Nasze blogi - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 13:25   #2101
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ja cykam zawsze kilka zdjęć i wybieram najlepsze i najrealniejsze kolorystycznie. Ja na swoim monitorze widzę, że te kolory są ok, ale jeśli ktoś ma przekłamane kolory w ustawieniach to już nie moja wina na to też trzeba zwrócić uwagę,
No, ale na to to już nic nie mogę poradzić
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 13:30   #2102
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ja to sobie chyba na gwiazdkę dopiero zażyczę coś nowego Jak się wszyscy zrzucą, to może coś z tego będzie
hehe ;D ja pracowalam na wakacjach to cos jeszcze zostalo i wgl znalazlam nikona d70 za 600zl , oczywiscie uzywanego, ale sam aparat bez obiektywu, a obiektywy to takie ceny maja ;o ehh
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 13:38   #2103
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
A najbardziej mnie wkurza - weryfikacja obrazkowa, a potem jeszcze i tak komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu

No i wkurza mnie też rozwijanie postów, gdzie trzeba klikać, żeby dalej czytać notkę.
Jest to niewygodne.
Myśle tak samo


Co do aparatu to też nie mam najlepszego, cyfrówka 10mpx Kodaka. Narazie sie nie porywam na to żeby robić zdjęcia makijaży oczu itd, chociaż dziewczyny pisały żeby próbować robić zdjęcia przy oknie w dobrym świetle więc jeszcze może sie zdecyduje.. i nie beda takie najgorsze
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 13:53   #2104
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Eee, nie cykajcie Czekam na pracę!!

Dziewczyny, ale zawsze można tak zrobić zdjęcie, żeby nie było wszystkiego widać



Ja nie lubię plusów i minusów w ogóle, bo to co dla jednego może być plusem dla drugiego może być minusem Ogólnie wolę wypowiedzi pełnozdaniowe a nie takie od myślnika.



Tak jak napisałam dziewczynom, nie trzeba calutkiej twarzy pokazywać
No, ale jednak ktoś móglby rozpoznać ,a wolę pozostać anonimowa

Co do myślników to każdy może sobie przecież dopasować, jeśli napiszę
+dobre krycie to możesz to u siebie wziąć za minus, przecież nie ma probelmu
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja wolę obszerne recenzje niż te typu:
- zapach - ładny, nie drażniący
- kolor - biały
- konsystencja - lejąca

to tylko przykład z głowy, ale strasznie tego nie lubię ... MI się to źle czyta i omijam szerokim łukiem

wolę pełną recenzję tekstową wiadomo każdy ma swój styl pisania i to mi się podoba jakieś śmieszne słowa czy teksty się wkradną, co przy wypunktowaniu jest rzadko spotykane ...

lepiej się czyta ... czytelnik wgłębia się w recenzję, a nie tylko czyta suche fakty ...
ale to MOJE zdanie



w sumie zależy czego to są recenzje, bo np o lakierze do paznokci czy włosów to raczej niewiele napiszesz
Ja lubię tez czytać najpierw tekst, a potem na końcu +/-

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ale z dlugością też nie ma co przesadzac
no właśnie, wypracowania też nikt czytał nie będzie
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie wkurza?
Weryfikacja komentarzy.

Czy naprawdę jest tyle spamu w tych komentarzach? Bo ja tego nie widzę u dziewczyn, gdzie nie ma moderacji? Więc nie wiem po co takie zabezpieczenia...

A najbardziej mnie wkurza - weryfikacja obrazkowa, a potem jeszcze i tak komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu Wiem, że ktoś tutaj pisał, że robi tak, bo nie chce pominąć nikogo i wszystko przeczytać. No ale równie dobrze wystarczy włączyć powiadomienia na maila o komentarzach...

No i wkurza mnie też rozwijanie postów, gdzie trzeba klikać, żeby dalej czytać notkę.
Jest to niewygodne.

To takie moje spostrzeżenia
O matko, mam tak samo Najgorsza jest weryfikacja obrazkowa a połączenie weryfikacji obrazkowej + moderowanie komentarzy w ogóle dla mnie jest niepojęte :/ Ja np chcę mieć kontrolę nad tym co kto pisze, więc włączyłam sobie moderację i tyle, nie utrudniam nikomu życia

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ja muszę mieć moderację, bo czasem mam komentarze pod starszymi notkami (chciałam ja wyłączyć, ale źle mi bez tego było), a chce wszystkie porzeczytać i odpowiedzieć, a dodaję każdy oprócz spamu"fajny blog zapraszam do mnie", może to i kogoś wkurza, ale dla mnie jest to ułatwienie i staram się zatwierdzać komentarze najszybciej jak moge, powiadomienia na skrzynce u mnie nie zdadzą egzaminu. A weryfikacja obrazkowa jest bardzo irytująca...
no właśnie, nie będę cały czas siedzieć na poczcie, a przy starszych postach moderacja się przydaje A najgorsza jest weryf. obrazkowa właśnie, moderowanie nikomu życia nie utrudnia...
Poza tym kiedyś ktoś mądry walnął mi dziwnym tekstem, nie dotyczył mnie, ale nie chciałabym żeby takie się pojawiały :/

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie aparaty? Szukam czegos, zeby robic dobre zdj na bloga
sony alfa 350
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 13:57   #2105
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Ja mimo iż posiadam lustrzankę Nikona to fotki na bloga robię zwykłym kompaktem.. Nawet nie pamiętam firmy..
Jakość może i gorsza ale jest o wiele poręczniejszy, zrobi mi zdjęcie oka z bardzo bliska, podczas gdy obiektyw lustrzanki musi być oddalony o 50 cm..
Myślę, że jak się opanuje technikę to i małpką sie da.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 13:59   #2106
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Przyłączam się do apelu
Wiem, że mi zdjęcia też nie zawsze wychodzą idealne, ale staram się, żeby jak najlepiej odwzorowywały kolor kosmetyku. Czasem warto nawet pogrzebać w ustawieniach zdjęcia jeśli nie wyszło idealnie, żeby przedstawiało faktyczny kolor. Np. podkręcić jasność czy kontrast - jeśli to nas zbliży do faktycznego koloru - wiadomo, że światło nie zawsze chce z nami współgrać
ja strasznie nie lubię takich "nierealnych" zdjęć.. Wygląda to ładnie wszystko, jak z gazety i w ogóle, ale do realnego wygląda ma niewiele Nie będę tu przytaczać adresów, ale generalnie wolą zdjęcie 'normalne', wyraźne, na którym widzę jaki produkt jest naprawdę, a nie takie wyfotoshopowane, które są piękne, ale nieprawdziwe..

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Jakiś stary, nie dość, że wiekowy, to jeszcze nie ma w nim podstawowych funkcji, firma bez firmy i ogólnie do bani ale nie stać mnie teraz na lepszy
I dlatego właśnie mam duże problemy z robieniem zdjęć. I choć cyknę z 50 zdjęć jednego produktu, przy różnym oświetleniu, na różnych tłach to i tak nieraz nie da się z tym nic zrobić... Masakra jakaś.
mi raz wyszło 1 000 zdjęć paru produktów zawsze dosyć sporo mi wychodzi, o cykam serią, np 3 czy więcej takich samych ujęć, a potem wybieram, które najwyraźniejsze itp
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:00   #2107
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Ooo stuknęło mi 91 obserwatorów, cieszę się
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 14:01   #2108
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
hehe ;D ja pracowalam na wakacjach to cos jeszcze zostalo i wgl znalazlam nikona d70 za 600zl , oczywiscie uzywanego, ale sam aparat bez obiektywu, a obiektywy to takie ceny maja ;o ehh
no obiektywy to już dość droga zabawa chciałam kiedyś sobie dokupić, ale jednak zrezygnowałam..
Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
Myśle tak samo


Co do aparatu to też nie mam najlepszego, cyfrówka 10mpx Kodaka. Narazie sie nie porywam na to żeby robić zdjęcia makijaży oczu itd, chociaż dziewczyny pisały żeby próbować robić zdjęcia przy oknie w dobrym świetle więc jeszcze może sie zdecyduje.. i nie beda takie najgorsze
dobre światło to podstawa
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:09   #2109
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ja mimo iż posiadam lustrzankę Nikona to fotki na bloga robię zwykłym kompaktem.. Nawet nie pamiętam firmy..
Jakość może i gorsza ale jest o wiele poręczniejszy, zrobi mi zdjęcie oka z bardzo bliska, podczas gdy obiektyw lustrzanki musi być oddalony o 50 cm..
Myślę, że jak się opanuje technikę to i małpką sie da.
Heh, właśnie - czasami zdjęcia robione telefonem mam lepsze niż te z aparatu no ale tel. mam też nie najgorszy
[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29634555]
mi raz wyszło 1 000 zdjęć paru produktów zawsze dosyć sporo mi wychodzi, o cykam serią, np 3 czy więcej takich samych ujęć, a potem wybieram, które najwyraźniejsze itp [/QUOTE]
Skąd ja to znam a już najlepiej, że w aparacie mam już zepsutą baterię i często w trakcie robienia zdjęć zwyczajnie mi wysiada No i ma małą pamięć, to też utrudnienie
Aleeee, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - uczymy się cierpliwości i dokładności
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:13   #2110
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

no cierpliwości przede wszystkim bo na zrzucaniu się nie kończy, tu coś trzeba uciąć, tam przybliżyć, wszystko podpisać... no, ale chciałam bloga to mam
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:15   #2111
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ja muszę mieć moderację, bo czasem mam komentarze pod starszymi notkami (chciałam ja wyłączyć, ale źle mi bez tego było), a chce wszystkie porzeczytać i odpowiedzieć
ja tez mam komentarze pod notkami czasami sprzed paru miesiecy ale to wystarczy codziennie przejrzec zakladke komentarze ... i tam sa wszystkie, dokladnie wszystkie komentarze ustawione chronologicznie, wiec jak sie trafi jakis do starszego posta to go widac i mozna spokojnie odpowiedziec...

------------------

co do aparatu mam Canon EOS 500D, zdjecia robie przewaznie standardowym obiektywem ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 14:32   #2112
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ja to sobie chyba na gwiazdkę dopiero zażyczę coś nowego Jak się wszyscy zrzucą, to może coś z tego będzie
o jaki dobry pomysł! dzięki
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:33   #2113
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja tez mam komentarze pod notkami czasami sprzed paru miesiecy ale to wystarczy codziennie przejrzec zakladke komentarze ... i tam sa wszystkie, dokladnie wszystkie komentarze ustawione chronologicznie, wiec jak sie trafi jakis do starszego posta to go widac i mozna spokojnie odpowiedziec...

------------------

co do aparatu mam Canon EOS 500D, zdjecia robie przewaznie standardowym obiektywem ...
No wiem, ale mi tak jakoś wygodniej, nie wiem bo nawet komentuje z tej zakładki. Nie rozumiem, czemu aż tak zatwierdzanie drażni, weryfikacja ok, ale moderacja... nie przesadzajmy
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:54   #2114
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nasze blogi

mnie też irytuje weryfikacja obrazkowa, moderacja mniej

Pstrykam Nikonem D90 , obiektywy różne, raz 18-105 raz stałka 50. Marzy mi się szkło do makro.

U mnie ciężko o dobre światło dzienne, okno w pokoju mam jedno (mieszkam w kamienicy), dość ciemno nawet w słoneczne dni. Pstrykam na parapecie (kładę większe pudełko a na nie białe kartki)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:58   #2115
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
A ja mam prośbę do Was, Dziewczyn blogujących

Jeśli robicie swatche, proszę starajcie się, żeby były one wyraźne i w miarę dobrze oddawały rzeczywisty kolor produktu.

Mnóstwo z Was które wypowiadały się w tym wątku ma rewelacyjne zdjęcia ( i zapewne dobre aparaty ), często sama wykorzystuję je w celach poglądowych ale zdarzało mi się trafić na bloga (nie pomnę adresów teraz) gdzie cień był tylko niewyraźną plamą, szminka miała mocno przekłamany kolor lub zdjęcia były ewidentnie żółte lub niebieskie. Samej zdarza mi się czasem cykać fotki do różnych wątków w celu pokazania koloru/faktury produktu i wiem jakie to trudne, żeby wiernie odwzorować barwy, ale skoro da się to zrobić to warto trochę się postarać
W końcu, skoro prowadzi się bloga i chce się ludziom coś pokazać to może warto byłoby dwa razy spojrzeć na te fotki i ocenić czy rzeczywiście nadają się do publikacji, a nie tylko wklejać "bo to swatch i z pewnością ktoś kliknie, żeby obejrzeć".

Proszę, nie odbierzecie tego jako atak na którąkolwiek z Was, ot luźna uwaga osoby czytającej/oglądającej, ale nie piszącej bloga
problem może wynikać z tego, że monitory naszych laptopów mają inne nasycenie barw i tak, na przykład, choćbym obrobiła zdjęcia najidealniej jak się da, będą lekko żółtawe, ponieważ mój laptop tak jest ustawiony, że wyświetla zbyt dużo koloru niebieskiego niektóre komputery idą za to w drugą stronę i nasycenie zółtego jest zbyt duże oczywiście można tę drobną "wadę" naprawić kalibratorem, który kosztuje około 1000zł, więc raczej wniosek nasuwa się sam

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ja mimo iż posiadam lustrzankę Nikona to fotki na bloga robię zwykłym kompaktem.. Nawet nie pamiętam firmy..
Jakość może i gorsza ale jest o wiele poręczniejszy, zrobi mi zdjęcie oka z bardzo bliska, podczas gdy obiektyw lustrzanki musi być oddalony o 50 cm..
Myślę, że jak się opanuje technikę to i małpką sie da.
potwierdzam, da się chociaż zdjęcia produktów robię zazwyczaj nikonem d80, to makijaże najlepiej wychodzą archaiczną 3megapikselową małpką na obiektyw makro niestety mnie nie stać, więc używam wszystkich dostępnych środków i jakoś wychodzi
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:00   #2116
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nasze blogi

kolorystykę zdjęć zawsze sprawdzam na stacjonarnym i laptopie . A gdy obrabiam zdjęcia i widzę że kolory są przekłamane, biorę kosmetyk i porównuję ze zdjęciem na monitorze, tak by efekt końcowy najwierniej oddawał barwę rzeczywistą.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-09-26 o 15:04
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:40   #2117
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi

Co do komentarzy - ja także nie lubię weryfikacji i moderacji. Sama mam ustawione powiadomienia na maila i dodatkowo w Chrome mam stale monitowaną skrzynkę gmail, także w każdym momencie wiem, czy przyszedł do mnie jakiś mail. No i powiadomienia działają do wszystkich opublikowanych postów

Do zdjęć używam mojego badziewnego Canona A570 IS, który niekoniecznie ostrzy tak, jakbym sobie tego życzyła...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:46   #2118
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Co do komentarzy - ja także nie lubię weryfikacji i moderacji. Sama mam ustawione powiadomienia na maila i dodatkowo w Chrome mam stale monitowaną skrzynkę gmail, także w każdym momencie wiem, czy przyszedł do mnie jakiś mail. No i powiadomienia działają do wszystkich opublikowanych postów

Do zdjęć używam mojego badziewnego Canona A570 IS, który niekoniecznie ostrzy tak, jakbym sobie tego życzyła...
a to ciekawe, bo ja przed chwila miałam weryfikacje?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:49   #2119
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja wolę obszerne recenzje niż te typu:
- zapach - ładny, nie drażniący
- kolor - biały
- konsystencja - lejąca

to tylko przykład z głowy, ale strasznie tego nie lubię ... MI się to źle czyta i omijam szerokim łukiem

wolę pełną recenzję tekstową wiadomo każdy ma swój styl pisania i to mi się podoba jakieś śmieszne słowa czy teksty się wkradną, co przy wypunktowaniu jest rzadko spotykane ...

lepiej się czyta ... czytelnik wgłębia się w recenzję, a nie tylko czyta suche fakty ...
ale to MOJE zdanie



Ja mam podobne zdanie jak Agabil, lepiej mi się czyta jakoś podzielone recenzje a nie takim ciurkiem Zmieniłam więc swój styl i na taki i jestem bardziej zadowolona. Zważywszy na to że staram się opisywać każdą z funkcji chociaż jednym zdaniem i zawsze w zakładkach piszę różne rzeczy od siebie, więc nie jest to taka pusta recenzja


Co do aparatu mam starego Lumixa FZ7

Ale w weekend zakupiłam w końcu lustrzankę
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 16:02   #2120
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
a to ciekawe, bo ja przed chwila miałam weryfikacje?
To mnie zaskoczyłaś? Bo wiem, że sprawdzałam, czy nie mam i nie miałam...

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

O widzisz, 2 tyg temu sprawdzałam i miałam bez, a tu się dziad przestawił na "czasami"
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:07   #2121
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29634555]ja strasznie nie lubię takich "nierealnych" zdjęć.. Wygląda to ładnie wszystko, jak z gazety i w ogóle, ale do realnego wygląda ma niewiele Nie będę tu przytaczać adresów, ale generalnie wolą zdjęcie 'normalne', wyraźne, na którym widzę jaki produkt jest naprawdę, a nie takie wyfotoshopowane, które są piękne, ale nieprawdziwe..[/QUOTE]


eeee, ale to odpowiedź do mnie?
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:08   #2122
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ja muszę mieć moderację, bo czasem mam komentarze pod starszymi notkami (chciałam ja wyłączyć, ale źle mi bez tego było)..
ja nie mam weryfikacji, ale otrzymuje powiadomienia mailem oraz sprawdzam w panelu. Nic mi nie umyka. Ale zatwierdzanie komentarzy mi nie przeszkadza.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:25   #2123
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
eeee, ale to odpowiedź do mnie?
ogólnie napisałam, a podłączyłam do Ciebie, bo pisałaś coś tam o zdjęciach
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:31   #2124
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi

ja nie lubię weryfikacji obrazkowej, a okazało się, że sama u siebie takową mam :X ale to było na początku i kiedy jedna z Was mi dała cynk to usunęłam od razu.

Zdecydowanie wygodniej się korzysta, sama chętniej komentuję jak nie ma weryfikacji.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:09   #2125
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi

agabil1 (1) http://agowepetitki.blogspot.com/
agabil1 (2) http://makeup-boulevard.blogspot.com/
ama09 http://kamykowyswiat.blogspot.com/
Annabelle http://missy-temptation.blogspot.com/
Anesthesia http://kotwkosmetyczce.blogspot. com
annaluka www.bella-beauty-bella.blogspot.com
antii http://ecosmetics.blogspot.com
bzeltynka www.bzeltynka.blogspot.co m
catgirl http://19catgirl92.blogspot.com/
cathiebaj http://impresjeiekspresje.blogspot.com/
Charmain http://misz-maasz.blogspot.com/
chochlik kornwalijski http://www.chochlikkornwalijski.blogspot.com/
ciriness www.dezemka.blogspot.com
cornelia www.miss--everything.blogspot.com
Delorean http://deloean.blogspot.com/
desti www.cosrocewokowpadnie.bl ogspot.com
dimiti http://shpcdream.blogspot.com/
emememsik www.lusterko-em.blogspot.com
Estella http://polishmakeupbag.blogspot.com/
ewalucja www.ewalucja.blogspot.com
ewelot http://sysunia1986.blogspot.com/
eweska http://pedzlem-malowane.blogspot.com/
ewwwa http://ewwwa-makeup.blogspot.com/
fiska http://swiat-fiski.blogspot.com/
gohs http://sthlikegohs.blogspot.com/
greatdee http://greatdee85.blogspot.com
Hermit http://blond-bunny.blogspot.com
idalia_ http://idaalia.blogspot.com/
ilussia http://mojkosmetycznyswiat.blogspot.com/
jamapi http://wchwililuzu.blogspot.com/
karolcia198506 http://kosmetycznieinietylko.blogspot.com/
kasiaj85 http://sweet-and-punchy.blogspot.com/
Kokosowa-panna http://kokosowa-panna.blogspot.com/
Lawendowa1 http://kokosovo.blogspot.com/
leejdi http://kosmetycznie-z-leejdi.blogspot.com
lele http://wszystkocomniezachwyca.blogspot.com/
Linusiaczek http://www.nietestowane-na-zwierzetach.blogspot.com/
losek78 (1) http://nails-orchidea.blogspot.com/
losek78 (2) http://recenzjo-mania.blogspot.com/
maffash www.i-clothes-and-cosmetics.blogspot.com
maja www.zpiatkunasobote.blogs pot.com
marta6704 http://maleszalenstwatuski.blogspot.com/
niosewampicie http://zakupowebestie.blogspot.c om
One_LoVe http://my-love-cosmetics.blogspot.com/
orlica (1) www.lakieroholiczka.blogs pot.com
orlica (2) www.kosmetyki-orlicy.blogspot.com
panna joanna http://joannapanna.blogspot.com/
pierniczkowa http://nietylkokosmetycznie.blog spot.com
prralka http://publiczna-pralnia.blogspot.com/
rodzynka1989 http://raisin1989.blogspot.com/
Silloe http://silloe.blogspot.com/
smakowanie http://belleoleum.blogspot.com/
sosmooth http://so-smooth-life.blogspot.com/
trustmyself http://trustmyself-make-up.blogspot.com
tylkokasia http://tylkokasiaa.blogspot.com/
vilandre http://innocent-greed.blogspot.com/
westalka http://pieknodrzemiewnaturze.blo gspot.com
yasinisi http://yasinisi.blogspot.com/
zoila http://zzzoila.blogspot.com/
Wena90 http://www.shopping-of-wena.blogspot.com/
wilhelmina http://kolorowykot.blogspot.com/

Dopisałam się jeszcze raz,zanim się dopiszecie zwróćcie uwagę czy ktoś przed Wami nie zaktualizował listy....
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2011-09-26 o 17:12
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:09   #2126
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
recenzje +/- nie oznaczaja, ze ktos nie wklada w to swego serca
Ja lubie przejrzyste recenzje, raz dwa mozna zobaczyc co i jak.

Ja zrobilam raptem 2 recenzje, ale maja troche tego i troche tego. +/- są zawsze i na koniec parę zdań czy polecam, itd.

Idalio
czy aparat, który poleciłas to ten, którym robisz swoje zdjecia na bloga?
Tak

p.s. co się dzieje z tym blogerem...wstawiłam notkę kilka godzin temu i nie widzę aktualizacji, tragedia...
Chyba przeniosę bloga na inną platformę...
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:14   #2127
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Tak

p.s. co się dzieje z tym blogerem...wstawiłam notkę kilka godzin temu i nie widzę aktualizacji, tragedia...
Chyba przeniosę bloga na inną platformę...

Też tak miałam,ale akurat dzisiaj działa dobrze. Dodałam notke przed chwilką i już się pokazała w blogach, które obserwuje
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:37   #2128
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Tak

p.s. co się dzieje z tym blogerem...wstawiłam notkę kilka godzin temu i nie widzę aktualizacji, tragedia...
Chyba przeniosę bloga na inną platformę...
no co jakiś czas bloger wariuje :/ i albo nie można dodać notki albo nie widać aktualizacji
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:40   #2129
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Nasze blogi

Ja nie lubię weryfikacji obrazkowej, i jak tylko znalazłam funkcję aby ją wyłączyć u siebie to to uczyniłam.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:49   #2130
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Ja nawet nie wiedziałam, że taka u siebie mam.. Po przeczytaniu postów tutaj sprawdziłam u siebie i powyłączałam zarówno moderację jak i weryfikację
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.