Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009) - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 14:41   #4561
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

hej hej!!!
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 19:30   #4562
beata 76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: frankfurt/lublin
Wiadomości: 118
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez Orzeszek.1 Pokaż wiadomość
hej hej!!!
witaj orzeszek jak twoje szczescia?
co u ciebie slychac?u nas zabkowanie niestety tragiczne trzeci dzien goraczka bioegunka i placz< czop za czopem i tak mijaja ostatnie dni nie jest dobrze pozdrawiam i buziaczki dla dziewczyn
__________________
Alessandra z nami od 20.10.2009
beata 76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:57   #4563
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez beata 76 Pokaż wiadomość
witaj orzeszek jak twoje szczescia?
co u ciebie slychac?u nas zabkowanie niestety tragiczne trzeci dzien goraczka bioegunka i placz< czop za czopem i tak mijaja ostatnie dni nie jest dobrze pozdrawiam i buziaczki dla dziewczyn
Oj w takim razie bardzo wspólczuję, u nas naszczęście gorączka przy perwszym ząbku była niewielka bo tylko 38,3, więc mała nawet za bardzo marudna nie była. Teraz narazie jest spokój, do następnego ząbkowania Strasznie współczuję maluszkom że tak muszą się nacierpieć zanim powychodzą im zębole...

Mam nadzieję że poza ząbkowaniem wszyscy jesteście zdrowi?
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:30   #4564
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Witam!
Pamiętacie mnie jeszcze???
Wiem, zła kobieta ze mnie , że nie dałam tyle o sobie znaku, że żyje, że funkcjonuje, a moje Julita skończyła 10 miesięcy wczoraj i zaczyna sama chodzić, mówi tata, mama, papa, au au (pies szczeka), ide ide ... Ma 3 zęby, nie choruje, jedynie po chrzcie złapała zapalenie płuc, ale obyło się bez szpitala. Ehh co u mnie? Moje zycie przewrocilo się do gory nogami i to doslownie ...
Pamiętacie, jak tylko zaszłam w ciaze pisałam o moim przyjacielu (Mateusz), ze kiedys bylismy razem, i ze pomogl mi w ciazy? Gdy Julita miała dwa miesiące zostaliśmy parą ... przyjezdzal, zostawal, wstawal do niej w nocy, karmil, przebieral, kąpał, jezdzil do lekarza, bawil się z nią, był przy niej jak ojciec ... teraz jest w afganistanie na misji drugi miesiąc i strasznie to przeżywam, zostało nam jeszcze 4 miesiące i modle sięm, żeby wrócił cały i zdrowy ... Jest Julity tatem prawdziwym (nie biologicznym, ale najlepszym, jakiego mogłam sobie zamarzyć dla mojej córki - biologiczny ojciec jej nawet nie widział ... nie chciał, ograniczone ma prawa, niedlugo go pozbawie calkowicie, wcale sie nia nie interesuje, ale to dobrze, Julita ma już tatusia). Gdy wróci planujemy razem zamieszkać, a z czasem postarać się o kolejne maleństwo.

Julitka jest cudowną dziewczynką, strasznie uparta i jak nie ma ochoty zmienić pieluchy, to mamo, babciu ciociu nawet nie próbuj ... Zjada już wszystko, to co w domu my jjemy, oczywiście bez przypraw no i ostatnio odkryłyśmy, że jeszcze nie toleruje nektarynki, bo cala buzie miala w kropki pomaranczowe tak pozatym od pierwszego miesiaca zycia przespala kazda noc ... czasami sie wybudzala jak jej smoczek wypadl, wtedy Mateusz do niej wstawal ... Uwielbia się kąpać

Aliisanka dziękuję za smska.

I przepraszam Was, że się nie udzielałam, i nie dałam żadnego znaku, że u mnie ok .... ale za dużo się u mnie działo. Ostatnie kilka miesięcy spędziłam na kompletowaniu mojemu mężczyznie wyprawki do afganstanu i probowalam się Nim nacieszyc ...

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco!
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:36   #4565
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Fasoleczko, jak to dobrze, że się wreszcie pojawiłaś Zapraszamy do nas, do klubu, na bardzo prywatne pogaduszki
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 18:22   #4566
Shine01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez Orzeszek.1 Pokaż wiadomość
Oj w takim razie bardzo wspólczuję, u nas naszczęście gorączka przy perwszym ząbku była niewielka bo tylko 38,3, więc mała nawet za bardzo marudna nie była. Teraz narazie jest spokój, do następnego ząbkowania Strasznie współczuję maluszkom że tak muszą się nacierpieć zanim powychodzą im zębole...

Mam nadzieję że poza ząbkowaniem wszyscy jesteście zdrowi?
Witamy u nas z serduczkiem jest juz wszystko dobrze mam w pelni zdrowego malucha
Jesli chodzi o zabki to mamy juz 3 na dole i 4 u gory.
zadnych oznak zabkowania nie bylo
pozdrawiam
Shine01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 15:19   #4567
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Chcialam sie dopisac Moja druga Niunia urodzila sie 22 pazdziernika 2009r.
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 18:36   #4568
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Witamy, no to niedługo będzie roczek!!! Jak ten czas leci....
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.