Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 14:40   #301
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez xxxadziaxxx Pokaż wiadomość
imitate żal mi ciebie.
Ja nie kumam do kogo ty piszesz? gadasz sama ze soba? i czemu podwojnie wklejasz posty? jest opcja edycji... nie zasmiecaj watku.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:52   #302
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

http://www.tattoo.wroc.pl/piercing.htm warga 120-140 i akurat we wrocku.
kto tam był?? plis D chce to meic juz do połowy lipca !
jes bedzie bosko xD
a moze gdzie indziej?? ale tak cena nie wieksza niz te 12-140
chce kuleczke gdzieś pod warga wiecie o co kaman? xDxD
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:59   #303
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

tzw. madonne.
wszystkie tego typu kolczyki, przechodzace przez sluzowke, goja sie bardzo szybko -od strony wewnetrznej. co innego ze strona 'od skory' tam proces gojenia wynosi od 2-3 tyg, w zaleznosci od czlowieka.
moim zdaniem, takie kolczyki mozna zmieniac juz po 2,5 tyg, smialo, poniewaz kanal klucia jest wygojony, tylko skora nie.
powino sie kluc na stalym czyli np na tytanie, bioplast jest super, ale jesli chcesz sobie zrobic lip ring i na pierwszy raz wlozyc labret, mozna liczyc sie z tym, ze ta 'ranka' bedzie cie swedzic i mozesz gryzc kolczyk i go w efekcie mozesz przegryzc, niszczac gwint i rozrywajac sobie kanal.
najlepiej zaraz po przekuciu kupic sobie szalwie w plynie i rozcienczac z w butelce niegazowanej wody i plukac po kazdym jedzeniu, najlepiej jesli bedziesz gryzla, przezuwala jedzenie ta strona gdzie nie masz kolczyka.
pzdr
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 15:46   #304
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Cool Dot.: Kolczyk w wardze

=_=
wina komputera nie moja ze sie 2 razy wkleiło.
czepiacie sie tu o wszystko =_=
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 15:50   #305
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczyk w wardze

Nie o wszystko ale jest opcja edycji
Aaa poza tym ja nie wiem o co ci chodzilo z tym "imitate zal mi ciebie",mozesz jasniej?
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:04   #306
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Cytat:
Napisane przez kmq Pokaż wiadomość
wobec tego kilka pierwszych z brzegu przykladow:

-to oto studio nie odroznia wargi od brody - piekna zenada, choc jeszcze niegroznie http://www.tattoo.home.pl/start.html

-to oto studio zatrzymalo sie w rozwoju na poziomie 'sztanga jest dobra na wszystko, co z tego, ze wyjdzie w 99%' http://www.tattoo.biz.pl/admin/lib/c...piercing25.jpg
http://www.tattoo.biz.pl/admin/lib/c...rmal_p_993.jpg

-a tutaj? 250zl za przeklucie... hmmm....
http://www.tattoo.wroc.pl/piercing.htm

-co tym razem? tak jak w wielbionym KULCIE prezentowanym wyzej, jedno z moich ulubionych:
http://www.piercing4you.pl/html/galeria.php tylko taki bardziej extreme, bo juz wylazacy
http://www.piercing4you.pl/galeria/60.jpg kolejny
http://www.piercing4you.pl/galeria/21.jpg to wyglada jak po pijaku robione
http://www.piercing4you.pl/galeria/4.jpg - a pozniej na chirurgie i wyjmowac wchlonieta kulke......... pod mur.....
http://www.piercing4you.pl/galeria/46.jpg pieknie, a po tygodniu - oo, kolczyk zniknal...
warga nie 250 a 140. a jest to temat o wardze.
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:19   #307
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Ja nie wiem czy jakas jestem dzisiaj nieprzytomna czy ty mowisz innym jezykiem-nie rozumiem cie wogle...
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 16:22   #308
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Przeczytałam cały wątek, podziwiam ogrom wiedzy niektórych z Was na ten temat!
Chciałabym zrobić sobie kolczyk z boku dolnej wargi. Nie boję się bólu przekłuwania, wręcz przeciwnie, to dla mnie najlepsza część. Niestety z kolczykiem w nosie nie miałam dobrych doświadczeń - przekłuwałam u kosmetyczki PISTOLETEM (miałam 14 lat, głupota i niewiedza) i dłuuugo się babrało. Niedawno wyciągnęłam, bo ciągle mi się gubił, dziurka wygląda jak duży wągier, można się przyzwyczaić, zagoiła się zupełnie, ale nie chce mieć drugiej za kilkanaście/kilkadziesiąt lat w wardze. W związku z tym pytanie, jaką grubośc ma najcieńszy kolczyk? No i co ze ścieraniem szkliwa - mam mocne, zdrowe zęby, szkoda by było je niszczyć, a ponoć nawet bioplast jakoś tam na szkliwa wpływa.
Tatuaż robiłam w Vikingu w Zielonej Górze i jestem zadowolona, ale czy ktoś przebijał sobie tam wargę? Wybrałabym to samo studio, ale jestem ciekawa, czy ktoś ma z Vikingiem doświadczenia. A może znacie jakieś dobre studio we Wrocławiu lub Poznaniu?
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:28   #309
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

hmm to zalezy jaki chcesz ten kolczyk.Moze wejdz na strone wildcata i poogladaj tam-sa tam rowniez podane grubosci kolczykow...
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 17:02   #310
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w wardze

po prostu przeczytałam wszystkie strony 1-11 x,x
imitate to użytkowniczka, bo chyba tobie tzreba bardzo dokładnie wszystko pisać.
która chciał sama sobie przebić warge.
no to sorry głupoty jej szkoda opisywac. po porstu żal jej.
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 17:06   #311
Pinki:)
Raczkowanie
 
Avatar Pinki:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dziura zabita dechami
Wiadomości: 151
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Przeczytałam cały wątek....Bardzooo wam zazdroszczę waszych lip ringów i monroe'ów. Sama myślę nad takim kolczykiem, jedyny problem to rodzice, ale mam nadzieję że przekonam ich do tego, w końcu za niedługo 18. Czy mogłybyście mi polecić jakiś salon na śląsku, w okolicach Katowic?? Zależy mi żeby wszystko odbyło się sprawnie, czysto i przede wszystkim profesjonalnie, bo to najważniejsze. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
__________________

"Just let me ask you:
Hey, have you heard of my religion?
It's called the Church of Hot Addiction
And we believe that God has lust for everything..."

Pinki:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 17:11   #312
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Ruda Sląska może być?
na wildcat masz adres polecany własnie przez nich
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:20   #313
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Cytat:
Napisane przez Pinki:) Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek....Bardzooo wam zazdroszczę waszych lip ringów i monroe'ów. Sama myślę nad takim kolczykiem, jedyny problem to rodzice, ale mam nadzieję że przekonam ich do tego, w końcu za niedługo 18. Czy mogłybyście mi polecić jakiś salon na śląsku, w okolicach Katowic?? Zależy mi żeby wszystko odbyło się sprawnie, czysto i przede wszystkim profesjonalnie, bo to najważniejsze. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Ja robiłam w Tabu w Sosnowcu i w sumie jestem zadowolona. Moje kumpele też tam robiły, tyle, że języki i też nie narzekają. Jedyna obiekcja jaką miałam to to, że kazała mi po tygodniu przyjść na wymianę, ale sama wiem, że to za wcześnie. Podobno też Dragon na 3-go Maja w Katowicach jest dobry.

Miss venflon, kurcze, zmartwiłaś mnie tym troche. Ale w sumie mojej winy w tym dużo, bo najpierw podobał mi się labret,a jak już zrobiłam to mi się spodobała podkowa. Czy u Ciebie można wymienić kolczyk na krótszy jeśli przekłucie robiło się gdzie indziej? Jeśli tak to ile to kosztuje?
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:33   #314
Pinki:)
Raczkowanie
 
Avatar Pinki:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dziura zabita dechami
Wiadomości: 151
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

mirror, xxxadziaxxx dziękuje za odpowiedź
__________________

"Just let me ask you:
Hey, have you heard of my religion?
It's called the Church of Hot Addiction
And we believe that God has lust for everything..."

Pinki:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:44   #315
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

ja mam kolczyk w wardze (Standart Labret) ponad 3 lata i jestem z niego najbardziej zadowolona, jako jedyny mi sie w ogole nie babrał, po 3 dniach przestało mnie cokolwiek bolec, wszystko sie ladnie zagoiło i tak mam go do dzis

materiał: BIOPLAST, najlepszy !
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 22:00   #316
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
hmm to zalezy jaki chcesz ten kolczyk.Moze wejdz na strone wildcata i poogladaj tam-sa tam rowniez podane grubosci kolczykow...
Oglądałam tę stronkę wiele razy, ale i tak nie mogę się zdecydować na nic odpowiedniego Chyba najlepiej będzie to ustalić w studiu
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 22:22   #317
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek, podziwiam ogrom wiedzy niektórych z Was na ten temat!
Chciałabym zrobić sobie kolczyk z boku dolnej wargi. Nie boję się bólu przekłuwania, wręcz przeciwnie, to dla mnie najlepsza część. Niestety z kolczykiem w nosie nie miałam dobrych doświadczeń - przekłuwałam u kosmetyczki PISTOLETEM (miałam 14 lat, głupota i niewiedza) i dłuuugo się babrało. Niedawno wyciągnęłam, bo ciągle mi się gubił, dziurka wygląda jak duży wągier, można się przyzwyczaić, zagoiła się zupełnie, ale nie chce mieć drugiej za kilkanaście/kilkadziesiąt lat w wardze. W związku z tym pytanie, jaką grubośc ma najcieńszy kolczyk? No i co ze ścieraniem szkliwa - mam mocne, zdrowe zęby, szkoda by było je niszczyć, a ponoć nawet bioplast jakoś tam na szkliwa wpływa.
Tatuaż robiłam w Vikingu w Zielonej Górze i jestem zadowolona, ale czy ktoś przebijał sobie tam wargę? Wybrałabym to samo studio, ale jestem ciekawa, czy ktoś ma z Vikingiem doświadczenia. A może znacie jakieś dobre studio we Wrocławiu lub Poznaniu?
hej ja robilam tam kolczyk w wardze i dwa w nosie, ale nie polecam ci tego studia lepiej idz do manili tez jest na placu tylko po drugiej stronie Krzysiek ci wszystko wyjasni jest uprzejmy mily i wszystko jest sterylne z autoklawu, a nie jak w vikingu z chemii ;/ no i w manili nie ma problemu ze zmiana kolczyka gratis na krotszy a w vikingu ten stary dziad robi problemy wiec mimo iz zrobilam tam te pare kolczykow to jednak polecam calym sercem manile gdzie tez pare zrobilam i do vikinga nie wroce chyba ze po tattoo, ale to juz inna bajka
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 22:32   #318
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej ja robilam tam kolczyk w wardze i dwa w nosie, ale nie polecam ci tego studia lepiej idz do manili tez jest na placu tylko po drugiej stronie Krzysiek ci wszystko wyjasni jest uprzejmy mily i wszystko jest sterylne z autoklawu, a nie jak w vikingu z chemii ;/ no i w manili nie ma problemu ze zmiana kolczyka gratis na krotszy a w vikingu ten stary dziad robi problemy wiec mimo iz zrobilam tam te pare kolczykow to jednak polecam calym sercem manile gdzie tez pare zrobilam i do vikinga nie wroce chyba ze po tattoo, ale to juz inna bajka
Dzięki za info! A mnie ten stary dziad wkurzył przy robieniu tatuażu, początkowo chciałam mały, ale w trakcie próby się "rozrósł" i chociaż tatuator zgodził się na wcześniej ustaloną cenę, on oczywiście zaczął się pluć... Różnica niewielka bo jakieś 50 zł, zresztą było warto, ale wkurzył mnie facet, bo przecież on z robotą nie ma nic wspólnego Za to w sierpniu/ wrześniu chyba wypróbuję manile, zlaeży jeszcze czy dozbieram kasę - do końca wakacji zostało mi 9 zł 5 gr więc nie poszaleję hehe Jeszcze raz dzięki za namiar na to studio
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 22:52   #319
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

no wlasnie ten dziad ma zawsze jakies problemy i na wszystkim chce kase wyciagac ;/
a przeklucie w wardze z kolczykiem w manili tytan/ bioplast kosztuje 60 zl
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 23:01   #320
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Cool Dot.: Kolczyk w wardze

Oj dawno mnie nie było....
Tak jak wcześniej pisałąm-wyciągnęłam kolczyk. Dobrze zrobiłam, po tej maści paliła mnie gęba, na weselu piłam i wiadomo co by się stało z kolczykiem....teraz sobie zamówiłam 12mm i nie będzie na pewno za krótki
W przyszłym tygodniu dopiero zrobie sobie...
Może nie monroe tylko labret?
Nie wiem na co się zdecydować...(znowu)
jusali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 07:15   #321
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze

Heh, to tak jak ja...Zrobiłam labret,a potem się mi gusta zmieniły i teraz będzie kombinatoryka powszechna
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:25   #322
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
no wlasnie ten dziad ma zawsze jakies problemy i na wszystkim chce kase wyciagac ;/
a przeklucie w wardze z kolczykiem w manili tytan/ bioplast kosztuje 60 zl
Za bioplast/tytan tylko 60 zł? Wow, to super, nic tylko robić, teraz już ostatecznie jestem przekonana na to studio Jak dobrze, że jest to forum
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 17:11   #323
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

no bo sam kolczyk u niego kosztuje 25 zl ;] a kolczyki ma tylko z wildcata wiec duzo nie bierze i mowie przede wszystkim jest tam sterylnie i jak milo sie lezy na tym fotelu smiesznym ^^ znaczy jak warga to na siedzaco ;] wlasnie niedlugo pojde sobie pozmieniac kolczyki i moze dorobic kolejna dziurke :P
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 21:43   #324
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Kasiek nakręcasz mnie coraz bardziej, aż boję się czy nie zrobię sobie wcześniej, ale teraz za dużo imprez, alkoholu, wypadów nad wodę itd na nowy kolczyk - poczeka do września Szczególnie, że we wrześniu wypada druga rocznica związku i z tej okazji chcemy wspólnie z Jeżem coś przebić/wytatuować, nie chcemy przekłuwać tych samych miejsc, ale lubię, kiedy kolczyki/tatuaże mają jakieś znaczenie (jak zwykle się rozgaduję i jak zwykle nie na temat).

A jeszcze jedno pytanie, niektóre dziewczyny wcześniej wypowiadały się co do "cofania się" dziąsła, a co ze ścieraniem się szkliwa? W końcu ciągle coś o nie ociera, a nawet zbyt długo trzymana guma do żucia niszczy dziąsło z powodu otarć czysto mechanicznych.

Aaaa, a czy nie uważacie, że nie każdemu to pasuje? NIe chodzi mi o styl, ale o urodę, twarz, np. z kolczykiem nad wargą z boku (Monroe? nie znam nazw ) niektórze dziewczyny wyglądają uroczo, u innych to super podkręca styl, a niektóre wyglądają trochę jak myszy (np. była wokalistka Sugababes - dla mnie porażka). Moja koleżanka z kolczykiem na środku wargi, mimo, że jest śliczna, a do tego ma świetny, "mocny" styl, wyglądała jakby miała wielkiego pryszcza i musiała go wyjąć, bo wszyscy mylili błyszczący diamencik z prycholem.
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 21:53   #325
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

wiesz to zalezy jaki kolczyk wsadzisz mi sie nie podobaja zadne diamenciki :P a co do dziasel to ja mam kolko i nic mi sie nie obsuwa, bo kolczyk w ogole dziasla nie dotyka ;] zreszta zalezy to od wysokosci na jakiej masz kolczyk ;] a zreszta bioplast raczej rozwiazuje problem
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 22:08   #326
monka2404
Przyczajenie
 
Avatar monka2404
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w wardze

zna moze ktos jakis dobry salon w okolicach Katowic, Gliwic, Bytomia, Zabrza, Rudy Śląskiej... ? moze ktos cos poleci ?
pozdrawiam
monka2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 22:17   #327
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Kolczyk w wardze

Ja chciałabym miec maleńką (naprawdę tycią!) kuleczkę/stożek, pewnie kupię sobie kulkę z czymś świecącym, gdyby naszedł mi nastrój, ale ogólnie stawiam na prostotę
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 06:43   #328
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez monka2404 Pokaż wiadomość
zna moze ktos jakis dobry salon w okolicach Katowic, Gliwic, Bytomia, Zabrza, Rudy Śląskiej... ? moze ktos cos poleci ?
pozdrawiam
Pisałam już wczśniej o Tabu w Sosnowcu i Dragonie w Katowicach. Wczoraj mi jeszcze kumpela powiedziała o Skorpionie, też w Sosnowcu. Poszukaj też na pkt.pl albo na Google, jakie salony w ogóle są w tych miastach, a potem popytaj o konkretne znajomych albo przejdź się po tych salonach.
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 10:03   #329
monka2404
Przyczajenie
 
Avatar monka2404
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w wardze

mirror dzieki za odpowiedz


a mam jeszcze pytanie;P czy robil ktos sobie lip ringa w wildcacie;>? i ile takie coosss kosztuje ?
monka2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 16:23   #330
wpaulam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze

ja chce sobie zrobic kolczyk monroe czy madonna ale kolczyk musze kupic sobie sama wie ktos gdzie mozna kupic takiego kolczyka jaki to ma byc i mniej wiecej za ile?
__________________
"Oto mej duszy świątynia - z czarnych jak miłość, marmurów..."
wpaulam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.