Nasze blogi - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 20:12   #2551
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Zazdroszczę

Ja do współprac trochę się zraziłam, niby dostałam iFionę i całą górę maseczek, ale sklep wysłał mi list z pięknym opisem co mam napisać na ich temat na blogu. Wcześniej ustalenia były inne.
bosko ...
i co w takiej sytuacji?
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:13   #2552
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Mnie też nie chcieli na Asianstore, jestem za mało fajowa
A ja mam nową współpracę - z Fitomed fajnie, miałam sobie wybrać kosmetyki, zobaczymy jak się to rozwinie.
Powinnam dostać paczki od Hempz i Pollena Ostrzeszów, ale cisza.... no cóż pazerna nie jestem to trudno, upominać się nie będę, a Synesis dopiero w lutym.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-29 o 20:14
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:15   #2553
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Mnie też nie chcieli na Asianstore, jestem za mało fajowa
A ja mam nową współpracę - z Fitomed fajnie.
Powinnam dostać paczki od Hempz i Pollena Ostrzeszów, ale cisza.... no cóż pazerna nie jestem to trudno, upominać się nie będę, a Synesis dopiero w lutym.
To jesteś lepsza ode mnie, bo ja dopiero jestem przewidziana na maj

Kurczę a najbardziej to chciałabym przetestować kremy do twarzy, bo ciągle szukam i szukam odpowiedniego
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:19   #2554
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Hehehe, ja Synesis mam dostać w październiku

U mnie na kosmetycznym blogu kolejny tuszowy zawód
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:27   #2555
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A powiedz mi co w sytuacji, kiedy np masz właśnie taki list a jednak zdecydujesz się opisać też słabe strony produktów? Musisz zwracać pieniądze?

Moim marzeniem jest góra azjatyckich kosmetyków do recenzji ale asianstore mnie nie chcieli
To nie o produkt chodzi, iFione mogę zjechać, co już zrobilam, sklep chciał żebym ich wychwalała, a jedyne co mogę o nich napisać, to to że kontakt z nimi jest świetny. Paczka przyszła w fatalnym stanie, aż dziwne, że nic z niej nie wyleciało. Ciągle obiecują, że w końcu sprowadzą kremy, które chcę i tak czekam już prawie 1,5 miesiąca.
Wysłali drugą paczkę, jak teraz będzie ok, to napiszę o nich na blogu.

Możesz podjąć współpracę ze mną Ja mam pół mieszkania azjatyckich kosmetyków

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
bosko ...
i co w takiej sytuacji?
Nic, czekam na wyjaśnienie tego, posty na temat iFiony się pojawiły, ale o sklepie jeszcze nie napisałam.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:32   #2556
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
To nie o produkt chodzi, iFione mogę zjechać, co już zrobilam, sklep chciał żebym ich wychwalała, a jedyne co mogę o nich napisać, to to że kontakt z nimi jest świetny. Paczka przyszła w fatalnym stanie, aż dziwne, że nic z niej nie wyleciało. Ciągle obiecują, że w końcu sprowadzą kremy, które chcę i tak czekam już prawie 1,5 miesiąca.
Wysłali drugą paczkę, jak teraz będzie ok, to napiszę o nich na blogu.

Możesz podjąć współpracę ze mną Ja mam pół mieszkania azjatyckich kosmetyków
Nieciekawie, że tak nie dbają o to. Powinno obu stronom zależeć. Może mają po prostu za duży budżet i nie przeszkadza im ani zła opinia ani kosmetyki wysyłane niezabezpieczone

A co do współpracy, to gdzie pisać ? Chętnie podejmę się recenzji i reklamowania Cię jako nowości na rynku - rozbieracz kosmetyków azjatyckich
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:36   #2557
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Ma ktoras z Was moze paletke Manly?
Ja miałam - bardzo fajna jak na ilość cieni i jakość.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Oj tak, ja tak samo :P


co do wyszukiwania to u mnie nic ciekawego
pędzlem malowane
makijaż w brazach inglot
pedzlem malowane
illamasqua powdered metal
italian beauty cienie
kobo smooth make up base
kobo translucent loose powder
mac mineralize skinfinish natural
make-up atelier odcin
make-up atelier podkład kolor


co do współpracy to u mnie kiszka :P Nikt nie chce współpracować mało popularny blog chyba, a ja maili nie pisze sama z zapytaniem o współpracę.
Tak tak Ewesko, Twój blog jest tak mało popularny
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 20:46   #2558
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Chyba też zależy jaki jest cel założenia bloga. Niektórzy zakładają blogi tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę sponsorów. Ja założyłam bloga bardziej dla siebie i spokoju ducha, w sumie wiem, że dość kontrowersyjnego, więc chyba zawsze pozostanę przy małej grupie obserwatorów. Jednak na współpracy z firmami mi nie zależy i tych obserwatorów, co mam, to raczej dość lojalnych, to o rozgłos się nie zabijam. Chociaż oczywiście dobrze jest pisać choćby do małej grupki ludzi, bo tak do siebie monologi na blogu wypisywać to czasami głupio

Muszę powiedzieć, że ilość rozdań na niektórych blogach mnie nieco rozśmiesza, bo czasami przypomina mi to przekupowanie czytelników: lubcie mnie, lubcie mnie, a dostaniecie coś w zamian No ale co kto lubi.
zgadzam sie.
dla mnie blog to wielka czesc zycia i mega pasja - ciesze sie z niego jak dziecko.
A jesli chodzi o rozdania - u mnie sa- bo czasami sie firmy odezwa wiec skoro chca cos Wam dac- niech daja!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:47   #2559
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Ma ktoras z Was moze paletke Manly?
Ja mam 120. Kupiłam ją wieki temu. Praktycznie od niej zaczynałam mają historię z makijażem.
Ja ją nawet lubię.
(chociaż ostatnio prawie wcale jej nie używam bo nieporęczna i zawiasy coś mi szwankują w niej)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:48   #2560
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
mi liczba obserwatorów też chwilowo stanęła, ale generalnie to nie mogę narzekać

aaaa i od razu widzę, kiedy mój post się zaktualizował, bo od razu się komentarze pojawiają


edit:
i jeszcze wracając do obserwatorów - nie wiem dlaczego, ale po postach z makijażem zawsze mi kilka przybywa
nie wiem na jakiej zasadzie, bo tych postów nie rozgłaszam zazwyczaj ...
ale się cieszę, bo to znaczy że coś tam się podoba
bo posty z makijazami sa super!!! ja uwielbiam ogladac- rzadziej sama robie bo brak umiejetnosci
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:49   #2561
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Dziewczyny jak to jest z zamówieniem na iherb.com ? Już nie ma tych 5$ rabatu?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 20:53   #2562
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
York mojej siostry odprowadza mnie do szału... Maja remont i pomieszkują u nas, a pies przegina od kilku dni... Wszystko wymusza piskiem i skrobaniem, a jak ona go zostawi to już w ogolę armagedon, mimo, że i przed remontem bywał tu prawie codziennie.... wyje jakby go ze skóry obdzierano, a ja nie dam mu się terroryzować, ale już mi się cierpliwość skończyła... Ma szczęście, że szanuję zwierzęta, bo bym mu takiego kopa zasadziła, że hej! Kiedyś było mi go szkoda, a teraz wiem, że wymusza wszystko piskami... Definitywnie zrezygnowałam z chęci posiadania własnego psa.
Tragedia - jakoś wszystkie Yorki, które miałam okazję spotkać właśnie takie były... Wiem, że pies to pies, ale co jest z ich właścicielami?

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Piesek ma prawdopodobnie lęk separacyjny. Można to wyleczyć konsekwencją. A to, że wymusza piskiem i drapaniem to wynik wyuczenia warunkowego (jeśli miałaś psychologię na uczelni to wiesz o czym mówię ). Moja labradorka też zaczęła ostatnio wymuszać, bo przechodzi swoisty okres psiego dojrzewania, ale ja się nie dam złamać Wprawdzie nie szczeka (labradory prawie w ogóle nie szczekają), ale pojękuje, mruczy jak kot...Z dużym psem jest więcej zabawy, bo potrafi na przykład skoczyć na człowieka ze złości, że mu nie chce dać czekolady czy kiełbaski...u mnie do tego jeszcze nie doszło, bo staram się konsekwentnie ją wychowywać, ale kto wie co będzie w przyszłości. Z yorkiem masz trochę lepiej ze względu na jego gabaryty
Ja mam 2 labki Jeszcze żaden nigdy ze złości na mnie nie skoczył W ogóle nie widziałam ich nigdy w złości :P

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy jest tu ktoś, kto zamawiał pędzle EcoTools na iherb.com ?
Ja zamawiałam A co chcesz wiedzieć?
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:53   #2563
Obsession blog
Raczkowanie
 
Avatar Obsession blog
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 195
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
Obsession, bardzo mi się podoba Twój blog - swietne zdjęcia i super logo, to ze szminką
bardzo dziękuje za te miłe słowa
__________________
www.obsessionblog.pl--->bloguję
Obsession blog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:54   #2564
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam A co chcesz wiedzieć?
Bo z moim angielskim trudno się połapać na ich stronie dlatego pytam tutaj czy dalej jest ta zniżka 5$ dla nowo zarejestrowanych osób?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:55   #2565
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Widziałam, że pisałyście o dziwnych wyszukaniach w statystykach, uśmiałam się , a u mnie nie ma nic śmiechowego

York znowu skomle, bo siostra wyszła do siebie do domu, kładą wykładzinę, psychol jak nic ale olewam, co zrobić (słuchawki założe hehe). Teraz siostra będzie rodzić, to pies chyba oszaleje ;/ a najgorzej jest jak dzwoni domofon... nic nie słyszę tak się drze.... A ja do choleryków należę dla mnie to masakra... Ułoży się tak w kulkę i płacze, nie rozumiem tego psa...

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-29 o 20:59
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:58   #2566
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To jesteś lepsza ode mnie, bo ja dopiero jestem przewidziana na maj

Kurczę a najbardziej to chciałabym przetestować kremy do twarzy, bo ciągle szukam i szukam odpowiedniego
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hehehe, ja Synesis mam dostać w październiku
Oj, ja mam się odezwać na początku przyszłego roku, to mi znowu coś podeślą W sumie cieszę się, bo mają fajne produkty
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:01   #2567
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Bo z moim angielskim trudno się połapać na ich stronie dlatego pytam tutaj czy dalej jest ta zniżka 5$ dla nowo zarejestrowanych osób?
Wydaje mi się, że działa bo przed chwilą weszłam na swoje konto i jest informacja, że mój kod jest ważny więc wydaje mi się, że gdyby akcja się skończyła to ta informacja by zniknęła..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:04   #2568
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Nieciekawie, że tak nie dbają o to. Powinno obu stronom zależeć. Może mają po prostu za duży budżet i nie przeszkadza im ani zła opinia ani kosmetyki wysyłane niezabezpieczone
Liczyłam na miłą współpracę, trochę z myślą o dzieleniu się tym co dostanę z dziewczynami z rozbiórek.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A co do współpracy, to gdzie pisać ? Chętnie podejmę się recenzji i reklamowania Cię jako nowości na rynku - rozbieracz kosmetyków azjatyckich

zgłoszenie przyjęte, teraz musisz tylko poczekać na paczkę
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:04   #2569
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Bo z moim angielskim trudno się połapać na ich stronie dlatego pytam tutaj czy dalej jest ta zniżka 5$ dla nowo zarejestrowanych osób?
Nadal jest tylko musisz podać kod Np ORO808 - to jest akurat mój, ale są też inne
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 21:16   #2570
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

OK, już na obu blogach nowe notki

Kuszą mnie te pędzle EcoTools... Jak dokładnie działa ten kod? Ile płaci się za przesyłką?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

OK, ogarnęłam wszystko, chciałam złożyć zamówienie, ale nie podoba im się moja karta
Nie da się zapłacić inaczej?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:22   #2571
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Dziewczynki a dostałyście maila od Dmytro Ivanenko Account Manager z firmy Jooble
Okazuje się że firma bierze na litość i wysyła maila do różnych blogerek tylko zmienia tytuły postów i znak zodiaku

Witam!

Chcialbym tylko podziekowac ci za super blog tylkokasiaa.blogspot.com.

Przeczytałem pierwszy post "Ala Pin Up -Recenzja Rimmel", i spędziłem na twoim blogu jeszcze godzinę z przyjemnością Piszesz dobre, ciekawo i łatwo do czytania. Bardzo ładny jest post "Pixie Cosmetics- zapowiedź".

Generalnie pracuję w firmie Jooble, wyszukiwarce ofert pracy na całym świecie.

Moim zadaniem jest przekonanie blogerów o umieszczenie linków do naszej strony.

Kocham swoją pracę, mamy przyjazny zespół i dobre kierownictwo, ale niestety nie mam pojęcia jak przekonać bloggera umieścić do nas link, obawiam się, mogę zostać wyrzucony za to z pracy

I teraz, zamiast wysyłania mailów do tysięcy różnych blogów, czytam twój.

Szczerze mówiąc, nie jestem bardzo pewien, że link do naszej strony w Polsce jooble.com.pl, będzie odpowiednia do twego bloga, ale jeśli jest to możliwe, masz od mi ogromne DZIĘKI! Strona jest naprawdę super, bardzo pomaga w wyszukiwaniu pracy.

Życzę miłego dnia i dobry nastrój! Jeszcze raz dziękuję za fajny blog. Pisz więcej.

P.S. Mój znak Zodiaku jest również Lew

My best,

Dmytro Ivanenko
Account Manager


__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:26   #2572
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczynki a dostałyście maila od Dmytro Ivanenko Account Manager z firmy Jooble
Okazuje się że firma bierze na litość i wysyła maila do różnych blogerek tylko zmienia tytuły postów i znak zodiaku

Witam!

Chcialbym tylko podziekowac ci za super blog tylkokasiaa.blogspot.com.

Przeczytałem pierwszy post "Ala Pin Up -Recenzja Rimmel", i spędziłem na twoim blogu jeszcze godzinę z przyjemnością Piszesz dobre, ciekawo i łatwo do czytania. Bardzo ładny jest post "Pixie Cosmetics- zapowiedź".

Generalnie pracuję w firmie Jooble, wyszukiwarce ofert pracy na całym świecie.

Moim zadaniem jest przekonanie blogerów o umieszczenie linków do naszej strony.

Kocham swoją pracę, mamy przyjazny zespół i dobre kierownictwo, ale niestety nie mam pojęcia jak przekonać bloggera umieścić do nas link, obawiam się, mogę zostać wyrzucony za to z pracy

I teraz, zamiast wysyłania mailów do tysięcy różnych blogów, czytam twój.

Szczerze mówiąc, nie jestem bardzo pewien, że link do naszej strony w Polsce jooble.com.pl, będzie odpowiednia do twego bloga, ale jeśli jest to możliwe, masz od mi ogromne DZIĘKI! Strona jest naprawdę super, bardzo pomaga w wyszukiwaniu pracy.

Życzę miłego dnia i dobry nastrój! Jeszcze raz dziękuję za fajny blog. Pisz więcej.

P.S. Mój znak Zodiaku jest również Lew

My best,

Dmytro Ivanenko
Account Manager


Mój TŻ prowadzi bloga z opowiadaniami, dostał tego maila i się strasznie ucieszył, aż mi przykro było, jak go uświadamiałam...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:47   #2573
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

O dżizys... Ale mam plany w szkołach... W kosmetycznej w sumie zajęcia teraz co weekend, na uczelni porażka o wfie nie wspomnę, siedziałam i dumałam 4 terminy, które by mi w miarę odpowiadały, bo mimo, że nie ćwiczę i tak być muszę i musiałam je dopasować do tego dziadowskiego planu a wszystko i tak zależy od miejsc, muszę sie wepchnąć by się jak najszybciej zapisać... a jeszcze w kosmetycznej egzamin, bo kończę...to kiedy ja pobloguję?

Przy okazji, jakby co mam już weryfikacje na Szafie i od jutra uwalniam swoje ciuchy nick taki sam jak tu
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:49   #2574
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi

LeejdiNaati napisałaś że nia możesz mnie obserwować a co Ci się wyświetla? Kurcze dziwne
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:51   #2575
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

Wena, czemu musisz byc na wfie skoro nie ćwiczysz? pytam, bo ja miałąm całoroczne zwolnienie z wfu i nie musiałam się tam pokazywać
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:53   #2576
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
OK, już na obu blogach nowe notki

Kuszą mnie te pędzle EcoTools... Jak dokładnie działa ten kod? Ile płaci się za przesyłką?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

OK, ogarnęłam wszystko, chciałam złożyć zamówienie, ale nie podoba im się moja karta
Nie da się zapłacić inaczej?
tez sie na nie czaje. staly bywalec te pedzle na blogach i filmikach kosmetycznych.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Opis to opis producenta, opinię możesz napisać własną

Też dziś nawiązałam nową współpracę, choć stuprocentowego potwierdzenia jeszcze nie mam, więc ćśśś Na razie zapytano mnie, co bym chciała zrecenzować, podałam produkty i na razie cisza
gratulacje! moze do mnie tez sie kiedys ktos odezwie.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:55   #2577
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
O dżizys... Ale mam plany w szkołach... W kosmetycznej w sumie zajęcia teraz co weekend, na uczelni porażka o wfie nie wspomnę, siedziałam i dumałam 4 terminy, które by mi w miarę odpowiadały, bo mimo, że nie ćwiczę i tak być muszę i musiałam je dopasować do tego dziadowskiego planu a wszystko i tak zależy od miejsc, muszę sie wepchnąć by się jak najszybciej zapisać... a jeszcze w kosmetycznej egzamin, bo kończę...to kiedy ja pobloguję?

Przy okazji, jakby co mam już weryfikacje na Szafie i od jutra uwalniam swoje ciuchy nick taki sam jak tu
kosmetyczną robisz z zamiłowania? czy planujesz pracować w tym zawodzie? Pytam z ciekawości
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 22:01   #2578
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
Wena, czemu musisz byc na wfie skoro nie ćwiczysz? pytam, bo ja miałąm całoroczne zwolnienie z wfu i nie musiałam się tam pokazywać
Ja miałam w liceum tak, że pierwszy czy ostatni wf to nie musiałam nawet przychodzić, a jak był w środku zajęć to tylko się pokazać i mogłam iść odrabiać lekcje, uczyć się, coś zjeść... więc myślałam, że na studiach to już w ogóle lajt, a tutaj takie coś... nawet nie będę mogła sobie wziąć książki... nie wiem, może na aerobik się skuszę jak się załapię, ale nie widzi mi się to, nienawidzę pseudo wfów, chodzę na basen i wystarczy (póki co nie mam karnetu, ale po prawku wracam, bo nie miałabym kiedy go wcisnąć, a teraz to może z doskoku czasem), biegałam na orbitreku, ale u chłopaka stoi a później głupio mi się kąpać u Jego rodziców...

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
kosmetyczną robisz z zamiłowania? czy planujesz pracować w tym zawodzie? Pytam z ciekawości
I z zamiłowania i chcę pracować byłam na studiach kosmetologicznych, ale szkoła była istną porażką...

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-29 o 22:03
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 00:26   #2579
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Tragedia - jakoś wszystkie Yorki, które miałam okazję spotkać właśnie takie były... Wiem, że pies to pies, ale co jest z ich właścicielami?

Ja mam 2 labki Jeszcze żaden nigdy ze złości na mnie nie skoczył
W ogóle nie widziałam ich nigdy w złości :P
Ja zamawiałam A co chcesz wiedzieć?
To tylko było moje przypuszczenie, bo w sumie swojej labki złej też nie widziałam Ale ze skakaniem jest taki problem, że ona lubi sobie poskakać z radości i muszę to przykrócić, zwłaszcza, że odwiedzają nas ludzie, którzy nie lubią lub boją się psów.
A wiadomo, że labek chce się ciągle bawić..
A jakie masz labki? Czarne czy biszkopciki?

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Widziałam, że pisałyście o dziwnych wyszukaniach w statystykach, uśmiałam się , a u mnie nie ma nic śmiechowego

York znowu skomle, bo siostra wyszła do siebie do domu, kładą wykładzinę, psychol jak nic ale olewam, co zrobić (słuchawki założe hehe). Teraz siostra będzie rodzić, to pies chyba oszaleje ;/ a najgorzej jest jak dzwoni domofon... nic nie słyszę tak się drze.... A ja do choleryków należę dla mnie to masakra... Ułoży się tak w kulkę i płacze, nie rozumiem tego psa...
Wena, niech siostra ćwiczy z nim wychodzenie z domu (tzn. ona wychodzi, on spokojny zostaje sam ). W necie jest mnóstwo stron o szkoleniu pozytywnym i lęku separacyjnym. A Twoi sąsiedzi nie wariują?

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczynki a dostałyście maila od Dmytro Ivanenko Account Manager z firmy Jooble
Okazuje się że firma bierze na litość i wysyła maila do różnych blogerek tylko zmienia tytuły postów i znak zodiaku

Witam!

Chcialbym tylko podziekowac ci za super blog tylkokasiaa.blogspot.com.

Przeczytałem pierwszy post "Ala Pin Up -Recenzja Rimmel", i spędziłem na twoim blogu jeszcze godzinę z przyjemnością Piszesz dobre, ciekawo i łatwo do czytania. Bardzo ładny jest post "Pixie Cosmetics- zapowiedź".

Generalnie pracuję w firmie Jooble, wyszukiwarce ofert pracy na całym świecie.

Moim zadaniem jest przekonanie blogerów o umieszczenie linków do naszej strony.

Kocham swoją pracę, mamy przyjazny zespół i dobre kierownictwo, ale niestety nie mam pojęcia jak przekonać bloggera umieścić do nas link, obawiam się, mogę zostać wyrzucony za to z pracy

I teraz, zamiast wysyłania mailów do tysięcy różnych blogów, czytam twój.

Szczerze mówiąc, nie jestem bardzo pewien, że link do naszej strony w Polsce jooble.com.pl, będzie odpowiednia do twego bloga, ale jeśli jest to możliwe, masz od mi ogromne DZIĘKI! Strona jest naprawdę super, bardzo pomaga w wyszukiwaniu pracy.

Życzę miłego dnia i dobry nastrój! Jeszcze raz dziękuję za fajny blog. Pisz więcej.

P.S. Mój znak Zodiaku jest również Lew

My best,

Dmytro Ivanenko
Account Manager


LOL

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
O dżizys... Ale mam plany w szkołach... W kosmetycznej w sumie zajęcia teraz co weekend, na uczelni porażka o wfie nie wspomnę, siedziałam i dumałam 4 terminy, które by mi w miarę odpowiadały, bo mimo, że nie ćwiczę i tak być muszę i musiałam je dopasować do tego dziadowskiego planu a wszystko i tak zależy od miejsc, muszę sie wepchnąć by się jak najszybciej zapisać... a jeszcze w kosmetycznej egzamin, bo kończę...to kiedy ja pobloguję?

Przy okazji, jakby co mam już weryfikacje na Szafie i od jutra uwalniam swoje ciuchy nick taki sam jak tu
Wena, czyżby zapisy na wf się zbliżały? Pamiętam to sterczenie na sali OSIR-u i walczenie o miejsce...porażka.
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 06:17   #2580
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczynki a dostałyście maila od Dmytro Ivanenko Account Manager z firmy Jooble
Okazuje się że firma bierze na litość i wysyła maila do różnych blogerek tylko zmienia tytuły postów i znak zodiaku

Witam!

Chcialbym tylko podziekowac ci za super blog tylkokasiaa.blogspot.com.

Przeczytałem pierwszy post "Ala Pin Up -Recenzja Rimmel", i spędziłem na twoim blogu jeszcze godzinę z przyjemnością Piszesz dobre, ciekawo i łatwo do czytania. Bardzo ładny jest post "Pixie Cosmetics- zapowiedź".

Generalnie pracuję w firmie Jooble, wyszukiwarce ofert pracy na całym świecie.

Moim zadaniem jest przekonanie blogerów o umieszczenie linków do naszej strony.

Kocham swoją pracę, mamy przyjazny zespół i dobre kierownictwo, ale niestety nie mam pojęcia jak przekonać bloggera umieścić do nas link, obawiam się, mogę zostać wyrzucony za to z pracy

I teraz, zamiast wysyłania mailów do tysięcy różnych blogów, czytam twój.

Szczerze mówiąc, nie jestem bardzo pewien, że link do naszej strony w Polsce jooble.com.pl, będzie odpowiednia do twego bloga, ale jeśli jest to możliwe, masz od mi ogromne DZIĘKI! Strona jest naprawdę super, bardzo pomaga w wyszukiwaniu pracy.

Życzę miłego dnia i dobry nastrój! Jeszcze raz dziękuję za fajny blog. Pisz więcej.

P.S. Mój znak Zodiaku jest również Lew

My best,

Dmytro Ivanenko
Account Manager


dobre

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
A wiadomo, że labek chce się ciągle bawić..
A jakie masz labki? Czarne czy biszkopciki?
a ja mam dalmatyńczyka
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.