Dobry Fryzjer w Zielonej Górze - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 12:53   #151
asaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez hanuga Pokaż wiadomość
HEJ!!
ponawiam pytanko, gdzie znajdę dobrego w miarę taniego fryzjera w Zielonej? nie pójdę do carlo biani bo wg mnie to kiepski salon, u pana Darka i u p. Sylwii jakie są mniej więcej ceny? mam włosy do ramion, dość cienkie i falujące się mniej lub bardziej w zależności od pogody, chciałabym, żeby ktoś dobrał mi taką fryzurkę, która możnaby było szybciutko ułozyć i żeby pasowała do mojej twarzy, zależy mi tylko na ścięciu bo farbuje je sama
Z góry dzięki!!
ostatnio dzwoniłam do śpiewaka za włosy do ramion bierze 80 zł za cięcie ale pierwszy wolny termin dopiero 22 kwietnia , teraz to już pewie i pużniej
asaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:38   #152
robkas7891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 48
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Dziewczyny czytając Wasze listy powinnyście : Pozbierać kilka telefonów aby podzwonić i zapytać o ceny oraz rzeczy które Was interesują. A jeżeli chcecie żeby stworzono na waszej głowie coś pięknego to trzeba pozwiedzać kilka salonów, salony fryzjerskie powinni walczyć o klienta by wrócił po raz kolejny więc powinien udzielić wam rady w sposób nie na ,, odczep się tylko powinno zająć to co najmniej 15 minut" w tym trzeba pójść najlepiej ze zdjęciem wybranej fryzury bo tłumaczenie tu chcę dłużej tu chcę krócej a tu postopniowane to można do ,, szafy wsadzić "więc jak coś daje WAM namiary do młodego znającego się na rzeczy fryzjera Tomka tel.068-320-22-40 lub kom. 0506-576-339. WAŻNE krótkie terminy lokalizacja deptak koło dudy z lodami po między apteką.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Nie jestem fryzjerką pełnię rolę jak chyba kazdy doradzacza ale musisz pochodzić i poprostu zapytać wziąć wydrukować i pytać z takich najlepszych salonów to Viva, Rerrusso, Carlo- biani, Ewa w auchan.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Malattia_ Pokaż wiadomość
Hej! Nosze się z zamiarem pójscia do fryzjera i zastanawiam się, czy u Śpiewaka udało by się zrobić tę fryzure? I czy przy włosach wywijających się na końcach z powodu cieniowania dało by się uzyskać tę fryzurę bez prostowania, za pomocą samego jedwabiu na włosach w zasadzie prostych (pomijając te cieniowanie którego już pewnie nie będzie po stworzeniu fryzury)? http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura65865.htm#
Nie jestem fryzjerką pełnię rolę jak chyba kazdy doradzacza ale musisz pochodzić i poprostu zapytać wziąć wydrukować i pytać z takich najlepszych salonów to Viva, Rerrusso, Carlo- biani, Ewa w auchan.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Malattia_ Pokaż wiadomość
Hej! Nosze się z zamiarem pójscia do fryzjera i zastanawiam się, czy u Śpiewaka udało by się zrobić tę fryzure? I czy przy włosach wywijających się na końcach z powodu cieniowania dało by się uzyskać tę fryzurę bez prostowania, za pomocą samego jedwabiu na włosach w zasadzie prostych (pomijając te cieniowanie którego już pewnie nie będzie po stworzeniu fryzury)? http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura65865.htm#

Nie jestem fryzjerką pełnię rolę jak chyba kazdy doradzacza ale musisz pochodzić i poprostu zapytać wziąć wydrukować i pytać z takich najlepszych salonów to Viva, Rerrusso, Carlo- biani, Ewa w auchan.
robkas7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 09:28   #153
superstyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

ja byłam u tego spiewaka jakos na poczatku grudnia ale odwalil chałe... obcial tak na odwal ze nawet to do mnei nie pasowalo juz w zyciu tam do niego nie pojde... lepiej juz obcinaja w salonie Viva
superstyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:34   #154
fliegen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 32
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Dobrze mnie zawsze tną w Salonie Ewa.

Chociaż uważam, że biedne są te fryzjerki - wygląda jakby były przepracowane - bardzo miłe, profesjonalistki ale na strzyżenie mają 30 min.. a skoro myją włosy, nakładają zawsze odżywkę, suszą i układają włosy to na samo cięcie pozostaje z 7min.. tragedia..
Słyszałam niejednokrotnie ich rozmowy, że np. jedna na zrobienie loków ma tylko 40min i takie tam..
Ja CHWALĘ i polecam p. Edytę - Świetna naprawdę
Niestety ciężko się do niej dostać.. Bylam też u p. Oli i jutro idę do p. Teresy i planuję duuużą zmianę w fryzurze!
Boję się bo nie znam tej fryzjerki - może która z Was ją zna?
fliegen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:39   #155
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez fliegen Pokaż wiadomość
Dobrze mnie zawsze tną w Salonie Ewa.

Chociaż uważam, że biedne są te fryzjerki - wygląda jakby były przepracowane - bardzo miłe, profesjonalistki ale na strzyżenie mają 30 min.. a skoro myją włosy, nakładają zawsze odżywkę, suszą i układają włosy to na samo cięcie pozostaje z 7min.. tragedia..
Słyszałam niejednokrotnie ich rozmowy, że np. jedna na zrobienie loków ma tylko 40min i takie tam..
Ja CHWALĘ i polecam p. Edytę - Świetna naprawdę
Niestety ciężko się do niej dostać.. Bylam też u p. Oli i jutro idę do p. Teresy i planuję duuużą zmianę w fryzurze!
Boję się bo nie znam tej fryzjerki - może która z Was ją zna?
Salon Ewa to ten w Auchan ? Ile kosztuje obcięcie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 17:20   #156
fliegen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 32
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Tak to ten w Auchan
Zależy od długości włosów - moje są ledwo do ramion i są określane przez nich jako 'długie' i płacę najwięcej - czyli 64zł.
Ale moim zdaniem warto - chociaż boję się jutrzejszej wizyty hehe bo naprawdę chcę zrobić coś fajnego.
Przyjdę wcześniej - żeby pooglądać katalogi - nigdy tego nie robiłam
fliegen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:42   #157
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez fliegen Pokaż wiadomość
Tak to ten w Auchan
Zależy od długości włosów - moje są ledwo do ramion i są określane przez nich jako 'długie' i płacę najwięcej - czyli 64zł.
Ale moim zdaniem warto - chociaż boję się jutrzejszej wizyty hehe bo naprawdę chcę zrobić coś fajnego.
Przyjdę wcześniej - żeby pooglądać katalogi - nigdy tego nie robiłam
To trzymam kciuki, żeby fryzurka udała się super
Daj znać jak bedzie po, to może też się wybiorę mam dłuższe włosy od Ciebie, ale marzy mi się jakaś radykalna zmiana i boję sie komu powierzyć swoje włosy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 14:44   #158
fliegen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 32
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Fajnie!!
Nie robiła eksperymentów - pytała się czy tak - czy tak - będzie dobrze - czy mi się podoba itd. Widać, że zna się na rzeczy!
Ja chciałam dość nietypową fryzurkę i jestem na maksa zadowolona! Yeah!
fliegen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:32   #159
robkas7891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 48
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Do wszystkich wizażanek!
Zadajcie sobie pytanie co dla WAS OZNACZ DOBRY FRYZJER CZY SALON.
czy ważne jest jak wygląda, czy może patrzycie na prestiż, czy z polecenia koleżanki kolegi. Powiedzcie czy wam się podoba naprzykład super salon z nie wiem głośną muzyką i super powiedzmi telewizorem. Ja napszykład lubię chodzić do małego stusdia fryzjerskiego gdzie może nie ma wybujałych rzeczy jak Viva czy evolusion ale jest coś więcej rozmowa z fryzjerem dobrym fryzjerem gdzie najważniejsza jestem ja czyli klient.
A np. Czy idąc do Vivy idziesz do salonu czyli budynku czy do konkretnej osoby. Jakieś Pani (X).hm

Edytowane przez robkas7891
Czas edycji: 2009-06-03 o 16:35 Powód: błędy w tekście
robkas7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:00   #160
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Dla mnie najważniejszy jest efekt na głowie. Jasne, że efekt salonu czy studia robi dodatkowe wrażenie, ale ostatecznie kawę czy herbatę mogę wypić w domu, a przyjeną pogawędkę uciąć z kolezanką Zależy mi na tym, żeby fryzura, jakaś inwencja fryzjera bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło niż te wszystkie dodatki
Przyznam, ze jeszcze nie spotkałam fryzjera, który spełniłby te oczekiwania. Wzykle to ja mam powiedzieć jak mam być obcięta i koniec. Dobrze, żeby tak jeszcze się udało. O doradzeniu czegoś profesjonalnie nie było mowy. Chciałabym trafić na fryzjera, który widząc to, że chciałabym zmienić fryzurę na taką, która wydobędzie moja urodę, a nie ją stłamsi, powie, w tym pani będzie dobrze, a w tym źle i powie to z przekonaniem.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 13:18   #161
dominisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 21
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dla mnie najważniejszy jest efekt na głowie. Jasne, że efekt salonu czy studia robi dodatkowe wrażenie, ale ostatecznie kawę czy herbatę mogę wypić w domu, a przyjeną pogawędkę uciąć z kolezanką Zależy mi na tym, żeby fryzura, jakaś inwencja fryzjera bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło niż te wszystkie dodatki
Przyznam, ze jeszcze nie spotkałam fryzjera, który spełniłby te oczekiwania. Wzykle to ja mam powiedzieć jak mam być obcięta i koniec. Dobrze, żeby tak jeszcze się udało. O doradzeniu czegoś profesjonalnie nie było mowy. Chciałabym trafić na fryzjera, który widząc to, że chciałabym zmienić fryzurę na taką, która wydobędzie moja urodę, a nie ją stłamsi, powie, w tym pani będzie dobrze, a w tym źle i powie to z przekonaniem.
No to Ci nie zazdroszcze, znalezienie kogoś, kto ma pojęcie o tym co robi a jeszcze do tego inwencje - ciężki kawałek chleba, ale czasami sie udaje .
A co do salonów sieciowych, przyznaje Ci racje, nie idę do salonu " bo znajoma była i wydała 200 zeta", tylko obciać albo zafarbować włosy.
Swoją drogą, pracują tam ludzie którzy nie sa ich właścicelami, tak więc w sytuacjach kryzysowych, wiadomo co będzie dla nich ważniejsze: własna kasa (prowizja), czy renoma zakładu w którym pracują.
Ja tam wole konkretną fryzjerkę, która pracuje sama i musi dbać o własną reputację, no i ma cały czas dla mnie a nie użądza wyścigów o rekord w czasie strzyżenia.
dominisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 17:26   #162
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Nie polecam salonu EWA w Auchan, chciałam tam przefarbować włoski, fryzjerka która mi to robiła nie bardzo wiedziała jak nałożyć farbę (większość wmasowała w czubek głowy, na pokrycie końców włosów nie starczyło farby), jakby tego było mało miałam tą farbę na twarzy i na ubraniu. Okazało się że to nie była fryzjerka tylko stażystka. Nikt nie chodzi do profesjonalnego salonu fryzjerskiego po to, żeby stażystka mogła się na nim uczyć!!! Efekt farbowania był tragiczny, inna fryzjerka która później modelowała mi fryzurę bezczelnie zapewniła, że niepofarbowane ciemniejsze końcówki to najnowszy trend... Żałosna obsługa, strata czasu, pieniędzy i nerwów, że o włosach nie wspomnę. Nigdy więcej Ewy.
__________________
I am mine.
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:34   #163
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Exclamation Dot.: dobry fryzjer w Zelonej Górze poszukiwany

Pomocy! Szukam fryzjera, który byłby w stanie przywrócić kolor ciemnobrązowy moim włosom po tym, jak pewna stażystka z "Ewy" w Auchan zrobiła z nich musztardowo-rudą tragedię. Próbowałam ratować kolor w "Wiktorii" ale za pierwszym razem zamiast obiecanego brązu wyszedł kolor czarno-fioletowy, za drugim (po dekoloryzacji do koloru...czerwonego) ciemno czerwony wpadający w brąz. Czerwień w ogóle nie pasuje do mojego typu urody, nie mogę tego idiotycznego koloru tak zostawić, ale jednocześnie boję się o to, czy moje włosy wytrzymają kolejne farbowanie. Jeśli znacie fryzjera z ZG który mógłby ten czerwony kolor "naprawić" to prosze piszcie ;(
__________________
I am mine.
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:35   #164
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez aza-h Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu EWA w Auchan, chciałam tam przefarbować włoski, fryzjerka która mi to robiła nie bardzo wiedziała jak nałożyć farbę (większość wmasowała w czubek głowy, na pokrycie końców włosów nie starczyło farby), jakby tego było mało miałam tą farbę na twarzy i na ubraniu. Okazało się że to nie była fryzjerka tylko stażystka. Nikt nie chodzi do profesjonalnego salonu fryzjerskiego po to, żeby stażystka mogła się na nim uczyć!!! Efekt farbowania był tragiczny, inna fryzjerka która później modelowała mi fryzurę bezczelnie zapewniła, że niepofarbowane ciemniejsze końcówki to najnowszy trend... Żałosna obsługa, strata czasu, pieniędzy i nerwów, że o włosach nie wspomnę. Nigdy więcej Ewy.
Zapłaciłaś ??? Wróć tam koniecznie, weź kogoś ze sobą, poproś szefa i rządaj zwrotu kasy !! I wcale cicho w salonie nie bądź, niech klienci słuchają. To skandal
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:38   #165
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Też kiedyś byłam w salonie Eva w Auchanie i wyszłam niezadowolona. Poprosiłam o pocieniowanie włosów i lekkie podcięcie grzywki (miałam taką długą ukośną). Baba tak mnie opitoliła, że wyglądałam jakbym łysa była. Grzykwe miałam do połowy czoła, krzywo obcietą. Włosy też za mocno pocieniowała. Mówiłam, że muszę je związać a przez kilka miesięcy nie mogłam tego dokonać.
Nie warto!
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 19:23   #166
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Hej dziewczyny Kogo polecacie ? Chcę zmienić fryzurkę - mam włosy do ramion. Znajomy mówił mi, że gdzieś na deptaku jest dobry fryzjer-stylista, nie pamiętam nazwy salonu. Co mówicie?
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 10:46   #167
robkas7891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 48
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Kogo polecacie ? Chcę zmienić fryzurkę - mam włosy do ramion. Znajomy mówił mi, że gdzieś na deptaku jest dobry fryzjer-stylista, nie pamiętam nazwy salonu. Co mówicie?
chcesz kogoś na deptaku: Dziewczyny z Arabelli koło posterunku policji koło tych ogródków piwnych koniecznie Ania polecam
tel.068-325-02-61

Studio fryzjerskie koło budki z lodami a apteką Pan Tomasz 068 -320-22-40 lub komórka 0506576339
Ja już podawałam niektóre numery na stronach wizażu całą listę fryzjerów podajże 2 lub 3 strona wizażu ok.

lub na kupieckiej ale nie wiem dokładnie gdzie Marcin Machnicki.

Edytowane przez robkas7891
Czas edycji: 2009-07-26 o 10:47 Powód: poprawa
robkas7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:12   #168
zuezuo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

a był ktoś może ostatnio w Carlo Biani? jakiś czas temu odradzano mi ten salon, ale może sytuacja się zmieniła (?).
zuezuo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 11:54   #169
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja byłam ostatnio w salonie VIVA u Pani Agnieszki i jestem baaardzo zadowolona Komfort, rozmowa na temat pielęgnacji moich włosów, dobór odpowiedniej pielęgnacji, nauka jak ukłądać włosy, abym sama potrafiła sobie wyczarować to co niewątpliwie mi wyczarowała fryzjerka. Jestem bardzo zadowolona więc polecam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 08:05   #170
zuezuo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio w salonie VIVA u Pani Agnieszki i jestem baaardzo zadowolona Komfort, rozmowa na temat pielęgnacji moich włosów, dobór odpowiedniej pielęgnacji, nauka jak ukłądać włosy, abym sama potrafiła sobie wyczarować to co niewątpliwie mi wyczarowała fryzjerka. Jestem bardzo zadowolona więc polecam
a ile zapłaciłaś??
zuezuo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 11:45   #171
basienka_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2
GG do basienka_17
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Czy był ktos może w Salonie Fryzjerskim na Spawaczy u Pani Ilony Towpik w Zielonej Górze??? Jak tak, to proszę o opinię.
basienka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:32   #172
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez zuezuo Pokaż wiadomość
a ile zapłaciłaś??
90 zł, mam długie włosy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:28   #173
martaa1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja ostatnio wybralam sie do salonu Spiewak i Matyja i zdecydowanie polecam.Strzygl mnie Pawel, swietnie dobral fryzure do twarzy ,zaproponowal fajna grzywke,moja twarz wyglada o wiele ladniejzadawal duzo pytan,zna sie na rzeczyWlosy w koncu mi sie ukladaja!!!!Mam fajna twarzowa fryzurke,bez zadnych udziwnien,dla mnie super.aha swietny klimacik salonu
martaa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:33   #174
apuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

marta a ile zaplacilas, czy farbowalas? no i czy duzo wczesniej sie zapisalas?
apuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 10:23   #175
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja już od prawie roku chodzę do pani Agnieszki w salonie (a raczej saloniku) Aga, na ul. Wyszyńskiego, zaraz obok World of Erotic. Bardzo miła obsługa. Za strzyżenie swoich średniej długości włosków płacę 30 zł. Polecam.
carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:31   #176
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja ostatnio byłam w Lulu na ulicy Jaskółczej (obok parku przy skrzyżowaniu Jaskółczej i Ogrodowej). Strzygł mnie (jeśli się nie mylę) p. Wojtek. Młodziutki fryzjer, ale bardzo sympatyczny i dokładny -dobrze naprawił to, co moja poprzednia fryzjerka zepsuła. Za strzyżenie z prostowaniem wydałam 45 zł, ale wiem, że krótkie włosy obcinane są taniej. Z tego co pamiętam pracują na kosmetykach Matrix.

Był ktoś może i ma jakieś refleksje na temat tego saloniku?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:31   #177
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Czy któraś z was korzystała z usług salonów VIVA (przy Chrobrego) albo IMAGE (przy Bohaterów Westerplatte) ? Pracują tam może jacyś styliści z powołania? chciałabym zmienić swój fryz, ale potrzebuję do tego fachowego doradztwa stylisty który zna się na rzeczy i wie, jak dobrać klientce odpowiednią fryzurkę znacie jakiegoś takiego w ZG?
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:48   #178
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez aza-h Pokaż wiadomość
Czy któraś z was korzystała z usług salonów VIVA (przy Chrobrego) albo IMAGE (przy Bohaterów Westerplatte) ? Pracują tam może jacyś styliści z powołania? chciałabym zmienić swój fryz, ale potrzebuję do tego fachowego doradztwa stylisty który zna się na rzeczy i wie, jak dobrać klientce odpowiednią fryzurkę znacie jakiegoś takiego w ZG?
Ja byłam w Vivie przy Chrobrego Strzygła mnie p. Agnieszka (blondynka) Prosiłam o generalną stylizację, ale nie chciałam drastycnie skracać włosów. Z jej podejścia do klientki, odpowiedzi na pytania, tłumaczeniu co będzie robić, jak pielęgnować włosy jestem bardzo zadowolona. Do tej pory niestety nie trafiłam na nikogo lepszego, ale według mojego odczucia na pewno istnieje ktoś lepszy dla mnie Czyli było super, ale mogło być lepiej Długie włosy skróciłam do ramion i podcięcie było zrobione tak, że moje z natury skłonne do kręcenia się włosy, skręciły się w spiralki przy minimalnym uzyciu żelu Osis+ Curl.

Mam chrapkę jednka w przyszłym roku zapisać się do kogoś z prawdziwych stylistów w Warszawie typu Jaga Hupało. Zastanawiam się, do kogo się zapisać Taka wizyta to podobno koszt 300-400 zł, więc jakoś można odłożyć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 14:09   #179
Aga 1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam w Lulu na ulicy Jaskółczej (obok parku przy skrzyżowaniu Jaskółczej i Ogrodowej). Strzygł mnie (jeśli się nie mylę) p. Wojtek. Młodziutki fryzjer, ale bardzo sympatyczny i dokładny -dobrze naprawił to, co moja poprzednia fryzjerka zepsuła. Za strzyżenie z prostowaniem wydałam 45 zł, ale wiem, że krótkie włosy obcinane są taniej. Z tego co pamiętam pracują na kosmetykach Matrix.

Był ktoś może i ma jakieś refleksje na temat tego saloniku?

Byłam ostatnio w tym salonie, u p. Wojtka. Nie wiem skąd go wypuścili ale powinien dostać dożywotni zakaz dotykania nożyczek. To co zrobił mi z włosami to była tragedia, a na dodatek chamsko się do mnie przystawiał.
Aga 1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 14:20   #180
sekka
Przyczajenie
 
Avatar sekka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witam wszystkie bardzo serdecznie.

Chcialabym dowiedziec sie czy ktorakolwiek z Was byla w zakladzie fryzjerskim "Styling" przy alei Niepodleglosci w pasazu obok Ramzesa i Piotra i Pawla.

Zostal mi on polecony mi przez osobe, ktorej trudno powiedziec "nie", nie trafilam jednak na kogos kto w nim byl, wiec zanim sie zdecyduje chcialabym uslyszec co Wy o nim myslicie.

Serdeczne dzieki.
sekka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.