Studniówka i problemy z nią związane. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 19:36   #1
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069

Studniówka i problemy z nią związane.


Właściwie jeden problem, towarzyski. Nie sądziłam, że kiedykolwiek napiszę coś takiego, ale jestem trochę w kropce. Mianowicie studniówka za 2 równe tygodnie, a ja nie mam z kim iść. Nie mam pojęcia jak to się stało, serio. Miałam ostatnio dużo na głowie, więc gdy przyszło płacić za studniówkę bez przemyślenia wyłożyłam sporą sumkę za siebie i partnera, bo "ktoś się znajdzie". I pewnie rzeczywiście by sie znalazł, gdybym się o to postarała trochę wcześniej. Ale cóż, były ważniejsze sprawy, teraz trzeba jakoś z tego wybrnąć. Więc przemyślałam to dzisiaj i opcji mam kilka:
- iść z jakimś kolegą koleżanki, czyli ryzyko, bo nie wiadomo co się trafi
- zaprosić kolegę, którego lubię i wiem, że dobrze byśmy się bawili, ale problem taki, że kontakt się urwał, z pół roku nie gadamy i on ma dziewczynę.
- zaprosić innego kolegę, który jest fajny i w ogóle, ale kiedy moja koleżanka go pytała, czy ze mną pójdzie, powiedział, że nie, bo nie umie tańczyć. i nie wiem, czy to tylko wymówka, czy rzeczywiście nie umie i lepiej go nie namawiać. A poloneza i tak nie tańczymy, więc może by się zdecydował.
-iść z kumplem chłopaka przyjaciółki i zrobić jej przysługę, bo jej chłopak nie będzie tam znał nikogo, a tak to przynajmniej miał by kumpla i zajęli by się sobą a my byśmy miały trochę spokoju. ale mi się to średnio uśmiecha, bo ten kumpel ani rozrywkowy ani urodziwy.

Mam lekkie obawy, czy nie będzie niezręcznie jak pójdę z kimś obcym i czy nie zepsuję sobie zabawy przejmując się nim.

Edytowane przez 201612080925
Czas edycji: 2014-01-18 o 19:39
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:57   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
- iść z jakimś kolegą koleżanki, czyli ryzyko, bo nie wiadomo co się trafi
Ostateczność moim zdaniem.
Cytat:
- zaprosić kolegę, którego lubię i wiem, że dobrze byśmy się bawili, ale problem taki, że kontakt się urwał, z pół roku nie gadamy i on ma dziewczynę.
Jak najszybciej pisz do niego, może się uda że pójdzie i dziewczyna nie będzie miała za złe.
Cytat:
- zaprosić innego kolegę, który jest fajny i w ogóle, ale kiedy moja koleżanka go pytała, czy ze mną pójdzie, powiedział, że nie, bo nie umie tańczyć. i nie wiem, czy to tylko wymówka, czy rzeczywiście nie umie i lepiej go nie namawiać. A poloneza i tak nie tańczymy, więc może by się zdecydował.
Eee a dlaczego go zapraszała koleżanka w twoim imieniu?
Cytat:
-iść z kumplem chłopaka przyjaciółki i zrobić jej przysługę, bo jej chłopak nie będzie tam znał nikogo, a tak to przynajmniej miał by kumpla i zajęli by się sobą a my byśmy miały trochę spokoju. ale mi się to średnio uśmiecha, bo ten kumpel ani rozrywkowy ani urodziwy.
To chcesz żeby się tamci sami zajęli a wy sobą, czy chcesz się bawić z partnerem z którym pójdziesz?

W ogóle co za pomysł alby płacić nie mając jakiegokolwiek partnera na oku.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:58   #3
XoXo23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość

-iść z kumplem chłopaka przyjaciółki i zrobić jej przysługę, bo jej chłopak nie będzie tam znał nikogo, a tak to przynajmniej miał by kumpla i zajęli by się sobą a my byśmy miały trochę spokoju. ale mi się to średnio uśmiecha, bo ten kumpel ani rozrywkowy ani urodziwy.
Tego wyjascia akurat bym nie polecala. Ja poszlam na studniowke z podobym partnerem (urodziwy byl, ale tanczyc nie lubił ) bo mój poprzedni partner skręcił kostkę i znalazłam zastepstwo. Poza ładnym zdjęciem nie miałam z niego żadnego pożytku . Na szczescie kolegów z klasy/liceum mialam fajnych i tanczylam z nimi, poza tym wszyscy bawili sie razem w grupie, ale czasem rozrywkowy partner sie przydaje
XoXo23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 20:07   #4
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Pogadaj z kolegą, z którym urwał Ci się kontakt.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 21:22   #5
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Ja tak poszłam trochę na ślepo Z kolegą, ale takim mniej znanym, był w porządku ale generalnie kontaktu nie było za dużego i nie wiedziałam co tam u niego. Co się okazało, mój kumpel z klasy przyszedł z dziewczyną z jego szkoły, w której on był szaleńczo zakochany. No i masakra, cały wieczór wodził za nią oczami (przeżyłam, bo nie miałam nic do niego) i cierpiał okrutnie, bo była z innym (przez co miałam zepsuty wieczór).
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 21:59   #6
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Eee a dlaczego go zapraszała koleżanka w twoim imieniu?
Nie zapraszała go w moim imieniu, tylko zapytała, czy nie miałby się ochoty przejść na studniówkę. O nic ją nie prosiłam, sama mi powiedziała dopiero po fakcie.
Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
To chcesz żeby się tamci sami zajęli a wy sobą, czy chcesz się bawić z partnerem z którym pójdziesz?
Chcę się przede wszystkim bawić, jeśli zapewni mi to potencjalny partner, to świetnie, ale jeśli nie, to z czystym sumieniem chciałabym móc się bawić z kim innym, nie martwiąc się o to, że chłopak, którego zaprosiłam nie zna nikogo na imprezie i przykładowo siedzi sam przy stoliku. Stąd pomysł zaproszenia kumpla partnera koleżanki, żeby przynajmniej miał tam kogoś znajomego.
Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
W ogóle co za pomysł alby płacić nie mając jakiegokolwiek partnera na oku.
U mnie połowa dziewczyn w klasie popłaciła, a teraz panika, bo z kim iść nie mają Ja to przynajmniej mam jakieś wyjścia awaryjne
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 22:35   #7
Zaspiewana
Raczkowanie
 
Avatar Zaspiewana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 93
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Zapytaj kolegę, z którym straciłaś kontakt. Ja tego nie zrobiłam i żałuję, więc do dzieła!
Zaspiewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 00:05   #8
Magda923
Raczkowanie
 
Avatar Magda923
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 200
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Również uważam, że powinnaś zaprosić kolegę, z którym urwał Ci się kontakt! Byłam w identycznej sytuacji i zaryzykowałam - było bardzo fajnie i nie żałuję udanej imprezy
__________________

Magda923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:50   #9
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
- zaprosić kolegę, którego lubię i wiem, że dobrze byśmy się bawili, ale problem taki, że kontakt się urwał, z pół roku nie gadamy i on ma dziewczynę.
Jak ma dziewzynę, to moim zdaniem odpada, bo to nie wypada, żeby szedl na impreze (nawet jako kolega) z inna dziewczyna, a poza tym ta dziewczyna moze sie zwyzajnie nie zgodzić
Cytat:
- zaprosić innego kolegę, który jest fajny i w ogóle, ale kiedy moja koleżanka go pytała, czy ze mną pójdzie, powiedział, że nie, bo nie umie tańczyć. i nie wiem, czy to tylko wymówka, czy rzeczywiście nie umie i lepiej go nie namawiać. A poloneza i tak nie tańczymy, więc może by się zdecydował.
ja bym tak zrobiła. To nie taniec z gwiazdami, nie musi jakoś super tańczyć, tylko go sama zaproś, a nie przez koleżankę
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 10:12   #10
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Jak ma dziewzynę, to moim zdaniem odpada, bo to nie wypada, żeby szedl na impreze (nawet jako kolega) z inna dziewczyna, a poza tym ta dziewczyna moze sie zwyzajnie nie zgodzić

ja bym tak zrobiła. To nie taniec z gwiazdami, nie musi jakoś super tańczyć, tylko go sama zaproś, a nie przez koleżankę
Zgadzam się.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 11:22   #11
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Wiele z Was beztrosko popiera pomysł zaproszenia kolegi, który ma dziewczynę - a gdyby to był Wasz facet?
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 11:59   #12
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Haha, miałam podobny problem. Zaprosiłam kolegę, który ma dziewczynę. Po tygodniu dostałam odpowiedź, że on bardzo chętnie, ale muszę się spotkać i omówić to z jego dziewczyną. Odmówiłam, więc chyba będę musiała iść sama.
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 12:13   #13
Magda923
Raczkowanie
 
Avatar Magda923
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 200
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Wiele z Was beztrosko popiera pomysł zaproszenia kolegi, który ma dziewczynę - a gdyby to był Wasz facet?
Jakbym znała tę dziewczynę i wiedziała, że dla niej to jest też tylko czysto koleżeńska impreza to nie miałabym obiekcji. Po omówieniu tego ze mną mógłby iść Gdybym jednak wiedziała, że ma jakieś "niecne plany" wobec mojego faceta to nie
__________________

Magda923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 12:41   #14
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez Magda923 Pokaż wiadomość
Jakbym znała tę dziewczynę i wiedziała, że dla niej to jest też tylko czysto koleżeńska impreza to nie miałabym obiekcji. Po omówieniu tego ze mną mógłby iść Gdybym jednak wiedziała, że ma jakieś "niecne plany" wobec mojego faceta to nie
Z wypowiedzi autorki wynika, że nie zna tej dziewczyny. Nie wiem, ja bym zajętego faceta nie zapraszała, nie lubię takich sytuacji.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 12:45   #15
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Jak zauważyłyście jedyny problem związany z kolegą, który ma dziewczynę, jest to, że ma dziewczynę. Z kolegą znamy się dość długo, jego dziewczynę też poznałam i wydawała się w porządku, nie wyglądało żeby miała jakiś problem związany ze mną i moją znajomością z jej chłopakiem. Mimo wszystko nie chciałabym mu mieszać w związku, rozumiem też jej sytuację, jej chłopak jedzie do swojej koleżanki i pewnie jeszcze zostanie na kilka dni ( nie u mnie, ma rodzinę w moim mieście).

Edytowane przez 201612080925
Czas edycji: 2014-01-19 o 12:49
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 13:10   #16
merszja
Raczkowanie
 
Avatar merszja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 443
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Jak zauważyłyście jedyny problem związany z kolegą, który ma dziewczynę, jest to, że ma dziewczynę. Z kolegą znamy się dość długo, jego dziewczynę też poznałam i wydawała się w porządku, nie wyglądało żeby miała jakiś problem związany ze mną i moją znajomością z jej chłopakiem. Mimo wszystko nie chciałabym mu mieszać w związku, rozumiem też jej sytuację, jej chłopak jedzie do swojej koleżanki i pewnie jeszcze zostanie na kilka dni ( nie u mnie, ma rodzinę w moim mieście).
watpie zeby pokazywala ze ma do Ciebie problem, jesli ma klase co nie zmienia faktu ze watpie zeby chciala zeby jej chlopak poszedl z jakas dziewczyna na studniowke
no to idz sama, skoro mozesz bawic sie z kolegami z klasy i wystarczy Ci zeby partner siedzial przy stoliku ale nie sam, zeby sie nie nudzil. to po co Ci on?
__________________
kocham moje serduszko!
teoria: 17.07.13r
praktyka: 17.01.14r
śmigam: 27.01.14r
merszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 13:35   #17
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

ja bym nie miala problemu z tym żeby mój TŻ poszedł na jakąś imprezę bo jego koleżanka nie ma partnera, a nie chce przypadkowego z łapanki.

moim zdaniem zagadaj najpierw do tego z którym lepiej byś się bawiła - do kolegi co ma dziewczynę lub do kolegi, który nie umie tańczyć. jak nie wypali jeden z nich - to zagadaj do drugiego.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 17:05   #18
levana
Raczkowanie
 
Avatar levana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
- iść z jakimś kolegą koleżanki, czyli ryzyko, bo nie wiadomo co się trafi
nie brałabym tego w ogóle pod uwagę.

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
- zaprosić kolegę, którego lubię i wiem, że dobrze byśmy się bawili, ale problem taki, że kontakt się urwał, z pół roku nie gadamy i on ma dziewczynę.
dziewczyna będzie miała z tym problem ale zawsze możesz zapytać.. chociaż ja odradzam.

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
- zaprosić innego kolegę, który jest fajny i w ogóle, ale kiedy moja koleżanka go pytała, czy ze mną pójdzie, powiedział, że nie, bo nie umie tańczyć. i nie wiem, czy to tylko wymówka, czy rzeczywiście nie umie i lepiej go nie namawiać. A poloneza i tak nie tańczymy, więc może by się zdecydował.
może rzeczywiście nie umie, różnie bywa. ale uważam, że to najlepsza opcja.

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
-iść z kumplem chłopaka przyjaciółki i zrobić jej przysługę, bo jej chłopak nie będzie tam znał nikogo, a tak to przynajmniej miał by kumpla i zajęli by się sobą a my byśmy miały trochę spokoju. ale mi się to średnio uśmiecha, bo ten kumpel ani rozrywkowy ani urodziwy.
NIE! przerabiałam to na swojej. koleś wyszedł jakoś przed 3, a ja się bawiłam sama do 6 i w sumie chyba dobrze, że sobie poszedł bo koleś był tak irytujący, że masakra..
levana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 17:25   #19
kaska0017
Przyczajenie
 
Avatar kaska0017
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 24
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Jak ma dziewczynę, to moim zdaniem odpada, bo to nie wypada, żeby szedl na impreze (nawet jako kolega) z inna dziewczyna, a poza tym ta dziewczyna moze sie zwyczajnie nie zgodzić

ja bym tak zrobiła. To nie taniec z gwiazdami, nie musi jakoś super tańczyć, tylko go sama zaproś, a nie przez koleżankę
Również się zgadzam
kaska0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 13:37   #20
matteop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Miałem studniówkę niedawno i mogę Ci doradzić, żebyś lepiej nie szła z kimś, kogo za dobrze nie znasz. U mnie jedna dziewczyna poszła z kolegą załatwionym w ostatniej chwili i niestety on zachował się jak ostatni cham i świnia, po 2 godzinach studniówki wogóle zapomniał o tej koleżance i bawił się bez niej, tzn. zostawił ją samą, a on w tym czasie pił sobie z kumplami a do niej nawet się nie odezwał do końca imprezy.Także odradzam Ci tę opcję bo możesz się mocno rozczarować. Już lepiej jakbyś poszła sama, u mnie też kilka osób przyszło bez partnera i dobrze się bawili.
matteop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 09:38   #21
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Studniówka i problemy z nią związane.

Cytat:
Napisane przez matteop Pokaż wiadomość
Miałem studniówkę niedawno i mogę Ci doradzić, żebyś lepiej nie szła z kimś, kogo za dobrze nie znasz. U mnie jedna dziewczyna poszła z kolegą załatwionym w ostatniej chwili i niestety on zachował się jak ostatni cham i świnia, po 2 godzinach studniówki wogóle zapomniał o tej koleżance i bawił się bez niej, tzn. zostawił ją samą, a on w tym czasie pił sobie z kumplami a do niej nawet się nie odezwał do końca imprezy.Także odradzam Ci tę opcję bo możesz się mocno rozczarować. Już lepiej jakbyś poszła sama, u mnie też kilka osób przyszło bez partnera i dobrze się bawili.
Moja koleżanka miała załatwionego chłopaka na 100, pierwszy raz go widziała na oczy i dobrze się bawili. zależy od chłopaka.

Chłopaki często mówią, ze nie umieją tańczyć, a się bawią do samego rana, więc spróbuj

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-25 10:38:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.