Wrześniowe mamusie 2015 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-19, 16:27   #2671
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

hah mam to samo wrzątek to moja dewiza. gdy się kąpie i TŻ przychodzi mi umyć plecy to jak macza gąbke to mówi że wrzątek.
i w lato tez śpie w skarpetkach i pod kołdra puchową

siedze w robocie z rozpiętym guziekiem od spodni, jutro chyba założe leginsy innej opcji już nie widzę
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2015-01-19 o 16:30
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 16:53   #2672
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Moj mąż się we wrzątku kąpie, ja nie potrafię
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 17:24   #2673
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Jeju, ja to lubię wprost chłodne prysznice, za kąpielami nie przepadam, ale moja mama to we wrzątku się kąpie Ja kończe często prysznic zimnym strumieniem, dla zdrowotności I nawet jak mi zimno i włączę ciepłą wodę to po chwili nastawiam na letnią.
Ja zawsze włosy staram się płukać zimną wodą, bo od gorącej są przesuszone i matowe.

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
37 stopni woda to dla mnie woda z kategorii CHŁODNA. Serio,ja od dziecka kąpałam się we wrzątku- 40 stopni to minimum. Nie ma drugiej osoby w rodzinie takiego wariata jak ja.O i jeszcze taplać się spokojnie 30 min,40 Ale ja to zmarźluch,nawet w gorące chorwackie lato,nocą bywa,że nie zasnę bez skarpetek Nie żartuję,serio. ps. robiłam sobie badania kardiologiczne i tarczycowe bo myślałam,że to TO jest powodem ale jak mnie pan doktor uspokoił- "prosze pani-pani tak już MA".
To ja mam podobnie. Wanny nawet nie mam i nie lubię. Wolę pod prysznicem, ale tak, że aż paruje
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 17:54   #2674
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Dopiero przeczytałam wszystko.Tak to jest jak wszystkie laptopy tablety i smartfony padna.
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 17:58   #2675
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

He ja też sie kąpie we wrzątku. Tzn. kąpałam. Teraz prysznic i ew letnia kąpiel. I też sie cieszę że zamontowałam parawan na wannie .


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:11   #2676
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Mam już większość wyników i z tego co widzę jest ok.

TSH 0,9 jest ok?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:14   #2677
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś lekarz na bóle kazał brać nospe ale FORTE, a tej zwykłej to na raz 4 tabletki
Z tego co pamiętam to mi też zalecał forte, więc zamówiłam już sobie recepte na nią, a wczoraj łyknęłam właśnie 2 zwykłe i po 4h się obudziłam w nocy i znowu 2 łyknęłam, na szczęście dzisiaj było lepiej, bo nic nie robiłam tylko leżałam.

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
Zjadłam na obiad rosołek, zagryzłam rzodkiewkami i mam ochotę jeszcze na gofry... Chyba zrobię zaraz
Masz dobrą gofrownicę? zjadłabym takiego chrupiącego.....

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość

Ja chce rodzić właśnie w Policach

W ogóle moje mdłości to takie śmieszne są Odkąd pamiętam to zawsze jak mnie na wymioty brało to kaszlałam i teraz też tak mam więc wszyscy dookoła mogą pomyśleć, że ja chora jestem, a ja po prostu jak mam mdłości to sobie kaszlnę Na całe szczęście łapie mnie to tak z 10 razy w ciągu dnia tylko.
Mój Tż właśnie też tak ma, prawie nigdy nie wymiotuje, ale jak już jest mu niedobrze to kaszle

A do Polic masz blisko? U kogo prowadzisz ciąże? Jak ja rodziłam w Policach to pracował tam mój lek.prowadzący, ale przeniósł się na pomorzany, ale i tak nie jest tym razem moim lekarzem, a do polic daleko trochę mam.

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Hej,

Większość dnia dzisiaj przespałam. Ciekawe czy ma coś do tego ten cały Blue Monday. Wstałam właściwie o 14 i sprzątnęłam w łazience. Zaraz trzeba pomyśleć o obiedzie. Chyba będzie kotlecik z podsmażonymi buraczkami TŻ wczoraj mi barszczyk ugotował przepyszny

Ja pierwszy raz byłam u niej prywatnie. To super, bez kolejki, ale strasznie drogo. Drugi raz tez idę prywatnie a za trzecim już na NFZ.
Byłam po zwolnienie na Kostki Napierskiego i faktycznie mnóstwo bab i ona zaganiana, ale jakoś najbardziej mnie przekonuje do siebie. Łatwo można jej zaufać

Ja myślę o tych Policach. Na 99 % będę miała cesarkę i jeżeli będzie to możliwe to chyba wybiorę Police. W zdrojach ostatnio wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem zapalenia jajnika i zostałam bardzo nieprzyjemnie potraktowana przez lekarza. Źle wspominam.

Mam nadzieję, że już Ci te bóle miną. Ja mam też bóle dość często ale delikatne, do wytrzymania.
A ja miałam wyrzuty że spałam do 11 hehe ale pamiętam że w poprzedniej ciąży w tym okresie też mi się zdarzało do 14 a 12 to standard
A jakie masz wskazania na cesarkę? Ja być może będę miała znowu cesarkę, bo miałam pierwszą, muszę porozmawiać z lekarką o tym.
Boję się jedynie, że do Polic strasznie daleko i mój tż będzie miał kawał drogi żeby do mnie przyjechać, do tego mamy jeszcze dziecko w domu, więc tym bardziej szkoda czasu na podróże taki kawał.
Ale zmartwiłaś mnie co do tych Zdroji, może na porodówce i poporodowym oddziale jest lepiej?

Cytat:
Napisane przez Martika_91 Pokaż wiadomość
My wannę też mamy taką z obudową i parawanem, że da się zasunąć i w tym roku zamiast zwykłej słuchawki prysznicowej zamontowaliśmy sobie deszczownicę, wspaniała rzecz, zaraz idę pod nią na relaksik
Mój Tż właśnie to wymyślił na nowe mieszkanie, bo wanna się przyda dla dzieciaków, żeby się kąpały, dlatego chciałam głęboki brodzik żeby mogły się kąpać bo my z tż lubimy tylko prysznice, ale wanna z parawanem to lepszy pomysł

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
hah mam to samo wrzątek to moja dewiza. gdy się kąpie i TŻ przychodzi mi umyć plecy to jak macza gąbke to mówi że wrzątek.
i w lato tez śpie w skarpetkach i pod kołdra puchową

siedze w robocie z rozpiętym guziekiem od spodni, jutro chyba założe leginsy innej opcji już nie widzę
Ja też zmarzluch jestem, całą jesień i zimę śpię w piżamkach polarkowych z podkoszulkiem i mi czasem zimno, skarpetki też zakładam TŻ się ze mnie śmieje bo on tylko w gaciach i t-shercie a o skarpetkach nie ma mowy

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
To ja mam podobnie. Wanny nawet nie mam i nie lubię. Wolę pod prysznicem, ale tak, że aż paruje
My też nie lubimy wanny, a jak biorę prysznic to cała łazienka zaparowana

Edytowane przez niebieskaa
Czas edycji: 2015-01-19 o 18:20
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 18:19   #2678
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mam już większość wyników i z tego co widzę jest ok.

TSH 0,9 jest ok?
Ja ci nie powiem bo się na tym nie znam kompletnie choć wydaje mi się ze jakoś mało cyferek jest, poczekaj aż dziewczyny coś wymyślą.


ogólnie to w parku złapały mnie nudności z wymiotmi i szłam alejką z psem i wymiotowałam, za bardzo czym nie miałam wiec bardzij śliną

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskaa Pokaż wiadomość

Ja też zmarzluch jestem, całą jesień śpię w piżamkach polarkowych z podkoszulkiem i mi czasem zimno, skarpetki też zakładam TŻ się ze mnie śmieje bo on tylko w gaciach i t-shercie a o skarpetkach nie ma mowy


jak można nie lubić wanny przecież to najlepsza rzecz w domu

a co do spania TŻ mój śpi w samych gaciach nawet tshirtu nie zakłada a ja długie spodnie skarpety bluzka i bluza haha
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:24   #2679
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Ok ja już po

No i mamy fasola z serduszkiem pięknym 150 uderzeń na minutę od razu wypatrzyłam zanim jeszcze mi powiedział, ze jest, widziałam ten pulsujacy pikselik. Na focie niestety czarna plama :/ Ale widziała, jest Zwolnienie do 30. Fasol ma prawie 7 mm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150119-191332.jpg (123,7 KB, 35 załadowań)
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:27   #2680
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ok ja już po

No i mamy fasola z serduszkiem pięknym 150 uderzeń na minutę od razu wypatrzyłam zanim jeszcze mi powiedział, ze jest, widziałam ten pulsujacy pikselik. Na focie niestety czarna plama :/ Ale widziała, jest Zwolnienie do 30. Fasol ma prawie 7 mm
Super
Ja u siebie tylko serduszko widziałam, nie słyszałam
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:29   #2681
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mam już większość wyników i z tego co widzę jest ok.

TSH 0,9 jest ok?
Bardzo ok, o ile mamy te same jednostki, ale pewnie tak. Norma jest od 0,2

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Super
Ja u siebie tylko serduszko widziałam, nie słyszałam
E tam, ja też nie słysząłam ale to już mniej ważne, posłucham na następnym za jakiś miesiąc

A kto tu dzisiaj miał chyba na 16,30 usg
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:31   #2682
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Bianeczka- wielkie gratulacje
Dana- dobre. Najlepiej jaki jest koło jednego. Pilnuj żeby nie spadało. Bo nadczynność w ciąży też niedobra


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:32   #2683
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

wlaśnie ciśnienie sobie mierzyłam 112 47 58 , tak mnie łep boli od tego cisnienia że chyba mi exploduje.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:32   #2684
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

a i sie dowiedziałam, ze mój lekarz przyjmuje dodatkowo w jeszcze jednym szpitalu niedaleko mnie wiec ma dyżury 4 razy w tygodniu, dał mi też numer tel
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:33   #2685
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ok ja już po

No i mamy fasola z serduszkiem pięknym 150 uderzeń na minutę od razu wypatrzyłam zanim jeszcze mi powiedział, ze jest, widziałam ten pulsujacy pikselik. Na focie niestety czarna plama :/ Ale widziała, jest Zwolnienie do 30. Fasol ma prawie 7 mm
łeeee ja tez chcę serduszko jużż !!\zazdroszczęęę!!
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:35   #2686
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Bianeczka gratulacje
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:35   #2687
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez niebieskaa Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to mi też zalecał forte, więc zamówiłam już sobie recepte na nią, a wczoraj łyknęłam właśnie 2 zwykłe i po 4h się obudziłam w nocy i znowu 2 łyknęłam, na szczęście dzisiaj było lepiej, bo nic nie robiłam tylko leżałam.


Masz dobrą gofrownicę? zjadłabym takiego chrupiącego.....



Mój Tż właśnie też tak ma, prawie nigdy nie wymiotuje, ale jak już jest mu niedobrze to kaszle

A do Polic masz blisko? U kogo prowadzisz ciąże? Jak ja rodziłam w Policach to pracował tam mój lek.prowadzący, ale przeniósł się na pomorzany, ale i tak nie jest tym razem moim lekarzem, a do polic daleko trochę mam.


A ja miałam wyrzuty że spałam do 11 hehe ale pamiętam że w poprzedniej ciąży w tym okresie też mi się zdarzało do 14 a 12 to standard
A jakie masz wskazania na cesarkę? Ja być może będę miała znowu cesarkę, bo miałam pierwszą, muszę porozmawiać z lekarką o tym.
Boję się jedynie, że do Polic strasznie daleko i mój tż będzie miał kawał drogi żeby do mnie przyjechać, do tego mamy jeszcze dziecko w domu, więc tym bardziej szkoda czasu na podróże taki kawał.
Ale zmartwiłaś mnie co do tych Zdroji, może na porodówce i poporodowym oddziale jest lepiej?


Mój Tż właśnie to wymyślił na nowe mieszkanie, bo wanna się przyda dla dzieciaków, żeby się kąpały, dlatego chciałam głęboki brodzik żeby mogły się kąpać bo my z tż lubimy tylko prysznice, ale wanna z parawanem to lepszy pomysł


Ja też zmarzluch jestem, całą jesień i zimę śpię w piżamkach polarkowych z podkoszulkiem i mi czasem zimno, skarpetki też zakładam TŻ się ze mnie śmieje bo on tylko w gaciach i t-shercie a o skarpetkach nie ma mowy



My też nie lubimy wanny, a jak biorę prysznic to cała łazienka zaparowana
nie no, co Ty taki zwykły sandwicher z wymiennymi blaszkami zbyt chrupiące nie wyszły, ale przynajmniej zaspokoiłam swoją zachciankę
Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ok ja już po

No i mamy fasola z serduszkiem pięknym 150 uderzeń na minutę od razu wypatrzyłam zanim jeszcze mi powiedział, ze jest, widziałam ten pulsujacy pikselik. Na focie niestety czarna plama :/ Ale widziała, jest Zwolnienie do 30. Fasol ma prawie 7 mm
ło matko, nic nie widzę ale skoro wszystko jest ok to super
moja kolejna wizyta 28.01
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:38   #2688
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

a ja mam 9 lutego, ja się zastrzelę
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:40   #2689
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez niebieskaa Pokaż wiadomość

A ja miałam wyrzuty że spałam do 11 hehe ale pamiętam że w poprzedniej ciąży w tym okresie też mi się zdarzało do 14 a 12 to standard
A jakie masz wskazania na cesarkę? Ja być może będę miała znowu cesarkę, bo miałam pierwszą, muszę porozmawiać z lekarką o tym.
Boję się jedynie, że do Polic strasznie daleko i mój tż będzie miał kawał drogi żeby do mnie przyjechać, do tego mamy jeszcze dziecko w domu, więc tym bardziej szkoda czasu na podróże taki kawał.
Ale zmartwiłaś mnie co do tych Zdroji, może na porodówce i poporodowym oddziale jest lepiej?

My też nie lubimy wanny, a jak biorę prysznic to cała łazienka zaparowana
Mam wadę wrodzoną kręgosłupa. Do tego wąska miednica i lekarka mówiła, żebym poszła jeszcze do ortopedy na konsultacje, ale raczej będzie cesarskie cięcie. Mi też nie pasuje, że daleko, ale zobaczymy. Słyszałam, że moja ginekolog tam pracuję. Musze się jej jeszcze wypytać czy to prawda.

Co do Zdroji to pielęgniarki były bardzo miłe i na izbie przyjęć też tylko na lekarza idiote trafiłam. Kiedyś dostałam okres, a razem z nim bóle nie do wytrzymania. Mało nie zemdlałam i bole utrzymywały się 3 dni. Myślałam, że to przez okres i normalnie pracowałam. Miałam po wszystkim co zjadłam straszne gazy i brzuch jak w 5 miesiącu ciąży. Poszłam do rodzinnego i powiedziała, że to chyba zapalenia jajnika jak przy okresie pojawiły się te bole i kazała mi natychmiast tam jechać. Weszłam do lekarza a ten do mnie od razu wyskoczył, że dlaczego ja do ginekologa nie poszłam? dlaczego w ogóle lekarka daje mi skierowanie do szpitala skoro tu się nie przychodzi z bolącym brzuchem. Po 5 minutach gadania postanowił mnie zbadać. Jak mu powiedziałam, że mam okres to widziałam w jego oczach mega obrzydzenie i niechęć. Na wyniki kazał mi w poczekalni czekać 5 godzin. Zapytałam czy mogę jechać do domu i przyjechać? Na co ten, że w takim stanie to wykluczone! Gdzie wcześniej pytał dlaczego tu przyszłam? Po kilku godzinach czekania nawet nie przyszedł tylko przekazał informacje przez pielęgniarkę. Od strony ginekologicznej było wszystko ok, ale zostałam odesłana do Zdunowa pod kroplówkę i okazało się to zapalenie jelita.

Może ciężarne lepiej tam traktują

Dziewczyny a jak jest z tymi badaniami? bo ja pojęcia nie mam. Za wszystkie się płaci czy część jest na nfz? Mi lekarka kazałą zrobić: grupe krwi, glukozę na czczo, vdrl i jeżeli chcę to dodatkowo: anty hiv, tsh, toxo igG, toxo IgM.
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:51   #2690
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Bianeczka- wielkie gratulacje
Dana- dobre. Najlepiej jaki jest koło jednego. Pilnuj żeby nie spadało. Bo nadczynność w ciąży też niedobra


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Endo mam za półtora tygodnia. I pewnie będzie mnie wciskać regularnie na wizyty.





Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak jest z tymi badaniami? bo ja pojęcia nie mam. Za wszystkie się płaci czy część jest na nfz? Mi lekarka kazałą zrobić: grupe krwi, glukozę na czczo, vdrl i jeżeli chcę to dodatkowo: anty hiv, tsh, toxo igG, toxo IgM.
Ja na szczęście wszystko miałam w pakiecie pracowym, także sporo zaoszczędziłam.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:57   #2691
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

wow, toxo jak chcesz? to mnie zaskoczyłaś, to przecież obowiazkowe badanie

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A, i dostałam skierowanie do gastrologa z tą moją wątrobą
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:08   #2692
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

O ja też myślałam że toxo jest obowiązkowa!!!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:22   #2693
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

bianeczka - wielkie gratulacje!

przyłączam się do lubicielek gorącej wody - choć teraz został mi tylko prysznic, a ja uwielbiam wannę

jeju, już myślałam, że tylko ja mam wilczy apetyt - pocieszyłyście mnie. Zauważyłam, że do południa mam największy apetyt, później się stabilizuje. Ale wychodzi na to, że cały czas coś jem.
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:31   #2694
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Jesli się chodzi na Nfz to wiekszosc badan jest za free.
Nie pamietam,ktora dziewczyna szuka projektu,ale my jestesmy w trakcie budowy projekt TAROT archeton 128,5m2.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Co do KP to ja karmiłam ponad rok.Bardzo to lubiła,ale od poczatku dokarmialam,bo nie mialam zbyt wiele pokarmu.Mowia, ze to niemozliwe,a jednak.Najbardziej wkurzał mnie szpital i dr,ktora była nawiedzona pod tym wzgledem.Na szczescie trafialy sie wyrozumiale pielegniarki i dokarmialy po cichuJesli ktos nie chcial karmic to specjalne oswiadczenie mial napisac.
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:31   #2695
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Hej nadążyć za wami nie idzie

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Hejka. To i ja się dołączę Dwie kreseczki zobaczyłam w piątek w dniu spodziewanej @. Od 8 miesięcy się staraliśmy i w końcu się udało Mam już 3 letnią córeczkę i w końcu czas na rodzeństwo

pozdrawiam cieplutko
witaj

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
aakkzzii
Planuję zrobić pomidorówkę, ale to jeszcze trochę

bianeczkaa
Masakra co za ludzie...
też zrobiłam pomidorową, a teraz obżeram się orzeszkami i rodzynkami
macie pomysły na zdrowe przekąski? ja jestem taki typ, że lubię wieczorem do książki czy filmu mieć coś do gryzienia, a teraz wiadomo dobrze by było, żeby ta przekąska była też i zdrowa

Cytat:
Napisane przez dirtyblack Pokaż wiadomość
Odnośnie starych pierdzieli i parkingu... Obok mnie na podziemnym parkingu ma miejsce własnie starszy pan. Gaduła nie z tej ziemi. I kiedyś on do mnie z takim tekstem "takie młode blondyneczki jak pani to najgorzej jeżdżą". Wpieniłam się i odpowiedziałam "tacy starzy dziadkowie jak pan nie lepiej". Od tej pory już mnie nie zagaduje.
ta mam takiego sąsiada, co kobiety za kółkiem ciągle krytykuje, a sam jedzie swoim autkiem jak traktorem

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ok ja już po

No i mamy fasola z serduszkiem pięknym 150 uderzeń na minutę od razu wypatrzyłam zanim jeszcze mi powiedział, ze jest, widziałam ten pulsujacy pikselik. Na focie niestety czarna plama :/ Ale widziała, jest Zwolnienie do 30. Fasol ma prawie 7 mm
super !!!

a ja po małych perypetiach zapisałam się na wizytę do ginekologa, na 4 lutego, tylko nie tam gdzie planowałam, bo się okazało, że terminy mają dopiero na marzec oczywiście te państwowe, bo prywatnie to by się zaraz znalazł, a że nie lubię takiego traktowania pacjentów, zadzwoniłam do innej poradni.
I kusi mnie by mamie powiedzieć wcześniej, ale tż się oburza, że ustaliliśmy, że powiemy po wizycie
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:31   #2696
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Co do KP to ja karmiłam ponad rok.Bardzo to lubiła,ale od poczatku dokarmialam,bo nie mialam zbyt wiele pokarmu.Mowia, ze to niemozliwe,a jednak.Najbardziej wkurzał mnie szpital i dr,ktora była nawiedzona pod tym wzgledem.Na szczescie trafialy sie wyrozumiale pielegniarki i dokarmialy po cichuJesli ktos nie chcial karmic to specjalne oswiadczenie mial napisac.
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:35   #2697
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
a ja mam 9 lutego, ja się zastrzelę
Ja tez 9 lutego o 16.15

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Jesli się chodzi na Nfz to wiekszosc badan jest za free.
Nie pamietam,ktora dziewczyna szuka projektu,ale my jestesmy w trakcie budowy projekt TAROT archeton 128,5m2.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Co do KP to ja karmiłam ponad rok.Bardzo to lubiła,ale od poczatku dokarmialam,bo nie mialam zbyt wiele pokarmu.Mowia, ze to niemozliwe,a jednak.Najbardziej wkurzał mnie szpital i dr,ktora była nawiedzona pod tym wzgledem.Na szczescie trafialy sie wyrozumiale pielegniarki i dokarmialy po cichuJesli ktos nie chcial karmic to specjalne oswiadczenie mial napisac.
To ja
Kurcze aż sobie zobaczę ten projekt
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:36   #2698
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
wow, toxo jak chcesz? to mnie zaskoczyłaś, to przecież obowiazkowe badanie

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A, i dostałam skierowanie do gastrologa z tą moją wątrobą
powiedziała, że te pierwsze to konieczność a te pozostałe to dobrze jakbym zrobiła .... ale nie wymusza...
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:43   #2699
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015



---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------


"To ja
Kurcze aż sobie zobaczę ten projekt"

My szukalismy koniecznie z pokojem na dole, bo moja mama ma juz swoje lata.Kierowaliśmy sie funkcjonalnoscia i kosztami jakie poniesiemy.Tzn wiadomo, ze dach dwuspadowy tanszy niz cztero itp....Tz ma firme budowlaną, wiec to On rozpatrywal wszystkie za i przeciw. Ja podsyłałam tylko projekty
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:46   #2700
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ok ja już po

No i mamy fasola z serduszkiem pięknym 150 uderzeń na minutę od razu wypatrzyłam zanim jeszcze mi powiedział, ze jest, widziałam ten pulsujacy pikselik. Na focie niestety czarna plama :/ Ale widziała, jest Zwolnienie do 30. Fasol ma prawie 7 mm
Super gratulacje
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-01 15:38:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.