Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-22, 00:15   #571
maciejka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 68
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny udało mi się umówić wizytę na 13 września u dr Olender Cieszę się strasznie i nie mogę się doczekać. nawet nie wiem o co pytać hehe
mam 29 lat i jeszcze nie mam dzieci... wiem wiem najlepiej byłoby wybrać się na operację po urodzeniu ale nie wiem kiedy to nastąpi :P
W styczniu chcę wyjechać z partnerem do pracy za granicę żeby zarobić na mieszkanie, remont itd.. myślę że posiedzimy tam co najmniej 3-4 lata i dopiero po tym czasie może zaczęłabym myśleć o dziecku.. wiadomo nie chciałabym jednego tylko już dwa itd wiec operacje bym miała koło 40 tki a nie chce tak późno... już tyle czekam... od dosłownie 15 lat o tym marzę! mam nadzieje że rozumiecie...
Czy któraś z Was może też podjęła się operacji przed dziecmi? a może macie juz piersi i później zaszłyście w ciąże ? Proszę o opinie
Dodatkowo kilka lat temu miałam niewielkie torbiele w piersiach... mialam USG, tabletki które nie pomogły i biopsje cienkoigłową - z której wyszło ze są to niegroźne zmiany..
Czekam właśnie na termin USG i strasznie sie niepokoje, że moje zmiany w piersiach mogą niepozwolić na operacje?

Zgłaszam się Piersi przed dzieckiem (tzn. nie mam dzieci). USG przed operacją wykazało kilkumilimetrowe torbiele, ale nie były one przeciwskazaniem.

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MAZUREK79 Pokaż wiadomość
Ja nosiłam pooperacyjny przez miesiąc. Potem sportowe bez fiszbin. Po 2.5 miesiąca normalny. Co do szwów mój lekarz po miesiącu na kontroli ponaciskal i było słychać takie strzelanie i od tego czasu nic mnie nie ciągnie. Powiedział że to przez szwy te w środku one dłużej się rozpuszczaja. A co do sutka też mam to samo z lewym i do dziś a jestem 4 miesiące po operacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki Mazurek, to może to te wewnętrzne tak ciągną. Ja już nie mam kontroli, miałam tylko po tygodniu zdjęcie opatrunku i po dwóch kontrolę i na tym koniec.
Może powinnam delikatnie się rozciągać? Kurde, nie wiem. No ciągną na maksa czasem, a już tragedia jak leżę w wannie i próbuję rękoma dosięgnąć do włosów na leżąco, to mam wrażenie, że mi się zaraz rozejdą. To nawet nie boli, tylko bardziej jakby czuję, że no fizycznie tych rąk za głowę nie wyciągnę...
maciejka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-22, 08:43   #572
Anytra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=olgadajeradosc;8557 9071]Ale te 500, 515 to pod gruczoł ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE

Pod mięsień i pod gruczoł - pod sam miesień ponoć większość implantów powyżej 300 cc się nie mieści więc wkłada się je pod mięsień i trochę pod gruczoł.

Edytowane przez Anytra
Czas edycji: 2018-08-22 o 08:45
Anytra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-23, 09:37   #573
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jestem po pierwszej konsultacji u dr MP w Szczecinie. Mam propozycję na anatomiczne mentory 335 lub 337 cpg 322, średnia projekcja. Mój wzrost 173cm i 57kg, wyjściowe mizerne A. Doktor od razu powiedział mi, że będzie u mnie widać marszczenie implantu, tam gdzie go mięsień nie pokrywa (bok i dół) przy pochylaniu jaki implant by nie był.

Czy któraś miała podobną sytuację?

Albo miała podobną wyjściówkę i ma obecnie któryś implant z proponowanych?

Mimo propozycji średniej projekcji zastanawiam się, czy lepsza nie byłaby wysoka, np. 390 cpg 323?
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-23, 09:45   #574
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszej konsultacji u dr MP w Szczecinie. Mam propozycję na anatomiczne mentory 335 lub 337 cpg 322, średnia projekcja. Mój wzrost 173cm i 57kg, wyjściowe mizerne A. Doktor od razu powiedział mi, że będzie u mnie widać marszczenie implantu, tam gdzie go mięsień nie pokrywa (bok i dół) przy pochylaniu jaki implant by nie był.

Czy któraś miała podobną sytuację?

Albo miała podobną wyjściówkę i ma obecnie któryś implant z proponowanych?

Mimo propozycji średniej projekcji zastanawiam się, czy lepsza nie byłaby wysoka, np. 390 cpg 323?
Mam taki sam wzrost i 1/2 kg wiecej. Mi zaproponowano 325 i 350 ale okragle, mimo ze mialam chęć na anatomiczne, bo wlasnie hirurg powiedziała mi ze ze wzgledu na bardzo szczupla klatke anatomy beda widoczne. Wiec wzielam srednia projekcje okragle, za niecaly miesiac mam operacje, to dam znac
Pytalas sie hirurga jaki "stanikowy" rozmiar osiagniesz takimi implantami?
Bo mi powiedzial, ze zwazajac na moja budowę, to wyjdzie mniej wiecej duze C

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
Mam taki sam wzrost i 1/2 kg wiecej. Mi zaproponowano 325 i 350 ale okragle, mimo ze mialam chęć na anatomiczne, bo wlasnie chirurg powiedziała mi ze ze wzgledu na bardzo szczupla klatke anatomy beda widoczne. Wiec wzielam srednia projekcje okragle, za niecaly miesiac mam operacje, to dam znac
Pytalas sie chirurga jaki "stanikowy" rozmiar osiagniesz takimi implantami?
Bo mi powiedzial, ze zwazajac na moja budowę, to wyjdzie mniej wiecej duze C

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-23, 09:48   #575
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
Mam taki sam wzrost i 1/2 kg wiecej. Mi zaproponowano 325 i 350 ale okragle, mimo ze mialam chęć na anatomiczne, bo wlasnie hirurg powiedziała mi ze ze wzgledu na bardzo szczupla klatke anatomy beda widoczne. Wiec wzielam srednia projekcje okragle, za niecaly miesiac mam operacje, to dam znac
Pytalas sie hirurga jaki "stanikowy" rozmiar osiagniesz takimi implantami?
Bo mi powiedzial, ze zwazajac na moja budowę, to wyjdzie mniej wiecej duze C

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytałam, przy 330 będzie D, zaś przy 375 duże D/małe E. Mi od razu powiedział, że mam nisko sutki (w dolnej 1/3 piersi) i dlatego muszą być anatomiczne, by sutek nie zerkał na podłogę przy okrągłych :P

Nic Ci nie mówił o widocznym marszczeniu?
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-23, 09:57   #576
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Pytałam, przy 330 będzie D, zaś przy 375 duże D/małe E. Mi od razu powiedział, że mam nisko sutki (w dolnej 1/3 piersi) i dlatego muszą być anatomiczne, by sutek nie zerkał na podłogę przy okrągłych

Nic Ci nie mówił o widocznym marszczeniu?
Mi powiedzial, ze mam wysoko swoje cycki i jak zrobimy anatomy, to nie dosc, ze bedzie widac na gorze krawedzie, to jeszcze dziwnie bede wyglądać:/
Mowiac o widocznym marszczeniu, wydaje mi sie, ze mial na mysli to, co napisalam. Czy chodzi o cos jeszcze innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-23, 10:01   #577
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
Mi powiedzial, ze mam wysoko swoje cycki i jak zrobimy anatomy, to nie dosc, ze bedzie widac na gorze krawedzie, to jeszcze dziwnie bede wyglądać:/
Mowiac o widocznym marszczeniu, wydaje mi sie, ze mial na mysli to, co napisalam. Czy chodzi o cos jeszcze innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz na myśli szczupłą klatkę? No tak, chodzi o brak tłuszczyku. Tylko zastanawia mnie, czy to normalny efekty i każdy chudzielec tak ma, czy ja jestem jakaś wyjątkowa...
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-23, 10:39   #578
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Masz na myśli szczupłą klatkę? No tak, chodzi o brak tłuszczyku. Tylko zastanawia mnie, czy to normalny efekty i każdy chudzielec tak ma, czy ja jestem jakaś wyjątkowa...
Nie mam pojecia :/ jak jestes chudziutka, to mysle ze i tak będzie widac przy tak sporych implantach
Co do anatomicznych- mi chirurg powiedziala, ze nie sa dobre dla aktywnych osob, bo moga sie przekrecic. Dziewczyny z anatomicznymi, mialyscie takie przygody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-23, 20:15   #579
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Anytra Pokaż wiadomość
Hej, ja mam termin na 13.09 narazie jestem oi 2 konsultacjach i teraz już się szykuję powoli. Wybrałam z polecenia i po dłuższym rozglądaniu się za właściwym lekarzem.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------



Hej, odnosząc się do mojego wcześniejszego pytania oraz odpowiedzi Twojej i Miisagata: no więc pojechałam do Pani dr na 2 konsultację bo 515 cc wydawało mi się za wielkie jednak. Pogadałyśmy, pomierzyłam i zdecydowałam się 470 cc. Teraz już jestem spokojna i czekam na 13.09. Oczywiście gdy widzę wasze komentarze to znów się waham czy 500 nie byłoby lepsze ale wiadomo...nie dogodzisz
Oo mi tez panie z recepcji proponowały ten termin, ale niestety nie moglam ze wzgledu na obowiazki moglabys napisac ile masz wzrostu i ile wazysz? Bo mi doktor troche poskapila i tak sie dziwie, ze Tobie tak duze zaproponowala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Dziewczyny, wytłumaczy mi ktoras jaka jest roznica miedzy HP a UHP? i między cc a ccc? I te wszystkie inne "skroty"/oznaczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 08:44   #580
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Masz na myśli szczupłą klatkę? No tak, chodzi o brak tłuszczyku. Tylko zastanawia mnie, czy to normalny efekty i każdy chudzielec tak ma, czy ja jestem jakaś wyjątkowa...
hej Ja nie jestem chuda, szczupła , w okolicach klatki zero tłuszyku . Mam włożone anatomy 325ml na płaską klatę. I mam wyczuwalne marszczenie pod palcami. W jednej piersi również lekko widoczne od wewnątrz przy pochylaniu. Ale trzeba się naprawdę przyjrzeć.

Wiem, że sporo dziewczyn chudych tak ma. Nie unikniesz tego, chyba żeby włożyć implanty okrągłe, wypełnione tylko częściowo, nie za duże... Ale efekt wtedy będzie mizerny
Mnie to marszczenie nie przeszkadza
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 09:19   #581
Anytra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
Oo mi tez panie z recepcji proponowały ten termin, ale niestety nie moglam ze wzgledu na obowiazki moglabys napisac ile masz wzrostu i ile wazysz? Bo mi doktor troche poskapila i tak sie dziwie, ze Tobie tak duze zaproponowala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Dziewczyny, wytłumaczy mi ktoras jaka jest roznica miedzy HP a UHP? i między cc a ccc? I te wszystkie inne "skroty"/oznaczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam jakieś 169 cm wzrostu i 64 kg, raczej budowa atletyczna (szerokie ramiona), karmiłam piersią i mam fizyczne warunki do tych dużych implantów. Tkanki były już większe pewnie o to chodzi.

HP - to high profile, UHP - ultra high profile, CC - to objętość implantu (jak mililitry) ale ccc to nie kojarzę.
Anytra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 09:31   #582
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam Was Kochane Dziewczyny

Za dwa tygodnie i mnie czeka operacja - na konsultacji razem z lekarzem wybraliśmy anatomiczne mentory, mam tylko wątpliwości co do rozmiaru. Od razu powiedziałam lekarzowi, że chcę mieć duży biust, ale w granicach rozsądku, nie karykaturalnie duży. Wyjściowo moje piersi są bardzo, bardzo małe z niewielką asymetrią, która mi nie przeszkadza. Mam 172 i ważę 57 kg.

Po przymiarce trzech wariantów stanęło między dwoma implantami - 490 cc albo 440 cc. Lekarz mówi, że mam dużo miejsca na klatce piersiowej, dlatego wchodzą u mnie w grę implanty 490, ale podczas operacji będzie miał również przygotowane 440, jakby okazało się, że 490 to będzie jednak dla mnie za dużo.

Co myślicie?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 11:28   #583
Anytra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane Dziewczyny

Za dwa tygodnie i mnie czeka operacja - na konsultacji razem z lekarzem wybraliśmy anatomiczne mentory, mam tylko wątpliwości co do rozmiaru. Od razu powiedziałam lekarzowi, że chcę mieć duży biust, ale w granicach rozsądku, nie karykaturalnie duży. Wyjściowo moje piersi są bardzo, bardzo małe z niewielką asymetrią, która mi nie przeszkadza. Mam 172 i ważę 57 kg.

Po przymiarce trzech wariantów stanęło między dwoma implantami - 490 cc albo 440 cc. Lekarz mówi, że mam dużo miejsca na klatce piersiowej, dlatego wchodzą u mnie w grę implanty 490, ale podczas operacji będzie miał również przygotowane 440, jakby okazało się, że 490 to będzie jednak dla mnie za dużo.

Co myślicie?
Najlepsze rozwiązanie
Anytra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 11:37   #584
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Anytra Pokaż wiadomość
Mam jakieś 169 cm wzrostu i 64 kg, raczej budowa atletyczna (szerokie ramiona), karmiłam piersią i mam fizyczne warunki do tych dużych implantów. Tkanki były już większe pewnie o to chodzi.

HP - to high profile, UHP - ultra high profile, CC - to objętość implantu (jak mililitry) ale ccc to nie kojarzę.
To juz wszystko jasne ja dzieciaczkow jeszcze nie mialam a mowila mi, ze prawdopodobnie po urodzeniu bede chciała wymienic na wieksze i juz bedzie taka mozliwosc bardzo zazdroszcze rozmiaru!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 11:54   #585
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

mila17 mam taki sam wzrost, jak i wagę, a mi doktor zaproponował 330cc lub 375cc anatomiczne. Umówiłam mimo wszystko wizytę na następny tydzień i idę jeszcze raz, będę pytać o 390cc hp i o to marszczenie implantu, które mi zapowiedział...

A czy Tobie nic nie mówił o marszczeniu implantów?
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 12:10   #586
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

hej Kamila. Nie, doktor powiedział, że mam taki układ klatki piersiowej i na tyle dużo miejsca, że możemy swobodnie wybrać duży implant i wszystko będzie w porządku.

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2018-08-24 o 12:11
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-25, 14:33   #587
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzień dobry
W końcu udało mi się dodać moją wątłą wyjścióweczkę do albumu więc jakby co to zapraszam do znajomych

Znajoma mojej siostry poleciła jej chirurga z Łaziskich Górnych dr M.K czy możecie coś powiedzieć na jego temat? dobre/ złe opinie - może któraś z Was powiększała u niego piersi?

Ja osobiście nie widziałam tej dziewczyny, ale podobno bardzo ładnie piersi wyszły i jest plus/minus miesiąc po operacji i zachwycona
ale nie potrafię znaleźć za bardzo opinii o nim a zdjęć piersi to już w ogóle... pomocyyy

Boję się, że np dr A.O. z Żarek u której wizytę mam 13 września mi się nie spodoba, albo powie, że za wątła klata, za mało tłuszczu i, że nie zrobi mi operacji a zanim umówie się na następną konsultację do innego lekarza to nie zdążę tego zrobić do grudnia

Ciągle myśle, czytam wątki, szukam informacji i głowa mi już pęka!!
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 06:44   #588
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

klaudzikk89 może powinnaś zapisać się na konsultację do AK z Katowic (jeśli szukasz w tej okolicy)sporo dziewczyn z tego forum u niego robiło jeśli o dr. nie ma opinii i żadnych zdjęć jego prac to trochę ryzykujesz ,ale decyzja należy do Ciebie


miłej niedzieli dziewczynki
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 18:12   #589
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Judyta71 -niestety AK z Katowic nie zrobi mi już operacji w grudniu.. wszystkie terminy zajęte a ja niestety nie mogę sobie pozwolić na operację w styczniu dlatego szukam dalejjj ale baaaardzo dziękuję za odpowiedź
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 09:11   #590
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny zwolnił się termin na konsultację do dr Olender i idę już jutro wieczorem!!!
Macie może jakieś pomysły na ważne pytania - mam jakieś swoje w głowie,ale pewnie ze stresu o połowie zapomnę :P
Ciekawe jaki mi implant zaproponuje nie mogę się doczekać, trzymajcie kciuki!!
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 15:06   #591
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zwolnił się termin na konsultację do dr Olender i idę już jutro wieczorem!!!
Macie może jakieś pomysły na ważne pytania - mam jakieś swoje w głowie,ale pewnie ze stresu o połowie zapomnę
Ciekawe jaki mi implant zaproponuje nie mogę się doczekać, trzymajcie kciuki!!
Ja mam za 2 tygodnie druga wizyte, i to jest moja lista:
1.Drenaż limfatyczny- ile czasu po zabiegu można?

2.Pokazac zdjecia cyckow ktore mi sie podobaja i spytać, co będzie najbardziej podobne (zwazajac na moja budowe klatki i inne czynniki) do tych, ktore mi proponuje

3.WZIAC BLUZKI I POMIERZYC W BLUZKACH

4.Niedoczynność- czy przez to jest wieksza szansa ze implant sie nie przyjmie?
4.Zważając na moja niedoczynność - czy regeneracja bedzie pogorszona ?

A Ty jakie masz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zwolnił się termin na konsultację do dr Olender i idę już jutro wieczorem!!!
Macie może jakieś pomysły na ważne pytania - mam jakieś swoje w głowie,ale pewnie ze stresu o połowie zapomnę
Ciekawe jaki mi implant zaproponuje nie mogę się doczekać, trzymajcie kciuki!!
Koniecznie wez zdjecia piersi, ktore Ci sie podobaja! Ja na pierwszą nie wzielam i zaluje:/ no i musze drugi raz przez to jechac 140 km i placic 200 zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 22:24   #592
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Super bardzo dziękuje za pomoc nawet bym nie pomyślała o zdjęciach piersi ani ciuszkach do mierzenia

- myślę o okrągłych piersiach, ale czy anatomiczne nie byłyby lepsze przy mojej sylwetce i budowie?

- czy jest duża szansa, że po ciąży piersi zmienią swój wygląd/ bądź będzie potrzebna druga operacja?

- czy jest to prawda, że implanty będzie trzeba wymieniać co +/- 10 lat? Jedne implanty w wieku 30 lat nie wystarczą dożywotnio?

- jak wygląda sprawa rozstępów? czy przed operacją powinnam używać jakiś oliwek/balsamów silnie nawilżających żeby zwiększyć jędrność skóry?

- za tydzień mam USG piersi z uwagi na torbiele, czy mogę wysłać je mailem, żeby mieć pewność, że nie ma przeciwskazań do zabiegu.
(Widziałam jak dziewczyny na forum pisały, że badania robią 2 tyg przed operacją - a co jak się okaże w grudniu, że wyniki nie są ok i że nie mogę mieć operacji? nie trzeba zrobić wcześniej badań, żeby zakwalifikować się do operacji?)

- czy mając operację w grudniu mogę spokojnie lecieć na wakacje w lipcu/sierpniu i się opalać?

Edytowane przez klaudzikk89
Czas edycji: 2018-08-27 o 22:41
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-28, 06:41   #593
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Smile Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzień dobry Kobietki Dodałam swoją wyjściówkę do albumu, gdybyście chciały zerknąć i pomóc w wyborze implantu, to zapraszam. Propozycja to 335cc i 370cc średni profil. Ja dodatkowo rozpatruję 390cc wysoki. Mam ok. 173cm i ok. 57kg.
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-28, 21:15   #594
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny byłam dzisiaj na konsultacji i ogólnie bardzo fajna Pani dr.. dużo czasu mi poświęciła, wszystko omówiła itd ale...

ze względu na moją budowę totalnie przekreśliła możliwość implantów okrągłych.. więc wchodzą w grę tylko anatomiczne..
dodatkowo zaproponowała mi Mentory 255 prawa pierś i 300 lewa, ale boi się, że 300 nie wejdzie bo w lewej mam niedorozwój piersi...

i jeśli nie wejdzie to tylko 225 i 260 czyli strasznie malutko co?
sama już nie wiem co robić... mierzyłyśmy tylko chwile stanik i wydawało się ok - wszystko lepsze niż to co teraz.. ale wydaje mi się, że one nie były całkiem równe???? zresztą ciężko ocenić w tym wielkim brzydkim staniku i w środku z implantem - nie widać tak tego...
Wiem, że pewnie przesadzam i macie mnie dość, ale dała mi po 2 implanty w jedną i 2 implanty na próbę w drugą pierś i tyle... A skąd ona wie, że one będą wtedy w końcu symetryczne????
wiem głupie pytanie ale powiedziala że mam zapomniec że będą równe - wiem ,że nie będą identyczne, ale nie mogą się przecież różnić????!!
dodatkowo w pierwszej opcji większych cycuszków mam różnicę pomiedzy piersiami 45 a w tych mniejszych 35 ? czy to normalne ?

Jak wyglądało Wasze przymierzanie implantów? jak lekarz dobrał implanty do asymetrii? i Czy któraś z Was ma może podobną sylwetkę i tylko 225 - 260 żeby zobaczyć mniej więcej jak to wygląda?
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 12:43   #595
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam dzisiaj na konsultacji i ogólnie bardzo fajna Pani dr.. dużo czasu mi poświęciła, wszystko omówiła itd ale...

ze względu na moją budowę totalnie przekreśliła możliwość implantów okrągłych.. więc wchodzą w grę tylko anatomiczne..
dodatkowo zaproponowała mi Mentory 255 prawa pierś i 300 lewa, ale boi się, że 300 nie wejdzie bo w lewej mam niedorozwój piersi...

i jeśli nie wejdzie to tylko 225 i 260 czyli strasznie malutko co?
sama już nie wiem co robić... mierzyłyśmy tylko chwile stanik i wydawało się ok - wszystko lepsze niż to co teraz.. ale wydaje mi się, że one nie były całkiem równe???? zresztą ciężko ocenić w tym wielkim brzydkim staniku i w środku z implantem - nie widać tak tego...
Wiem, że pewnie przesadzam i macie mnie dość, ale dała mi po 2 implanty w jedną i 2 implanty na próbę w drugą pierś i tyle... A skąd ona wie, że one będą wtedy w końcu symetryczne????
wiem głupie pytanie ale powiedziala że mam zapomniec że będą równe - wiem ,że nie będą identyczne, ale nie mogą się przecież różnić????!!
dodatkowo w pierwszej opcji większych cycuszków mam różnicę pomiedzy piersiami 45 a w tych mniejszych 35 ? czy to normalne ?

Jak wyglądało Wasze przymierzanie implantów? jak lekarz dobrał implanty do asymetrii? i Czy któraś z Was ma może podobną sylwetkę i tylko 225 - 260 żeby zobaczyć mniej więcej jak to wygląda?
U mnie tez dlugo nie "rozczulala" sie nad moja asymetria, pomierzylam kilka implantow i powiedziala w koncu, ze ktorys bedzie git. Tylko u mnie nie jest ona jakas mocno duza- 25 ml roznicy. Tez sie troche obawiam, ale uznalam, ze skoro ona juz tyle lat pracuje i tyle cyckow operowala, to musi znac sie na rzeczy i będzie dobrze
Moze pojdz do innego chirurga i zobacz, co on powie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam dzisiaj na konsultacji i ogólnie bardzo fajna Pani dr.. dużo czasu mi poświęciła, wszystko omówiła itd ale...

ze względu na moją budowę totalnie przekreśliła możliwość implantów okrągłych.. więc wchodzą w grę tylko anatomiczne..
dodatkowo zaproponowała mi Mentory 255 prawa pierś i 300 lewa, ale boi się, że 300 nie wejdzie bo w lewej mam niedorozwój piersi...

i jeśli nie wejdzie to tylko 225 i 260 czyli strasznie malutko co?
sama już nie wiem co robić... mierzyłyśmy tylko chwile stanik i wydawało się ok - wszystko lepsze niż to co teraz.. ale wydaje mi się, że one nie były całkiem równe???? zresztą ciężko ocenić w tym wielkim brzydkim staniku i w środku z implantem - nie widać tak tego...
Wiem, że pewnie przesadzam i macie mnie dość, ale dała mi po 2 implanty w jedną i 2 implanty na próbę w drugą pierś i tyle... A skąd ona wie, że one będą wtedy w końcu symetryczne????
wiem głupie pytanie ale powiedziala że mam zapomniec że będą równe - wiem ,że nie będą identyczne, ale nie mogą się przecież różnić????!!
dodatkowo w pierwszej opcji większych cycuszków mam różnicę pomiedzy piersiami 45 a w tych mniejszych 35 ? czy to normalne ?

Jak wyglądało Wasze przymierzanie implantów? jak lekarz dobrał implanty do asymetrii? i Czy któraś z Was ma może podobną sylwetkę i tylko 225 - 260 żeby zobaczyć mniej więcej jak to wygląda?
Malutko i nie malutko, zalezy jaka masz budowe. U mnie niewiele wiecej mozna włożyć- 325 i 350 (a mam 174 cm i 59kg) bo powiedziala mi, ze po wlozeniu większych moge miec powiklania i moze sie nie przyjac. Ale jak juz urodze i skora troche mi sie porozciaga, to nez problemu bedzie mozna wlozyc wieksze. Moze u Ciebie bedzie tak samo, jak jeszcze nie rodziłas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 18:24   #596
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Super bardzo dziękuje za pomoc nawet bym nie pomyślała o zdjęciach piersi ani ciuszkach do mierzenia

- myślę o okrągłych piersiach, ale czy anatomiczne nie byłyby lepsze przy mojej sylwetce i budowie?

- czy jest duża szansa, że po ciąży piersi zmienią swój wygląd/ bądź będzie potrzebna druga operacja?

- czy jest to prawda, że implanty będzie trzeba wymieniać co +/- 10 lat? Jedne implanty w wieku 30 lat nie wystarczą dożywotnio?

- jak wygląda sprawa rozstępów? czy przed operacją powinnam używać jakiś oliwek/balsamów silnie nawilżających żeby zwiększyć jędrność skóry?

- za tydzień mam USG piersi z uwagi na torbiele, czy mogę wysłać je mailem, żeby mieć pewność, że nie ma przeciwskazań do zabiegu.
(Widziałam jak dziewczyny na forum pisały, że badania robią 2 tyg przed operacją - a co jak się okaże w grudniu, że wyniki nie są ok i że nie mogę mieć operacji? nie trzeba zrobić wcześniej badań, żeby zakwalifikować się do operacji?)

- czy mając operację w grudniu mogę spokojnie lecieć na wakacje w lipcu/sierpniu i się opalać?
Ja wszystkie wyniki wyslalam im mailem 3 tygodnie przed operacja, czyli wczoraj ale ogolnie jezeli chodzi o badania, to: badania krwi najwczesniej 30 dni przed operacja, rtg klatki nie moze byc starsze niz rok a usg chyba pol roku wyslalam im zdjecia, a wyniki fizycznie mam tez przynieść w dniu zabiegu. Mozesz zadzwonic do nich i spytać, czy wyslac mi od razu powiedzialy, ze mam wyslac jak najwczesniej (mam niedoczynność i jakby okazalo sie, ze delikatnie cos jest nie tak to moze udaloby sie to unormowac do operacji).
Myślę ze na wakacje mozesz smialo leciec, to nie ma żadnego zwiazku po zabiegu nie powinno sie jakis czas opalac, ale przed- czemu nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 19:25   #597
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Karoli7 baaardzo dziękuje za pomoc
Udało mi się na jutro umówić do kolejnego lekarza i jeśli poda mi podobne rozmiary to już będę spokojna
Bo póki co to martwię się, że z jędrnych małych asymetrycznych piersi będe miała duze asymetryczne krzywe i brzydkie :P wiem histeryzuje ale tak długo o tym marzyłam, że nie chciałabym robić poprawki za chwilę bo i tak nie będzie mnie na nią stać :P
Jutro też idę na usg piersi i wyśle lekarce żeby zobaczyć co myśli
Powiem wam, że przez chwilę myślałam żeby zaczekać z operacją do ciąży... ale póki co jej nie planuje... i boję się ze piersi za tyle pieniędzy za np 3 lata będą do zmiany bo przytyje i zrobi się jeszcze większa asymetria :P
Zazdroszczę kobietą które tyle nie myślą
Z wyborem ortodonty też miałam problemy a to "tylko" zęby - taki charakter :P
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 09:02   #598
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Karoli7 baaardzo dziękuje za pomoc
Udało mi się na jutro umówić do kolejnego lekarza i jeśli poda mi podobne rozmiary to już będę spokojna
Bo póki co to martwię się, że z jędrnych małych asymetrycznych piersi będe miała duze asymetryczne krzywe i brzydkie wiem histeryzuje ale tak długo o tym marzyłam, że nie chciałabym robić poprawki za chwilę bo i tak nie będzie mnie na nią stać
Jutro też idę na usg piersi i wyśle lekarce żeby zobaczyć co myśli
Powiem wam, że przez chwilę myślałam żeby zaczekać z operacją do ciąży... ale póki co jej nie planuje... i boję się ze piersi za tyle pieniędzy za np 3 lata będą do zmiany bo przytyje i zrobi się jeszcze większa asymetria
Zazdroszczę kobietą które tyle nie myślą
Z wyborem ortodonty też miałam problemy a to "tylko" zęby - taki charakter :P
Lepiej myslec za duzo niz za malo ja zbieralam sie pare lat na operacje- strasznie boje sie lekarzy, badan, pobieranoa krwi a co mowic o cieciu i narkozie... no i ja jestem przed ciaza i tez mialam duzy dylemat, ale dziecko planuje najwczesniej za 5 lat, a jakos nie usmiecha mi sie chodzenie przez tyle czasu z kompleksami
Trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo jak najlepiej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-04, 17:20   #599
Tornado_ad
Raczkowanie
 
Avatar Tornado_ad
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Klaudzikk89 ja mam anatomiczne implany i nie miałam wogóle biustu przed. Myślę że warto jest pochodzić do kilku lekarzy żeby dobrali i potem wyciągnąć wnioski. Ja u Pana dr z Łazisk Górnych robiłam usg przed operacja- jest bardzo miły i na konsultacji pokazuje implanty i przykładowe realizacje które wyglądały bardzo dobrze. Musisz byc przekonana co do wyboru bo to wielkie koszty i ciężko potem coś zmienić. Ja mam wszczepione anatomy o wysokim profilu a teraz zrobiłabym chyba o średnim - wyglądałyby bardziej naturalnie choć jestem zadowolona a dłuuuugo nie byłam. Operacje miałam w marcu a dopiero od tygodnia może 2 uważam że są naprawdę ładne bo bardzo zmiękły i zaczęły się układać w biustonoszu - wcześniej biustonosz je oplatał a nie nosił)
cieszę się że są ale z perspektywy czasu troszkę bym je zmieniła) mam 440 cc - mogłyby być mniejsze ale bliżej siebie i o niższym profilu np 330 cc o niskim profilu byłyby niezauważalne dla innych bardziej naturalne a widoczne w bikini. Oczywiście to tylko moja opinia bo częściej dziewczyny piszą że wolą większe zależy co kto potrzebuje i oczekuje: )
__________________
23.03.2018 operacja
440 cc mentor
Tornado_ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-05, 18:03   #600
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Tornado_ad a u jakiego lekarza Ty robiłaś piersi?
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.