o co mu chodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 14:11   #1
pocomitanazwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2

o co mu chodzi?


Zastanawiam się nad pewną kwestią. Podoba mi się pewien chłopak, który jest rok starszy ode mnie. Gdy mijamy się na korytarzu w szkole on przygląda mi się, dopóki się nie miniemy i czasem się uśmiecha, gdy nasze spojrzenia się spotkają. Początkowo ja też się do niego uśmiechałam, ale przestałam, gdy okazało się, że ma dziewczynę. Zaczęło się od tego, że moja koleżanka zwróciła mi uwagę, że ten chlopak wygląda trochę jak nazista- wysoki blondyn z niebieskimi oczami. Zaczęłyśmy się wtedy śmiać a on na nas spojrzał, gdy wchodził po schodach. Zrobiło mi się trochę głupio i starałam się go unikać, ale on często mi się przygląda, nawet gdy jestem w towarzystwie dużo ładniejszych dziewczyn. Ta sytuacja trwa już od kilku miesicy.Przyjaciółki mówią, że pewnie mu się podobam, ale ja w to nie wierzę. Nie jestem jakoś specjalnie ładna ani chuda, więc to mało prawdopodobne, zwłaszcza, że on jest jednym z przystojniejszych chlopaków w szkole i do tego ma dziewczynę. Myślałam, że to przez to, że się wtedy śmiałyśmy, ale przecież on nie wie, że chodziło o niego. Albo wie, że się mi podoba i tylko się mną bawi? Sama już nie wiem czy powinnam go unikać, czy odpowiadać mu uśmiechem. Miał ktoś może podobny problem?
pocomitanazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 14:23   #2
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: o co mu chodzi?

Skąd wiesz, że ma dziewczynę?
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 14:29   #3
pocomitanazwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: o co mu chodzi?

Koleżanka sprawdziła na fb raz też widziałam jak się z nią przytula
pocomitanazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 14:31   #4
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: o co mu chodzi?

Uśmiech nie wymaga specjalnego wysiłku, a zjednuje sobie wielu ludzi i dzięki niemu człowiek od razu wydaje się sympatyczniejszy. Na uśmiech powinno się reagować uśmiechem, to przecież nic takiego. Skoro on się uśmiecha, odwzajemnij się tym samym.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 14:33   #5
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: o co mu chodzi?

Lepiej go unikaj. Ma dziewczynę więc takie uśmiechanie jest bez sensu.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 14:35   #6
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 918
Dot.: o co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez pocomitanazwa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad pewną kwestią. Podoba mi się pewien chłopak, który jest rok starszy ode mnie. Gdy mijamy się na korytarzu w szkole on przygląda mi się, dopóki się nie miniemy i czasem się uśmiecha, gdy nasze spojrzenia się spotkają. Początkowo ja też się do niego uśmiechałam, ale przestałam, gdy okazało się, że ma dziewczynę. Zaczęło się od tego, że moja koleżanka zwróciła mi uwagę, że ten chlopak wygląda trochę jak nazista- wysoki blondyn z niebieskimi oczami. Zaczęłyśmy się wtedy śmiać a on na nas spojrzał, gdy wchodził po schodach. Zrobiło mi się trochę głupio i starałam się go unikać, ale on często mi się przygląda, nawet gdy jestem w towarzystwie dużo ładniejszych dziewczyn. Ta sytuacja trwa już od kilku miesicy.Przyjaciółki mówią, że pewnie mu się podobam, ale ja w to nie wierzę. Nie jestem jakoś specjalnie ładna ani chuda, więc to mało prawdopodobne, zwłaszcza, że on jest jednym z przystojniejszych chlopaków w szkole i do tego ma dziewczynę. Myślałam, że to przez to, że się wtedy śmiałyśmy, ale przecież on nie wie, że chodziło o niego. Albo wie, że się mi podoba i tylko się mną bawi? Sama już nie wiem czy powinnam go unikać, czy odpowiadać mu uśmiechem. Miał ktoś może podobny problem?
Dać sobie spokój. Ani nie unikać, ani się nie uśmiechać nienaturalnie. Ignorować.
__________________
http://www.poomoc.pl/
BluePanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 14:40   #7
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: o co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez pocomitanazwa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad pewną kwestią. Podoba mi się pewien chłopak, który jest rok starszy ode mnie. Gdy mijamy się na korytarzu w szkole on przygląda mi się, dopóki się nie miniemy i czasem się uśmiecha, gdy nasze spojrzenia się spotkają. Początkowo ja też się do niego uśmiechałam, ale przestałam, gdy okazało się, że ma dziewczynę. Zaczęło się od tego, że moja koleżanka zwróciła mi uwagę, że ten chlopak wygląda trochę jak nazista- wysoki blondyn z niebieskimi oczami. Zaczęłyśmy się wtedy śmiać a on na nas spojrzał, gdy wchodził po schodach. Zrobiło mi się trochę głupio i starałam się go unikać, ale on często mi się przygląda, nawet gdy jestem w towarzystwie dużo ładniejszych dziewczyn. Ta sytuacja trwa już od kilku miesicy.Przyjaciółki mówią, że pewnie mu się podobam, ale ja w to nie wierzę. Nie jestem jakoś specjalnie ładna ani chuda, więc to mało prawdopodobne, zwłaszcza, że on jest jednym z przystojniejszych chlopaków w szkole i do tego ma dziewczynę. Myślałam, że to przez to, że się wtedy śmiałyśmy, ale przecież on nie wie, że chodziło o niego. Albo wie, że się mi podoba i tylko się mną bawi? Sama już nie wiem czy powinnam go unikać, czy odpowiadać mu uśmiechem. Miał ktoś może podobny problem?


Moim zdaniem powinnaś dać sobie spokój. To, że chłopak się uśmiecha nie znaczy jeszcze, że ma wobec Ciebie jakieś plany. Poza tym, możliwe jest, że z racji tego, że on Ci się podoba, po prostu wyolbrzymiasz wszystkie rzekome sygnały
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 15:31   #8
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: o co mu chodzi?

Nadinterpretujesz. Moja koleżanka ze szkoły przez 6 lat wierzyła, że ukradkowe spojrzenia na korytarzu to wyznanie miłości... (nope, ona nigdy mu się nawet szczególnie nie podobała, bo ciągle zmieniał dziewczyny).

Edytowane przez Mick
Czas edycji: 2014-04-06 o 15:32
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 20:17   #9
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: o co mu chodzi?

A teraz pomyśl tak: gdybyś naprawdę mu się podobała potrafiłabyś być z nim w związku? Ja na przykład żyłabym w obawie, że skoro mając dziewczynę "dawał Ci sygnały", to tym razem może być podobnie.
Poza tym myślę podobnie jak dziewczyny- nadinterpretujesz jego zachowanie.
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 21:39   #10
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 491
GG do bebemwls
Dot.: o co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Mick Pokaż wiadomość
Nadinterpretujesz. Moja koleżanka ze szkoły przez 6 lat wierzyła, że ukradkowe spojrzenia na korytarzu to wyznanie miłości... (nope, ona nigdy mu się nawet szczególnie nie podobała, bo ciągle zmieniał dziewczyny).
ech miałam tak samo aby było ciekawiej to dodam,że mój ukochany był moim... kuzynem

pocomitanazwa nie warto wmawiać sobie,że on się w Tobie "buja", bo zmarnujesz czas na bezsensowne zauroczenie.
__________________
Aby życie bajką było...
Będzie: 50 kg
Było: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 22:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.