młody wygląd i kompleksy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-17, 15:54   #1
danielle3013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16

młody wygląd i kompleksy


Cześć, mam pytanie: Jak sądzicie czy młody wygląd (jestem tegoroczną maturzystką a ludzie mówią najczęściej, że wyglądam na 16, góra 17, może mieć wpływ na brak powodzenia u starszych, lub w moim wieku chłopaków? Moim zdaniem mało jest takich, ktorym podobają się te młodo wyglądające dziewczynki.. Tak, mam ogromny kompleks na tym punkcie, nie uważam się za brzydką, mam taką delikatną buźkę- ale mimo wszystko czuję się jak dziecko przez ten wygląd. Do tego stopnia, że mam obawy, że w mojej nowej pracy nikt nie będzie traktował mnie poważnie.. Jak pozbyć się tego kompleksu?
danielle3013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:59   #2
ksiezycwnowiu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 117
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Cytat:
Napisane przez danielle3013 Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie: Jak sądzicie czy młody wygląd (jestem tegoroczną maturzystką a ludzie mówią najczęściej, że wyglądam na 16, góra 17, może mieć wpływ na brak powodzenia u starszych, lub w moim wieku chłopaków? Moim zdaniem mało jest takich, ktorym podobają się te młodo wyglądające dziewczynki.. Tak, mam ogromny kompleks na tym punkcie, nie uważam się za brzydką, mam taką delikatną buźkę- ale mimo wszystko czuję się jak dziecko przez ten wygląd. Do tego stopnia, że mam obawy, że w mojej nowej pracy nikt nie będzie traktował mnie poważnie.. Jak pozbyć się tego kompleksu?


Nie ma sie czym przejmowac sama mam 20 lat a wszyscy mowia ze wygladam na max 15, 16 lat :P spotykalam sie z chlopakami starszymi o kilka lat. (24, 23) Wiec na prawde to nic zlego. Bedziemy dluzej mlode

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ksiezycwnowiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:03   #3
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Cytat:
Napisane przez danielle3013 Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie: Jak sądzicie czy młody wygląd (jestem tegoroczną maturzystką a ludzie mówią najczęściej, że wyglądam na 16, góra 17, może mieć wpływ na brak powodzenia u starszych, lub w moim wieku chłopaków? Moim zdaniem mało jest takich, ktorym podobają się te młodo wyglądające dziewczynki.. Tak, mam ogromny kompleks na tym punkcie, nie uważam się za brzydką, mam taką delikatną buźkę- ale mimo wszystko czuję się jak dziecko przez ten wygląd. Do tego stopnia, że mam obawy, że w mojej nowej pracy nikt nie będzie traktował mnie poważnie.. Jak pozbyć się tego kompleksu?
Mam 21 lat, a ludzie mnie zwykle pytają, jakie liceum wybrałam i nie chcą uwierzyć, że maturę mam już od jakiegoś czasu za sobą To nie ma znaczenia dla facetów, naprawdę. Wiele zależy od sposobu zachowania (jak jesteś piskliwa, krzykliwa i dużo machasz rękami, to wtedy możesz sprawiać wrażenie młodszej) i ubioru (ja np. nie noszę bluz z kapturem, T-shirtów z buźkami/śmiesznymi napisami raczej żakiety i bardziej eleganckie ubrania). Na praktykach w szpitalu kilka razy spotkałam się z pytaniem, czy jestem studentką, bo tak młodo wyglądam, ale to raczej był komplement z ust starszych pań Też mnie to czasami denerwuje, mam wrażenie, że w Lidlu mnie będą prosić o dowód osobisty do 30stki, ale wolę w tę stronę, niż wyglądać zbyt poważnie. Natomiast co do kwestii powodzenia - z tym jakiegoś problemu nie miałam, ale istotnie zainteresowanie zaczęłam wzbudzać, odkąd porzuciłam młodzieżowe ciuchy. Spotykałam się ze starszymi chłopakami, tak o 3-4 lata, teraz od ponad dwóch lat jestem w związku z równolatkiem, ale on wygląda dużo poważniej ode mnie, tak na 30 właśnie
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:10   #4
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Cytat:
Napisane przez danielle3013 Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie: Jak sądzicie czy młody wygląd (jestem tegoroczną maturzystką a ludzie mówią najczęściej, że wyglądam na 16, góra 17, może mieć wpływ na brak powodzenia u starszych, lub w moim wieku chłopaków? Moim zdaniem mało jest takich, ktorym podobają się te młodo wyglądające dziewczynki.. Tak, mam ogromny kompleks na tym punkcie, nie uważam się za brzydką, mam taką delikatną buźkę- ale mimo wszystko czuję się jak dziecko przez ten wygląd. Do tego stopnia, że mam obawy, że w mojej nowej pracy nikt nie będzie traktował mnie poważnie.. Jak pozbyć się tego kompleksu?
Lat 23, wciaz pokazuje dowod jak kupuje.. radlera. Na powodzenie nie narzekam. Moj facet mowi ze fajnie byc z taka dziewczynką
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:12   #5
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Zawsze myślałam, że lepiej wyglądać młodziej niż starzej... Jeszcze parę lat i docenisz geny
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:13   #6
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Jedyny minus jest taki ze dowód cały czas trzeba mieć. Mogło być gorzej. Ja wyglądam na gimnazjum, moja przyjaciółka na panią po 30 Obie w tym samym wieku. Wyobrażasz sobie jej mine jak sprzedawczyni się w sklepie spytała czy jestem jej córką?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:14   #7
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Ludzie Ci mówią, że wyglądasz rok, dwa lata młodziej i masz z tego powodu wielkie kompleksy? Mi czasem dają 10-12 lat mniej niż mam
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 16:17   #8
barwina_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Mam 24 lata (24,5 ) a słyszę że wyglądam na 17. I bardzo mnie to cieszy Wiesz, że o wiele później będziemy miały zmarszczki??
barwina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:17   #9
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Mam 21 lat, a ludzie mnie zwykle pytają, jakie liceum wybrałam i nie chcą uwierzyć, że maturę mam już od jakiegoś czasu za sobą
U mnie podobnie. Jak biore zlecenie i spotykam nowych ludzi to zawsze slysze czy juz po liceum i na jakie studia sie wybieram. To mowie ze koncze mgr i koniec studiowania
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:24   #10
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Mam 23 lata, a prawie nikt nie sprzeda mi piwa bez dowodu. W dodatku jak widzą wiek na dokumencie, to lecą komentarze "niezła konserwa, w życiu bym Ci tyle nie dała, nie wyglądasz, tylko zazdrościć, będziesz długo młodo wyglądać itd itd. Ja traktuję to jak komplement Ciesz się dziewczyno A wyglądam naprawdę o wiele młodziej, czasami są absurdalne syt. jak np kiedy poszłam na praktyki do szkoły podstawowej i brali mnie za uczennice...bywały jeszcze dziwniejsze syt ale już nie będę się tak rozpisywać, w każdym razie ja to potem opowiadam znajomym, swojemu facetowi i mamy z tego kupę śmiechu
Co do randek, spotykania się, to nigdy nie było problemu z moim wyglądem, wychodzę z założenia, że jak komuś nie pasi mój wygląd, to nie, ja młody wygląd uważam za zaletę. W pracy nie pozwolę się nie szanować i tyle.

Moja mama też nie wyglądała nigdy na swój wiek i co, teraz wygląda młodziej i lepiej niż jej rówieśnicy, co widać szczególnie na spotkaniach starej klasy, ma nadal dziewczęcą, młodzieńczą twarz. A ile to komplementów się nasłuchała w swoim życiu odnośnie młodego wyglądu, to hohoh

A właśnie jak chcesz wyglądać poważniej, doroślej- noś eleganckie ciuchy.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:28   #11
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: młody wygląd i kompleksy

dziewczyno, nie narzekaj, tylko się ciesz ja ostatnio kupowałam piwo z koleżanką - ona 26, ja 23, a dowody i tak musiałyśmy pokazywać i obie się z tego cieszyłyśmy
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 16:46   #12
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 879
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Naprawdę narzekasz, że wyglądasz młodziutko?? Za kilka lat będziesz z tego powodu spakać pod sufit z radości Ja tam się cieszę, że mając 24 lata wyglądam na 16
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:49   #13
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Cytat:
Napisane przez danielle3013 Pokaż wiadomość
Jak pozbyć się tego kompleksu?
Z wiekiem wyparuje
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:54   #14
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: młody wygląd i kompleksy

...

Edytowane przez panna tofu
Czas edycji: 2014-10-14 o 14:32
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:09   #15
falling_rain
Raczkowanie
 
Avatar falling_rain
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: młody wygląd i kompleksy

ja też tak mam takie rysy twarzy, do tego typ urody- jasna blondynka, no i też wzrost (całe 1,54). za miesiąc konczę 20 lat; większosc ludzi na pierwszy rzut oka daje mi 16. ale w sumie podobam się facetom (chociaż często też gimnazjalistom ), nie narzekam na brak powodzenia.
Nadis wyzej wspomniała o ubiorze- rzeczywiscie, to też może dodawać powagi. ja akurat noszę często bluzy, wiec tym młodziej wyglądam. ale trudno, zycie, zresztą podobam sie sobie ;]
nie przejmuj się, Autorko, każdy typ urody ma swoich zwolenników!
falling_rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:29   #16
pinupgirlLOVE
Raczkowanie
 
Avatar pinupgirlLOVE
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 83
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jedyny minus jest taki ze dowód cały czas trzeba mieć. Mogło być gorzej. Ja wyglądam na gimnazjum, moja przyjaciółka na panią po 30 Obie w tym samym wieku. Wyobrażasz sobie jej mine jak sprzedawczyni się w sklepie spytała czy jestem jej córką?
Jejku, nieźle

Ja też wyglądam na sporo młodszą ale teraz jestem na etapie, że się z tego cieszę. Jak byłam młodsza też się przejmowałam, że przy koleżankach wyglądam jak dziecko.
pinupgirlLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:38   #17
blutigen_seele
Raczkowanie
 
Avatar blutigen_seele
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 46
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Naprawdę nie masz się czym przejmować. Za kilka/kilkanaście lat będziesz szczęśliwa, że wyglądasz młodziej. Mam 19 lat i z makijażem wyglądam na około 16 lat, a bez makijażu na 13.

Edytowane przez blutigen_seele
Czas edycji: 2014-06-17 o 17:41
blutigen_seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:45   #18
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Masz 18, a wygladasz na 16? Czy to w ogole mozliwe jest?

Daj spokoj, wymyslasz problem.
__________________
Do to the beast.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:04   #19
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Cytat:
Napisane przez danielle3013 Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie: Jak sądzicie czy młody wygląd (jestem tegoroczną maturzystką a ludzie mówią najczęściej, że wyglądam na 16, góra 17, może mieć wpływ na brak powodzenia u starszych, lub w moim wieku chłopaków? Moim zdaniem mało jest takich, ktorym podobają się te młodo wyglądające dziewczynki.. Tak, mam ogromny kompleks na tym punkcie, nie uważam się za brzydką, mam taką delikatną buźkę- ale mimo wszystko czuję się jak dziecko przez ten wygląd. Do tego stopnia, że mam obawy, że w mojej nowej pracy nikt nie będzie traktował mnie poważnie.. Jak pozbyć się tego kompleksu?
Moim zdaniem nie masz się, co martwić. Sama wyglądam bardzo młodo i nie mam z tego powodu żadnych nieprzyjemności
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 18:15   #20
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: młody wygląd i kompleksy

A może tylko ci się wydaje, że tak wyglądasz Mam koleżankę, która uważa, że jest "małym słodziakiem" i wygląda na 16 lat, tymczasem w opinii innych ludzi wygląda całkowicie na swój wiek [21]...
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:34   #21
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: młody wygląd i kompleksy

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:12
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:40   #22
natim87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wieliszew
Wiadomości: 855
Dot.: młody wygląd i kompleksy

I ja należę do grona odmładzanych, bez dowodu po alko nigdy się nie wybieram, bo w 99% proszą o dokumenty. A w tym roku kończę 27 lat i wcale mi to nie przeszkadza, fajnie wyglądać na 10 lat mniej


Sent from my RM-914_eu_poland_348 using Tapatalk
natim87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 19:38   #23
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: młody wygląd i kompleksy

E tam, jestem w Twoim wieku a ostatnio, kupując piwo, usłyszałam że wyglądam na lat czternaście
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 19:47   #24
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Moja ulubiona sytuacja z tego gatunku w tym roku - założyłam się o jakąś pierdołę z kolegą z grupy o dwa piwa, przegrałam. No to przed zajęciami, o ósmej rano, pomykam sobie z plecaczkiem (a w nim podręczniki i fartuch) do sklepu spożywczego i biorę te dwa piwa. Przychodzi do płacenia, prosi mnie o dowód, szukam i szukam, portfel oczywiście na samym dole plecaka. W międzyczasie komentarze ekspedientki i klientki za mną ,,No, te gimnazjum to się coraz bezczelniejsze robi, pod szkołą piwo kupuje, gdzie są rodzice". Ich mina, gdy pokazałam dowód to było coś między szokiem a ochotą, by zapaść się pod ziemię
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 19:50   #25
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Cytat:
Napisane przez danielle3013 Pokaż wiadomość
jestem tegoroczną maturzystką a ludzie mówią najczęściej, że wyglądam na 16, góra 17
Współczuję
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:13   #26
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: młody wygląd i kompleksy

mam 27, dają mi nawet 16.
to nie przeszkadza, ale do czasu.
denerwuje mnie jak w np. urzedach (i nie tylko) mowia do mnie na "ty", bo mysla ze dziecko.
problemy w pracy/przy szukaniu pracy. nie bierze sie mnie "na powaznie".
mysle ze po czesci brak faceta tez z tego wynika. ale to, tak jak mowie, tylko pewnie w niewielkim stopniu.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:17   #27
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
mam 27, dają mi nawet 16.
to nie przeszkadza, ale do czasu.
denerwuje mnie jak w np. urzedach (i nie tylko) mowia do mnie na "ty", bo mysla ze dziecko.
problemy w pracy/przy szukaniu pracy. nie bierze sie mnie "na powaznie".
mysle ze po czesci brak faceta tez z tego wynika. ale to, tak jak mowie, tylko pewnie w niewielkim stopniu.
Ja sie wybralam niedawno do lekarza. Bluza, brak makijazu, fryzura na Małą Mi. Pielęgniarka szukala karty, jej kolezanka sie wychylila do mnie z pytaniem: a bylas dziecko u nas w maju? Czy wczesniej?

Tamta znalazla karte i szybko: to jest pani a nie dziecko

__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:26   #28
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Moja siostra była ze mną zanieść papiery na uczelnię (19 lat)- pytano ją, czy swoje też już złożyła i ile miała punktów.
Skończyła ten kierunek 7 lat wcześniej Zrobiono z nas rówieśniczki, a jest między nami 12 (!) lat różnicy. I wierz mi, że to nie powód do kompleksów, a prawdziwy atut. Zwłaszcza, jak się przekroczy magiczną trzydziestkę
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:29   #29
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Moją kumpelę kiedyś w sklepie poproszono o dowód, a gdy go zaprezentowała... babka dalej jej piwa nie chciała sprzedać bo to niemożliwe że ma tyle lat ile ma gdyż... ciągle wygląda jak na zdjęciu w dowodzie, a wyrabiała go 6 lat temu ;> wyglądanie młodo czasem przerasta
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 21:26   #30
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: młody wygląd i kompleksy

Heheh, mnie nie chciano wpuścić na wystawę od lat 12 byłam bez makijażu i było dość ciemno.

-ej, ej ale wystawa jest od 12 lat.
- Chcę kupić bilet
- ale ile masz lat? Wystawa jest od 12
- 22
-ILE?! Niemożliwe
- (ja kompletnie zdezorientowana) nie mam dokumentów....poproszę bilet, mam 22 lata
- ale wiesz tak młodo wyglądasz, mogłabyś nas oszukać... no ale na pewno??? No niech już będzie, ale wiesz zupełnie nie wyglądasz bla bla bla..


Albo na praktykach...pierwszego dnia w szkole jedna nauczycielka myślała, że jestem uczennicą i wskazała mi drogę do czwartej klasy

Jeden z uczniów myślał, że jestem nowa i wyleciał do mnie z tekstem: "Ej Ty, imię i nazwisko, skąd jesteś!"

Facet w sklepie do mojego taty- "a ona jeszcze rośnie?"

Syn właścicieli wynajmowanego mieszkania o naszej trójce współlokatorek z jednego roku: "no była jedna pani, jedna studentka i jedna dziewczynka tak w moim wieku (ja )

mam prawdziwy ubaw z takich sytuacji

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

A ile razy jak ktoś przyjdzie: "a czy jest ktoś dorosły w domu?" albo "a jest mama albo tata?"

Edytowane przez kiciun
Czas edycji: 2014-06-17 o 21:24
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-14 22:52:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.