E-singielki ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 13:58   #1
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Cool

E-singielki ;)


Witam
Zainspirowałam się wątkiem e-przyjaciółki, na którym udzielam się w zasadzie od początku. Pomyślałam, żeby założyć bliźniaczy wątek z tym, że ukierunkowany bardziej dla dziewczyn, które nie mają Tż, a chciałby pogadać, wyżalić się, opowiedzieć o swoich perypetiach z mężczyznami i zwyczajnie poplotkować

Sama mam 22 lata. Pracuje od niedawna, studiuje, a w zasadzie to teraz latem będę się broniła Więc wszystko jakoś się układa. Brakuje mi tylko faceta i przyjaciółki,z którą bym mogła sobie porozmawiać i wyżalić
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 14:03   #2
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: E-singielki ;)

Jest już taki wątek Single Beautiful Ladies .
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 14:04   #3
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Jest już taki wątek Single Beautiful Ladies .
W taki razie źle spojrzałam.
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 14:06   #4
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: E-singielki ;)

ja tez mam 22 w sumei jzu leci 23;p
nie dawno skonczyl sie dluzszy zwiazek.
i to jest najgorsze jak brakuje z kims pogadac, bo wszyscy albo wyjechali dalej na studia albo przeprowadzili sie za granice
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 14:10   #5
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
ja tez mam 22 w sumei jzu leci 23;p
nie dawno skonczyl sie dluzszy zwiazek.
i to jest najgorsze jak brakuje z kims pogadac, bo wszyscy albo wyjechali dalej na studia albo przeprowadzili sie za granice
Ano właśnie, w tym cały problem. Moje koleżanki z liceum zostały w mieście, ale każda ma faceta i zaczynają zakładać swoje rodziny, więc czasy wspólnych imprez, spacerów sie skończyły. Także zostałam tak trochę sama sobie..
Jak długo byłaś w związku?
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 14:17   #6
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
Ano właśnie, w tym cały problem. Moje koleżanki z liceum zostały w mieście, ale każda ma faceta i zaczynają zakładać swoje rodziny, więc czasy wspólnych imprez, spacerów sie skończyły. Także zostałam tak trochę sama sobie..
Jak długo byłaś w związku?
no dokladnie tak samo mam a jakos nie lubei takich niepotrzebych znajomosci utzrymywac takich o zeby tylko wyjsc i nie meic z kims o niczym rozmawiac, a w zwiazku bylam 1,5roku
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 14:21   #7
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
no dokladnie tak samo mam a jakos nie lubei takich niepotrzebych znajomosci utzrymywac takich o zeby tylko wyjsc i nie meic z kims o niczym rozmawiac, a w zwiazku bylam 1,5roku
Ja w sumie jestem osobą nieśmiałą, więc jeśli miałabym z kimś wyjść na spacer, to muszę mieć z tą osobą jakieś wspólne tematy, a jakoś się nie składa. \Półtora roku to ładny kawałek czasu, jak chcesz to powiedz co było przyczyną rozpadu związku, albo przynajmniej za kogo decyzją tak wyszło..
Jak sobie radzisz sama teraz?
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 15:23   #8
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
Ja w sumie jestem osobą nieśmiałą, więc jeśli miałabym z kimś wyjść na spacer, to muszę mieć z tą osobą jakieś wspólne tematy, a jakoś się nie składa. \Półtora roku to ładny kawałek czasu, jak chcesz to powiedz co było przyczyną rozpadu związku, albo przynajmniej za kogo decyzją tak wyszło..
Jak sobie radzisz sama teraz?
ogolnie byly klotnie o przeszlosc moja, ale jak to ucichlo to poporstu zostalam zle potraktowana w towarzystwie pare nieprzyjemnych slow polecialo, no i po prostu bylo ciezko zaufac jemu czy to nie w przyszlosci nie powroci , wiec chyba lepeij trzeba bylo to skonczyc. Przez jakis czas probowalismy wrocic ale troche chora zazdrosc byla wiec trzeba bylo definitywnie skonczyc
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 18:49   #9
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
ogolnie byly klotnie o przeszlosc moja, ale jak to ucichlo to poporstu zostalam zle potraktowana w towarzystwie pare nieprzyjemnych slow polecialo, no i po prostu bylo ciezko zaufac jemu czy to nie w przyszlosci nie powroci , wiec chyba lepeij trzeba bylo to skonczyc. Przez jakis czas probowalismy wrocic ale troche chora zazdrosc byla wiec trzeba bylo definitywnie skonczyc
To w sumie może lepiej, że tak to się skończyło, niż mielibyście psuc sobie zdrowie nawzajem. Czasami trzeba podjąć jakąś decyzję, wybrać mniejsze zło
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 20:28   #10
tanczac_w_deszczu
Raczkowanie
 
Avatar tanczac_w_deszczu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 430
Dot.: E-singielki ;)

Można dołączyć ? W sumie ten wątek by był od początku dla nowych osób żebyśmy tam na 'single beautiful...' nie wpadały nagle nic nie wiedząc, nie znając dziewczyn
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie,
jeżeli nie nosimy go w sobie...
Ralph Waldo Emerson
tanczac_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 21:30   #11
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
To w sumie może lepiej, że tak to się skończyło, niż mielibyście psuc sobie zdrowie nawzajem. Czasami trzeba podjąć jakąś decyzję, wybrać mniejsze zło
Teraz to tylko isc do przodu
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 17:49   #12
BlackParadise
Raczkowanie
 
Avatar BlackParadise
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Miasto z wielką dziurą w samym centrum;)
Wiadomości: 55
Dot.: E-singielki ;)

Witajcie Dziewczyny,
Jestem tu nowa i chciałam dołączyć do Was
Jestem singielką od 2 miesięcy po 4 latach burzliwego związku, jeszcze całkowicie niewyleczoną z toksycznej miłości...
Mam podobnie jak Wy - wszyscy znajomi wyjechali i jestem praktycznie bez znajomych...
BTW Shawty19 ja też ze świętokrzyskiego

Edytowane przez BlackParadise
Czas edycji: 2013-04-22 o 18:33
BlackParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 18:32   #13
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez BlackParadise Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny,
Jestem tu nowa i chciałam dołączyć do Was
Jestem singielką od 2 miesięcy po 4 latach burzliwego związku, jeszcze całkowicie niewyleczoną z toksycznej miłości...
Nie zastanawiaj sie teraz może jest dobrze a co będzie jak cię znów dopadnie. Moim zdaniem za szybko to wszystko się potoczyło cały ślub, wiadomo jest się zakochanym zauroczonym, ale za szybko... Świat nie kończy się na 1 facecie i to tyranie
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 18:40   #14
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

hej, hej i ja dołączam
w styczniu zakończył się mój prawie 4 letni związek, jeszcze przez jakiś czas 'się szarpaliśmy', nie jest mi łatwo, bo ex pare razy w tygodniu się odzywa, mieszkamy na jednym osiedlu i mamy wspólnych znajomych.
ja staram się ukrócić kontakt, jest ciężko, ale trzeba iść do przodu.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:23   #15
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez BlackParadise Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny,
Jestem tu nowa i chciałam dołączyć do Was
Jestem singielką od 2 miesięcy po 4 latach burzliwego związku, jeszcze całkowicie niewyleczoną z toksycznej miłości...
Mam podobnie jak Wy - wszyscy znajomi wyjechali i jestem praktycznie bez znajomych...
BTW Shawty19 ja też ze świętokrzyskiego
A skąd dokładnie?

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
hej, hej i ja dołączam
w styczniu zakończył się mój prawie 4 letni związek, jeszcze przez jakiś czas 'się szarpaliśmy', nie jest mi łatwo, bo ex pare razy w tygodniu się odzywa, mieszkamy na jednym osiedlu i mamy wspólnych znajomych.
ja staram się ukrócić kontakt, jest ciężko, ale trzeba iść do przodu.
U mnie sytuacja jest w pewnym stopniu podobna, mój ex mieszka na tym samym osiedlu co ja, z tym że większość znajomych to raczej jego koledzy. Ja sie przeprowadziłam tu jakieś 2 lata temu. On zakończył związek, ale teraz wszystkie żale wylewa na mnie w sobotę mnie niezbyt przyjemnie potraktował, a wczoraj widzieliśmy się w sklepie..taka głupia sytuacja
Aczkolwiek ja się już podniosłam z tego i rozglądam się za jakimś ciekawym okazem
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:30   #16
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
A skąd dokładnie?

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------


U mnie sytuacja jest w pewnym stopniu podobna, mój ex mieszka na tym samym osiedlu co ja, z tym że większość znajomych to raczej jego koledzy. Ja sie przeprowadziłam tu jakieś 2 lata temu. On zakończył związek, ale teraz wszystkie żale wylewa na mnie w sobotę mnie niezbyt przyjemnie potraktował, a wczoraj widzieliśmy się w sklepie..taka głupia sytuacja
Aczkolwiek ja się już podniosłam z tego i rozglądam się za jakimś ciekawym okazem
zazdroszczę
my mieszkamy tutaj od dziecka, ta sama podstawówka, LO, teraz uczelnia.. cieżko nie mieć wspólnych znajomych, aczkolwiek my poznaliśmy się dopiero 5 lat temu.
zaprasza mnie do siebie na imprezę w sobotę, ale chyba odmówię.
nie jestem chyba jeszcze gotowa na imprezowanie z nim i zapewne jego dużo młodszymi koleżankami, którymi zainteresował się od razu po rozstaniu

macie jakieś plany na majówkę?
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:43   #17
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: E-singielki ;)

najlepiej chyba calkowice sie odciac od bylego, sama sie przed tym balam bo lubialam z nim gadac ale chyba to nie ta sie tak, wiec dzis calkowicie mu ukróciłam kontakt, bo burczał o rzeczy na fb, a w koncu nie jesteśmy razem wiec moge zaczac nowy rozdzial w zyciu i pousuwac wszystko co z nim zwiazane
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:44   #18
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
zazdroszczę
my mieszkamy tutaj od dziecka, ta sama podstawówka, LO, teraz uczelnia.. cieżko nie mieć wspólnych znajomych, aczkolwiek my poznaliśmy się dopiero 5 lat temu.
zaprasza mnie do siebie na imprezę w sobotę, ale chyba odmówię.
nie jestem chyba jeszcze gotowa na imprezowanie z nim i zapewne jego dużo młodszymi koleżankami, którymi zainteresował się od razu po rozstaniu

macie jakieś plany na majówkę?
Do mnie na weekend majowy przyjeżdza najprawdopodobniej kolega z Krakowa nie robię sobie nadziei z tego powodu, bo on jest jeszcze zakochany w swojej byłej dziewczynie, ale może ..
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:45   #19
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

gazelaa - tak, to zdecydowane najlepsze wyjście, jednak spotykając swojego byłego kilka razy w tygodniu jest to praktycznie niemożliwe dlatego cieszę się, bo wyjeżdżam na majówkę na prawie tydzień, potrzebuje tego
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 19:45   #20
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
najlepiej chyba calkowice sie odciac od bylego, sama sie przed tym balam bo lubialam z nim gadac ale chyba to nie ta sie tak, wiec dzis calkowicie mu ukróciłam kontakt, bo burczał o rzeczy na fb, a w koncu nie jesteśmy razem wiec moge zaczac nowy rozdzial w zyciu i pousuwac wszystko co z nim zwiazane
Skąd ja to znam.
My nie jesteśmy razem a ciągle słyszę 'szybko się pocieszyłaś' 'już się z kimś prowadzasz'... ;] Nie musze się tłumaczyć nikomu z tego z kim wychodzę i jak dysponuje swoim wolnym czasem, to moje życie
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:46   #21
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
Do mnie na weekend majowy przyjeżdza najprawdopodobniej kolega z Krakowa nie robię sobie nadziei z tego powodu, bo on jest jeszcze zakochany w swojej byłej dziewczynie, ale może ..
fajnie!

mam nadzieję, że miło spędzisz czas, przecież o to chodzi
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:48   #22
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
fajnie!

mam nadzieję, że miło spędzisz czas, przecież o to chodzi
Na chwilę obecną to się doczekać nie mogę, natomiast bliżej jego przyjazdu będę pewnie panikować ;(

Jego poznałam przez Sympatię, fajnie nam się rozmawiało. Od miesiąca nie ma dnia, zebyśmy nie rozmawiali ze sobą,w zasadzie dla kogoś z boku to wyglądałoby jakbym miała faceta na odległość Jego przyjazd do mnie to nasze pierwsze spotkanie, więc tym bardziej się stresuje
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:51   #23
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
Na chwilę obecną to się doczekać nie mogę, natomiast bliżej jego przyjazdu będę pewnie panikować ;(

Jego poznałam przez Sympatię, fajnie nam się rozmawiało. Od miesiąca nie ma dnia, zebyśmy nie rozmawiali ze sobą,w zasadzie dla kogoś z boku to wyglądałoby jakbym miała faceta na odległość Jego przyjazd do mnie to nasze pierwsze spotkanie, więc tym bardziej się stresuje
na początku zawsze jest stres, ale spokojnie, jak już się przywitacie pewnie tak, jakbyście się znali od dłuższego czasu.
mój brat swoją dziewczynę poznał przez neta, co prawda nie przez portal randkowy, tylko przez grę, też bardzo się stresował jak jechał do niej pierwszy raz, ale jak wrócił - jaki był szczęśliwy !
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:52   #24
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam.
My nie jesteśmy razem a ciągle słyszę 'szybko się pocieszyłaś' 'już się z kimś prowadzasz'... ;] Nie musze się tłumaczyć nikomu z tego z kim wychodzę i jak dysponuje swoim wolnym czasem, to moje życie
to jest ich standardowy tekst co juz sie pocieszylas juz sobie kogoś znalazłas no szkoda słów. Na szczęście mieszkamy w innych miastach ale problem jest ten, że pracuje w jego więc codzinnie obok jego domu przejeżdzam;p
A co do majówki to miałam zerowe plany i zapowiadało sie nudno i ze miałam zostać w domu albo do rodzinki jechac

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2013-06-04 o 07:29
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:53   #25
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
to jest ich standardowy tekst co juz sie pocieszylas juz sobie kogoś znalazłas no szkoda słów. Na szczęście mieszkamy w innych miastach ale problem jest ten, że pracuje w jego więc codzinnie obok jego domu przejeżdzam;p
A co do majówki to miałam zerowe plany i zapowiadało sie nudno i ze miałam zostać w domu albo do rodzinki jechac, ale klega ktorego ostatnio poznałam zapytał sie czy z nim nie pojade gdzieś w góry i troche mnie zszokowało;p i w ogole zblizaja się jego urodziny i tez mnie na nie zaprasza, nie mam pojecia co mu kupic, myślę, że to chyba powinno być coś drobnego coś zabawnego bo oboje jestesmy troche zwariowani tylko nie wiem co
jedź i baw się dobrze kobieto

a kolega ma jakieś hobby, lubi coś konkretnego? coś pomożemy wymyślić
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:54   #26
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
na początku zawsze jest stres, ale spokojnie, jak już się przywitacie pewnie tak, jakbyście się znali od dłuższego czasu.
mój brat swoją dziewczynę poznał przez neta, co prawda nie przez portal randkowy, tylko przez grę, też bardzo się stresował jak jechał do niej pierwszy raz, ale jak wrócił - jaki był szczęśliwy !
Pewnie masz rację Tym bardziej, że rozmawiamy ze sobą właśnie jakbyśmy znali się od bardzo dawna
Nie robię sobie zadnych nadziei związanych z jego przyjazdem, chciałabym przyjemnie spędzić czas i sprawić, żeby on zapamiętał ten wyjazd jak najlepiej
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:55   #27
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację Tym bardziej, że rozmawiamy ze sobą właśnie jakbyśmy znali się od bardzo dawna
Nie robię sobie zadnych nadziei związanych z jego przyjazdem, chciałabym przyjemnie spędzić czas i sprawić, żeby on zapamiętał ten wyjazd jak najlepiej
i tego się trzymaj
będziemy tutaj czekały na relację
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:56   #28
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
to jest ich standardowy tekst co juz sie pocieszylas juz sobie kogoś znalazłas no szkoda słów. Na szczęście mieszkamy w innych miastach ale problem jest ten, że pracuje w jego więc codzinnie obok jego domu przejeżdzam;p
A co do majówki to miałam zerowe plany i zapowiadało sie nudno i ze miałam zostać w domu albo do rodzinki jechac, ale klega ktorego ostatnio poznałam zapytał sie czy z nim nie pojade gdzieś w góry i troche mnie zszokowało;p i w ogole zblizaja się jego urodziny i tez mnie na nie zaprasza, nie mam pojecia co mu kupic, myślę, że to chyba powinno być coś drobnego coś zabawnego bo oboje jestesmy troche zwariowani tylko nie wiem co
Zgódź sie Masz najlepszą okazję, żeby trochę zaszaleć, zeby jakoś urozmaicić sobie życie. Lepiej żałować że coś się zrobiło, niż to ze się tego nie zrobiło

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
i tego się trzymaj
będziemy tutaj czekały na relację
Z pewnością Wam o tym opowiem, ale póki co nie jestem pewna tego jego przyjazdu. Najpierw miał być 1 maja, a teraz się przesuwa wszystko ;(
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:59   #29
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
jedź i baw się dobrze kobieto

a kolega ma jakieś hobby, lubi coś konkretnego? coś pomożemy wymyślić
hmm hobby no wlasnie zawodowo kiedys gral w gry komputerowe ale skonczyl z tym, mysle ze cos smiechowego mu kupic, z jakims glupim podtekstem bo zawsze mamy takie zarty;p
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 20:00   #30
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
hmm hobby no wlasnie zawodowo kiedys gral w gry komputerowe ale skonczyl z tym, mysle ze cos smiechowego mu kupic, z jakims glupim podtekstem bo zawsze mamy takie zarty;p
Hmm, no ciężko doradzić nie znając faceta
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 19:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.