Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-25, 11:41   #181
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Kupiłam buty na teren. Brooks Adrenaline ASR 11. Za jakąś godzinę idę je testować
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 11:47   #182
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Kupiłam buty na teren. Brooks Adrenaline ASR 11. Za jakąś godzinę idę je testować
fiu fiu w sam raz na city trail
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 11:57   #183
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Nie pasują mi kolorystycznie do niczego aczkolwiek ich kolor, taka morska zieleń, to jedem z moich najulubieńszych
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 12:21   #184
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Nie pasują mi kolorystycznie do niczego aczkolwiek ich kolor, taka morska zieleń, to jedem z moich najulubieńszych
oj tam, coś sobie do butów zorganizujesz
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 15:30   #185
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Buty przetestowane i powiem tak- są ok
Ale nie spodziewałam się, że bieganie po lesie może być tak męczące... Nie poleciałyśmy tzw. autostradą, tylko leśnymi bocznymi dróżkami, zbiegi, podbiegi. dodatkowo w odróżnieniu od biegania po nawierzchni twardej, w lesie musiałam trochę wyżej podnosić nogi, żeby nie kopać liści Ale fajnie było, daje w kość, chcę więcej.

Zweryfikowałam swoje plany na City Trail. Może zmieszczę się w 40 minutach, bo nasze dzisiejsze tempo było nieco ponad 7 min / km
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 19:28   #186
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

przejrzałam wątek i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem Waszych dystansów dla mnie przebiegnięcie półmaratonu to czysta abstrakcja (ale może za jakiś czas się to zmieni )

Dziś rano zrobiłam kolejny dzień planu - czułam się meeeega ale było też chłodno, a wiadomo, że zima idzie i tutaj mam do Was pytanie - czy macie jakieś sposoby, żeby się nie przeziębić od wdychania ustami tak lodowatego powietrza?

I jeszcze jedno - teraz założyłam sobie bieganie 3 razy w tygodniu i zastanawiam się kiedy mogę wdrożyć czwarty dzień. Nie jestem tak totalnie niesportowa, bo się wspinam (bouldering, więc raczej siła i technika niż wytrzymałość), sezonowo jeżdżę na nartach i uprawiam jogę, ale trochę się boję o swoje kolana, bo to zawsze był mój newralgiczny punkt
Na tym endorfinowym haju mam chęć biegać i dwa razy dziennie, ale wiem, że za przesadę później słono zapłacę, więc wolę spytać bardziej doświadczone osoby...
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 20:10   #187
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
andzya tak, Bawaria to zdecdowanie moje miejsce na tej planecie. A co Cie tu sprowadza ? ja sie ogarnelam dopiero tutaj zyciowo.. a w sumie ogarniam. powoli do przodu.
życie muszę jeszcze tylko ogarnąć się z niemieckim na tyle, żebym mogła pracę w zawodzie sobie znaleźć

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Kupiłam buty na teren. Brooks Adrenaline ASR 11. Za jakąś godzinę idę je testować
super ja biegam w trailowych asics'a i jestem zadowolona. Ale biegam w nich nie tylko w terenie, ale wczoraj po oblodzonych chodnikach muszę przyznać, że też mi się sprawdziły
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 14:10   #188
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Sprawy mają się tak: wczoraj jogging trwał 59 minut, ale żeby nie było tak "różowo" to około 10 minut stanowił marsz (bo dwa razy "złapała" mnie taka kolka, że musiałam po prostu przejść do marszu).
Dodatkowo jestem też na diecie: dziennie przyswajam około 1400 kcal.

Nie wiem też, co mnie podkusiło, aby się zważyć w dniu wczorajszym.. Wskazówka wagi ani drgnie ale może po miesiącu coś tam mniej będzie naliczone; żyję tą nadzieją
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 14:29   #189
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
Sprawy mają się tak: wczoraj jogging trwał 59 minut, ale żeby nie było tak "różowo" to około 10 minut stanowił marsz (bo dwa razy "złapała" mnie taka kolka, że musiałam po prostu przejść do marszu).
Dodatkowo jestem też na diecie: dziennie przyswajam około 1400 kcal.

Nie wiem też, co mnie podkusiło, aby się zważyć w dniu wczorajszym.. Wskazówka wagi ani drgnie ale może po miesiącu coś tam mniej będzie naliczone; żyję tą nadzieją
Wydaje mi się, że przy tak intensywnym wysiłku 1400 kcal dziennie to mało, dlatego waga stoi.
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 14:40   #190
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że przy tak intensywnym wysiłku 1400 kcal dziennie to mało, dlatego waga stoi.
Dzięki za wskazówkę Ale ja nie dałabym już chyba rady jeść więcej, bo już teraz czuję się wyładowana po same uszy... Może muszę się jeszcze tej diecie trochę przyjrzeć i coś pozmieniać albo udać się do dietetyka po poradę. Nie biegam codziennie; tylko 4-5 dni w tygodniu, a powyżej 40 minut dopiero od ubiegłego tygodnia, wczesniej po 30 minutach prawie umierałam na bezdech...
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 19:10   #191
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
Sprawy mają się tak: wczoraj jogging trwał 59 minut, ale żeby nie było tak "różowo" to około 10 minut stanowił marsz (bo dwa razy "złapała" mnie taka kolka, że musiałam po prostu przejść do marszu).
Dodatkowo jestem też na diecie: dziennie przyswajam około 1400 kcal.

Nie wiem też, co mnie podkusiło, aby się zważyć w dniu wczorajszym.. Wskazówka wagi ani drgnie ale może po miesiącu coś tam mniej będzie naliczone; żyję tą nadzieją
mi waga spada bardzo wolno, ale z moją dietą średnio w sumie. Ale ważę już 60 kilo czyli od lipca zrzuciłam 19 kilo wcale się w sumie nie odchudzając a dużo ćwicząć.
1400 kcal to jedno, pytanie co wchodzi w ich skład

u mnie dzisiaj dyszka, w niedzielę długie wybieganie
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 19:15   #192
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
mi waga spada bardzo wolno, ale z moją dietą średnio w sumie. Ale ważę już 60 kilo czyli od lipca zrzuciłam 19 kilo wcale się w sumie nie odchudzając a dużo ćwicząć.
1400 kcal to jedno, pytanie co wchodzi w ich skład

u mnie dzisiaj dyszka, w niedzielę długie wybieganie
Jem warzywa w dużej ilości, owoce, ciemne pieczywo, czasami ziemniaki, słodycze ograniczyłam (czasami się skuszę na jedno ciastko czy kawałek czekolady)
Niby powinno być ok, bo nie przesadzam ani w jedną ani w drugą stronę.
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:00   #193
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
Jem warzywa w dużej ilości, owoce, ciemne pieczywo, czasami ziemniaki, słodycze ograniczyłam (czasami się skuszę na jedno ciastko czy kawałek czekolady)
Niby powinno być ok, bo nie przesadzam ani w jedną ani w drugą stronę.
Nie wymieniłaś żadnego solidnego źródła białka i tłuszczu
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:09   #194
otka_a
Raczkowanie
 
Avatar otka_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 103
GG do otka_a
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Jutro w Olsztynie bieg na 6 łap ze schroniskowymi psiakami
Trasa 7km, już się nie mogę doczekać

Edit: I jeszcze się wypowiem o diecie
Zaczęłam biegać od stycznia, a ograniczać niedobre jedzenie od połowy grudnia.
Od tego czasu schudłam jakieś 10kg (nie wiem dokładnie, bo od marca nie stawałam na wadze :P )
Teraz muszę się wziąć za dietę bo waga stoi w miejscu, a jeszcze trochę tłuszczyku tu i ówdzie się ukrywa. Właściwie wcale nie ukrywa tylko wystaje
Moim największym przeciwnikiem są chipsy.... właśnie wciągnęłam paczkę Sunbitesów ((
Ale będę się starała teraz jeszcze bardziej niż do tej pory

Edytowane przez otka_a
Czas edycji: 2015-11-27 o 20:13
otka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:09   #195
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Nie wymieniłaś żadnego solidnego źródła białka i tłuszczu
No tak Do tego dochodzi biały ser, jajka, mleko i czasami mięso (nie jestem fanatyczką, więc rzadziej spożywam mięsko, a ryb nie lubię)
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:22   #196
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

julka brzmi sensownie, ale ciężko jest cokolwiek stwierdzić po tym co napisałaś. Od pacjentów zbieram wywiad żywieniowy z minimum tygodnia, prowadzą dzienniczki, wtedy można jakieś wnioski wyciągnąć.

ja zażeram właśnie prażony słonecznik i dynię każdy ma swoje grzeszki
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:26   #197
otka_a
Raczkowanie
 
Avatar otka_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 103
GG do otka_a
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
ja zażeram właśnie prażony słonecznik i dynię każdy ma swoje grzeszki
To w ogóle można grzeszkiem nazwać?
otka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:32   #198
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
julka brzmi sensownie, ale ciężko jest cokolwiek stwierdzić po tym co napisałaś. Od pacjentów zbieram wywiad żywieniowy z minimum tygodnia, prowadzą dzienniczki, wtedy można jakieś wnioski wyciągnąć.
Andzya- jesteś jakimś dietetykiem? (pytanie z ciekawości).

Z okazji black friday kupiłam sobie pas biegowy z ultraspire O taki:
http://ultraspire.sklep.pl/pl/p/ION-...-fioletowy/161
Przecena z 200 na 80, znajomi piszą, że się fajnie sprawuje taki pas. Tylko jak ten debil sprawdzałam kilka razy rozmiary bidonów, które mają w ofercie i wydawało mi się, że bidon niecałe 500 ml się nie zmieści zamiast tego małego. Dopiero teraz przyszło olśnienie, że ten większy też się mieści, więc może kiedyś domówię
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:43   #199
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
julka brzmi sensownie, ale ciężko jest cokolwiek stwierdzić po tym co napisałaś. Od pacjentów zbieram wywiad żywieniowy z minimum tygodnia, prowadzą dzienniczki, wtedy można jakieś wnioski wyciągnąć.

ja zażeram właśnie prażony słonecznik i dynię każdy ma swoje grzeszki
Korzystałam kiedyś z pomocy dietetyka, ale po pewnym czasie zrezygnowałam z diety (z różnych powodów) i teraz po prostu wracam do tamtego planu żywieniowego. Może jestem po prostu z tych wolno chudnących
Zresztą, aby przetestować, czy sie zmniejszam wywlokłam z szafy sukienkę, w którą ledwo się mieściłam i teraz ma ona służyć do pomiaru ubywających centymetrów Zwłaszcza w talii i oby w biuście
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 10:38   #200
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Andzya- jesteś jakimś dietetykiem? (pytanie z ciekawości).
tak zajmuje się głównie dietetyką kliniczną, bo współpracuje z lekarzami, ale aktualnie jestem na urlopie macierzyńskim i mam pacjentów z doskoku

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
Korzystałam kiedyś z pomocy dietetyka, ale po pewnym czasie zrezygnowałam z diety (z różnych powodów) i teraz po prostu wracam do tamtego planu żywieniowego. Może jestem po prostu z tych wolno chudnących
Zresztą, aby przetestować, czy sie zmniejszam wywlokłam z szafy sukienkę, w którą ledwo się mieściłam i teraz ma ona służyć do pomiaru ubywających centymetrów Zwłaszcza w talii i oby w biuście
i spoko, ja sobie strzelam fotki i porównuję. Swojego czasu zapisywałam swoje postępy, ale straciłam entuzjazm
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 10:45   #201
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
i spoko, ja sobie strzelam fotki i porównuję. Swojego czasu zapisywałam swoje postępy, ale straciłam entuzjazm
Jak już zacznę lepiej wyglądać to może zacznę robić zdjęcia sylwetki Póki co, zmierzyłam się ze swoimi kompleksami stając w bieliźnie przed lustrem Widok mnie nie zachwycił, ale liczę, że za jakiś miesiąc będzie już lepiej
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:00   #202
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
Jak już zacznę lepiej wyglądać to może zacznę robić zdjęcia sylwetki Póki co, zmierzyłam się ze swoimi kompleksami stając w bieliźnie przed lustrem Widok mnie nie zachwycił, ale liczę, że za jakiś miesiąc będzie już lepiej
powiem Ci, że mnie widok przed lustrem po 5 miesiącach regularnego biegania i ćwiczenia dalej nie zachwyca ale cóż, po dwóch ciążach, z czego po drugiej kiedy to dzień przed porodem ważyłam prawie 90 kilo potrzeba więcej czasu Wagowo dużo już spadło, no, ale skóra itd
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:00   #203
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
powiem Ci, że mnie widok przed lustrem po 5 miesiącach regularnego biegania i ćwiczenia dalej nie zachwyca ale cóż, po dwóch ciążach, z czego po drugiej kiedy to dzień przed porodem ważyłam prawie 90 kilo potrzeba więcej czasu Wagowo dużo już spadło, no, ale skóra itd
Wiesz, ja zawsze byłam "przy kości", więc nie mam takiego poczucia, że kiedyś wyglądałam lepiej, a teraz nagle się zrobiło tak źle. Może to jest plus tego wszystkiego, bo każdy stracony kilogram sprawi, że będę czuła się pewniej i bardziej atrakcyjnie
Zależy mi na odchudzeniu niektórych partii ciała, no i pozbyciu się moich wielkich barów, żeby w końcu móc założyć sukienkę bez rękawów albo ramiączek...
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:24   #204
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Debiut w City Trail zaliczony
Było git! Po środowym treningu w lesie myślałam, że będzie tragicznie, ale udało się zmieścić w 30 minutach na dosyć trudnej trasie (zbiegi, podbiegi, korzenie, dwa razy trzeba było przeskoczyć nad zwalonym drzewem, korzenie, kamienie, koleiny).
Chcę jeszcze
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:07   #205
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
mi waga spada bardzo wolno, ale z moją dietą średnio w sumie. Ale ważę już 60 kilo czyli od lipca zrzuciłam 19 kilo wcale się w sumie nie odchudzając a dużo ćwicząć.
Wow Super wynik U mnie niestety po ciążach ciało juz nie to samo, niby dużo nie przybywało, bo 10-11kg, brzuch umięśniony, ale skóry trochę za dużo jest - z gołym brzuchem juz nie pobiegam w lecie

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Debiut w City Trail zaliczony
Było git! Po środowym treningu w lesie myślałam, że będzie tragicznie, ale udało się zmieścić w 30 minutach na dosyć trudnej trasie (zbiegi, podbiegi, korzenie, dwa razy trzeba było przeskoczyć nad zwalonym drzewem, korzenie, kamienie, koleiny).
Chcę jeszcze
Gratuluję Ja jutro biegnę

U mnie dziecię chore w tym tyg, więc byłam uziemiona w domu Biegałam na bieżni, ale to jest takie nudne Dziś w końcu wyszłam w teren na 12km
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 15:53   #206
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja zawsze byłam "przy kości", więc nie mam takiego poczucia, że kiedyś wyglądałam lepiej, a teraz nagle się zrobiło tak źle. Może to jest plus tego wszystkiego, bo każdy stracony kilogram sprawi, że będę czuła się pewniej i bardziej atrakcyjnie
Zależy mi na odchudzeniu niektórych partii ciała, no i pozbyciu się moich wielkich barów, żeby w końcu móc założyć sukienkę bez rękawów albo ramiączek...
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Debiut w City Trail zaliczony
Było git! Po środowym treningu w lesie myślałam, że będzie tragicznie, ale udało się zmieścić w 30 minutach na dosyć trudnej trasie (zbiegi, podbiegi, korzenie, dwa razy trzeba było przeskoczyć nad zwalonym drzewem, korzenie, kamienie, koleiny).
Chcę jeszcze
super ! Gratulacje !!! to uzależnia
Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Wow Super wynik U mnie niestety po ciążach ciało juz nie to samo, niby dużo nie przybywało, bo 10-11kg, brzuch umięśniony, ale skóry trochę za dużo jest - z gołym brzuchem juz nie pobiegam w lecie
ja pewnie już też nie

u mnie dzisiaj dłuższe wybieganie, 15 km. we wtorek lecę do Rzymu na konferencję, liczę, że uda mi się pobiegać
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 18:16   #207
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
we wtorek lecę do Rzymu na konferencję, liczę, że uda mi się pobiegać
Zazdroszczę

Dziś na city trailu piękna pogoda - slonecznie. Czas z poprzedniego biegu poprawiony o 1.5 minuty I tym samym przeskoczyłam do szybszej strefy startowej - 25-28 minut
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 20:04   #208
otka_a
Raczkowanie
 
Avatar otka_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 103
GG do otka_a
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez gianna Pokaż wiadomość
Zazdroszczę

Dziś na city trailu piękna pogoda - slonecznie. Czas z poprzedniego biegu poprawiony o 1.5 minuty I tym samym przeskoczyłam do szybszej strefy startowej - 25-28 minut
Gratulacje!
Ja mam City trail za tydzień, też liczę na poprawę chociaż biegnę treningowo przed niedzielnym biegiem Mikołajów
otka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 20:13   #209
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

I ja za tydzień biegam w czapce Mikołaja
Tak w ogóle to podczas piątkowej Masy Krytycznej (wspólny przejazd rowerzystów przez miasto) oraz sobotniego City Trail Stowarzyszenie Rowerowy Lublin (z którym sympatyzuję ) zebrało 93 kg darów dla dzieciaków w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Tak miło się na sercu robiło jak ludzie podchodzili z ałymi siatami z odzieżą, pościelą, przynosili jakieś łakocie itp. Myślę, że taki widok był fajniejszy niż sam bieg
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 20:36   #210
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Czesc Wam!
Uciekła mi ostatnio motywacja do biegania.. Smuci mnie to bardzo. Po wybieganiu mam chwilowy przypływ energii i szczescia, ale następnego dnia odczuwam niesamowite zmęczenie..
Lezy to na nieodpowiednium odżywianiu? Braku witamin?
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-23 12:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.