Essence cz. VI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 21:44   #631
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Swoja drogą kupiłam dziś w Naturze uroczą, prostą szarą torebeczkę za 20zł. Widziałam ją tydzień temu ale akurat nie miałam zbytnio kasy i tak ją pozostawiłam, a później cały tydzień żałowałam i chodziła mi ona ciągle po głowie. Dziś jak ją zobaczyłam samotną, ruszaną przez innych, pomyślałam, że skoro czekała na mnie cały tydzień i nie dała się nikomu kupić to znaczy, że jest mi przeznaczona i kupiłam bez namysłu. Zresztą TŻ też mnie namawiał: "bierz ją i idziemy, bierz ją, już nie przymierzaj bo i tak jak jej nie weźmiesz to jutro na pewno po nią wrócisz bo będziesz żałowała, że jednak nie kupiłaś i koniec końców i tak kupisz".

Widziałam torebeczkę,fajna nawet.Jak z pakownością?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:46   #632
ala ma kota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To świetne wieści.
Ale u mnie jeszcze nie ma. Masz Most Wanted?
Tak
ala ma kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:49   #633
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Z osławionym AOH`em tak właśnie było

Duże te drobiny?
Mam nadzieję, że z tym też tak będzie
Może nie są bardzo duże ale jest ich sporo i są tak widoczne i błyszczące, że sprawiają takie wrażenie


Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
za żadne skarby nie położyłabym rozświetlacza na cała tważ
Jeszcze mojego nie rozdziewiczyłam, bo już za ciemno jest ale marzę o takim mocno błyszczącym poliku
Może nie na całą twarz, źle napisałam, ale miałam nadzieję, że znajdę coś w zastępstwie mojego ulubionego pudru natural reflections light z EDM
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:50   #634
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy w Waszych sklepach,wśród nowości zauważyłyście te dwa lakiery z Multidimension(koral i brąz)?Może ktoś nawet kupił?
http://www.parokeets.com/en/2010/09/...hes-fall-2010/
Wydaje mi się, że w Astrze widziałam ten brązowy.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:52   #635
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez ala ma kota Pokaż wiadomość
Tak

Jak się pojawi w u mnie,to koniecznie go ,,obadam''.
Ale bardziej kusi mnie ten koralek-Just Shout.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:54   #636
ala ma kota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Jak się pojawi w u mnie,to koniecznie go ,,obadam''.
Ale bardziej kusi mnie ten koralek-Just Shout.
Korala nie mam, bo to nie moje kolory. W buteleczce wydawał się być pomarańczowy.
ala ma kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:56   #637
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez ala ma kota Pokaż wiadomość
Korala nie mam, bo to nie moje kolory. W buteleczce wydawał się być pomarańczowy.

Właśnie znalazłam go na allegro i faktycznie jest pomarańczowy.
No nic,zobaczę na żywo i się zastanowię.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 22:01   #638
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
tak jak napisałam maciak był, ale schowany pod innymi bronzerami, a ja go upatrzyłam i kupiłam
Gdyby o tego maciaka mi chodziło, to dziś byś nie kupiła

Mi chodziło o matt coat'a i wczoraj dla mnie przerzucano tą szafkę na dole, grzebano w dostawie i obdzwaniano inne natury No i nie było

A pudrem nie byłam zainteresowana , bo ostatnio zdobyłam ten duży, matowy z Sun Club. I wystarczy mi pewnie na parę lat
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:07   #639
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Widziałam torebeczkę,fajna nawet.Jak z pakownością?
A bardzo dobrze, przeszła nawet moje oczekiwania. Po przyjściu do domu zrobiłam jej test i zmieściłam w niej:
portfel, klucze, telefon, mini szczotkę do włosów, chusteczki, lusterko, puder, błyszczyk i to nawet nie na wcisk czyli jest boska!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:14   #640
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
KOBO... O nie moja choroba tego nie wytrzyma... Zmieniam zdanie — jak się pojawi to nowe cudo to jednak pojadę do GŁ.

Byłam jakiś czas temu w Malusie ale nie było nigdzie Essence.

To gratuluję kolegi, wytrwały zawodnik.

A co do zakupów jestem za, chociaż ja bym się bała na miejscu ekspedientek zmasowanego uderzenia na drogerie dwóch kobiet chorych na kosmetoholizm .
Ja mam jeszcze coś takiego, że jak nagle zobaczę coś nowego albo coś czego bardzo pragnęłam (a ja mam wiele marzeń) to robię wielkie oczy i wydaję dźwięk: hyyyyyyyyyyyyyyyyyyy — wtedy słyszę: oho Sylwia się zapowietrzyła.

Swoja drogą kupiłam dziś w Naturze uroczą, prostą szarą torebeczkę za 20zł. Widziałam ją tydzień temu ale akurat nie miałam zbytnio kasy i tak ją pozostawiłam, a później cały tydzień żałowałam i chodziła mi ona ciągle po głowie. Dziś jak ją zobaczyłam samotną, ruszaną przez innych, pomyślałam, że skoro czekała na mnie cały tydzień i nie dała się nikomu kupić to znaczy, że jest mi przeznaczona i kupiłam bez namysłu. Zresztą TŻ też mnie namawiał: "bierz ją i idziemy, bierz ją, już nie przymierzaj bo i tak jak jej nie weźmiesz to jutro na pewno po nią wrócisz bo będziesz żałowała, że jednak nie kupiłaś i koniec końców i tak kupisz".



Ooo mój też ma minę cierpiętnika. Tak, tak, jak jesteśmy w Media Markt, Elektro World, RTVeuroAGD, Saturnie, albo Decathlonach, GoSportach, InterSportach to wszystko jest ok.
Ja będę co jakiś czas w GŁ,a konkretnie w Naturze, bo studiuje na PŁ,więc to dla mnie nie problem.Będę informować na bieżąco
Ekspedientki pewnie będą zacierać rączki,a ja już odkładam kasę
Ja wydaje wyżej nie określony dźwięk.Między: łiiii, ajjj, ahhh.Ciężko okreslić. Zreszta jak czytam książke i jest super scena, to tez wydaje dźwięk. Taki odruch bezwarunkowy.Ludzie ode mnie stwierdzili, ze sie przyczaja i mnie nagrają. Ehhh
Też widziałam torebkę. Jest śliczna,ale na razie musiałam sobie odmówić:P
Faceci i ich zabawki. Ja udaję zainteresowanie.Przynajmn iej się staram
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-09-30 o 22:16
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:16   #641
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że w Astrze widziałam ten brązowy.

Zawsze w miejscu,w którym mam nie po drodze.
Mam nadzieję,że w przyszłym tygodniu już dojdą nowości do wszystkich sklepów.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 22:24   #642
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Gdyby o tego maciaka mi chodziło, to dziś byś nie kupiła

Mi chodziło o matt coat'a i wczoraj dla mnie przerzucano tą szafkę na dole, grzebano w dostawie i obdzwaniano inne natury No i nie było

A pudrem nie byłam zainteresowana , bo ostatnio zdobyłam ten duży, matowy z Sun Club. I wystarczy mi pewnie na parę lat
aaaa... to nie zrozumiałam ciebie
a top coata chcę, ale tak bez ciśnienia kupię sobie za jakiś czas, jak trafię
tak samo upatrzyłam sobie lakier z limitki My Secret, ale one nie schodzą tak szybko więc kupię później
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:34   #643
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

tych z My secret jest pełno. W sumie kolekcja zawiera tylko 3 lakiery, 2 linery i 2 zestawy cieni. Wszystko poustawiane w długich szeregach. Pewnie pojawi się za jakiś czas w koszyczku wyprzedażowym.

Hehe-oglądałam zdjęcia kol. metallics. Ciekawe jak ta czarna szminka będzie wyglądała
http://en.essence-beautyfriends.eu/b...x_mmforum_pi17[articleID]=43
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:35   #644
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

W ogóle moja siostra stwierdziła, że z tym matt top coatem to paznokcie wyglądają jakby je ktoś farbami plakatowymi pomalował :P. Trafna uwaga. Ja próbuję się przekonać do tego efektu (jakoś tak w sklepie, na szarym lakierze fajniej to wyglądało niż teraz, na wszystkich pazurkach). Jakie kolorki najładniej wyglądają z tym "matowikiem"?
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:43   #645
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Ja mate top coatu (ale nie z essence) używam główna nie "popielaty róż" z yves rocher - odpowiednik zulu(baaaardzo podobny ale nie jest matowy). Wygląda fajowsko ale ja w ogóle lubię brązy i szarości i fiolety więc na to go używam A! i fajnie wygląda na lakierach z drobinami!

edit: ja chyba wiem co te szminki z metalics robią: kiedyś były podobne cuda w avonie. Nie wiem czy pamiętacie -takie podwójne szminki jedna była srebrno-złota a druga biało-czarna. I chodziło o to, że jak nałożysz je na szminkę to albo osrebrza/ozłaca albo przyciemnia lub rozjaśnia. Miałam nawet jedną - bubel. A jako że produkty do ust z essence są zwykle słabo pigmentowane (jak owy bubel z avonu) to myślę że to może być to! :P (jakoś nie wierzę żeby wypuścili czarną szminkę... no nie wierzę)

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-09-30 o 22:47
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:45   #646
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja będę co jakiś czas w GŁ,a konkretnie w Naturze, bo studiuje na PŁ,więc to dla mnie nie problem.Będę informować na bieżąco
Ekspedientki pewnie będą zacierać rączki,a ja już odkładam kasę
Ja wydaje wyżej nie określony dźwięk.Między: łiiii, ajjj, ahhh.Ciężko okreslić. Zreszta jak czytam książke i jest super scena, to tez wydaje dźwięk. Taki odruch bezwarunkowy.Ludzie ode mnie stwierdzili, ze sie przyczaja i mnie nagrają. Ehhh
Też widziałam torebkę. Jest śliczna,ale na razie musiałam sobie odmówić:P
Faceci i ich zabawki. Ja udaję zainteresowanie.Przynajmn iej się staram
O wielkie dzięki bo ja teraz tam rzadko jeżdżę.
Właśnie! To jest odruch bezwarunkowy, czyli wszystko ze mną ok, nie tylko ja tak mam.
Ja się pozytywnie zdziwiłam, że takie ładne torebeczki sprzedają w DN. Jestem nią zachwycona.
Faceci mają swoje zabawki a kobiety swoje i już, niech każdy bawi się tym czym lubi.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:48   #647
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj na Gaju i przebrane ITW... Ale przynajmniej znalazł się dla mnie rozświetlający bronzer i jestem happy . Choć jak go dzisiaj na próbę na buźkę nałożyłam to niewiele było go widać, ale dam mu drugą szansę .

Potem poszłam jeszcze do Astry (miałam trochę czasu, więc pojeździłam po mieście ) i tam nowości - owszem, są... Nowe róże (jest ten taki jakby koralowy, o którym ktoś tu mówił ^^), rozświetlacz (zostały 2 z tego, co widziałam) i.... Matt top coat! I to dość sporo ich było . Oczywiście capnęłam jeden .

Teraz tylko czekam na limitkę ITW! I ten eye-liner ;P.
o której ty Astrze piszesz?
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:55   #648
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

SweetBlackDevil, jest chyba tylko jedna Astra we Wrocławiu, w której jest Natura - na Horbaczewskiego.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:59   #649
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
W ogóle moja siostra stwierdziła, że z tym matt top coatem to paznokcie wyglądają jakby je ktoś farbami plakatowymi pomalował :P. Trafna uwaga. Ja próbuję się przekonać do tego efektu (jakoś tak w sklepie, na szarym lakierze fajniej to wyglądało niż teraz, na wszystkich pazurkach). Jakie kolorki najładniej wyglądają z tym "matowikiem"?
ja kiedy zobaczyłam swatche pomyślałam o farbie ściennej - właśnie tak wyglądały moje pazurki po malowani pokoju

kiedy już dorwę matta to raczej będę go nakładać na te spokojniejsze kolory - szary, brąz, pudrowy róż. Jakoś nie wyobrażam sobie np mojego ukochanego bordowego lakiery w wersji matt koszmarek jakiś

__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 23:00   #650
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
SweetBlackDevil, jest chyba tylko jedna Astra we Wrocławiu, w której jest Natura - na Horbaczewskiego.
jest jeszcze jedna z tego co pamietam dlatego się pytam bo wczoraj wyslałam kuzynke tam i stwierdziła że nie ma tam natury i się mocno zdziwiłam, dlatego dla pewności pytam... widać sama musze pojechac...ehh... a w Magnolii nic nowego, na Gaju to samo...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:04   #651
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
jest jeszcze jedna z tego co pamietam dlatego się pytam bo wczoraj wyslałam kuzynke tam i stwierdziła że nie ma tam natury i się mocno zdziwiłam, dlatego dla pewności pytam... widać sama musze pojechac...ehh... a w Magnolii nic nowego, na Gaju to samo...
Bo Twoja kuzynka zapewne pojechała do Astry koło TGG na Szczepinie . Tam rzeczywiście nie ma Natury :P. Tam się wchodzi obok McDonald's do typowego supermarketu .

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ja kiedy zobaczyłam swatche pomyślałam o farbie ściennej - właśnie tak wyglądały moje pazurki po malowani pokoju

kiedy już dorwę matta to raczej będę go nakładać na te spokojniejsze kolory - szary, brąz, pudrowy róż. Jakoś nie wyobrażam sobie np mojego ukochanego bordowego lakiery w wersji matt koszmarek jakiś

Ja dzisiaj próbowałam na granatowy i taki poziomkowy... Plakatówka jak nic .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:06   #652
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
SweetBlackDevil, jest chyba tylko jedna Astra we Wrocławiu, w której jest Natura - na Horbaczewskiego.
Ja znam tylko ten sklep.Ciągle myślę gdzie może być DW.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:07   #653
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Bo Twoja kuzynka zapewne pojechała do Astry koło TGG na Szczepinie . Tam rzeczywiście nie ma Natury :P. Tam się wchodzi obok McDonald's do typowego supermarketu .
to sporo wyjasnia to teraz sama będe miała pewność gdzie jechać
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:09   #654
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ja znam tylko ten sklep.Ciągle myślę gdzie może być DW.
Chyba w naszym cudnym mieście po prostu jeszcze nie ma DW .

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
to sporo wyjasnia to teraz sama będe miała pewność gdzie jechać
Pewnie . Z rynku dojedziesz tam większością tramwajów! To jest tak, jak do Magnolii ale kilka przystanków dalej (chyba 3). W sumie po drodze "Astra koło TGG" też jest .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:22   #655
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Chyba w naszym cudnym mieście po prostu jeszcze nie ma DW .
Możliwe,ale ja nie znam ani jednej osiedlowej drogeri-nie Natury-gdzie jest Essence.Chciałabym zlokalizowac choc jedną.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 05:47   #656
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
W ogóle moja siostra stwierdziła, że z tym matt top coatem to paznokcie wyglądają jakby je ktoś farbami plakatowymi pomalował :P. Trafna uwaga. Ja próbuję się przekonać do tego efektu (jakoś tak w sklepie, na szarym lakierze fajniej to wyglądało niż teraz, na wszystkich pazurkach). Jakie kolorki najładniej wyglądają z tym "matowikiem"?


Mi się ten efekt też nie na wszystkich kolorach podoba. W ogóle nie chciałam mieć tego topa. Ae te zdjęcia sprawiły, ze zapragnęłam go mieć


http://www.lacquerized.com/2010/06/m...ssy-ideas.html


Tak strasznie mi się podobają matowe zdobienia na błyszczącym lakierze i odwrotnie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 06:51   #657
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Tak strasznie mi się podobają matowe zdobienia na błyszczącym lakierze i odwrotnie

AAAAAAAAAA, mi też. Chyba jednak kupię mata . I cudo do robienia wzorków
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 07:22   #658
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Hej, dawno nie udzielałam się na wątku, ale często podczytuję. Wczoraj w drogerii Vita odkryłam szafę essence, co mnie mocno zdziwiło. W szafie limitowanka DW. Spodobały mi się cienie, ale ponieważ te z CAC mnie uczuliły darowałam sobie
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Pytałam Pani o nową limitke i uwaga...... Powiedziała, że był dzisiaj przedstawiciel Essence i ma dostarczyć niedługo Denim Wanted

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------


Nie ma
Ale jest szansa, że będzie DW.
Masakra jakaś.Jak ja mam totalnie nie po drodze, to karzą mi tam jeżdzić co jakis czas
czy mogłabym prosić którąś z Was o zakup 2 lakierów?
konkretnie chodzi o granata i szaraka

u mnie nie ma takich drogerii, no chyba ze wejdzie do Natur, ale boje sie że nie

u mnie nawet nowości jeszcze nie ma, no ale co sie dziwiwc w takiej małej mieścinie...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:00   #659
TheOleskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 175
Dot.: Essence cz. VI

cos czuje ze na teh granat to wszyscy beda polowac tak jak na Zulu z ITW:P
ja tez go chce a juz nie maja
TheOleskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:05   #660
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez TheOleskaaa Pokaż wiadomość
cos czuje ze na teh granat to wszyscy beda polowac tak jak na Zulu z ITW:P
ja tez go chce a juz nie maja
Ja nie z DW tylko liner czarny, ew. cienie jak beda fioletowe.
Wole nowości, We saw it first- pół wykupię
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.