona wygląda?

Ja jestem na etapie sama nie wiem czego Pewnie trochę utrzymania, a trochę pozyskiwania głębszego odcienia opalenizny. Chodzę1, 2 razy w tygodniu, obecnie na 10 minut na lampy 200W w łóżku leżącym lub tubie z bryzą. Jestem brązowa, ale to taki nienachalny, naturalny odcień A, no i do solarium chodzę od jakiegoś miesiąca, może trochę dłużej. Chciałabym przystopować i opalać się na słoneczku, ale niestety u mnie go nie ma
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:30   #1806
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Ja też nie zaklejam, bo mam wszystkie malutkie. A tak jeszcze zapytam Dziewczyny: podsumowując to tygodniowo ile razy chodzicie do solarium, na ile minut i na jakie lampy? Jesteście w trakcie zdobywania opalenizny, czy teraz tylko chcecie ją utrzymać? Jak ona wygląda?

Ja jestem na etapie sama nie wiem czego Pewnie trochę utrzymania, a trochę pozyskiwania głębszego odcienia opalenizny. Chodzę1, 2 razy w tygodniu, obecnie na 10 minut na lampy 200W w łóżku leżącym lub tubie z bryzą. Jestem brązowa, ale to taki nienachalny, naturalny odcień A, no i do solarium chodzę od jakiegoś miesiąca, może trochę dłużej. Chciałabym przystopować i opalać się na słoneczku, ale niestety u mnie go nie ma
Ja już tylko utrzymuje, mam ładny brązowy kolorek i nie potrzeba mi ciemniej, bo to też nienaturalnie wygląda.
Wczoraj byłam na solarium megaSun 6800 XXL ULTRA POWER, lampy 180 Wat, na 7 min i za bardzo się opaliłam. Wczoraj brzuch, dekolt,plecy i pupę miałam czerwoną, mam nadzieję że mi skóra nie będzie schodzić a dzisiaj opalenizna się bardziej pogłębiła. Już tam nie pójdę


Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 14:03   #1807
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Ja też nie zaklejam, bo mam wszystkie malutkie. A tak jeszcze zapytam Dziewczyny: podsumowując to tygodniowo ile razy chodzicie do solarium, na ile minut i na jakie lampy? Jesteście w trakcie zdobywania opalenizny, czy teraz tylko chcecie ją utrzymać? Jak ona wygląda?

Ja jestem na etapie sama nie wiem czego Pewnie trochę utrzymania, a trochę pozyskiwania głębszego odcienia opalenizny. Chodzę1, 2 razy w tygodniu, obecnie na 10 minut na lampy 200W w łóżku leżącym lub tubie z bryzą. Jestem brązowa, ale to taki nienachalny, naturalny odcień A, no i do solarium chodzę od jakiegoś miesiąca, może trochę dłużej. Chciałabym przystopować i opalać się na słoneczku, ale niestety u mnie go nie ma
Mnie się ciągle wydaje, że mam blade ręce ale jak ubiorę jasną bluzkę to dopiero widze jaka jestem brązowa Ja podtrzymuję opaleniznę, chodzę 2 razy w tygodniu bądź raz na 10 min lampy 160W wymienione
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 15:04   #1808
sstrawberry2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Solarium :/

chciaabym iść pierwszyraz na solarium patrzyłam na oferty w solarium i znalazłam jedno zastanawiam sie pomiędzy dwoma njkrótszymi rozwiazaniami 30 min za 28zł czy 50 min za 45? jak myślicie?
sstrawberry2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 18:15   #1809
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez sstrawberry2 Pokaż wiadomość
chciaabym iść pierwszyraz na solarium patrzyłam na oferty w solarium i znalazłam jedno zastanawiam sie pomiędzy dwoma njkrótszymi rozwiazaniami 30 min za 28zł czy 50 min za 45? jak myślicie?
W sumie wychodzi prawie to samo, zależy jakie lampy są na tych solariach.
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:17   #1810
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Wczoraj posiedziałam na słoneczku i jestem już opalona tak, jak chciałam
Jak często teraz odwiedzać solarium, by tylko utrzymywać tę opaleniznę? Polecacie jakieś kosmetyki do tego celu? Jak często robić teraz peeling?
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:28   #1811
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Solarium :/

witam ja właśnie idę na początku lipca na wesele i miałam iśc na solarium, ale akurat mam okres, więc przez najbliższe dni nie będę mogła iść a jak widać pogoda nie bardzo nam narazie w to lato dopisuje.
a jakie bardziej polecacie solarium, łóżko czy stojące? ja ze stojącego jeszcze nie korzystałam
__________________
"Salvame del olvido..salvame de la soledad"
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 14:56   #1812
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
witam ja właśnie idę na początku lipca na wesele i miałam iśc na solarium, ale akurat mam okres, więc przez najbliższe dni nie będę mogła iść a jak widać pogoda nie bardzo nam narazie w to lato dopisuje.
a jakie bardziej polecacie solarium, łóżko czy stojące? ja ze stojącego jeszcze nie korzystałam
Ja nie chodzę do solarium tylko przez pierwsze dwa, trzy dni okresu, bo potem już normalnie się czuję Solarium stojące ma trochę plusów. Ja generalnie chodzę raz na leżące, raz na stojące. W ten sposób można zdobyć równomierną opaleniznę
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:16   #1813
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Solarium :/

W stojącym solarium nie można sie tak zrelaksować bo jednak trzeba stać tyle czasu z rękami podniesionymi do góry. Więc jeśli chodzi o wygodę to lepsze leżące

Ja mogę polecić do opalania w solarium masło kakaowe Ziaji w sprayu. Przynajmniej u mnie skóra po zastosowaniu go przed opalaniem jest ciemniejsza niż kiedy go nie stosowałam. Dodatkowe nawilżenie zapobiega wysuszaniu skóry jak to zazwyczaj się dzieje po opalaniu w solarium.
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:30   #1814
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
witam ja właśnie idę na początku lipca na wesele i miałam iśc na solarium, ale akurat mam okres, więc przez najbliższe dni nie będę mogła iść a jak widać pogoda nie bardzo nam narazie w to lato dopisuje.
a jakie bardziej polecacie solarium, łóżko czy stojące? ja ze stojącego jeszcze nie korzystałam
To zalezy Najwygodniejsze jest leżące Ale jeśli chodzi o opaleniznę to na stojacym lepiej opala sie kark, dekold i biust
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:48   #1815
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Solarium :/

ja własnie korzystałam tylko z leżącego normalnego i z bryzą bo własnie ja to taki leń, że nie chce mi się stać, to chodze na leżące a ostatnio to byłam w styczniu lub jeszcze w lutym na solarium przed studniówką, więc byłam opalona, ale teraz znów bladziocha, chociaż ręce mam najbardziej opalone, bo słońce mnie troche chwyciło
mam tylko taki problem, że w tamtym roku opalałam się na słońcu w kostiumie kąpielowym wiązanym na szyję i został mi ten cholerny pasek...i do tej pory troszke go widać, mam nadzieję, że jak pochodzę teraz na solarium to ta róznica się zminimalizuje, a nie pogłębi...
__________________
"Salvame del olvido..salvame de la soledad"
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:21   #1816
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Dziewczyny a jak wykupuje się karnet to na określone łóżko i czas ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:39   #1817
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wykupuje się karnet to na określone łóżko i czas ?
w 'moim' solarium karnet nie zobowiązuje tylko do jednego łóżka i określonego czasu. Za każdym razem możesz wybrać inne łóżko/inny czas/masz zniżki 15-20%.
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:43   #1818
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wykupuje się karnet to na określone łóżko i czas ?
Karnet wykupuję się powiedzmy na 45 min, czyli to znaczy że masz 45 min do wykorzystania i obojętne jest na jakie łóżko pójdziesz i ile min będziesz się opalać
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:51   #1819
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Rozumiem, dzięki
Na stronce solarium, w którym chcę wykupić karnet jest napisane:

"W karnecie 6 opalanie GRATIS +10% rabatu!"
To pomyślałam, że jest to karnet na 5 razy.
Muszę wypytać się, bo może być różnie

Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 20:01   #1820
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Karnet wykupuję się powiedzmy na 45 min, czyli to znaczy że masz 45 min do wykorzystania i obojętne jest na jakie łóżko pójdziesz i ile min będziesz się opalać

U mnie wykupuje się karnet za np. 50 pln. I w zależnośći na jakie łóżko pójdziesz (bo na każdym inna cena za min) tyle Ci z karnetu ściągają+rabat.
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:27   #1821
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez myCocaine Pokaż wiadomość
U mnie wykupuje się karnet za np. 50 pln. I w zależnośći na jakie łóżko pójdziesz (bo na każdym inna cena za min) tyle Ci z karnetu ściągają+rabat.
Ja u siebie nie mam karnetu
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:17   #1822
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Solarium

wiecie co , z tymi łóżkami to jest tak różnie ...
to , że jedne są droższe wcale nie oznacza, że lepiej opalą .
no ale to jasne ; d w każdym razie wczoraj byłam w nowym solarium, jakieś popięćdziesiątnie brązujące lampy + bryza, której nie czułam i coś tam coś tam, w sumie nic się nie opaliłam, a dodam że skórę miałam dobrze nawilżoną i przygotowaną do tego zabiegu ; d
w efekcie nawet paska od majtek nie było . obejrzalam się dokladnie ;d
ale poszłam dziś do mojej pani fryzjerki na nowe, ale nie najnowsze łóżko, podwójne lampy system spaghetti? czy coś , w każdym razie ślicznie się opaliłam, już widzę efekt i nawet nie zburaczałam

może w końcu zmienię ten mój szlachetnie biały odcień -.-

whatever , powiedzcie mi proszę , co robicie by przyspieszyć opalanie nóg? zwykły przyspieszacz, czy może jakiś balsam Wam przypasował szczególnie w tej kwestii ?
(;
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 10:03   #1823
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Wczoraj kupiłam sobie spray przyspieszający opalanie z Ziaji - ciekawe, jak się sprawdzi
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 10:35   #1824
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Solarium :/

U mnie spray z Ziaji nie pomógł, a do tego jest strasznie tłusty Ja polecam przyspieszacz z Dax Cosmetics - jak dla mnie najlepszy przyspieszacz, jaki testowałam
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 10:41   #1825
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Hmm, to chyba od człowieka zależy, bo słyszałam już też wiele pozytywnych opinii o tym spray'u
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:46   #1826
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium

Cytat:
Napisane przez xNenya Pokaż wiadomość
wiecie co , z tymi łóżkami to jest tak różnie ...
to , że jedne są droższe wcale nie oznacza, że lepiej opalą .
no ale to jasne ; d w każdym razie wczoraj byłam w nowym solarium, jakieś popięćdziesiątnie brązujące lampy + bryza, której nie czułam i coś tam coś tam, w sumie nic się nie opaliłam, a dodam że skórę miałam dobrze nawilżoną i przygotowaną do tego zabiegu ; d
w efekcie nawet paska od majtek nie było . obejrzalam się dokladnie ;d
ale poszłam dziś do mojej pani fryzjerki na nowe, ale nie najnowsze łóżko, podwójne lampy system spaghetti? czy coś , w każdym razie ślicznie się opaliłam, już widzę efekt i nawet nie zburaczałam

może w końcu zmienię ten mój szlachetnie biały odcień -.-

whatever , powiedzcie mi proszę , co robicie by przyspieszyć opalanie nóg? zwykły przyspieszacz, czy może jakiś balsam Wam przypasował szczególnie w tej kwestii ?
(;
Tak system sphagetti Bo lampy brązujące mają to do siebie, ze nie widać zaczerwienień bo większy jest wspołczynnik UVA a lampy na drugim solarium mają UVB więc dlatego widzisz że się opaliłaś.
Ja mam tak brązowe nogi ze strach Ale opalalm się długo i ciągle na kosmetykach do solarium.

Edytowane przez megwink
Czas edycji: 2009-06-20 o 14:48
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:50   #1827
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

A przyspieszaczami niesolaryjnymi smarujecie się przed wyjściem z domu, czy już w solarium?
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:00   #1828
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
A przyspieszaczami niesolaryjnymi smarujecie się przed wyjściem z domu, czy już w solarium?
W solarium, tuż przed położeniem się na łóżko/wejściem do tuby.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:16   #1829
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
A przyspieszaczami niesolaryjnymi smarujecie się przed wyjściem z domu, czy już w solarium?
Ja zawsze w domu
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:22   #1830
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Teraz brakuje tylko kogoś, kto smaruje się W DRODZE na solarium.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.