Wyrachowanie kobiet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 11:39   #31
LadyBlood
Raczkowanie
 
Avatar LadyBlood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 245
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez Zgadzam Pokaż wiadomość
Powiem inaczej, a nawet powtórzę słowa kolegi singla. My faceci w polsce mamy prze☠☠☠ane. Nawet jak jest się przystojnym fajnym kolesiem to nie mamy szans na ładną dziewczynę, jeśli nie ma kasy. I to jest fakt zgadzam się z kumplem, i autorem bez kasy do ładnej nie ma co nawet podchodzić nawet jak samemu jest się ogarniętym i przystojnym, ewentualnie taka ze chce na jedną noc, zabawić się ale związku z takim chłopakiem nie stworzy.
Żaden fakt. To usprawiedliwienie facetów którzy nie potrafią sobie znaleźć kobiety. No cóż, moi kumple muszą być niezłymi farciarzami, bo kasiaści nie są, a mają udane związki. Ale nie wiem, może to tylko na południu kraju te dziewczyny takie inne
__________________
"Wszyscy będziemy się śmiać z pozłacanych motyli"
LadyBlood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:39   #32
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Mów za siebie.
Ja się cieszę, że mój chłopak jest zaradny itd, dobrze dla niego, ale umiem sama o siebie zadbać i zapewnić sobie poczucie materialnego bezpieczeństwa. Nie potrzebuję jego pieniędzy, by czuć się pewnie.
Napisalam, ze to tak ogolnikowo, co by autor watku wiedzial, czemu kobiety niechca nieudacznikow obibokow. Doskonale zdaje sobie sprawe, ze wiekszosc z nas jest tu niezalezna finansowo I niepotrzebuje sponsoringu od swojego tz.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:40   #33
Zgadzam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez jestemtuprzejazdem Pokaż wiadomość
Moj kasiasty kumpel ma panne mlodsza o 20 lat.Dziewczyna pracuje w sklepie,bez wiekszej przyszlosci to poleciala na bogatego podstarzalego dziadka.On ma 40l
No właśnie, ale to już są skrajności, i patologia. A jak dobrze mają tacy młodzi kasiasci faceci nawet z byle jaki wyglądem, kazda ich chce. a drugi bedzie przystojny wykształcony pracujący i tak ładna na niego nie zwroci uwagi bo dziad. Mam sporo fajnych kolegów z dobrym wyglądem ale nie maja szans u ładnej bo zarabiaja 1500 zl są singlami
Zgadzam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:40   #34
jestemtuprzejazdem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez LadyBlood Pokaż wiadomość
Faceci wylewający swoje żale na babskim forum, jakie to męskie.

Też nie wiem co ta dziewczyna w tobie widzi, najwyraźniej jeszcze cie dobrze nie poznała. Powiedz jej to co tu napisałeś, na bank da ci spokój



Właśnie myślisz, to jest twoja opinia, to że jesteś w błędzie to już inna bajka. Nie wiem czemu wydaje ci się, że znasz kobiety tak dobrze.
Ja tez nie wiem co ona we mnie widzi,na serio.
Jest praktycznie idealna a znalazla sobie faceta bez wyksztalcenia.O co tu kaman???
jestemtuprzejazdem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:40   #35
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez jestemtuprzejazdem Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba.Tez mam podobne obserwacje w swoim otoczeniu.Kazdy moj kasiasty znajomy ma ladna dziewczyne chodz nie zawsze jest przystojny.Jak facet jest bez kasy to zostaje mu juz tylko wybierac w "drugiej lidze,albo i w trzeciej".
Odpowiadasz na własne wiadmości? A to dobre
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:42   #36
LadyBlood
Raczkowanie
 
Avatar LadyBlood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 245
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez jestemtuprzejazdem Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem co ona we mnie widzi,na serio.
Jest praktycznie idealna a znalazla sobie faceta bez wyksztalcenia.O co tu kaman???
Widzisz, może postanowiła obalić twoją teorię. Nie wiem chłopie gdzie ty żyjesz, ale ci współczuję.
__________________
"Wszyscy będziemy się śmiać z pozłacanych motyli"
LadyBlood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:43   #37
Zgadzam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez LadyBlood Pokaż wiadomość
Żaden fakt. To usprawiedliwienie facetów którzy nie potrafią sobie znaleźć kobiety. No cóż, moi kumple muszą być niezłymi farciarzami, bo kasiaści nie są, a mają udane związki. Ale nie wiem, może to tylko na południu kraju te dziewczyny takie inne
Być może na południu inne, choć wątpie. A że są w związkch to o niczym nie świadczy bo my tu rozmawiamy o atrakcyjnych dziewczynach, i to nie jest wątek pokroju "każda potwora znajdzie swojego amatora"

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Odpowiadasz na własne wiadmości? A to dobre
Jak widzisz pewnie w tym wątku udzielaja się dwóch facetów autor i ja. Nie bądz bezczelna.
Zgadzam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 11:45   #38
LadyBlood
Raczkowanie
 
Avatar LadyBlood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 245
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez Zgadzam Pokaż wiadomość
Być może na południu inne, choć wątpie. A że są w związkch to o niczym nie świadczy bo my tu rozmawiamy o atrakcyjnych dziewczynach, i to nie jest wątek pokroju "każda potwora znajdzie swojego amatora"
No ja też pisze o atrakcyjnych dziewczynach. Młode, ładne, zaradne i siedzą z takimi bidokami, coś im kurcze na łeb padło Muszę im powiedzieć, żeby sobie kasiastych poszukały, bo wg waszych kryteriów tylko na takich powinny lecieć.
__________________
"Wszyscy będziemy się śmiać z pozłacanych motyli"

Edytowane przez LadyBlood
Czas edycji: 2014-04-24 o 11:46
LadyBlood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:45   #39
Zgadzam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Spadam stąd bo niepotrzebny stres, Całą prawdę o dziewczynach napisałem. Jak ktoś nie wierzy zróbcie tą ankiete: dziewczyna z 25 lat i wiecej, atrakcyjna, i jaki status materialny ma jej tż, same się przekonacie że biednych raczej nie znajdziecie. Pozdrawiam te normalne
Zgadzam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:47   #40
LadyBlood
Raczkowanie
 
Avatar LadyBlood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 245
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez Zgadzam Pokaż wiadomość
Spadam stąd bo niepotrzebny stres, Całą prawdę o dziewczynach napisałem. Jak ktoś nie wierzy zróbcie tą ankiete: dziewczyna z 25 lat i wiecej, atrakcyjna, i jaki status materialny ma jej tż, same się przekonacie że biednych raczej nie znajdziecie. Pozdrawiam te normalne
Dziękujemy za objawienie prawdy, o panie! Twoja ankieta w moim środowisku, obala tę teorię. Pozdrawiam tych normalnych
__________________
"Wszyscy będziemy się śmiać z pozłacanych motyli"
LadyBlood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:48   #41
Shebeauty
Raczkowanie
 
Avatar Shebeauty
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 225
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez jestemtuprzejazdem Pokaż wiadomość
Witam.
Bez obawy,wpadlem tu na chwilke i nie mam zamiaru zaklocac Wam blogiego spokoju.Mozecie dalej zyc w tej swojej szklanej klatce.
Wracajac do tematu.

Mam pytanie:
Dlaczego wspolczesne Kobiety to z reguly wyrachowane s..i lecace na kase?
Pytanie zadaje na podst. wlasnych dosw.Poprostu uwazam ze do fajnych kobiet to albo bez kasy albo bez kija nie ma co podchodzic.Pomijam desperatki ktore czasem sa tak zdesperowane ze i przyjma faceta z pod budki z piwem.

ps.prosze nie piszcie tylko ze na takie trafiam,ze obracam sie w nieodpowiednim srodowisku.

pozdrawiam

Przykro,ale po prostu masz pecha,że trafiasz na takie kobiety. Nie ma na to rady,widocznie podobają ci się takiego kobiety zadziorne z mocnym charakterkiem lecące na kasę. Na szczęście ja do takich nie należę. Powodzenia!
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca.
Ono wie wszystko.
.


Razem od 13.01.2010r
Prawo jazdy 26.06.2012r.


małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
Shebeauty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 11:51   #42
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Znowu wątek o tym, jak bardzo jesteśmy złe
To, że trafiałeś na same materialistki i żadne kasy lale nie znaczy, że wszystkie takie są
Jestem z facetem który zarabia te 2tys. więc nie lecę na kasę, a do brzydkich nie należę.
To, że masz złe doświadczenie z kobietami nie znaczy, że masz dyskwalifikować wszystko pozostałe i wrzucać wszystkie do jednego wora
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:52   #43
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Wyrachowanie kobiet

No ale w takim razie o co całe halo? Wątek jest narzekaniem na wyrachowane kobiety a jednocześnie pokazuje, że brzydkie dziewczyny nie zasługują na uwagę i miłość faceta. Więc idąc tym tokiem myślenia jest dość sprawiedliwie. Brzydka dziewczyna powinna się związać z biednym facetem a ładna z bogatym i będzie pięknie jak w Modzie na sukces.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 11:55   #44
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez Zgadzam Pokaż wiadomość
Powiem inaczej, a nawet powtórzę słowa kolegi singla. My faceci w polsce mamy prze☠☠☠ane. Nawet jak jest się przystojnym fajnym kolesiem to nie mamy szans na ładną dziewczynę, jeśli nie ma kasy. I to jest fakt zgadzam się z kumplem, i autorem bez kasy do ładnej nie ma co nawet podchodzić nawet jak samemu jest się ogarniętym i przystojnym, ewentualnie taka ze chce na jedną noc, zabawić się ale związku z takim chłopakiem nie stworzy.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



No w tym problem, że ja biedny i przystojny, a dziewczyna ładna i biedna mnie nie ze chcę. dziewczyna ładna aczkolwiek biedna chcę bogatego i to każda.
Dopiero teraz załapałam, o co z tymi "ładnymi " chodzi No faktycznie, jeśli o takie dziewczyny Ci chodzi, to ok. A poza wyglądem ostrej laski masz jeszcze jakieś wymagania?
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:12   #45
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Rozmowa dwóch trolli z karaczana widzę?

Ale przynajmniej się dowiedziałam, że muszę być nieprzeciętnie ładna


Cytat:
Napisane przez Zgadzam Pokaż wiadomość
Spadam stąd bo niepotrzebny stres, Całą prawdę o dziewczynach napisałem. Jak ktoś nie wierzy zróbcie tą ankiete: dziewczyna z 25 lat i wiecej, atrakcyjna, i jaki status materialny ma jej tż, same się przekonacie że biednych raczej nie znajdziecie. Pozdrawiam te normalne
Ale Ty zakładasz, że są tylko związki, w których partnerzy poznali się, gdy facet już miał kasę, a to jest z góry błędne założenie.
I oczywiście, że jest coś takiego, jak "zaradność" i na to kobiety zwracają uwagę. Przynajmniej ja zwracałam.
A swojego faceta poznałam, jak kasy nie miał wcale, zimą chodził w trampkach, a żeby się utrzymać na studiach rozładowywał tiry po nocach, a w dzień zdobywał doświadczenie w swoim zawodzie. I właśnie w tym widziałam tą zaradność i wiedziałam, że całe życie w trampkach chodził nie będzie. I nie myliłam się (albo mam szklaną kulę?). I co, mam go po latach zostawić, bo teraz ma pieniądze? Bo inaczej jestem wyrachowana? Zerwę dobry związek, bo troll mnie nie zaliczy do "tych normalnych"
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:33   #46
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Czyli mamy nowa skale oceniania urody kobiet. Jesli facet zarabia 1500-2000zl to kobieta jest brzydka. Przy zarobku 2000-2500zl kobieta jest w miare ladna. Powyzej 2500zl kobieta piekna jest I basta! A teraz ide do lustra pozachwycac sie swoja uroda. A co!
86lola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:35   #47
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Czyli mamy nowa skale oceniania urody kobiet. Jesli facet zarabia 1500-2000zl to kobieta jest brzydka. Przy zarobku 2000-2500zl kobieta jest w miare ladna. Powyzej 2500zl kobieta piekna jest I basta! A teraz ide do lustra pozachwycac sie swoja uroda. A co!
Biorąc pod uwagę powyższe "widełki" jestem top modelką
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:39   #48
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Czyli mamy nowa skale oceniania urody kobiet. Jesli facet zarabia 1500-2000zl to kobieta jest brzydka. Przy zarobku 2000-2500zl kobieta jest w miare ladna. Powyzej 2500zl kobieta piekna jest I basta! A teraz ide do lustra pozachwycac sie swoja uroda. A co!

Wyleczyłaś mnie z kompleksów
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:45   #49
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wyrachowanie kobiet

Zamykam wątek.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-24 13:45:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.