odstąpię miejsca na kursie rysunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 21:46   #1
pozitivee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5

odstąpię miejsca na kursie rysunku


Hej, tak jak w temacie - odstąpię miejsca na kursie rysunku jest to kurs w Dominie ( www.domin.pl ), niestety za późno ogarnęłam się, żeby zrezygnować, więc teraz szukam osoby, która mogłaby wskoczyć na moje miejsce. Zajęcia odbywają się w Warszawie na Chmielnej, na przeciwko dworca centralnego, koszt tych zajęć wyniósłby ok.400zł ( zaznaczę, że pełny trymestr kosztuje 885zł, a podczas ferii można nadrobić cały materiał z trymestru ), tak więc wydaje mi się, że jest to dobra inwestycja. Rezygnuję, bo muszę się skupić do matury i co do tej architektury nie jestem zbytnio przekonana. Panuje luźna, przyjazna atmosfera, zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie i trwają 3 godziny. Są również zajęcia dodatkowe, wliczone w tą kwotę jak np. modelarstwo, rysowanie na sztalugach, akwarele itp. Wydaje mi się, że większość powiedziałam, więc w skrócie:
-kurs rysunku w Warszawie w Dominie
- koszt : ok 400zł
Mam nadzieję, że znajdzie się chętna osoba, proszę
pozitivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 22:46:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.