Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 09:56   #3151
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość

Oto wyrko mojej niuni
pięknie!!!!!!!

czekam na resztę fotek z nowego domku!!

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Nika jak coś to te reportaże z Dzień Dobry TVN są dostępne następnego dnia na stronie http://dziendobrytvn.plejada.pl/
oooo rety!!!! dzięki!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Jasne, że napiszę. Też jestem ciekawa, szczególnie że też zaliczam się do przyszłych mamuś "tetrowych"
Idę oglądać
no ja zamierzam łączyć "tetrowe" i jednorazowe - te o których już pisałam , zrobione na bazie naturalnych składników , np kukurydzy. przynajmniej pierwsze dni skorzystamy z tego ułatwienia i może na spacerki lub noce, sama nie wiem. zobaczymy jak to wyjdzie. póki co cały dół komody to pieluchy...tetrowe, formowane, wkładki bawełniane do pieluch i jednorazowe pieluszki naty....

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
ojej to jak ty sobie radzisz bez polskiej telewizji? pewnie to kwestia przyzwyczajenia ja jak jestem na wczasach za granicą i to tylko 2 tygodnie to najbardziej brakuje mi polskiej telewizji
hm, a ja jakoś nie tęsknie aż tak bardzo. zresztą nie oglądam tv tak dużo czasem ulubiony serial i codziennie wiadomości. zwykle jak chcemy coś obejrzeć to do wypożyczali idziemy po filmik

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
no i witam się po stronie tych przeterminowanych

po wizycie u gina - wszystko pięknie, w piatek znów mam iść się zbadać i jak nic sie nie wydarzy to najpóżniej w poniedziałek ide do szpitala

czyli nadal czekamy
czyli czekamy nadal....


--------------
lecę do miasta !
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:57   #3152
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Kochane podpowiedzcie mi - wybieram się w najbliższym czasie do siostry ciotecznej, która urodziła 27.08, no i zastanawiam się co kupić dla małej Lenki - chciałabym coś w większym rozmiarze jeśli chodzi o ciuszki (74,80), to wtedy dłużej będzie przydatna taka rzecz, ale może coś mi podpowiecie innego ?
Oprócz tego mam jeszcze jedną małą dziewczynkę do odwiedzenia niedługo (ur. 10.09), którą będę odwiedzać w najbliższym czasie i chłopca, który przyjdzie na świat około 15 października i chcę kupić jakoś razem wszystko, no i potrzebuję pomysłu
__________________





Edytowane przez miss.hot
Czas edycji: 2009-09-23 o 09:58
miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:02   #3153
belfegoreczka
Raczkowanie
 
Avatar belfegoreczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Górny- Śląsk
Wiadomości: 260
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Witam mamuski

Ja jakos dzisiaj lepiej z humorem , ale to nadal nie jest to czego bym oczekiwala

Moja malenka dziewczynka jakos od kilku dni mniej sie rusza,moze to zapowiedzi porodu?
Dzis zaczynam 38 tydz ciazy .
A tak poza tym wczoraj mialam jeden, jedno sekundowy skurcz , straszny , bolalo jak cholera , az sie , a co dopiero bol porodowy, nie wyobrazam sobie tego

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Kochane podpowiedzcie mi - wybieram się w najbliższym czasie do siostry ciotecznej, która urodziła 27.08, no i zastanawiam się co kupić dla małej Lenki - chciałabym coś w większym rozmiarze jeśli chodzi o ciuszki (74,80), to wtedy dłużej będzie przydatna taka rzecz, ale może coś mi podpowiecie innego ?
Oprócz tego mam jeszcze jedną małą dziewczynkę do odwiedzenia niedługo (ur. 10.09), którą będę odwiedzać w najbliższym czasie i chłopca, który przyjdzie na świat około 15 października i chcę kupić jakoś razem wszystko, no i potrzebuję pomysłu
Ciuszki to dobry pomysl, ale takie mlode mamy np. my, mamy ich sporo, i to sporo za duzo
Moze jakas pozytywka w maskotce? , mata edukacyjna, ale to juz wiekszy wydatek
zalezy ile palujesz wydac kasy?
__________________
Moja kochana Paulinka!

belfegoreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:08   #3154
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez belfegoreczka Pokaż wiadomość
Ciuszki to dobry pomysl, ale takie mlode mamy np. my, mamy ich sporo, i to sporo za duzo
Moze jakas pozytywka w maskotce? , mata edukacyjna, ale to juz wiekszy wydatek
zalezy ile palujesz wydac kasy?
Mata to trochę droższy interes
A że muszę kupić coś dla 3 dzieciaczków to muszę "rozdrobnić" wydatki, więc tak do 50zł na każde
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:15   #3155
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

DZIĘKUJE
Mi to właśnie chyba tylko łóżeczko Milenki podoba i kolor ściany a reszta to... ujdzie.. ale i tak nie mamy jeszcze wyra do duzego pokoiku i jeszcze jednej komody do naszej sypialenki i takie tam... no ale i tak wklejam jako takie zdjątka
__________________
Prosze o głosik: https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...il-433492.html

21.10.2009r.
waga: 3190; długość: 53 cm; godz. 16:05 MILENKA
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:18   #3156
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez belfegoreczka Pokaż wiadomość

Ciuszki to dobry pomysl, ale takie mlode mamy np. my, mamy ich sporo, i to sporo za duzo
Moze jakas pozytywka w maskotce? , mata edukacyjna, ale to juz wiekszy wydatek
zalezy ile palujesz wydac kasy?
no a ja polecalabym wlasnie ciuszki na wiekszy rozmiar- tak ponad pol roku to conajmniej. ze swojego doswiadczenia wiem ze mam sporo za duzo tych malutkich ciuszkow a prawie wcale od pol roku w zwyz. a dobrze wiemy jak dorgie sa ciuszki dla dzieci- takze z pewnoscia sie przydadza. pozatym my ostanio jak bylismy w odwiedzinach u mojego brata ciotecznego ktory ma coreczke ktora wlasnie pod koniec wrzesnia konczy roczek i jak przywiezlismy ciuszki to moja bratowa byla bardzo bardzo zadowolona. powiedziala ze mala ze wszystkiego wyrosla i musza zrobic wymiane garderoby.
pozatym prezenty typu kosmetyki- ja juz przerobilam i byly niewypalem - dzicko bylo uczulone na kosmetyki j&j. pieluchy tez przerobilam- tez okazaly sie zle dobrane- dziecko tolerowalo tylko i wylacznie haggisy- a ja kupilam pampers. np i przerabialam prezenty typu zabawki- dziecko albo nie wykazywalo zadnego zainteresowania bo w domu bylo pod dostatkiem mnostwo innych, albo tracilo zainteresowanie po paru minutach.
takze jak polecam ciuszki na wiekszy rozmiar
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:19   #3157
belfegoreczka
Raczkowanie
 
Avatar belfegoreczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Górny- Śląsk
Wiadomości: 260
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Mata to trochę droższy interes
A że muszę kupić coś dla 3 dzieciaczków to muszę "rozdrobnić" wydatki, więc tak do 50zł na każde
Mata odpada
to moze faktycznie , na wieksze malenstwo jakies ubranko, albo maskotka takie wieksze dzieciatko juz jednak jest czyms zaciekawione a co mu tam po ubranku ,
a dla maluszkow pozytywki?
Ja jak chcialam odwiedzic kolezanke ktora urodzial coreczke to poprostu zapytalam czy woli jakis ciuszek czy cos innego i ona powiedziala ze ubranek ma dosc, wiec kupialm jej paczke pampersow , zawsze mozesz dopytac jakich kosmetykow dla dzidziusia uzywa mloda mama, to zawsze odciazy ja finansowo i napewno jej sie przyda
To moje propozycje , nie wiem czy pomoglam ?
__________________
Moja kochana Paulinka!

belfegoreczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 10:24   #3158
Shine01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

http://wiadomosci.onet.pl/2047950,44...icje,item.html

poryczalam sie
Shine01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:25   #3159
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Ide prasowac ciuszki a pozniej spadam do mamusi (zafarbować jej włochacze)... nie chce mi sie tak samej siedzieć bede musiala sie przyzwyczaic nawet obiadu nie zrobie bo nie umiem.. no chyba ze jak wróce do naszego gniazdka przed TZ, to zrobie podstawowy obiadek.. ziemnioki, piers z kuraka i jakas kupna suróweczka i styknie

P.S. Wczoraj mialam CHYBA skurczybyka, ale nie wiem, bo nigdy nie mialam a poza tym nie byl taki strasznie bolący.. lekko mnie brzuch ćmił i się napiął.. ja bym juz mogla sie rzucac na porodówke... nie obrazilabym sie
To papa Do później.. chyba ze juz nie zdąże wejsc tu przed przyjazdem TZ, to wtedy do juterka
__________________
Prosze o głosik: https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...il-433492.html

21.10.2009r.
waga: 3190; długość: 53 cm; godz. 16:05 MILENKA
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:25   #3160
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
ojej to jak ty sobie radzisz bez polskiej telewizji? pewnie to kwestia przyzwyczajenia ja jak jestem na wczasach za granicą i to tylko 2 tygodnie to najbardziej brakuje mi polskiej telewizji
Ja mieszkałam rok w Niemczech i wcale nie tęskniłam za polską telewizją. A na urlopie za granicą dodatkowo odpoczywam, gdy nie słyszę i nie widzę naszych politycznych oszołomów.

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie tylko o tetrach będzie - ogólnie o pieluszkowaniu
Tyle się z tego programu dowiedziałam, co już wiem

Cytat:
Napisane przez III78 Pokaż wiadomość
No i Pan Zawitkowski powiedział, ze dla prawidłowego rozwoju i fizjologi dziecka lepsze sa pieluszki jednorazowe...
Tylko że nie powiedział dokładnie, dlaczego, więc gadać to on sobie może.

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
u nas w szkole rodzenia tez polozne wcale nie zachwalaly pieluszek tetrowych, polecaly jednorazowe. mowily ze mozna od czasu do czasu nalozyc tetre ale ona same (jedna dla swoich wnukow, a druga dla dziecka) stosuja jednorazowki
A moja teściowa położna tylko mi przyklaskuje, że będę używać pieluchy wielorazowe. Sama mi ostatnio kupiła trochę tetry i flanelek, ale nie wie, czy może mi je już dać, bo koleżanki w pracy stwierdziły, że nie można, żeby nie zapeszać

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
No i tak nie wiadomo kto ma rację - bo u nas na SR mówiły żeby dziecko szeroko pieluchować profilaktycznie jeszcze przed pierwszą wizytą u ortopedy, a tu mówili, żeby tego nie robić
W czasie ciąży zdążyłam się już tylu wykluczających się nawzajem rzeczy dowiedzieć, że tylko kręćka w głowie można dostać. Grunt to zachować zdrowy rozsądek. Ot, choćby z ta dysplazją stawu biodrowego - USG powinno być wykonane w 6 tygodniu życia, a ostatnio usłyszałam, że już w 3 tygodniu.

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
no ja zamierzam łączyć "tetrowe" i jednorazowe - te o których już pisałam , zrobione na bazie naturalnych składników , np kukurydzy. przynajmniej pierwsze dni skorzystamy z tego ułatwienia i może na spacerki lub noce, sama nie wiem. zobaczymy jak to wyjdzie. póki co cały dół komody to pieluchy...tetrowe, formowane, wkładki bawełniane do pieluch i jednorazowe pieluszki naty....
Ja niestety zrezygnowałam z kupienia jednorazówek ekologicznych, bo są koszmarnie drogie. Na początek mamy po prostu pampersy...
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:26   #3161
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
no a ja polecalabym wlasnie ciuszki na wiekszy rozmiar- tak ponad pol roku to conajmniej. ze swojego doswiadczenia wiem ze mam sporo za duzo tych malutkich ciuszkow a prawie wcale od pol roku w zwyz. a dobrze wiemy jak dorgie sa ciuszki dla dzieci- takze z pewnoscia sie przydadza. pozatym my ostanio jak bylismy w odwiedzinach u mojego brata ciotecznego ktory ma coreczke ktora wlasnie pod koniec wrzesnia konczy roczek i jak przywiezlismy ciuszki to moja bratowa byla bardzo bardzo zadowolona. powiedziala ze mala ze wszystkiego wyrosla i musza zrobic wymiane garderoby.
pozatym prezenty typu kosmetyki- ja juz przerobilam i byly niewypalem - dzicko bylo uczulone na kosmetyki j&j. pieluchy tez przerobilam- tez okazaly sie zle dobrane- dziecko tolerowalo tylko i wylacznie haggisy- a ja kupilam pampers. np i przerabialam prezenty typu zabawki- dziecko albo nie wykazywalo zadnego zainteresowania bo w domu bylo pod dostatkiem mnostwo innych, albo tracilo zainteresowanie po paru minutach.
takze jak polecam ciuszki na wiekszy rozmiar
Cytat:
Napisane przez belfegoreczka Pokaż wiadomość
Mata odpada
to moze faktycznie , na wieksze malenstwo jakies ubranko, albo maskotka takie wieksze dzieciatko juz jednak jest czyms zaciekawione a co mu tam po ubranku ,
a dla maluszkow pozytywki?
Ja jak chcialam odwiedzic kolezanke ktora urodzial coreczke to poprostu zapytalam czy woli jakis ciuszek czy cos innego i ona powiedziala ze ubranek ma dosc, wiec kupialm jej paczke pampersow , zawsze mozesz dopytac jakich kosmetykow dla dzidziusia uzywa mloda mama, to zawsze odciazy ja finansowo i napewno jej sie przyda
To moje propozycje , nie wiem czy pomoglam ?
Dzięki dziewczyny - może rzeczywiście się dopytam co chcą mamusie
Kosmetyków to w ogóle nie brałam pod uwagę - to zbyt indywidualna sprawa, zarówno dla dziecka jak i dla dorosłego, pieluszki też niekoniecznie - wolałabym, żeby to było coś co posłuży dłużej - czyli pozostanę przy ubrankach - może komplet śpioszków większych, coś jak te http://www.allegro.pl/item737799527_...x_nowosci.html
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 10:29   #3162
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

miss.hot, a może przyszłościowo takie gryzaki, które schładza się w lodówce i daje dziecku, gdy zaczyna ząbkować? Mamusie pewnie takiej rzeczy jeszcze nie mają, bo za wcześnie.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:32   #3163
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
miss.hot, a może przyszłościowo takie gryzaki, które schładza się w lodówce i daje dziecku, gdy zaczyna ząbkować? Mamusie pewnie takiej rzeczy jeszcze nie mają, bo za wcześnie.
Oooo dobry pomysł, ale szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o czymś takim - zaraz poszukam w necie
Dzięki Malin
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:33   #3164
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Oooo dobry pomysł, ale szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o czymś takim - zaraz poszukam w necie
Dzięki Malin
Nie słyszałaś? Ja już dobrych kilka lat temu z czymś takim powędrowałam w odwiedziny do maluszka, co okazało się strzałem w 10.

http://www.swiatdziecka.pl/shop.html?cat=197

Edytowane przez malin30
Czas edycji: 2009-09-23 o 10:35
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:36   #3165
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Nie słyszałaś? Ja już dobrych kilka lat temu z czymś takim powędrowałam w odwiedziny do maluszka, co okazało się strzałem w 10.

http://www.swiatdziecka.pl/shop.html?cat=197
Ja nie miałam dotychczas w swoim otoczeniu maluszków takich, dopiero teraz, w tym roku wysyp letnio-jesienny jest
Znalazłam takie na allegro http://www.allegro.pl/search.php?sg=...k+z+%C5%BCelem
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:38   #3166
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Ja nie miałam dotychczas w swoim otoczeniu maluszków takich, dopiero teraz, w tym roku wysyp letnio-jesienny jest
Znalazłam takie na allegro http://www.allegro.pl/search.php?sg=...k+z+%C5%BCelem
To właśnie to. Pełno jest tego typu gryzaków w sklepach.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:39   #3167
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Widzę, że są kolejne chętne na porodówkę

Ja88 bardzo ładnie urządziliście nowe mieszkanko

Mnie już trochę męczą te skurcze. Całą noc przespałam, bo jakoś mi nie dokuczały, ale od rana stały się dużo bardziej bolesne. Zadzwonię chyba zaraz do gina, bo na jutro mam wizytę i nie wiem w sumie czy czekać na tą wizytę czy jednak nie podjechać do szpitala. Tylko nie wiem czy on w sumie coś przez telefon mi doradzi

Dzisiaj skurcze mam średnio co 5-8 minut i trwają 60-80 sekund, wczoraj były leciutkie, dzisiaj już je zdecydowanie bardziej czuję.
No i dzisiaj rano znowu wypadł mi "glutek" z krwią, więcej niż wczoraj i do teraz mam plamienia.

Edytowane przez precious_81
Czas edycji: 2009-09-23 o 10:42
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:40   #3168
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Oooo wymyśliłam - gryzak + album na zdjęcia http://www.allegro.pl/item726126430_...niemowlak.html


Precius - właśnie miałam już pisać do Ciebie smska, ale widzę, że myślami Cię ściągnęłam na wizaż
__________________





Edytowane przez miss.hot
Czas edycji: 2009-09-23 o 10:41
miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:42   #3169
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa86 Pokaż wiadomość
to znow ja kapiel nic nie pomogla, ale od razu sie ogolilam wypachnialam na wszelki wypadek no i wychodzac z wanny zas polecialo siedze w podkladzie juz tym szpitalnym bo nie mam co tam juz wlozyc... kurde nie wiem tez co robic. Tz w pracy do jutra ma byc, nie chce go sciagac 40km jak ma sie okazac ze to nie to bo bedzie mial przesrane (taka praca) wrrr.. mama dzownila ale narazie nie chcialam jej denerwowac
O to Ty pewnie pierwsza urodzisz, ja jak narazie odczuwam takie przedmiesiączkowe mulenie i ból krzyża..ech....No i oczyszcam się jak szalona
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 10:46   #3170
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Oooo wymyśliłam - gryzak + album na zdjęcia http://www.allegro.pl/item726126430_...niemowlak.html
No proszę, ale ładnie wymyśliłaś

A ja jakiś czas temu w Smyku widziałam album, w którym można zostawić ślad stópki lub rączki maluszka, ale był tylko jeden i już go nie ma. Nie wiem, gdzie podobnego szukać? Spróbuję się przez Allegro przekopać.

EDIT: Mam! http://www.allegro.pl/item740273467_..._baby_art.html

Edytowane przez malin30
Czas edycji: 2009-09-23 o 10:49
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:50   #3171
III78
Raczkowanie
 
Avatar III78
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 405
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
No proszę, ale ładnie wymyśliłaś

A ja jakiś czas temu w Smyku widziałam album, w którym można zostawić ślad stópki lub rączki maluszka, ale był tylko jeden i już go nie ma. Nie wiem, gdzie podobnego szukać? Spróbuję się przez Allegro przekopać.
Jak ja kupowałam wyprawke dla Młodej w hurtowni z artykułami dziecięcymi, to tam takie coś było. Spróbuj, może u Ciebie jest jakas hurtownia, tam z reguły jest wszystko.
III78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:53   #3172
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez III78 Pokaż wiadomość
Jak ja kupowałam wyprawke dla Młodej w hurtowni z artykułami dziecięcymi, to tam takie coś było. Spróbuj, może u Ciebie jest jakas hurtownia, tam z reguły jest wszystko.
Ja mam taką hurtownię, że bardziej opłaca się kupienie tej samej rzeczy na Allegro
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:59   #3173
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Dziewczynki witam się w południe
mój mąż dziś mi powiedział, że chce bym mu przygotowała listę, co ile karmi się maleństwo, ile mleka podawać, co ile kąpać..i takie tam wazniejsze informacje
czy ktoś może mi coś takiego w skrócie napisać? bo szczerze mówiąc aż tak to się tym jeszcze nie interesowałam
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:14   #3174
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki witam się w południe
mój mąż dziś mi powiedział, że chce bym mu przygotowała listę, co ile karmi się maleństwo, ile mleka podawać, co ile kąpać..i takie tam wazniejsze informacje
czy ktoś może mi coś takiego w skrócie napisać? bo szczerze mówiąc aż tak to się tym jeszcze nie interesowałam
Jak karmiony piersią to na życzenie, ale chyba tak mniej więcej co 2 godziny
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:19   #3175
Shine01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Exclamation Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
shine, Ty żyjesz?

dziewczynki, wózek przyszedł, sprawdzaliśmy i wszystko ok
poza tym wziełam się w końcu dziś za segregację i układanie ciuszków, oto moja wyprawka ciuszkowa
ja wczoraj o tej porze tez ukladalam ubranka
zainspirowalas mnei i zrobilam wlasnie fotki

1.koszyk malego, chwilowo siedza tam pluszaki, bo duperele jeszcze zapakowane.
2.kilka ,,dupereli"
3.skrzynka na zabawki, zaladowana ubrankami na rozmiar 62(pisalam wam juz i kolorach mojego pokoju... to tak wlasnie wyglada fiolet i niebieski)
4.torba od wozka, chwilowo spakowane w niej ubranka do szpitala.
5.ubranka malego na rozmiar56, (szuflada nie zawiera ubranek przygotowanych do szpitala)
6.jak widac, czapeczki, reczniki, kocyki itp. uprane rzeczy
7.kilka ubranek i moje ulubione spiochy z pluszowym misiem w zestawie(zakupione w smyku po przecenie 27zl)
8.Marcinek (wlasciciel ubranek) w 31 tygodniu. Przepraszam za jakos zdjecia
9.kolejne foto maluszka w 31tyg.

ladnie sie zmiescilam z iloscia zdjec
Shine01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:25   #3176
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość
ja wczoraj o tej porze tez ukladalam ubranka
zainspirowalas mnei i zrobilam wlasnie fotki

1.koszyk malego, chwilowo siedza tam pluszaki, bo duperele jeszcze zapakowane.
2.kilka ,,dupereli"
3.skrzynka na zabawki, zaladowana ubrankami na rozmiar 62(pisalam wam juz i kolorach mojego pokoju... to tak wlasnie wyglada fiolet i niebieski)
4.torba od wozka, chwilowo spakowane w niej ubranka do szpitala.
5.ubranka malego na rozmiar56, (szuflada nie zawiera ubranek przygotowanych do szpitala)
6.jak widac, czapeczki, reczniki, kocyki itp. uprane rzeczy
7.kilka ubranek i moje ulubione spiochy z pluszowym misiem w zestawie(zakupione w smyku po przecenie 27zl)
8.Marcinek (wlasciciel ubranek) w 31 tygodniu. Przepraszam za jakos zdjecia
9.kolejne foto maluszka w 31tyg.

ladnie sie zmiescilam z iloscia zdjec
no imponujaco to wyglada

a u mnie byl wlasnie tato i jak zobaczyl juz zlozona kolyske i spakowana torbe do szpitala to sie normalnie wzruszyl
raz jeszcze poporsil bym poczekala z porodem do 15 pazdziernika bo wczesniej praktycznie caly czas bedzie poza miastem (jutro np. wyjezdza za granice na pare dni) a bardzo by chcial byc blisko w tym najwazniejszym dla mnie dniu ojej wzruszylam sie- jakas placzliwa sie zrobilam
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:26   #3177
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
No proszę, ale ładnie wymyśliłaś

A ja jakiś czas temu w Smyku widziałam album, w którym można zostawić ślad stópki lub rączki maluszka, ale był tylko jeden i już go nie ma. Nie wiem, gdzie podobnego szukać? Spróbuję się przez Allegro przekopać.

EDIT: Mam! http://www.allegro.pl/item740273467_..._baby_art.html
Też niezły pomysł - są też ramki, gdzie możena takie odciski zrobić, np. http://www.allegro.pl/item740649161_...ek_machon.html

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość
ja wczoraj o tej porze tez ukladalam ubranka
zainspirowalas mnei i zrobilam wlasnie fotki
No niezłe zbiory
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:28   #3178
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez Orzeszek.1 Pokaż wiadomość
Jak karmiony piersią to na życzenie, ale chyba tak mniej więcej co 2 godziny
Kochana, ja tu szczegółowych informacji potrzebuje, to ma być ściąga dla faceta

Shine, piękne
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:41   #3179
Shine01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość

Oto wyrko mojej niuni
sliczne. a ja nadla bez pieniedzy i nie mam jeszcze lozeczka
prawdopodobnie kupie dopiero dnia na ktory mam termin, maly bedzie spal w wozku :/ dobrze za brak mi TYLKO lozeczka

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
no imponujaco to wyglada

jakas placzliwa sie zrobilam
1.

2. ja w ciazy tez strasznie jestem wrazliwa i potrafie sie poryczec z dziwnych powodow. tak jak kiedys na filmie, gdzie na koncu ginie pies

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Kochana, ja tu szczegółowych informacji potrzebuje, to ma być ściąga dla faceta

Shine, piękne
no tak, ale przeciez nie wiadomo jak bedziesz karmic? jesli piersia no to w tym momencie mu raczej nie napiszesz co ile , a potem to przeciez zalezy w jakim wieku maly.
maz sam sie nauczy przy Tobie co i jak

Edytowane przez Shine01
Czas edycji: 2009-09-23 o 11:43
Shine01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:46   #3180
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. IV - rozpakowywanie

Czyżby się ruszyło

Sms od Klaudii86:
"Hej. Jestem w szpitalu. I zostaje już. Wody ciekną, rozwarcie 2cm. Trochę tu się pomęczę. Pomódlcie się za mnie "


__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.