Ciuchowy biznes - pytanko :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-10, 18:06   #1
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650

Ciuchowy biznes - pytanko :)


Czesc dziewczyny

Moze sa wsrod Was kobitki pracujace w sklepie odziezowym, wlascicielki itd ,ktore odpowiedzialyby mi na jedno ( w sumie mam ich kilka, ale to jedno mnie nurtuje i meczy od dawna ) pytanie


Jak wiemy dzieki potedze FB wyrosla tam cala masa sklepow internetowych. Wiem,ze wiele dziewczyn prowadzacych tego typu sklepy po towar jezdzi do Warszawy, do PTAKA itp ... ale jest tez ( ta liczba rosnie i rosnie ) wiele sklepow z replikami .. zastanawia mnie skad te Panie kupuja owe ciuchy ( kenzo, ck itd ). Wiele z nich jest fair zaznaczajac ,iz sa to repliki ( zreszta same wiemy,ze bluzy kenzo za 200zl ori sie nie kupi ).
Skad one jednak to przywoza ? Nie sadze aby zamawialy z aliexpressu ( clo ,skarbowka itd ? nie znam sie ) ... widzialam tez wiele razy jak wstawiaja fotki w jakichs magazynach gdzie wisi cala masa np hitowych w tym sezonie kurtek z futrem itp a gdzies w tle Turcy ? nie wiem, ale tzw brudne szyje

Czy ktoras z Was orientuje sie skad te Panie kupuja taki towar ?

Mysle o tym codziennie jak przypadkiem trafiam na taka strone

Pozdrawiam
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 20:38   #2
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Ciuchowy biznes - pytanko :)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Moze sa wsrod Was kobitki pracujace w sklepie odziezowym, wlascicielki itd ,ktore odpowiedzialyby mi na jedno ( w sumie mam ich kilka, ale to jedno mnie nurtuje i meczy od dawna ) pytanie


Jak wiemy dzieki potedze FB wyrosla tam cala masa sklepow internetowych. Wiem,ze wiele dziewczyn prowadzacych tego typu sklepy po towar jezdzi do Warszawy, do PTAKA itp ... ale jest tez ( ta liczba rosnie i rosnie ) wiele sklepow z replikami .. zastanawia mnie skad te Panie kupuja owe ciuchy ( kenzo, ck itd ). Wiele z nich jest fair zaznaczajac ,iz sa to repliki ( zreszta same wiemy,ze bluzy kenzo za 200zl ori sie nie kupi ).
Skad one jednak to przywoza ? Nie sadze aby zamawialy z aliexpressu ( clo ,skarbowka itd ? nie znam sie ) ... widzialam tez wiele razy jak wstawiaja fotki w jakichs magazynach gdzie wisi cala masa np hitowych w tym sezonie kurtek z futrem itp a gdzies w tle Turcy ? nie wiem, ale tzw brudne szyje

Czy ktoras z Was orientuje sie skad te Panie kupuja taki towar ?

Mysle o tym codziennie jak przypadkiem trafiam na taka strone

Pozdrawiam
Może warto od razu wyjaśnić, że to nie są repliki, tylko ordynarne PODRÓBY, a wprowadzenie do obrotu towarów - podróbek (niezależnie, czy użyjesz określenia "replika", "kopia", czy "na wzór")
grozi w Polsce odpowiedzialnością karną i dodatkowymi roszczeniami ze strony producentów oryginalnych towarów.

Nie wiem naprawdę, w jakim świecie żyjemy, że oferowanie podrób za 200 zł określa się mianem ""fair" bo przecież w opisie zaznaczono, że to replika.
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 07:56   #3
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Ciuchowy biznes - pytanko :)

Lily Marlene - tak, to ochydne podroby - racja moze w glupi sposob to napisalam, ogolem powiem o co mi chodzi ( a czego nie napisalam w pierwszym poscie ).


Chcialabym zalozyc sklep na fejsie ( polscy producenci plus moda wloska ) ..czytam juz wszedzie ( ale malo jest porad :/) jak wyglada sprawa z dzialalnoscia tego typu.. jedna dzialalnosc juz prowadze i wlasnie umowilam sie z ksiegowym na jutro,aby wiedziec wszystko jak trzeba ,,, zastanawialam sie jednak ( nawiazujac do owych sklepow z podrobami ) ktore maja po 30tys like, czy one maja zarejestrowane dzialalnosci skoro sprzedaja podroby ?

Nie grzeje mnie to ani nie ziebi, kazdy dziala z wlasnym sumieniem, ale wiadomo,ze na start kazdy chialby zrobic tak aby jakos pewne sprawy obejsc.. dla mnie chore jest,ze majac prace +dzialalnosc ( tylko skladka zus ) to chcac zalozyc kolejna - placi sie kolejny zus


Mam dobra,stala prace, ale stres nabawil mnie choroby ( wizyty u onkologa i psychiatry ) ... wiec co z tego,ze dobrze zarabiam, jesli odbija sie to mocno na wazniejszych sprawach
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-19 08:56:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.