Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :( - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 11:08   #1501
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

No takwiem, ale jak wcześniej jeździłam w dużym ruchu i sobie radziłam bez większych problemów a wczoraj masakra! dodam że całą trasę przejechałam bez świateł których zapomniałam włączyć. Mam ochotę się poddać i dać sobie spokój a z drugiej strony wiem że to nie da mi spokoju
EDIT
Przed chwilą pojechałam odwieźć mamę do pracy i znowu jechałam bardzo dobrze, bez żadnego błędu .. czemu zawsze tak nie może być? za kierownicą nie można mieć złych dni takich jak ja wczoraj strasznie jestem zła na siebie o tamten dzień ale i pełna nadziei że mi się uda to ogarnąć

Edytowane przez Kasiasta89
Czas edycji: 2012-08-25 o 12:45
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 13:22   #1502
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Pokaż wiadomość
Przed chwilą pojechałam odwieźć mamę do pracy i znowu jechałam bardzo dobrze, bez żadnego błędu .. czemu zawsze tak nie może być? za kierownicą nie można mieć złych dni takich jak ja wczoraj
Ja mam już przejeżdżone sporo kkm i wciąż czasami "łapię się" na tym, że mi nie idzie. Kilka razy z powodu zmęczenia/rozkojarzenia/złego samopoczucia naprawdę stwarzałam zagrożenie Jak taki dzień Cię dopada a musisz jeździć, to musisz mieć tego świadomość i jechać połowę wolniej i ostrożniej, wlec się prawym pasem aż dojedziesz na miejsce. A na miejscu nie pchać się w najciaśniejsze miejsce parkingowe. Także mi to nie minęło
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 13:31   #1503
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

No ale własnie wczoraj najlepsze było to że jak jechałam z domu do miasta to wszystko super, a droga powrotna mi wogóle nie poszła ale właśnie przed powrotem tak mi się spać zachciało i zaczęłam czuć takie zmęczenie więc możliwe że to przez to ale wiadomo że na takie zachowanie na drodze nie ma tłumaczeń ja mam prawko od 2 lat a jeżdżę w zasadzie od póltora miesiąca po wielkim przełamaniu i wogóle i się cieszyłam że tak szybko zaczęłam to ogarniać a wczorajszy dzień mnie zdołował, a raczej jazda powrotna
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 17:02   #1504
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

reverse kup porządną nawigację i problem z głowy.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:57   #1505
rav3xv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dfsddsdsf
Wiadomości: 27
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Po pierwsze radze isc do psychiatry, bo moim zdaniem to nie jest normalne, ze panicznie boisz sie jezdzic, a po drugie radze przeciac te prawko na pol i nigdy nie wyjezdzac na droge - bedzie o jedna zeschizowana kobiete na drodze mniej. Ja jestem facetem i jezdze czesto - to, co kobiety odwalaja na drogach czasami to jest jakis dramat i swoja droga nie znam ani jednego faceta, ktory mialby podobne problemy do was typu "boje sie wsiasc do auta" to jednak cos znaczy - moim zdaniem kobiety nie maja po prostu predyspozycji do prowadzenia samochodu - sa jakies tam wyjatki, ale tez sa one gorsze, od meskich odpowiednikow. Ja jestem facetem i jak dostalem auto, to sie cieszylem, ze juz mnie nikt nie bedzie kontrolowal - po pierwsze auto pojechalem 200km od domu do obcego miasta (Warszawa) pierwszy raz za kolkiem i dojechalem bez problemu, jak tylko dostalem kluczyki i odjezdzalem, to bylem niesamowicie szczesliwy A Ty sie boisz, to blagam Cie, nie jezdzij autem, bo ja nie mam cierpliwosci do pipek na trasie, ktore to roweru nie moga wyprzedzic i ciagnie sie korek - tlumaczyc nie warto, itak nie pojmie - NIE POTRAFISZ, NIE JEZDZIJ I TYLE! Zdanie kierowcy mezczyzny.
rav3xv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:04   #1506
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez rav3xv Pokaż wiadomość
Po pierwsze radze isc do psychiatry, bo moim zdaniem to nie jest normalne, ze panicznie boisz sie jezdzic, a po drugie radze przeciac te prawko na pol i nigdy nie wyjezdzac na droge - bedzie o jedna zeschizowana kobiete na drodze mniej. Ja jestem facetem i jezdze czesto - to, co kobiety odwalaja na drogach czasami to jest jakis dramat i swoja droga nie znam ani jednego faceta, ktory mialby podobne problemy do was typu "boje sie wsiasc do auta" to jednak cos znaczy - moim zdaniem kobiety nie maja po prostu predyspozycji do prowadzenia samochodu - sa jakies tam wyjatki, ale tez sa one gorsze, od meskich odpowiednikow. Ja jestem facetem i jak dostalem auto, to sie cieszylem, ze juz mnie nikt nie bedzie kontrolowal - po pierwsze auto pojechalem 200km od domu do obcego miasta (Warszawa) pierwszy raz za kolkiem i dojechalem bez problemu, jak tylko dostalem kluczyki i odjezdzalem, to bylem niesamowicie szczesliwy A Ty sie boisz, to blagam Cie, nie jezdzij autem, bo ja nie mam cierpliwosci do pipek na trasie, ktore to roweru nie moga wyprzedzic i ciagnie sie korek - tlumaczyc nie warto, itak nie pojmie - NIE POTRAFISZ, NIE JEZDZIJ I TYLE! Zdanie kierowcy mezczyzny.
Nooo... za to faceci jeżdżą super, zawsze bezpiecznie, odpowiedzialnie i bez przeświadczenia o własnej nieśmiertelności za kierownicą Gratuluję, cieszę się niezmiernie że jesteś mistrzem kierownicy i proponuję nie odwiedzać więcej tego wątku skoro to takie zbiorowisko nienormalnych kobiet odwalających jakieś cuda na drogach i nie warto nic nam tłumaczyć bo i tak nie pojmiemy. Będzie o jednego frustrata na forum mniej. Zdanie wizażanki.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:47   #1507
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

właśnie byłam świadkiem stłuczki 2 super kierowców facetów
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 17:20   #1508
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez anett174 Pokaż wiadomość
właśnie byłam świadkiem stłuczki 2 super kierowców facetów
ale jesteś w 100% pewna że to nie były zamaskowane kobiety?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:43   #1509
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
ale jesteś w 100% pewna że to nie były zamaskowane kobiety?

haha no fakt kurde nie przyjrzałam się im pewnie to były kobiety ech
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:44   #1510
rav3xv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dfsddsdsf
Wiadomości: 27
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Pare przykladow:
http://www.youtube.com/watch?v=I4htz...ure=plpp_video

kolejny:
http://www.youtube.com/watch?v=KJhhe...ure=plpp_video

I kolejny:
http://www.youtube.com/watch?v=7-gsq...ure=plpp_video

O inteligencji kobiet za kierownica. Kobiety jezdza gorzej WIEM, BO JEZDZE DUZO - nie tylko od sklepu do sklepu jak wy (zakladajac ze wgl macie prawko i auto) i widze co sie dzieje, widze jakie glupie bledy robia kobiety, jak zawalaja na tych drogach, ale na forum zawsze wygadane i nic nie pojmuja. Chyba feministki mozgi wam wypraly do tego stopnia, ze nie macie kontaktu z rzeczywistoscia. Pomysl skad sie bierze frustracja i dojdz do wniosku, ze sama po sobie jezdzisz.

Nie mowie, ze kazda nie potraafi jezdzic, ale wiekszosc - srednia kobieta bedzie jezdzila ZNACZNIE GORZEJ, od sredniego statystycznego mezczyzny.

BTW. wypadki nie swiadcza o umiejetnosciach... jak pipa jezdzi na trasie 50km/h, to sila rzeczy musialaby celowo zjechac do rowu, zeby ten wypadek zaliczyc. To, ze jezdzicie WOLNO nie znaczy ze macie umiejetnosci - to wrecz swiadczy o ich braku i o strachu przy prowadzeniu. Faceci daja sie bardziej poniesc, bo maja WIEKSZE UMIEJETNOSCI, wiec czuja sie PEWNIEJ, a wy sie rozwalacie przy parkowaniu Wiec z czym do ludzi?

Wiecie, ze wiekszosc wypadkow jest z udzialem osob tzw 3cich? Ja tez mialem juz wypadek - przez kobiete wlasnie, bo sie jej skrecac zachcialo w miejscu do tego nie przeznaczonym NA TRASIE i zeby glupiej pipy nie zabic, uderzajac jej w bok (wyprzedzalem) musialem zjechac i uderzyc w barierki. Z OC jej polecialo za glupote. Nie od dzis wiadomo, ze jak sie zmiesza dobrych kierowcow z amatorami, to beda wypadki... Wlasnie przez amatorow (amatorki glownie). Z reszta temat, ktory zalozyla ta kobieta mowi sam za siebie

Wy definiujecie dobra jazde jako wolna jazde - ja nie wiem jak mozna byc w tak skrajnym bledzie...

Ja wiem, ze glupie dziewczynki beda na sile wmawiac racje nawet jesli jej nie maja, ale to tylko swiadczy o brakach w inteligencji - jezdzicie gorzej i to widac w realu i nie wmowisz mi dziewczynko, ze 2x2=10

Tyle...

Edytowane przez rav3xv
Czas edycji: 2012-08-26 o 17:51
rav3xv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:55   #1511
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Ja miałam wypadek przez faceta, bo mu się biegu nie chciało zmieniać i jechał na czerwonym. Nie generalizujmy.

Kto tu definiuje dobrą jazdę jako wolną jazdę? I gdzie?

A tak z ciekawości, czym jeździsz?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 17:59   #1512
rav3xv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dfsddsdsf
Wiadomości: 27
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

tu masz fotke mnie i mojego auta (bo to wersja po tuningu, wiec nie chcialem abys zerkala w serie bo to 2rozne wzory, poza stylistycznymi zabiegami jest tez podkrecona mechanicznie)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...39821249_n.jpg
rav3xv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:00   #1513
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

ładniutkie maleństwo
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:16   #1514
rav3xv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dfsddsdsf
Wiadomości: 27
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Dziekuje
rav3xv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:01   #1515
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez rav3xv Pokaż wiadomość
tu masz fotke mnie i mojego auta (bo to wersja po tuningu, wiec nie chcialem abys zerkala w serie bo to 2rozne wzory, poza stylistycznymi zabiegami jest tez podkrecona mechanicznie)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...39821249_n.jpg
rozumiem, że auto to przedłużenie męskości? bo skoro wolny czas spedzasz na "babskich" forach wypisując mizoginistyczne komentarze, to chyba masz z tym problem?
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 23:41   #1516
aska305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Nie ma reguły, kto jeździ lepiej. Ostatnio jednak jedna z pań zaskoczyła mnie do granic możliwości. Skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną - wyłączoną. Policja steruje ruchem. Pani chce skręcić w lewo. Zatrzymuje auto, wychodzi na środek skrzyżowania i prosi, by wsiadł do auta i zjechał ze skrzyżowania zamiast niej . Pani rozbawiła policjanta i lokalne media, które w postaci mojego brata miały okazję tam się pojawić
aska305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:56   #1517
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Jak dla mnie to bezsensowne jest spierać się w kwestii, która płeć lepiej jeździ...

Uważam, że faceci mają do tego więcej drygu niż kobiety, ale to nie znaczy, że każda z nich na drodze to ślamazara czyli typowa baba za kółkiem. Chyba kobiety jeżdżą ostrożniej, faceci częściej mają ciężką nózkę, ale przecież po to Bóg stworzył obie płcie, żeby się uzupełniały
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:04   #1518
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Ja mogę się zgodzić że faceci mają więcej predyspozycji, mniej strachu przed jazdą i fakt faktem też uważam że jeżdżą duuużo lepiej. Ale prawo jazdy nie jest stworzone tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Ja może i mam stracha przed jazda (chociaż coraz mniejszego), ale chce się nauczyć dobrze jeździć. Poza tym wczoraj byłam z tatą w trasie i ja nie wiem gdzie Ty widziałeś kobiety jeżdżące 50km/h? Rozumiem że czujesz się lepszy, ale to może Ty masz jakiś problem i powinieneś iść do psychiatry? Jakiś paniczny lęk przed kobietami za kółkiem. To jest żałosne, tak samo jak to że przesiadujesz na babskim forum i piszesz po prostu brednie. Ja znam wiele kobie super radzących sobie za kółkiem jak i kilku kolesi kompletnie z tym sobie nie radzących( jeden zdawał 14 i jeszcze nie zdał, drugi zrezygnował po kilku jazdach, trzeci ma prawko 3 lata a już 2 samochody rozwalił wjeźdźając a to w słupek, a to cofając w płot sąsiada). Poza tym największym zagrożeniem nie są kobiety a starsi ludzie i kolesie myślący że wszystkie rozumy pozjadali i są nieśmiertelni! Tata średnio jechał 150km/h i było sporo delikwentów którzy po prostu jak przejeżdżali to z taką prędkością, że miałam wrażenie że my stoimy w miejscu - i to wg Ciebie jest dobre? ehh masakra oby jak najmniej takich "facetów" a życie będzie piękniejsze

Ps. Jakbym zawsze rezygnowała z czegoś czego się boję i co mi na początku nie wychodzi to do dziś nie umiałam chodzić, jeździć na rowerze, jeździć na rolkach czy też jeździć konno - a strach na początku jest jak najbardziej naturalna rzecz, gdyż jazda samochodem to jest wielka odpowiedzialnośc i to nie tylko za swoje życie. Wszyscy tu na forum bardzo się cieszymy, że Ty urodziłeś się od razu mistrzem kierownicy

Edytowane przez Kasiasta89
Czas edycji: 2012-08-28 o 11:08
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 14:01   #1519
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

mnie dzis czeka pierwsza jazda. Nie powiem, ze nie mam stracha bo mam potwornego, ale zobaczymy czego mnie tam nauczyli!
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 14:45   #1520
imakaszu
Raczkowanie
 
Avatar imakaszu
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Faceci mają większe predyspozycje? Absolutnie się nie zgodzę, mam mnóstwo kumpli którzy jeżdżą 100razy gorzej niż ja czy moje koleżanki. Poza tym 'gorzej' to też pojęcie względne - co z tego że znajomy miał nowiuśką audicę i śmiga po mieście 120km/h, skoro tydzień temu potrącił pieszego? Wszystko zależy od usposobienia i odwagi, a nie od płci. Albo ktoś się czuje za kółkiem pewnie i jeździ dobrze, albo się boi i będzie się bać przez całe życie. Są kobiety, które mają kilka lat prawko i nie potrafią ruszyć na parkingu pod marketem, a są takie, które prowadzą tiry i jeżdżą po całej Europie.

A kolega ze swoimi szowinistycznymi wpisami, do tego na forum przeznaczonym głównie dla kobiet, bardzo mnie rozbawił.
__________________
.
! autostopem po świecie - www.podrozezajedenusmiech.pl !


Wszystko o Tanich Lotach - jak ich szukać? http://www.podrozezajedenusmiech.pl/...zukiwania.html
.
imakaszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 17:21   #1521
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

No tak ale fakt faktem że kobiety częściej się boją (albo częściej to okazują bo faceci się zwyczajnie wstydzą przyznać jeśli nawet u nich taki strach wystąpił). Ale nie zgodzę się że to jest strach na całe życie. Strach należy do tego typu emocji, nad którymi da się zapanować lub je zwalczyć. Umiejętności jazdy również są do nabycia i nikt się z nimi nie urodził. A wiele kobiet traci wiarę w siebie przez takich właśnie kolesi, którzy mają tak płytkie myślenie że muszą myśleć stereotypowo.
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:01   #1522
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Pokaż wiadomość
No tak ale fakt faktem że kobiety częściej się boją (albo częściej to okazują bo faceci się zwyczajnie wstydzą przyznać jeśli nawet u nich taki strach wystąpił). Ale nie zgodzę się że to jest strach na całe życie. Strach należy do tego typu emocji, nad którymi da się zapanować lub je zwalczyć. Umiejętności jazdy również są do nabycia i nikt się z nimi nie urodził. A wiele kobiet traci wiarę w siebie przez takich właśnie kolesi, którzy mają tak płytkie myślenie że muszą myśleć stereotypowo.
o to to ja przez jednego kretyna kiedyś przestałam jeździć i zaczęłam się bać
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:12   #1523
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
rozumiem, że auto to przedłużenie męskości? bo skoro wolny czas spedzasz na "babskich" forach wypisując mizoginistyczne komentarze, to chyba masz z tym problem?
Męskości to chyba średnio, bo to raczej babskie auto jak na mój gust ;D
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 20:25   #1524
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez rav3xv Pokaż wiadomość
tu masz fotke mnie i mojego auta (bo to wersja po tuningu, wiec nie chcialem abys zerkala w serie bo to 2rozne wzory, poza stylistycznymi zabiegami jest tez podkrecona mechanicznie)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...39821249_n.jpg
Hahaha to się nazywa wyczerpująca odpowiedź mogłeś jeszcze napisać jakiego koloru masz pokrowce w aucie, co wozisz w bagażniku i za ile dziś tankowałeś .. weź sobie jeszcze nitro zamontuj i się pochwal po tej odpowiedzi widzę że czujesz się jakiś niedowartościowany. Aha i następnym razem zanim będziesz się chciał wymądrzać na jakimś forum dowiedz się najpierw co to za forum. Bo nie długo zmienią nam nazwę i zamiast "wizaż - pierwsza strona kobiecości" będzie "wizaż - pierwsza strona braku męskości".
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 22:55   #1525
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Pokaż wiadomość
Ps. Jakbym zawsze rezygnowała z czegoś czego się boję i co mi na początku nie wychodzi to do dziś nie umiałam chodzić, jeździć na rowerze, jeździć na rolkach czy też jeździć konno - a strach na początku jest jak najbardziej naturalna rzecz, gdyż jazda samochodem to jest wielka odpowiedzialnośc i to nie tylko za swoje życie. Wszyscy tu na forum bardzo się cieszymy, że Ty urodziłeś się od razu mistrzem kierownicy
Gdzie jeździsz konno ??
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 10:08   #1526
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Kiedyś jeździłam koło Olsztyna, ale tam już nie ma stadniny, potem prywatnie a teraz chce pojechać do stadniny Laredo w najbliższym czasie
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 00:45   #1527
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Pokaż wiadomość
Kiedyś jeździłam koło Olsztyna, ale tam już nie ma stadniny, potem prywatnie a teraz chce pojechać do stadniny Laredo w najbliższym czasie
To daj znać po wizycie w Laredo
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 13:02   #1528
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

śmieszą mnie taki opinie typu "kobiety są gorszymi kierowcami od facetów"
ja się nie boję jeździć, ale boję się innych ludzi za kierownicą, którzy mogą być nieodpowiedzialni i "dadzą się ponieść" na drodze, niestety mimo dużej ostrożności i myśleniu za innych nie da się czasem uniknąć pewnych rzeczy, to mnie niepokoi
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 08:55   #1529
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Rav3xv ciekawa jestem jakaby byla Twoja mina ,jakbys jechal w owym korku za mna Bo ja choc mam 225km pod maska w swojej teci, to wciaz uwazam na rowerzystow i niech nawet 20 aut sie za mna wlecze- jak nie mam warunkow, to nie wyprzedzam! I wiesz gdzie was mam? W swojej dupie pieknej

Wlasnie wyczytalam,ze jezdzisz tigra.. kazdy jezdzi tym na co go stac i co mu sie podoba, ale wymadrzasz sie na forum,jakbys conajmniej zasuwal rs'em czy czyms podobnym.. normalnie mistrz kierownicy, tylko jakis zakompleksiony..
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2012-08-31 o 09:15
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:33   #1530
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Ja się Challengerem kiedyś wlokłam za rowerzystą wolę się powlec niż ryzykować że go potrącę albo omijając na chama wepchnę go czy kogoś innego do rowu, a samochód do najwęższych nie należy i zachowując odpowiedni odstęp muszę mieć pół wozu na przeciwległym pasie.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-23 15:35:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.