Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 13:09   #1
jakinickwybracno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7

Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa


Pytanie bardziej kieruję do tych osób które miały tą nieprzyjemność współdzielenia pokoju z rodzeństwem i to na dodatek różnej płci. Czy u was było tak samo beznadziejnie jak u mnie? Jestem dziewczyną i jestem zmuszona dzielić pokój z bratem młodszym o rok. Zero prywatności a najgorzej jest z intymnością. Ani się przebrać ciągle trzeba uważać przy kładzeniu się spać czy wstawaniu czy czegoś za dużo nie widać a także uważać aby za dużo samemu nie zobaczyć. Jak sobie radziłyście w takiej trudnej sytuacji mieszkaniowej? Mnie ta sytuacja przerasta i krępuję.
jakinickwybracno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:12   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Porozmawiaj z rodzicami. Może będzie szansa na to by choćby aranżacją pokoju zapewnić Ci więcej komfortu i prywatności.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:15   #3
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Dzielę pokój z siostrą, jednak wyprowadzam się niedlugo i to przestanie być problemem. Kiedyś mi to malo przeszkadzało, lecz z wiekiem się nasiliło. No cóż, nie każdy ma w domu pierdyliard pokoi
Ale właśnie rozmowa z rodzicami wskazana. U mnie mało zdziałala, ale może u Ciebie się uda i podrzucisz rodzicom brata
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:19   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Wiem,że nie każdy ma pierdyliard pokoi, ale może jakaś ścianka działowa, zasłonka, cokolwiek co sprawi, że w najbardziej intymnych sytuacjach autorka wątku będzie mieć pewne minimum prywatności.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:30   #5
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

dzieliłam pokój z bratem ale była między nami ogromna różnica wieku. szczerze mówiąc, wyprowadził się jak jeszcze byłam w gimnazjum więc jedyne co odczułam to to że nie zawsze moga koleżanki wpaśc pobawić się lalkami, ale jak był starszy to więcej go nie było niż był. on myślę że miał większy dyskomfort ode mnie. ale jakoś nigdy mi do glowy nie przyszło się przejmować czy coś mi widać czy coś, no wtf xD on spał w majtkach ja w nie pamiętam jakiś koszulkach i majtkach, jakoś w kontekście seksualnym nigdy o tym nie myślałam prędzej w kontekście że on kochał porządek a ja nie. co posprzatał na złość czasami mu psułam bo mi rozwalił np moją koncepcje układania ksiązek itp ;p

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

ta aranżacja, proszę cię xd byłaś kiedyś w bloku z wielkiej płyty? xd
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:33   #6
jakinickwybracno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
dzieliłam pokój z bratem ale była między nami ogromna różnica wieku. szczerze mówiąc, wyprowadził się jak jeszcze byłam w gimnazjum więc jedyne co odczułam to to że nie zawsze moga koleżanki wpaśc pobawić się lalkami, ale jak był starszy to więcej go nie było niż był. on myślę że miał większy dyskomfort ode mnie. ale jakoś nigdy mi do glowy nie przyszło się przejmować czy coś mi widać czy coś, no wtf xD on spał w majtkach ja w nie pamiętam jakiś koszulkach i majtkach, jakoś w kontekście seksualnym nigdy o tym nie myślałam prędzej w kontekście że on kochał porządek a ja nie. co posprzatał na złość czasami mu psułam bo mi rozwalił np moją koncepcje układania ksiązek itp ;p

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

ta aranżacja, proszę cię xd byłaś kiedyś w bloku z wielkiej płyty? xd

Nie byłam w bloku z wielkiej płyty a co w nim nie tak?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Niestety ale nasz pokój jest zbyt mały aby go jeszcze przegradzać. Ma około 11 m czy 12
jakinickwybracno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:34   #7
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

to było do misschevious - że w blokach rzadko kiedy jest możliwość dowolnej aranżacji pokoju tak by kazdemu wydzielić swój kąt, bo rzadko kiedy takie pokoje przeznaczone dla dzieci mają więcej niż 16 czy 20 metrów ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 13:35   #8
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Ja nie dzieliłam nigdy stricte pokoju z siostrą, za to u rodziców miałyśmy pokoje przejściowe- ja musiałam przejść przez jej pokój, żeby wejść do swojego. To nie jest komfortowe mieszkać z kimś vis a vis, dzieliła nas tylko jedna ściana i drzwi, więc i tak wszystko było słychać. Jak miałam otwarte drzwi, to tak jakby był jeden pokój. A że szczerze mojej siostry nie trawię, to cieszę się, że już nie mieszkam w domu i ogólnie rzadko tam wracam. Jak się człowiek przyzwyczai do mieszkania poza domem, to już nie ma chęci na częste nocowanie w domu rodzinnym (a przynajmniej ja tak mam). Mieszkanie z bratem w jednym pokoju w ogole musi być uciążliwe. Długo Ci albo jemu zostało do wyprowadzki? Może kupcie sobie jakiś parawan, żeby chociaż oddzielić się fizycznie. Wiadomo, nie zawsze jest możliwość postawienia np. jakiejś ścianki.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2014-05-31 o 13:39
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:37   #9
kasiab777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 562
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

A moze stojacy parawan?
kasiab777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:39   #10
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

naprawdę wszelkie rady budowlano oddzialające nie mają sensu. byliście w 11 metrowym pokoju? ciężko cokolwiek wyczarować nie mając zdjęć a autorka raczej pyta jak sobie z tym poradzić metodą perswazji
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:40   #11
jakinickwybracno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;46691909]Ja nie dzieliłam nigdy stricte pokoju z siostrą, za to u rodziców miałyśmy pokoje przejściowe- ja musiałam przejść przez jej pokój, żeby wejść do swojego. To nie jest komfortowe mieszkać z kimś vis a vis, dzieliła nas tylko jedna ściana i drzwi, więc i tak wszystko było słychać. Jak miałam otwarte drzwi, to tak jakby był jeden pokój. A że szczerze mojej siostry nie trawię, to cieszę się, że już nie mieszkam w domu i ogólnie rzadko tam wracam. Jak się człowiek przyzwyczai do mieszkania poza domem, to już nie ma chęci na częste nocowanie w domu rodzinnym (a przynajmniej ja tak mam). Mieszkanie z bratem w jednym pokoju w ogole musi być uciążliwe. Długo Ci albo jemu zostało do wyprowadzki? Może kupcie sobie jakiś parawan, żeby chociaż oddzielić się fizycznie. Wiadomo, nie zawsze jest możliwość postawienia np. jakiejś ścianki.

Może ktoś teraz powie, że jestem egoistką (nie obrażę się),ale ustaliliśmy z facetem, że jak nie będzie nas stac na wynajem mieszkania większego niż 2 pokoje, to w grę wchodzi tylko jedno dziecko. Nie chcemy takiej sytuacji, żeby cisnąć syna i córkę w jednym pomieszczeniu. Im człowiek starszy, tym więcej intymności i przestrzeni potrzebuje.[/QUOTE]



Mi przynajmniej dwa lata, albo i dłużej. Mam 17 lat brat ma 16
jakinickwybracno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 14:05   #12
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Radziłabym zamontowanie materiałowej zasłony by chociaż oddzielała wasze łóżka w tych najbardziej intymnych momentach. W razie potrzeby zawsze można odsłonić i nie zajmuje dużo miejsca.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 14:32   #13
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Ja mieszkałam z bratem 2 lata starszym chyba do 15 roku życia. Z intymnością problemów nie miałam. Wprawdzie nago przy nim nie latałam, ale przebrać bluzkę to spokojnie, przecież to mój brat. Największy problem był u mnie z porami chodzenia spać. On bardzo wcześnie, ja bardzo późno, przez co wiecznie były kłótnie. A tak to, albo siedziało się w kuchni, albo w salonie oddzielnie.
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:06   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Ja dzieliłam pokój z bratek do połowy gimnazjum jakoś i mi to już wtedy przeszkadzało. Polecam postarać się o jakieś oddzielenie, choćby zasłoną czy parawanem. Mi to dawało jakieś minimum komfortu, nieważne że po podzieleniu robiły się "klitki"

No a jeśli nie, to nie ma wyjścia - trzeba się pomęczyć jeszcze tę parę lat. Rodzice nie wyczarują dodatkowego pokoju.

No i może spróbować trochę zmienić nastawienie, wiadomo że nago nie będziecie biegać koło siebie, ale "uważać żeby przy wstawaniu nie było za dużo widać? Nie wiem w czym śpisz, ale w koszuli nocnej to brat może dostrzec co najwyżej majtki, a to chyba nic wielkiego?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2014-05-31 o 15:07
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:55   #15
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Ja dzieliłam i czasami dalej dzielę pokój z bratem 9 lat starszym, też bardzo niewielki i niemożliwy do przedzielenia w żaden sposób. Nie wiem, o jakich problemach z intymnością mówisz, od przebierania się/ubierania jest łazienka, śpię w piżamie, on też, także nic nikomu nie widać, zresztą nawet jeśli - nic strasznego by się przecież nie stało... Każde słucha muzyki na słuchawkach, oboje umiemy spać przy zapalonym świetle.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 16:37   #16
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
to było do misschevious - że w blokach rzadko kiedy jest możliwość dowolnej aranżacji pokoju tak by kazdemu wydzielić swój kąt, bo rzadko kiedy takie pokoje przeznaczone dla dzieci mają więcej niż 16 czy 20 metrów ;p
20 metrów to akurat sporo :P Je dałoby się przedzielić,bo sama mam 20 i mieszkam sama,więc jak dla mnie to mógłby być nawet mniejszy. Przedzielić by się dało pod kątem łóżek, a jakieś biurko mogłoby być we wspólnej części.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 16:43   #17
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Cytat:
Napisane przez jakinickwybracno Pokaż wiadomość
Pytanie bardziej kieruję do tych osób które miały tą nieprzyjemność współdzielenia pokoju z rodzeństwem i to na dodatek różnej płci. Czy u was było tak samo beznadziejnie jak u mnie? Jestem dziewczyną i jestem zmuszona dzielić pokój z bratem młodszym o rok. Zero prywatności a najgorzej jest z intymnością. Ani się przebrać ciągle trzeba uważać przy kładzeniu się spać czy wstawaniu czy czegoś za dużo nie widać a także uważać aby za dużo samemu nie zobaczyć. Jak sobie radziłyście w takiej trudnej sytuacji mieszkaniowej? Mnie ta sytuacja przerasta i krępuję.
Mieszkałam z siostrą w pokoju, nauczyłam sie spać przy zapalonym świetle i nie było żadnego problemu.

W jakim kontekście mówisz że najgorzej jest z intymnością? Co masz na myśli? Podgląda Cię, onanizuje się przy Tobie? Nie trawi Twojego chłopaka?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 16:49   #18
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Cytat:
Napisane przez jakinickwybracno Pokaż wiadomość

Niestety ale nasz pokój jest zbyt mały aby go jeszcze przegradzać. Ma około 11 m czy 12
dramat, 2 w takim malutkim pokoju, ja w mieszkaniu miaalm pokoj 14m i uwazam,ze w to w ogole minimum komfortu dla 1 osoby ,nie widze ,gdzie w moim pokoju mialoby sie zmiescic 2 lozko albo biurko...
i w ogole pamietam jeszcze ten watek gdzie dziewczyna miala wspolny pokoj z mlodszym bratem ok 14 lat, ktory sie masturbowal wieczorami ....

pewnie zaraz mnie ktos zjedzie ale uwazam,ze ludzie powinni dostosowywac liczbe dzieci do ich warunkow mieszkaniowych-i to dla ich wlasnych dzieci komfortu psychicznego

ale mialam tez kolezanke, ktora mieszka z 3 siostrami w jednym pokoju(fakt,ze duzym ale jednak) bo rodzice ''musieli'' miec osobny salon-jak sadze autorko mala szansa,ze u Ciebie jest cos podobnego bo bys cos napisla?... niestety nic Ci doradzic chyba nie da

a ile lat Ci zostalod o rozpoczecia studiow i ewentualnej wyprowadzki ? Nie masz jakiejs babci , ktora jest samotna a ma kilkupokojowe mieszkanie? To tez nie jest wcale takie zle rozwiazanie..

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
W jakim kontekście mówisz że najgorzej jest z intymnością? Co masz na myśli? Podgląda Cię, onanizuje się przy Tobie? Nie trawi Twojego chłopaka?
pewnie taki ,ze w ogole nie ma intymnosci
-jesli dostanie przypadkiem okresu wczesniej to brat widzi...
-zaprosic chlopaka pewnie nie ma jak bo co powie bratu-zeby sie wyniosl z domu i wrocil po 23 bo ona chce kogos zaprosic?
-przebieranie sie w pokoju tez pewnie odpada, ale nawet jak sie chce przebrac to musi wyciagnac jakies majtki z szafy i brat widzi - ja sie nie dziwie,ze ja to krepuje - nawet jesli brat jest dyskretny to i tak wiadomo...

Nie mowiac juz o tym,ze nie wszyscy potrafia spac przy zapalonym swietle, do kompa sie dostac pewnie nie idze itp
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 16:53   #19
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Dzieliłam pokój z bratem do 19 roku życia. Brat młodszy o rok.

Jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało, po prostu nie znałam innej opcji. Przeżyłam jak widać

Jak przychodził do mnie chłopak to brat wychodził i tyle. Z przebieraniem- bielizna wiadomo w łazience. A to, że byłam w majtkach czy biustonoszu nie wiem w czym problem- przecież na basenie też się widzieliśmy- a chodziliśmy często tak btw

Teraz już mieszkam z mężem, i rzeczywiście byłoby trudniej mieszkać z dorosłym bratem- różne zmiany w pracy np. Ile Ty masz lat?
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 18:01   #20
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
dramat, 2 w takim malutkim pokoju, ja w mieszkaniu miaalm pokoj 14m i uwazam,ze w to w ogole minimum komfortu dla 1 osoby ,nie widze ,gdzie w moim pokoju mialoby sie zmiescic 2 lozko albo biurko...
i w ogole pamietam jeszcze ten watek gdzie dziewczyna miala wspolny pokoj z mlodszym bratem ok 14 lat, ktory sie masturbowal wieczorami ....

pewnie zaraz mnie ktos zjedzie ale uwazam,ze ludzie powinni dostosowywac liczbe dzieci do ich warunkow mieszkaniowych-i to dla ich wlasnych dzieci komfortu psychicznego

ale mialam tez kolezanke, ktora mieszka z 3 siostrami w jednym pokoju(fakt,ze duzym ale jednak) bo rodzice ''musieli'' miec osobny salon-jak sadze autorko mala szansa,ze u Ciebie jest cos podobnego bo bys cos napisla?... niestety nic Ci doradzic chyba nie da

a ile lat Ci zostalod o rozpoczecia studiow i ewentualnej wyprowadzki ? Nie masz jakiejs babci , ktora jest samotna a ma kilkupokojowe mieszkanie? To tez nie jest wcale takie zle rozwiazanie..

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



pewnie taki ,ze w ogole nie ma intymnosci
-jesli dostanie przypadkiem okresu wczesniej to brat widzi...
-zaprosic chlopaka pewnie nie ma jak bo co powie bratu-zeby sie wyniosl z domu i wrocil po 23 bo ona chce kogos zaprosic?
-przebieranie sie w pokoju tez pewnie odpada, ale nawet jak sie chce przebrac to musi wyciagnac jakies majtki z szafy i brat widzi - ja sie nie dziwie,ze ja to krepuje - nawet jesli brat jest dyskretny to i tak wiadomo...

Nie mowiac juz o tym,ze nie wszyscy potrafia spac przy zapalonym swietle, do kompa sie dostac pewnie nie idze itp
Czyli co, jak rodzice wpadną, mając już jedno dziecko i brak perspektyw na więcej pokojów, to mają się poddać aborcji? No weź daj spokój, połowa moich znajomych i ja sama byśmy się nie urodzili, bo za naszych czasów aborcja była legalna. Ludzie się dawniej w jednej izbie mieścili, podchodzono naturalniej do wielu rzeczy. Jak słyszę, że ktoś się przy własnym bracie wstydzi majtki wyjąć z szuflady, to sobie myślę, że idą całe hordy ludzi, która ma jakieś dziwne podejście do tego, co naturalne. Że niby brat nie wie, że nosisz majtki? I co z tego, jak brat zauważy, że dostałam okresu? Mnie się zdarzyło ubrudzić krwią nasz wspólny fotel, bo nie zauważyłam, że mi przecieka podpaska. Było mi głupio, wytarłam na ile się dało i tyle. Tak samo, jak paczkę podpasek trzymam w toalecie, a nie chodzę ukradkiem z pojedynczymi podpaskami z pokoju.

Do spania z zapalonym światłem można się przyzwyczaić, ilość pokojów ma się nijak do ilości komputerów (my w jednym pokoju mamy trzy...). Ja się wcale nie dziwię, że większość ludzi teraz nie nadaje się do mieszkania w dwójkach w akademikach, skoro takie głupoty urastają do rangi wielkich problemów i przeszkód. Jak do brata przychodziła dziewczyna - siedziałam w drugim pokoju albo wychodziłam (bo zawsze wiedziałam, że dziewczyna wpadnie), jak do mnie przychodzi facet to mój brat się przenosi i tyle. Jak np. ja albo brat jesteśmy chorzy, to drugie gości nie zaprasza i tyle. Wszystko można rozwiązać, gdy z obu stron jest dobra wola.

Większe problemy - i to niezależnie od płci rodzeństwa czy różnicy wieku - są, gdy rodzeństwo zwyczajnie się nie lubi, robi sobie na złość. I wtedy wspólny pokój istotnie jest problemem.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:05   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Niedopowiedzenia przeczytaj moj post jeszcze raz.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Nocna nimfa ale dramat krecisz xd tak jakby wlasnympokoj gwarantowal ze chlopaka mozna lrzytargac do domy
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:14   #22
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Niedopowiedzenia przeczytaj moj post jeszcze raz.
Chodzi o to,że mieszkanie jest w bloku,tak? Są różne parawany dekoracyjne,nie chodziło mi o to,by stawiać tam jakąś ścianę

Z tym,że Autorka nie ma pokoju 20 czy 16 metrowego,tak jak pisałaś w poście,który cytowałam,ale 11 czy 12 metrowy,więc i tak odpada.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:23   #23
jakinickwybracno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
dramat, 2 w takim malutkim pokoju, ja w mieszkaniu miaalm pokoj 14m i uwazam,ze w to w ogole minimum komfortu dla 1 osoby ,nie widze ,gdzie w moim pokoju mialoby sie zmiescic 2 lozko albo biurko...
i w ogole pamietam jeszcze ten watek gdzie dziewczyna miala wspolny pokoj z mlodszym bratem ok 14 lat, ktory sie masturbowal wieczorami ....

pewnie zaraz mnie ktos zjedzie ale uwazam,ze ludzie powinni dostosowywac liczbe dzieci do ich warunkow mieszkaniowych-i to dla ich wlasnych dzieci komfortu psychicznego

ale mialam tez kolezanke, ktora mieszka z 3 siostrami w jednym pokoju(fakt,ze duzym ale jednak) bo rodzice ''musieli'' miec osobny salon-jak sadze autorko mala szansa,ze u Ciebie jest cos podobnego bo bys cos napisla?... niestety nic Ci doradzic chyba nie da

a ile lat Ci zostalod o rozpoczecia studiow i ewentualnej wyprowadzki ? Nie masz jakiejs babci , ktora jest samotna a ma kilkupokojowe mieszkanie? To tez nie jest wcale takie zle rozwiazanie..

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



pewnie taki ,ze w ogole nie ma intymnosci
-jesli dostanie przypadkiem okresu wczesniej to brat widzi...
-zaprosic chlopaka pewnie nie ma jak bo co powie bratu-zeby sie wyniosl z domu i wrocil po 23 bo ona chce kogos zaprosic?
-przebieranie sie w pokoju tez pewnie odpada, ale nawet jak sie chce przebrac to musi wyciagnac jakies majtki z szafy i brat widzi - ja sie nie dziwie,ze ja to krepuje - nawet jesli brat jest dyskretny to i tak wiadomo...

Nie mowiac juz o tym,ze nie wszyscy potrafia spac przy zapalonym swietle, do kompa sie dostac pewnie nie idze itp

Dokładnie tak jest jak wymieniłaś od myślników plus jeszcze inne bardziej skrajne sprawy. On ma 16 lat ale gdzieś tak od jego 14 lat zrobił się trochę bezczelny jak to dorastający nastolatek z nadmiarem hormonów. Często naśmiewa się z moich piersi mówiąc bez dużych cycków żaden facet cię nie zechcę. Nie latam przed nim nago ale jak jestem w biustonoszu to widzi jakie są, a są normalne. Następna kwestia trzymam podpaski w pokoju gdzieś w szufladzie czy na półce w szafie to z nich drwi. Ja także miałam nieprzyjemność zobaczyć coś co raczej siostra nie powinna widzieć mianowicie jego poranne wzwody jak się odkryje albo latem gdy praktycznie śpi bez kołdry czy koca, co prawda ma bieliznę ale widać namiot. A także zdarza mu się rano iść do łazienki zmienić mokrą bieliznę, zapewne po polucji. takie widoki mnie krępują. Ja też spokojnie przebrać się nie mogę na przykład zmienić spodnie bo prawie zawsze noszę stringi a gołym tyłkiem przed nim nie będę świecić a łazienka może być zajęta przez kogoś. Na szczęście omija nas kwestia światła przy zasypianiu bo jak oglądamy telewizję to u rodziców w pokoju a jak ktoś chcę spać to druga osoba idzie do kuchni z laptopem i druga ma spokój.
jakinickwybracno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:34   #24
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Boze xd czytaj moj post ze zrozumieniem az do skutku ok? XDD


Autorko watku no zycie. Co zrobisz. Jak masz gnoja w domy to chocbys podpaski na lampie trzymala zawsze znajdzie sposob na stoczenie beki. Zaslonka nic nie zmieni moZesz jedynie prosic rodzicow o rodzicielskie interwencje zeby sie nie rozpasal za bardzo
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:37   #25
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Boze xd czytaj moj post ze zrozumieniem az do skutku ok? XDD
Dobra,nieważne,chyba nie zrozumiem xD
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 19:35   #26
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Ja mieszkam w pokoju z bratem młodszym o 7 lat. On ma 14 lat, a ja 21. Problem miałam tylko na początku bo nie mogę swobodnie zapraszać znajomych, ale później już z tego zrezygnowałam, na dzień dzisiejszy nie zapraszam znajomych za często.
Co do przebierania to nie widzę problemu - możesz przebierać się w łazience. Piżama powinna zakrywać wszystko i tyle.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 19:44   #27
Convallariaa
Raczkowanie
 
Avatar Convallariaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 168
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Ja mam młodszego brata 0 4lata, na studia wyprowadziłam się w wieku 19 lat. Krępować przy bracie nie mam się czego, jakoś dla mnie zawsze normalne jest przebieranie się w łazience. Jak ja się uczułam, czy coś, wychodził do innego pokoju i na odwrót.
Jak teraz wracam do domu na weekendy to też mi to nie przeszkadza.
Na prawdę razem z bratem się wychowaliśmy i mamy z sobą dobry kontakt.
Autorce radzę naskarżyć na niego rodzicom, bo z tego co pisze, chamski się zrobił i uprzykrza Tobie życie;/
Convallariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 20:00   #28
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Ja kompletnie nie widzę przeszkody w przedzieleniu pokoju, chociażby zasłoną. Mam 13metrowy i bez problemu dało by się od biedy wydzielić w nim dwie klitki.
To jedyna rada, nic innego nie da się z tym począć. Choćby nie wiem jak ukochane rodzeństwo było, ja i tak krepowałabym się zakrwawionego prześcieradła, czy cycka, który wyskoczył z piżamy w nocy. Za nic nie chciałabym dzielić przestrzeni z rodzeństwem. W dzieciństwie pokój miałam przedzielony regałem, więc na szczęście nie musiałam się takimi rzeczami martwić.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 20:59   #29
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Czyli co, jak rodzice wpadną, mając już jedno dziecko i brak perspektyw na więcej pokojów, to mają się poddać aborcji?

Ludzie się dawniej w jednej izbie mieścili, podchodzono naturalniej do wielu rzeczy. Jak słyszę, że ktoś się przy własnym bracie wstydzi majtki wyjąć z szuflady, to sobie myślę, że idą całe hordy ludzi, która ma jakieś dziwne podejście do tego, co naturalne. Że niby brat nie wie, że nosisz majtki? I co z tego, jak brat zauważy, że dostałam okresu?
Nie mialam na mysli aborcji, ale czasem troche rozsadku by sie przydalo - fajnie,ze Ci sie mieszka dobrze z bratem w jednym pokoju, ale chyba nalezysz do mniejszosci - ja osobiscie nie spotkalam jeszcze kogos kto by nie narzekal na rodzenstwo jak musi z nim mieszkac,

nie bierzesz tez pod uwage ,ze ludzie sa rozni-np jak widzisz autorke, mnie i eme, ktora napisala ponizej, krepowaloby dostac okres przy bracie albo ogladac ''namiot'' w majtkach wlasnego brata (ktory jest jeszcze dzieckiem) etc.

poza tym to takie gadanie,ze cos jest ''naturalne'' - seks tez jest naturalny ale chyba przy rodzinie sie tego nei robi ? Albo nie idziesz do toalety i nie zostawiasz otwartych drzwi? Takze mnie nie przekonalas (no wlasnie tu mi wpadla do glowy taka troszke oblesna mysl ale-jakby nie patrzec, wiekszosc chlopcow sie masturbuje a i czasem dziewczyny tez - a jak to wyglada we wspolnym pokoju? brat sie spieszy,zeby zdazyc zanim siostra wejdzie przez drzwi? czy tam ukrywa sie pod koldra w nocy? To takie niesmaczne byloby nakryc brata na czyms takim

Cytat:
Jak do brata przychodziła dziewczyna - siedziałam w drugim pokoju albo wychodziłam (bo zawsze wiedziałam, że dziewczyna wpadnie),
Wszystko można rozwiązać, gdy z obu stron jest dobra wola.
Jak do mojej siostry przyjezdzal chlopak to na caly weekend bo mieszkal w innym miescie, takze wiesz wciaz sobie nie moge wyobrazic ,ze mialabym 3 dni siedziec im na glowie/byc wywalona ze swojego pokoju ( ale moze to kwestia przyzwyczajenia bo ja zawsze mialam swój pokój)-ale ja np nie bylabym dobra siostra i nie poswiecilabym sie az tak , zeby te 8 lat nocowac co weekend na korytarzu

Cytat:
Większe problemy - i to niezależnie od płci rodzeństwa czy różnicy wieku - są, gdy rodzeństwo zwyczajnie się nie lubi, robi sobie na złość. I wtedy wspólny pokój istotnie jest problemem.
Wiesz takich przypadkow wlasnie troche znam, ale tez mnie nie dziwia-musicie miec dosc pdoobny styl bycia z bratem, ale czasem jest ciezko przeskoczyc pewne rzeczy i tyle...


Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja kompletnie nie widzę przeszkody w przedzieleniu pokoju, chociażby zasłoną.
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 21:03   #30
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wspołdzielenie pokoju rodzeństwa

I myslisz ze we wszystkich domach chlopak ktory wlada na trzy dni to norma?;- p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 15:27:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.