Początki gry na gitarze.. jakie strony ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 12:48   #1
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343

Początki gry na gitarze.. jakie strony ?


Hej. Znacie jakies strony takie na prawde dobre, z ktorych moglabym sie nauczyc gry na gitarze ? Nie umiem kompletnie nic wiec chcialabym aby bylo bardzo prosto tlumaczone
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 19:34   #2
201611210932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 141
Dot.: Początki gry na gitarze.. jakie strony ?

Kiedyś jak byłam młodsza korzystałam ze strony chords, albo po prostu szukałam czegoś na youtube
201611210932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 22:11   #3
falling_rain
Raczkowanie
 
Avatar falling_rain
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Początki gry na gitarze.. jakie strony ?

hej, ja też jestem gitarowym samoukiem, i w sumie najpierw dokładnie studiowałam stronę o nazwie gitara dla początkujących (nei wstawiam linka, bo nie jestem pewna czy można ale jak wpiszesz w google to powinno wyszukać). tam jest fajnie wyjaśnione, do tego ćwiczenia na sam początek. ale polecam Ci przede wszystkim osłuchać się z dźwiękami strun; na tej stronce jest chyba coś takiego, a do tego zawsze możesz zajrzeć na youtube. szukaj też sobie różnych ćwiczeń dla palców, rozgrzewek.
o, i bym zapomniała, świetna jest też strona, która nazywa się mistrz gitary. tam są też między innymi ćwiczenia słuchowe, bardzo fajne i przydatne.

jak już się rozćwiczysz to pewnie będziesz chciała zagrać ulubione utwory- ja uczyłam się zawsze, patrząc na akustyczne wersje na youtube szukałam tabulatur w necie i heja

a, i taka wskazówka/pocieszenie na początek- nie zrażaj się żeby nauczyć się gry na gitarze potrzeba spooro cierpliwości, jeszcze więcej ćwiczeń i przede wszystkim miłości do muzyki. pewnie będzie Ci ciężko zmieniać szybko palce, łapać akordy- a przy barowych pewnie nie raz spasujesz, do tego będziesz mieć otarte opuszki, ale nie poddawaj się, bo warto!
powodzenia
falling_rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 22:20   #4
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Początki gry na gitarze.. jakie strony ?

Cytat:
Napisane przez falling_rain Pokaż wiadomość
hej, ja też jestem gitarowym samoukiem, i w sumie najpierw dokładnie studiowałam stronę o nazwie gitara dla początkujących (nei wstawiam linka, bo nie jestem pewna czy można ale jak wpiszesz w google to powinno wyszukać). tam jest fajnie wyjaśnione, do tego ćwiczenia na sam początek. ale polecam Ci przede wszystkim osłuchać się z dźwiękami strun; na tej stronce jest chyba coś takiego, a do tego zawsze możesz zajrzeć na youtube. szukaj też sobie różnych ćwiczeń dla palców, rozgrzewek.
o, i bym zapomniała, świetna jest też strona, która nazywa się mistrz gitary. tam są też między innymi ćwiczenia słuchowe, bardzo fajne i przydatne.

jak już się rozćwiczysz to pewnie będziesz chciała zagrać ulubione utwory- ja uczyłam się zawsze, patrząc na akustyczne wersje na youtube szukałam tabulatur w necie i heja

a, i taka wskazówka/pocieszenie na początek- nie zrażaj się żeby nauczyć się gry na gitarze potrzeba spooro cierpliwości, jeszcze więcej ćwiczeń i przede wszystkim miłości do muzyki. pewnie będzie Ci ciężko zmieniać szybko palce, łapać akordy- a przy barowych pewnie nie raz spasujesz, do tego będziesz mieć otarte opuszki, ale nie poddawaj się, bo warto!
powodzenia
Też korzystałam z tej strony, naprawdę przydatna
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 13:08   #5
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Początki gry na gitarze.. jakie strony ?

Czy znasz w miarę dobrze język angielski i interesują Cię też strony właśnie w tym języku?
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.