Zabawa pudełkowa - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Papierowy zawrót głowy

Notka

Papierowy zawrót głowy Forum dla ludzi, którzy lubią tworzyć z papieru. Tutaj dowiesz się jak zrobić ciekawą kartkę lub scrap. Zaprezentujesz swoje dzieło. Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 19:33   #511
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zabawa pudełkowa

W sumie dopiero zaczynam, nie mam zbyt dużo scrapowych gadżetów, ale spokojnie, ostatnio poczyniłam zakupy na scrappasji mam nadzieję, że w tym tygodniu moja paczka dojdzie.

Oczywiście jeśli nie pozwalacie brać udziału początkującym, rozumiem
buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03144.jpg (70,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03145.jpg (109,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03146.jpg (93,6 KB, 19 załadowań)
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 23:24   #512
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
Może i ja wezmę udział Pamiętam radość i oczekiwanie przy rozpakowywaniu, a zabawę przy robieniu Będę mieć dostawę materiałów, więc na pewno zawartość będzie różnorodna
Tyle zabawy i pracy sobie funduję w czasie zaliczania przedmiotów (lubię mieć zaliczone jeszcze przed sesją), że cały czas mam co robić Ale to dobrze bo inaczej bym zwariowała przy siedzeniu tylko nad książkami
Czyli co zapisywać??

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
W sumie dopiero zaczynam, nie mam zbyt dużo scrapowych gadżetów, ale spokojnie, ostatnio poczyniłam zakupy na scrappasji mam nadzieję, że w tym tygodniu moja paczka dojdzie.

Oczywiście jeśli nie pozwalacie brać udziału początkującym, rozumiem
buziaki
Co do Ciebie kochana to WŁAŚNIE OFICJALNIE PYTAM WIZAZANKI CZY DAJEMY KOLEZANCE SZANSE CZY TRZEBA TO ROZWAZYC?? JA ZAZWYCZAJ MAM ZAUFANIE DO LUDZI ALE PO OSTATNIEJ WYMIANCE ZOSTAL PRZYKRY NIESMAK I CHCE SIE OD WAS DOWIEDZIEC CO ROBIĆ
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku

Edytowane przez EwcIaKIcIA
Czas edycji: 2011-11-20 o 23:25
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 23:41   #513
patti232
Zadomowienie
 
Avatar patti232
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 1 001
Dot.: Zabawa pudełkowa

Ja tez chetnie wziełabym udział w Waszej zabawie jesli nie przeszkadza to ,że mieszkam w irlandii.
__________________
coś mojego : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574311
Moje skromne próby blogowania : http://www.handmadecards-patrycja.blogspot.com/


Czas wcale nie leczy ran, niekiedy sprawia, że z każdym dniem coraz bardziej boli!!!
patti232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 11:50   #514
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez EwcIaKIcIA Pokaż wiadomość
Co do Ciebie kochana to WŁAŚNIE OFICJALNIE PYTAM WIZAZANKI CZY DAJEMY KOLEZANCE SZANSE CZY TRZEBA TO ROZWAZYC?? JA ZAZWYCZAJ MAM ZAUFANIE DO LUDZI ALE PO OSTATNIEJ WYMIANCE ZOSTAL PRZYKRY NIESMAK I CHCE SIE OD WAS DOWIEDZIEC CO ROBIĆ
Roxxxxy jest na forum 3 lata i ma ponad 400 postów i żadnego ostrzeżenia. Myślę, że można zaufać dziewczynie. Carla-pwd miała ich tylko 50 i musiała mieć nasze "błogosławieństwo", roxxxxy mając 500 wiadomości kwalifikuje się do wymianki bez niego
Ewcia reszta na pw.
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]


Edytowane przez Pupil
Czas edycji: 2011-11-21 o 19:10
Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:46   #515
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Zabawa pudełkowa

Zapisywać, zapisywać Już zrobiłam na ostatniej zabawie, więc wiem, co i jak

Myślę, że można dać szansę Wizażanka z Warszawy to prawie z mojej okolicy
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 07:39   #516
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Roxxxxy jest na forum 3 lata i ma ponad 400 postów i żadnego ostrzeżenia. Myślę, że można zaufać dziewczynie. Carla-pwd miała ich tylko 50 i musiała mieć nasze "błogosławieństwo", roxxxxy mając 500 wiadomości kwalifikuje się do wymianki bez niego
Ewcia reszta na pw.
Mam pytanie do Ewy Pupil i żadnego ostrzeżenia ? tz jak ktoś ma nawet 5ooo postów a dostał za coś tam ostrzeżenie to nie może wziąć udziału w wymiance? jest nie wiarygodny?
Teraz do organizatorki - popełniłaś błąd zapraszając mnie do poprzedniej wymianki miałam coś ponad 11000 postów ale miałam ostrzeżenie moja droga nie sprawdziłaś dobrze uczestników zabawy
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 08:05   #517
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez GLINKA121 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Ewy Pupil i żadnego ostrzeżenia ? tz jak ktoś ma nawet 5ooo postów a dostał za coś tam ostrzeżenie to nie może wziąć udziału w wymiance? jest nie wiarygodny?
Teraz do organizatorki - popełniłaś błąd zapraszając mnie do poprzedniej wymianki miałam coś ponad 11000 postów ale miałam ostrzeżenie moja droga nie sprawdziłaś dobrze uczestników zabawy
Alina daj spokój z prywatnymi rozgrywkami. Masz coś do mnie i jak zwykle chcesz się czepiać to napisz mi PW. Świat się wokół Ciebie nie kręci jeśli tego nie zauważyłaś jeszcze. Napisałam to, co wiedziałam o dziewczynie,o Tobie w tym momencie (ani żadnym innym) nie myślałam i nie pisałam. Temat zamknięty.

Napisałam, że dziewczyna jest absolutnie "czysta" i nie widzę powodu, żeby jej nie dać szansy. Wyraziłam swoje zdanie. Mam prawo. Była to moja odpowiedź na pytanie Ewci. Generalnie przyjmowane było 100-200 postów lub własny wątek od co najmniej pół roku. Ma wystarczającą ilość postów, żeby nie trzeba było się zastanawiać, czy można ją zaprosić do zabawy. Do tego nie ma ostrzeżeń, więc tym bardziej jest wiarygodna. Pokazała też, że próbuje swoich sił w papierkach. To, że dopiero zaczyna w najmniejszym stopniu jej nie dyskwalifikuje. I koniec.

Przy kolejnych wymiankach nie będzie już możliwości niewywiązania się ze swoich zobowiązań - za niewywiązanie się uczestniczka otrzyma ban tymczasowy jako ostrzeżenie, jeśli definitywnie nie wywiąże się po otrzymaniu ostrzeżenia to otrzyma ban stały od odpowiedniego dla danego forum moderatora. Będzie to dla organizatorek wymianek stanowiło jakby "zawór bezpieczeństwa", co oczywiście i tak nie da 100% pewności, że wszyscy się z wymianek wywiążą.
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 08:34   #518
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Alina daj spokój z prywatnymi rozgrywkami. Masz coś do mnie i jak zwykle chcesz się czepiać to napisz mi PW. Świat się wokół Ciebie nie kręci jeśli tego nie zauważyłaś jeszcze. Napisałam to, co wiedziałam o dziewczynie,o Tobie w tym momencie (ani żadnym innym) nie myślałam i nie pisałam. Temat zamknięty.

Przy kolejnych wymiankach nie będzie już możliwości niewywiązania się ze swoich zobowiązań - za niewywiązanie się uczestniczka otrzyma ban tymczasowy jako ostrzeżenie, jeśli definitywnie nie wywiąże się po otrzymaniu ostrzeżenia to otrzyma ban stały od odpowiedniego dla danego forum moderatora. Będzie to dla organizatorek wymianek stanowiło jakby "zawór bezpieczeństwa", co oczywiście i tak nie da 100% pewności, że wszyscy się z wymianek wywiążą.

Ewo ja nie mam nic do Ciebie i nie jest to żadna zagrywka z mojej strony - chyba że Ty to tak widzisz /i wokół Ciebie też nie/- zadałam tylko pytanie - otrzymanie ostrzeżenia od moderatora za to że nie słucha się jego poleceń nie jest chyba równoznaczne ze skreśleniem z listy chętnych do wymianki a to co piszesz o banach to już lekka przesada. Każda z uczestniczek wymianki musi się liczyć z tym że ktoś nawali że nie dotrzyma słowa ale zaraz taką osobę która nie dotrzymała słowa banować - trzeba by było pół Wizażu skreślić.
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 09:53   #519
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Zabawa pudełkowa

No nie ja to mam pecha .
Jak Ewelinko zapraszałaś mnie do pierwszej wymianki pudełkowej to nie mogłam (i nie chciałam bo oficjalnie to mnie już nie ma na Wizażu ale pomyślałam ,,dlaczego nie jeżeli jeszcze w wędrasiowym wątku do zakończenia edycji siedzę,,) a teraz jak skończyłam to co mnie blokowało (sukienka ślubna gotowa ) jak dostałam z Kanady cuuuuuuuuudowne papiery (nawet oryginalne japońskie), jak podjęłam w końcu decyzję to się nie kwalifikuję bo .... bo miałam ostrzeżenie ................ ale jestem wyjątkowo wiarygodna bo jak poczta szwankowała to godzinę tłukłam się autobusem żeby dostarczyć prezent wymiankowy

Nic to ........... miłej zabawy życzę

Ps.Czasem ktoś ,,nowy,, jest bardziej wiarygodny od ,,starego,, na forum
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 09:56   #520
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zabawa pudełkowa

Ojej dziewczyny, przepraszam, że jestem powodem jakiejś małej kłótni tutaj
Nie chciałam żebyście się denerwowały na siebie z mojego powodu..
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 10:20   #521
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Zabawa pudełkowa

Roxxxxy to nie Twoja wina, ja wyraziłam swoje zdanie i wszystko.
Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz zabawa pudełkowa jest super
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]


Edytowane przez Pupil
Czas edycji: 2011-11-22 o 10:24
Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 10:35   #522
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zabawa pudełkowa

nie no nie zniechęcę się na pewno, bardzo bym chciała wziąć udział i czekam na decyzję
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 12:27   #523
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Zabawa pudełkowa

Ewelinko, ja naprawdę chciałam wziąć udział w tej wymiance ale jest ktoś kto ma uczulenie na mnie więc się wycofuję nawet z myśli o zrobieniu pudełek
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 12:42   #524
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Zabawa pudełkowa

ale wy marudzicie...

roxxxxy fajnie, że dołączyłaś do zabawy
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 13:12   #525
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
nie no nie zniechęcę się na pewno, bardzo bym chciała wziąć udział i czekam na decyzję
No to fajnie im więcej nas tym weselej
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 17:40   #526
sagap
Zakorzenienie
 
Avatar sagap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 5 971
GG do sagap
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez damurek Pokaż wiadomość
Ewelinko, ja naprawdę chciałam wziąć udział w tej wymiance ale jest ktoś kto ma uczulenie na mnie więc się wycofuję nawet z myśli o zrobieniu pudełek
zaj
Aj, aj Danusiu, nie wymyślaj tylko jak masz ochotę na zabawę to się przyłączaj
sagap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 20:48   #527
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez sagap Pokaż wiadomość
zaj
Aj, aj Danusiu, nie wymyślaj tylko jak masz ochotę na zabawę to się przyłączaj
Sylwiu droga ja nie wymyślam ..... po prostu jestem osobą przestrzegającą przepisów (i tym podobnych ustanowionych dupereli ) i jak czytam, że ktoś jest wiarygodny bo nie ma ani jednego ostrzeżenia to automatycznie wyrzucam się z zabawy przed startem bo ja miałam przez jakiś czas ostrzeżenie a jeżeli miałam ostrzeżenie to nie jestem osobą wiarygodną. Nie może być wyjątków
Dzisiaj zdecydowałam się zapisać do zabawy bo już nie mam żadnych dużych, stresujących, czasochłonnych zobowiązań. Dobrze, że przeczytałam to o ostrzeżeniach więc napisałam to co napisałam w 519# ale osoba, która jest na mnie uczulona odczytała to jak zwykle opacznie i wyjątkowo nieładnie mnie znowu obsmarowała na plotkowym dla dekupażystek https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3444 .... coś mnie tknęło by tam wejść a przeczucia mnie nigdy nie mylą. Ja nie mam czasu na siedzenie cały dzień na Wizażu, nie mam czasu na łażenie i szukanie dziury w całym ale osiołek wie o mnie więcej niż ja sama .... zresztą mam gdzieś osiołka i jego problemy . To zaczyna być chore dlatego już nie chcę włączać się w żadne zabawy a zwłaszcza tam gdzie jest ta osoba.
Przepraszam , że Wam wątek zaśmiecam ..... chciałam się przyłączyć do zabawy ale już mi ochota odeszła niestety.
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 21:26   #528
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez damurek Pokaż wiadomość
Sylwiu droga ja nie wymyślam ..... po prostu jestem osobą przestrzegającą przepisów (i tym podobnych ustanowionych dupereli ) i jak czytam, że ktoś jest wiarygodny bo nie ma ani jednego ostrzeżenia to automatycznie wyrzucam się z zabawy przed startem bo ja miałam przez jakiś czas ostrzeżenie a jeżeli miałam ostrzeżenie to nie jestem osobą wiarygodną. Nie może być wyjątków
Dzisiaj zdecydowałam się zapisać do zabawy bo już nie mam żadnych dużych, stresujących, czasochłonnych zobowiązań. Dobrze, że przeczytałam to o ostrzeżeniach więc napisałam to co napisałam w 519# ale osoba, która jest na mnie uczulona odczytała to jak zwykle opacznie i wyjątkowo nieładnie mnie znowu obsmarowała na plotkowym dla dekupażystek https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3444 .... coś mnie tknęło by tam wejść a przeczucia mnie nigdy nie mylą. Ja nie mam czasu na siedzenie cały dzień na Wizażu, nie mam czasu na łażenie i szukanie dziury w całym ale osiołek wie o mnie więcej niż ja sama .... zresztą mam gdzieś osiołka i jego problemy . To zaczyna być chore dlatego już nie chcę włączać się w żadne zabawy a zwłaszcza tam gdzie jest ta osoba.
Przepraszam , że Wam wątek zaśmiecam ..... chciałam się przyłączyć do zabawy ale już mi ochota odeszła niestety.
Kochana, warto rezygnować z dobrej zabawy przez głupią kłótnię?
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 12:15   #529
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
Kochana, warto rezygnować z dobrej zabawy przez głupią kłótnię?
Roxxxxy, myślę, że jednak warto zrezygnować żeby nie psuć innym dobrej zabawy swoją osobą.
To nie kłótnia to tylko ,,dyskusja,,
Mnie się odechciało brania udziału w zabawie kiedy przeczytałam to co przeczytałam (a tak na marginesie to ja mam w sobie coś z wiedźmy bo wyczuwam jeżeli ktoś o mnie źle mówi ... nie wchodzę na tamten plotkowy bo nie mam po co ale jakaś mroczna siła mnie tam pchnęła i .... i nie pomyliłam się ).
Jak widzisz Roxxxxy ja jestem gaduła, piszę spontanicznie to co myślę i czuję a uważanie by znowu nie ,,sprowokować,, jakimś niewinnym zdaniem, myślą czy słowem kogoś kto mnie nie lubi (łagodnie powiedziane) jest męczące .... jest baaaaaaaaaaaardzo męczące więc jednak się nie zapisuję.

Chętnie za to popatrzę na Wasze cudeńka pudełkowe. Mam taką fajną komódkę, którą dawno temu dostałam, przydasi też mam pod dostatkiem więc nie jest mi żal. Może kiedyś się włączę ale nie tym razem
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 13:18   #530
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Zabawa pudełkowa

Ja uważam, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca zwłaszcza takie wywody, która z dziewczyn ma rację. Skoro żadna nie ma nic do drugiej to po cóż takie dyskusje. Ja osobiście, nie chce się mieszać, ale miło byłoby aby zabawa przebiegła w sympatycznej atmosferze i bez zgrzytów.
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 21:16   #531
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Zabawa pudełkowa

Danusiu daj spokój ja też kiedyś dostałam ostrzeżenie z zupelnie innej czesci forum i teraz prowadze tą wymiankę wiec nie sadze zeby wizazanka miala cos przeciwko akurat Tobie(rownie dobrze ja tez bym nie mogla brac udzialu a co jeszcze zeby ja prowadzic) , powiedziała to tak w obronie kolezanki, ktorej osobiscie nie znam a ze w poprzedniej wymiance byly pprzykre ekscesy to wolalam sie upewnic ze jest wiarygodna i stad te jej slowa. Nie kieruj ich bezposrednio do siebie bo na pewno tak nie było. Jesli masz ochote to się zapisuj

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez patti232 Pokaż wiadomość
Ja tez chetnie wziełabym udział w Waszej zabawie jesli nie przeszkadza to ,że mieszkam w irlandii.
Myslę ze nie przeszkadza, ale nie wiem jak inne dziewczyny, ale jest jeszcze jeden problem troche mala liczba postow i nie wiem czy mozem miec zaufanie do Ciebei nie wiem co sadza dziewczyny
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 08:51   #532
mikilukasza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Morskie klimaty...
Wiadomości: 594
Dot.: Zabawa pudełkowa

Ja dziękuję...Ewelinko-pytałaś, więc odpisuję: Tym razem nie będę się bawić w pudełeczka. Mam wiele zobowiązań i mało czasu. Ale Wam życzę owocnej zabawy.
Pozdrawiam!
__________________
......................... ......................... ........................
Pozdrawiam cieplutko ! -Marlena


Mój skromny kącik: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=385125

Mój mały (skromny) blog: http://chwilapasji.blogspot.com/
mikilukasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:50   #533
patti232
Zadomowienie
 
Avatar patti232
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 1 001
Dot.: Zabawa pudełkowa

no trudno może nastepnym razem sie zalapie Pudeleczka juz zrobione, wiec beda na prezenty swiateczne. Pozdrawiam i milej zabawy zycze
__________________
coś mojego : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574311
Moje skromne próby blogowania : http://www.handmadecards-patrycja.blogspot.com/


Czas wcale nie leczy ran, niekiedy sprawia, że z każdym dniem coraz bardziej boli!!!
patti232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 15:08   #534
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Zabawa pudełkowa

Patti ale nikt nie napisał, że nie możesz wziąć udziału w zabawie
Trzeba uaktualnić listę uczestników i osoby, które chcą wziąć udział mogą się w tej sprawie wypowiedzieć więc nie składaj broni
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:16   #535
inion_mekhi
Zadomowienie
 
Avatar inion_mekhi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 096
Dot.: Zabawa pudełkowa

Ja się bardzo chętnie przyłącze, jeśli można!
__________________
Pozdrawiam serdecznie,
Aga

MOJE WYTWORY
MOJA GALERIA NA DEVIANTART
PREFERENCJE
inion_mekhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:12   #536
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Zabawa pudełkowa

Ewciu może uaktualnij listę
Z moich obliczeń wynika, że jest nas 9 + patti do rozpatrzenia Dużo osób, więc trzeba też chyba lekko zmienić zasady, bo przed świętami trudno będzie zrobić 9 czy 10 pudełek
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:39   #537
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Zabawa pudełkowa

Ewa listę uaktualnie jak usiądę do kompa bo teraz pisze z telefonu. I myślę ze zrobimy tak jak w poprzedniej po 2 pudełka dla dwóch dziewczyn
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 09:29   #538
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Zabawa pudełkowa

Cytat:
Napisane przez patti232 Pokaż wiadomość
no trudno może nastepnym razem sie zalapie Pudeleczka juz zrobione, wiec beda na prezenty swiateczne. Pozdrawiam i milej zabawy zycze
OK damy Ci szansę tylko poprosze o adres


LISTA UAKTUALNIONA JAK KOGOŚ POMINĘŁAM TO KRZYCZEĆ GŁOŚNO!!!

Dziewczynki spojrzcie prosze w uzupelniona liste i doslijcie adresy. Przy nicku napisalamm czy mam czy potrzebuje waszego adresu
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku

Edytowane przez EwcIaKIcIA
Czas edycji: 2011-11-25 o 09:36
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 10:45   #539
patti232
Zadomowienie
 
Avatar patti232
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 1 001
Dot.: Zabawa pudełkowa

Dziekuje , dziekuje , dziekujeAdresik juz wysyłam
__________________
coś mojego : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574311
Moje skromne próby blogowania : http://www.handmadecards-patrycja.blogspot.com/


Czas wcale nie leczy ran, niekiedy sprawia, że z każdym dniem coraz bardziej boli!!!
patti232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 19:19   #540
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Zabawa pudełkowa

k adres dotarl pozniej zapisze tam gdzi wszystkie i uaktualnie ze mam na pewno
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Papierowy zawrót głowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-27 18:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.