Dredowa metamorfoza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 11:17   #31
Athenaiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Dredowa metamorfoza

Dziewczyny czytajcie posty,ja już nie mam dredów D:,leżą sobie i odpoczywają zabezpieczone w szafie.Gdy tylko znudzi mi się krótka fryzurka zawsze mogę je sobie doczepić.

Mogę teraz was prosić tylko o rady odnośnie jakiegoś szalonego koloru,niebieski ? żółty hmm a może parę kolorów
Athenaiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 11:17   #32
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Dredowa metamorfoza

Rany, ale autorka nie ma już dredów
Było jej w nich dobrze, ale i tak były źle zrobione imo, jakoś brakowało objętości
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 13:36   #33
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Dredowa metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Falabela Pokaż wiadomość
Zadbaj o dredy, które masz na głowie Porządnie je dokręć od głowy na całej długości, ewentualnie zostaw na końcówkach "miotełki". Grzywkę bym zdecydowanie skróciła/postopniowała i zaczesała na bok (z tym udaj się najlepiej do fryzjera). Dready są super, ale Twoje są w zbyt dużym nieładzie, co nie daje dobrego efektu. Na odstające uszka polecam też wszelkiego rodzaju chustki na głowę, które świetnie się komponują z dreadami. Powodzenia!
No, ręce i nogi opadają. Przecież Autorka już NIE MA DREDÓW! Posty należy czytać (ponadto załączone zdjęcia oglądać) od początku do końca jeśli chcesz się wypowiedzieć, bo inaczej wychodzą właśnie takie bzdury...

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Athenaiee Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytajcie posty,ja już nie mam dredów D:,leżą sobie i odpoczywają zabezpieczone w szafie.Gdy tylko znudzi mi się krótka fryzurka zawsze mogę je sobie doczepić.

Mogę teraz was prosić tylko o rady odnośnie jakiegoś szalonego koloru,niebieski ? żółty hmm a może parę kolorów
A może po prostu naturalny, kasztanowy?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 15:51   #34
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Dredowa metamorfoza

Nie wiem czy ktos jeszcze bawi sie w analizy kolorystyczne - ale jak dla mnie jestes pięknym typem Wiosny. Masz fantastyczny odcień włosów teraz - naturalny, ja bym go nie dotykała, a jedynie dodała dużo fajnych soczystych barw w ubiorze (czerwień, zieleń)

I jesli jestes typem artystki to bym bardziej nie powinnaś mieć skrupułów żeby pójść w stym nowoczesnej hippiski czyli bohemian style.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boho.jpg (84,4 KB, 51 załadowań)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:16   #35
Athenaiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Dredowa metamorfoza

dezire bardzo ciekawe,kiedyś analiza kolorystyczna mi się przewinęła na jakiejś stronce ale nie zainteresowałam się,o dziwo najlepiej wyglądam właśnie w oliwkowym,lub odcieniu czerwonego wina
Athenaiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 16:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.