Gdzie szukać dziewczyny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-29, 21:08   #1
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Unhappy

Gdzie szukać dziewczyny?


Hej. Mam 20 lat. Nie miałem jeszcze dziewczyny. Do dziewczyny "zagadałem" ( podszedłem i rozpocząłem rozmowę w celu zapoznania danej osoby ) w życiu może ze 3 razy. Raz potrafię mówić, raz w ogóle się nie odzywam ( bazowane na rozmowach głosowych z dziewczynami przez internet, bo się zdarza, że takie rozmowy odbywam ). Tak czy inaczej. Liceum się skończyło. Wiele okazji przeszło mi przed nosem. Mało się tym interesowałem wtedy, w ogóle byłem zauroczony przez 2 lata w jednej dziewczynie. Wgapiałem się w nią jak w obrazek i cieszyłem się z każdej możliwości zobaczenia jej na korytarzu. Nie zagadałem. Teraz studiuję zaocznie ( zjazdy około raz na miesiąc ). Nie mam kontaktu z osobami z innych klas ( nas jest 17, 3 dziewczyny, 3 zajęte ). Nie chodzę na imprezy ( w zasadzie to nie wiem jak się to robi i gdzie itp. ). Do klubów też nie, bo nie chcę ( wolę być sam niż tam wchodzić ). Nie piję i nie palę, ogólnie praktycznie nie mam znajomych jak nie liczyć tych z którymi gadam przez internet. Mam jednego kolegę. Mam mało zainteresowań. Nie nie wiem w ogóle po co ja to piszę... Dla nikogo ktoś taki nie może być interesujący. Tak czy inaczej nawet nie wiem gdzie kogoś szukać i o to się rozchodzi. Nawet próbowałem na portalach randkowych, ale tam wszyscy mieszkają za daleko, albo mnie nie chcą. No tak że spodziewam się że nikt mi tu nie pomoże, ale napisałem bo mi się chciało i mam doła.
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:17   #2
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Hej. Mam 20 lat. Nie miałem jeszcze dziewczyny. Do dziewczyny "zagadałem" ( podszedłem i rozpocząłem rozmowę w celu zapoznania danej osoby ) w życiu może ze 3 razy. Raz potrafię mówić, raz w ogóle się nie odzywam ( bazowane na rozmowach głosowych z dziewczynami przez internet, bo się zdarza, że takie rozmowy odbywam ). Tak czy inaczej. Liceum się skończyło. Wiele okazji przeszło mi przed nosem. Mało się tym interesowałem wtedy, w ogóle byłem zauroczony przez 2 lata w jednej dziewczynie. Wgapiałem się w nią jak w obrazek i cieszyłem się z każdej możliwości zobaczenia jej na korytarzu. Nie zagadałem. Teraz studiuję zaocznie ( zjazdy około raz na miesiąc ). Nie mam kontaktu z osobami z innych klas ( nas jest 17, 3 dziewczyny, 3 zajęte ). Nie chodzę na imprezy ( w zasadzie to nie wiem jak się to robi i gdzie itp. ). Do klubów też nie, bo nie chcę ( wolę być sam niż tam wchodzić ). Nie piję i nie palę, ogólnie praktycznie nie mam znajomych jak nie liczyć tych z którymi gadam przez internet. Mam jednego kolegę. Mam mało zainteresowań. Nie nie wiem w ogóle po co ja to piszę... Dla nikogo ktoś taki nie może być interesujący. Tak czy inaczej nawet nie wiem gdzie kogoś szukać i o to się rozchodzi. Nawet próbowałem na portalach randkowych, ale tam wszyscy mieszkają za daleko, albo mnie nie chcą. No tak że spodziewam się że nikt mi tu nie pomoże, ale napisałem bo mi się chciało i mam doła.
O stary pachnie desperacją na kilometr. Zdradzę Ci coś - ze mną też tak było. Nie szukaj, sama się znajdzie Wyjdź do ludzi, podobno oni nie gryzą
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:18   #3
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

a ja myślę, że masz złe nastawienie.. nie szukaj miłości, ona sama przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie oczywiście jeśli będziesz siedział w domu przed komputerem to na pewno nikogo nie poznasz. Wychodz z domu! Na pizze, na piwo do pubu, do kina itp., ale nie tylko po to by spotkać dziewczynę, rób to dla siebie a zobaczysz, że prędzej czy później poznasz kogoś interesującego
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:21   #4
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
O stary pachnie desperacją na kilometr. Zdradzę Ci coś - ze mną też tak było. Nie szukaj, sama się znajdzie Wyjdź do ludzi, podobno oni nie gryzą
A gdzie są Ci ludzie? ....
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:25   #5
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
A gdzie są Ci ludzie? ....
Tak, jak napisała Fame - w kinach, pubach, na mieście. Możesz poznać ciekawe osoby nawet w sklepie. Jak jesteś nieśmiały wyciągnij kolegę na powietrze. Jedno piwo Wam na pewno nie zaszkodzi

I na pewno jest coś, co lubisz robić. Jeżeli dużo czasu spędzasz przed komputerem to co zazwyczaj na nim robisz? Grasz, programujesz, czytasz o podzespołach? Na pewno też słuchasz muzyki a i pewnie jakąś książkę w życiu przeczytałeś. Nie ma ludzi bez zainteresowań. Każdy lubi coś robić.
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:28   #6
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Tak, jak napisała Fame - w kinach, pubach, na mieście. Możesz poznać ciekawe osoby nawet w sklepie. Jak jesteś nieśmiały wyciągnij kolegę na powietrze. Jedno piwo Wam na pewno nie zaszkodzi

I na pewno jest coś, co lubisz robić. Jeżeli dużo czasu spędzasz przed komputerem to co zazwyczaj na nim robisz? Grasz, programujesz, czytasz o podzespołach? Na pewno też słuchasz muzyki a i pewnie jakąś książkę w życiu przeczytałeś. Nie ma ludzi bez zainteresowań. Każdy lubi coś robić.
Nie piję alkoholu... nie poszedłbym do jakiegoś pub'u. Na ulicy by nie wyszło zagadać. Mam jednego kolegę. On pracuje. Nie bardzo chcę żeby wiedział że ja kogoś szukam. Słucham muzyki, ale nie chciałbym iść na żaden koncert. Wolę tą w moich słuchawkach. Gram w gry oglądam filmy, przeglądam internet i słucham muzyki. Książki mnie nie ciekawią, to tylko tekst...
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:29   #7
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
A gdzie są Ci ludzie? ....
wszędzie. Ponad 7 miliardów ich jest, trudno nie zauważyć

Mówisz, że masz znajomych z neta - zaproponuj im spotkanie w realu ( nie, nie tym sklepie ). Chodzisz na studia zaoczne - zaproponuj reszcie jakąś krótką integracje po sobotnich zajęciach. Pogadaj z tym swoim kolegą, żeby Cię gdzieś wziął na imprezę/spotkanie ze znajomymi.

Oczywiście ludzi można poznać wszędzie, ale większość moich znajomych, to "znajomi znajomych". Przez jednych ludzi poznajesz innych i się kręci. Wtedy i interesujące dziewczyny się znajdą Ja swojego faceta poznałam na urodzinach swojej bardzo dalekiego koleżanki, na które zostałam zaproszona przypadkiem i przypadkiem w sumie tam przyszłam.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 21:32   #8
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Nie piję alkoholu... nie poszedłbym do jakiegoś pub'u. Na ulicy by nie wyszło zagadać. Mam jednego kolegę. On pracuje. Nie bardzo chcę żeby wiedział że ja kogoś szukam. Słucham muzyki, ale nie chciałbym iść na żaden koncert. Wolę tą w moich słuchawkach. Gram w gry oglądam filmy, przeglądam internet i słucham muzyki. Książki mnie nie ciekawią, to tylko tekst...
To były tylko propozycje. Nikt nie każe Ci się do nich dostosować. Z resztą nie ważne co zaproponuje - Ty i tak pewnie byś skontrował słowem nie, bo cośtam. Szkoda tylko, że je odrzucasz nawet nie próbując.
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:41   #9
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Chciałem kiedyś iść na spotkanie z Januszem ale kolega nie chciał...

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
wszędzie. Ponad 7 miliardów ich jest, trudno nie zauważyć

Mówisz, że masz znajomych z neta - zaproponuj im spotkanie w realu ( nie, nie tym sklepie ). Chodzisz na studia zaoczne - zaproponuj reszcie jakąś krótką integracje po sobotnich zajęciach. Pogadaj z tym swoim kolegą, żeby Cię gdzieś wziął na imprezę/spotkanie ze znajomymi.

Oczywiście ludzi można poznać wszędzie, ale większość moich znajomych, to "znajomi znajomych". Przez jednych ludzi poznajesz innych i się kręci. Wtedy i interesujące dziewczyny się znajdą Ja swojego faceta poznałam na urodzinach swojej bardzo dalekiego koleżanki, na które zostałam zaproszona przypadkiem i przypadkiem w sumie tam przyszłam.
Nie mam pieniędzy na spotkania z ludźmi z internetu... Tak czy inaczej przychodzą i odchodą... nie ma ich wielu nie są wierni... Po szkole myślę tylko o tym żeby jak najszybciej znaleźć się w domu. To są ludzie którzy mają daleko do tego miasta. Kolega też nie chodzi na imprezy. Ja mam tylko jednego realnego znajomego...
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:47   #10
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Hej. Mam 20 lat. Nie miałem jeszcze dziewczyny. Do dziewczyny "zagadałem" ( podszedłem i rozpocząłem rozmowę w celu zapoznania danej osoby ) w życiu może ze 3 razy. Raz potrafię mówić, raz w ogóle się nie odzywam ( bazowane na rozmowach głosowych z dziewczynami przez internet, bo się zdarza, że takie rozmowy odbywam ). Tak czy inaczej. Liceum się skończyło. Wiele okazji przeszło mi przed nosem. Mało się tym interesowałem wtedy, w ogóle byłem zauroczony przez 2 lata w jednej dziewczynie. Wgapiałem się w nią jak w obrazek i cieszyłem się z każdej możliwości zobaczenia jej na korytarzu. Nie zagadałem. Teraz studiuję zaocznie ( zjazdy około raz na miesiąc ). Nie mam kontaktu z osobami z innych klas ( nas jest 17, 3 dziewczyny, 3 zajęte ). Nie chodzę na imprezy ( w zasadzie to nie wiem jak się to robi i gdzie itp. ). Do klubów też nie, bo nie chcę ( wolę być sam niż tam wchodzić ). Nie piję i nie palę, ogólnie praktycznie nie mam znajomych jak nie liczyć tych z którymi gadam przez internet. Mam jednego kolegę. Mam mało zainteresowań. Nie nie wiem w ogóle po co ja to piszę... Dla nikogo ktoś taki nie może być interesujący. Tak czy inaczej nawet nie wiem gdzie kogoś szukać i o to się rozchodzi. Nawet próbowałem na portalach randkowych, ale tam wszyscy mieszkają za daleko, albo mnie nie chcą. No tak że spodziewam się że nikt mi tu nie pomoże, ale napisałem bo mi się chciało i mam doła.
Też mam 20 lat, jestem na 2 roku studiów dziennych i też jeszcze nikogo nie mam Też nie przepadam za klubami i nie chodzę na imprezy, ale wiesz co? "Kogoś" można spotkać wszędzie, ja wcześniejszego byłego niedoszłego spotkałam na kursie prawka. To, że okazał się dupkiem to jedna sprawa, a to, że przydarzyło mi się to niespodziewanie to druga. Więc póki co nie bawię się ani w internetowe znajomości, ani w portale randkowe, tylko.. czekam I mam nadzieję, że kiedyś się doczekam znów jakiegoś niespodziewanego spotkania, sytuacji, gdzie spotkam swoją drugą połówkę
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:49   #11
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Chciałem kiedyś iść na spotkanie z Januszem ale kolega nie chciał...

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



Nie mam pieniędzy na spotkania z ludźmi z internetu... Tak czy inaczej przychodzą i odchodą... nie ma ich wielu nie są wierni... Po szkole myślę tylko o tym żeby jak najszybciej znaleźć się w domu. To są ludzie którzy mają daleko do tego miasta. Kolega też nie chodzi na imprezy. Ja mam tylko jednego realnego znajomego...

mieszkasz w dużym mieście, albo koło dużego miasta?

Studiujesz zaocznie, więc idź do pracy, od groma jej dla studentów. Raz, że poznasz jakiś ludzi, dwa, że zarobisz sobie kasę, żeby się spotkaćze znajomymi z neta.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:53   #12
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Pracę chcę znaleźć i nie mieszkam blisko dużego miasta.
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:58   #13
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Pracę chcę znaleźć i nie mieszkam blisko dużego miasta.
pytam, bo w dużym mieście oczywiście jest więcej możliwości. Na wizażu jest wątek o przezwyciężaniu samotności - zaglądnij.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:03   #14
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Dom Kultury, biblioteka, parafia? Tam sporo rzeczy na ogół się dzieje i można poznać ludzi, zapisać się na jakieś zajęcia, pomóc potrzebującym. I z domu wyjdziesz, sprzed komputera odejdziesz.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:03   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Nie piję alkoholu... nie poszedłbym do jakiegoś pub'u. Na ulicy by nie wyszło zagadać. Mam jednego kolegę. On pracuje. Nie bardzo chcę żeby wiedział że ja kogoś szukam. Słucham muzyki, ale nie chciałbym iść na żaden koncert. Wolę tą w moich słuchawkach. Gram w gry oglądam filmy, przeglądam internet i słucham muzyki. Książki mnie nie ciekawią, to tylko tekst...
Wiesz, no jak nie chcesz wychodzić nigdzie z domu ani poznawać ludzi, bo w tym celu byś musiał wychodzić z domu, i nawet portale randkowe odrzucasz bo nikt się z okolicy nie trafił, no to cóż... Chyba musisz pogodzić się z tym, że masz marne szanse kogoś poznać. Może jakiś traf losu sprawi, że jednak poznasz kogoś przypadkiem.

Jak nie chcesz nic w sumie robić w celu tytułowego szukania dziewczyny, masz niewiele zainteresowań, a jak już, to wszystko najlepiej w zaciszu domowym, nie masz znajomych i nie poznajesz nikogo, to się nie dziw, że nie masz dziewczyny.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:08   #16
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wiesz, no jak nie chcesz wychodzić nigdzie z domu ani poznawać ludzi, bo w tym celu byś musiał wychodzić z domu, i nawet portale randkowe odrzucasz bo nikt się z okolicy nie trafił, no to cóż... Chyba musisz pogodzić się z tym, że masz marne szanse kogoś poznać. Może jakiś traf losu sprawi, że jednak poznasz kogoś przypadkiem.

Jak nie chcesz nic w sumie robić w celu tytułowego szukania dziewczyny, masz niewiele zainteresowań, a jak już, to wszystko najlepiej w zaciszu domowym, nie masz znajomych i nie poznajesz nikogo, to się nie dziw, że nie masz dziewczyny.
a dziwię się? .... Napisałem że nie mam nadziei na to że ktoś mi pomoże ( to jest tylko takie: "a może mi się udo" ... ) Chcę robić, ale żadna aktywność nie pokrywa się też z tym o czym mógłbym potem gadać. Bo jak pójdę robić garnki ( czego też nie mogę bo nie ma tutaj takich kursów ) to nie pogadam o garnkach, bo mnie to w ogóle nie interesuję. Muszę mieć wspólny kontekst do rozmowy z dziewczyną.... bez sensu...
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:13   #17
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

jak długo jesteś na tym portalu?
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:15   #18
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
jak długo jesteś na tym portalu?
około 2 godzin.
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:22   #19
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
około 2 godzin.
Portalu randkowym.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 22:23   #20
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Jedyna opcja - wyjść z domu! Dziewczyna sama nie przyjdzie i nie zapuka do Twoich drzwi. I przydałoby się trochę poszerzyć zainteresowania, żeby mieć o czym rozmawiać.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2013-12-29 o 22:25
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:31   #21
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Portalu randkowym.
Już nie jestem. Byłem dwa razy. Opłaca się? Znaczy teraz pewnie musiałbym za to hajs bulić... Wtedy miałem darmo.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Jedyna opcja - wyjść z domu! Dziewczyna sama nie przyjdzie i nie zapuka do Twoich drzwi. I przydałoby się trochę poszerzyć zainteresowania, żeby mieć o czym rozmawiać.
Jak wyjdę z domu to albo mam balkon albo siatkę i drzewka. Dalej nie wiem gdzie iść...
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:35   #22
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Już nie jestem. Byłem dwa razy. Opłaca się? Znaczy teraz pewnie musiałbym za to hajs bulić... Wtedy miałem darmo.
Pierwszą sensowną dziewczynę jaką tam znalazłem, poznałem po 6 miesiącach siedzenia na portalu. Inna sprawa, że okazała się taką [byłyby punkty karne jak nic ], że szkoda gadać. Ale i tak poznałem tam wiele ciekawych osób. Płacić, można, nie trzeba. Ot trzeba być cierpliwym i CHCIEĆ.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:39   #23
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Już nie jestem. Byłem dwa razy. Opłaca się? Znaczy teraz pewnie musiałbym za to hajs bulić... Wtedy miałem darmo.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------



Jak wyjdę z domu to albo mam balkon albo siatkę i drzewka. Dalej nie wiem gdzie iść...
nie wszystkie są płatne. Zarejestruj się na jakimś darmowym.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:40   #24
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

możesz założyć na innym portalu. Wszystkie chyba nie są płatne?
Po co Ci autorze tak już natychmiast dziewczyna?
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:41   #25
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
możesz założyć na innym portalu. Wszystkie chyba nie są płatne?
Po co Ci autorze tak już natychmiast dziewczyna?
Bo mi się żyć nie chce.
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:44   #26
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Bo mi się żyć nie chce.
I myślisz, że jakaś dziewczyna zechce takiego zdołowanego, zdesperowanego faceta? Najpierw się uporaj z własnymi problemami, a dopiero potem szukaj dziewczyny.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:45   #27
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
I myślisz, że jakaś dziewczyna zechce takiego zdołowanego, zdesperowanego faceta? Najpierw się uporaj z własnymi problemami, a dopiero potem szukaj dziewczyny.
To właśnie jest mój problem.
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:46   #28
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Bo mi się żyć nie chce.
Po tym wpisie wiem coś na pewno: nie znajdziesz dziewczyny.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:51   #29
afwqtq23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Po tym wpisie wiem coś na pewno: nie znajdziesz dziewczyny.
Co za znaczenie ma to co napiszę? Mogę napisać 1552q3twsetgfwat i to też nie ma znaczenia.
afwqtq23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 23:14   #30
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Gdzie szukać dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez afwqtq23 Pokaż wiadomość
Co za znaczenie ma to co napiszę? Mogę napisać 1552q3twsetgfwat i to też nie ma znaczenia.
Skoro nie ma sensu, to idź spać i nie wymyślaj problemów z tyłka.
Jak dla mnie to kolejny troll - klon Grubego Grubasa, czy jak mu tam było.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-03 15:07:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.