Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011, cz.18 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 14:32   #211
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

dotta najgorsze, ze male potkiecie zniszczy wszystko nie znam jej, ale jak tak piszesz to wydaje mi sie, ze chce az tak strasznie idealnie, az to urok odbiera tych chwil

ivonka kobieta w ciazy+striptizer=:m dleje:nawet sobie tego nie umiem wyobrazic

czy to facet czy kobieteta to samo to mnie obrzydza,ze ktos juz ich dotykal, widzial czy co tam jeszcze.obrzydlistwo
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:33   #212
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 410
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

dziewczyny ja uciekam i tak jak widac jestem 30 minut nad czasu hihi to przez te torty mieli odzwaniać=) do jutra i jesli macie kolejne pomysły na wieczór panieński to piszcie
31_lip_2011_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:34   #213
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

dotta az strach sie bac, co Ci yyyyy.... zaproponuje:coje st:

ide, bo juz glupoty gadam
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:46   #214
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
dotta najgorsze, ze male potkiecie zniszczy wszystko nie znam jej, ale jak tak piszesz to wydaje mi sie, ze chce az tak strasznie idealnie, az to urok odbiera tych chwil

ivonka kobieta w ciazy+striptizer=:m dleje:nawet sobie tego nie umiem wyobrazic

czy to facet czy kobieteta to samo to mnie obrzydza,ze ktos juz ich dotykal, widzial czy co tam jeszcze.obrzydlistwo
akurat ta od planowania jest już po
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:53   #215
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

co do panienskiego to jestem tez przeciwna rozbieranym facetom jak i kobieta jesli chodzi o Tz to bym miala mega focha jakby cos takiego przylazlo do niego! Jesli u mnie wogole dojdzie do panienskiego to albo gdzies w pubie albo w domu mala imprezka Jesli sie nie myle to w 3 osobowym skladzie Jakos mnie tak nie bawia tego typu zabawy
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:54   #216
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

tez się melduję w nowym wątku
Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do osób mających coś wspólnego z medycyną macie jakieś prace, referaty etc z kardiologii
co cie dokladnie interesuje z tej kardio? mogę czegoś poszukać
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:02   #217
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

jeszcze tylko 3 tabelki jeszcze tylko 3 tabelki!!!!

ufff ehhh ide poprawiac
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 15:27   #218
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
akurat ta od planowania jest już po
cale szczescie

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
co do panienskiego to jestem tez przeciwna rozbieranym facetom jak i kobietajesli chodzi o Tz to bym miala mega focha jakby cos takiego przylazlo do niego! Jesli u mnie wogole dojdzie do panienskiego to albo gdzies w pubie albo w domu mala imprezka Jesli sie nie myle to w 3 osobowym skladzie Jakos mnie tak nie bawia tego typu zabawy


no ale z drugiej strony to watpie,zeby mial wplyw na to, co koledzyw wymysla-zalezy jakich ma-ale gdyby M. mi po wszystkim powiedzial,ze mieli takiego goscia, to pewnie bylabym zazdrosna, ale fochem bym nie zarzucilaprzecie znie bedzie do mnie dzwonil i mowil:kochanie przyszla pani, co mam robic.zaraz u Ciebie bede.nie fochaj sie gorzej, gdyby wiedzial wczensiej i nie powiedzial,ze dziekuje za taka rozrywke

no ja tak przez pryzmat siebie patrze trocheco ja bym zrobila w takiej sytuacji

zgapiam od Ciebie i mowie:jeszcze tylko 9 wykladow

i nie moglam sie powstrzymac- nasz Grordon
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:

Edytowane przez lusesita23
Czas edycji: 2010-05-14 o 22:49
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:30   #219
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Właśnie gadałam z B. i robimy sobie dziś kolację w plenerze... Koło Ciebie Natalontko

A tak poza tym to nic mi się nie chce

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
i nie moglam sie powstrzymac- nasz Grordon
Ale słodziachny
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:30   #220
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 831
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

co do panienskiego,,,, bylam na ..trzech...dwa z nich to impreza ze stripteazerem (czy jak to sie tam pisze) a jedna bez. wszystkie byly baaardzo udane...wszystko zalezy od towarzystwa.... a co do pomyslow.... hm... moze byc impreza w jakims stylu typu hawajski, kolorowe drinki, te takie boa z kwiatow (ma jakas nazwe to-nie wiem),
raz kupiysmy dla kazdej z uczestniczek różki na baterie swiecace na czerwono i tak poszlysmy w miasto - lokal byl nasz
torta w ksztalcie ...wiadomo jakim tez mialysmy...i mial oczy nawet ... pokoj udekorowany rozowymi balonami, banany i rzezbienie (albo zezbienie) z bananow....tez wiadomo czego....
sa karty z zadaniami dla przyszlej zonki, ktore musi wykonac w czasie wieczoru...
jest tego naprawde duzo...jak organizowalam panienski i przeszukiwalam neta to mozna cos znalezc
magbes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:35   #221
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
dobrze że Cię złapałam - Ty kupiłaś w końcu tego twistera do cwiczeń? Daje coś?
dotta chyba mnie z kimś pomyliłaś ja mam twister już kilka lat. A co do efektów, to nie mam pojęcia czy daje takie jak powinien, bo nigdy nie ćiwczyłam na nim systematycznie :wnerw: mam za słabą silną wolę niestety. Ćwicze tydzien, poźniej rzucam w kąt za miesiąć znów ćwiczę tydzień i tak w kółko. Ale teraz ćwicze od tygodnia i za tydzień CI powiem czy coś daje

Qrde ale jestem zmęczona

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

lusi uielbiam zdjęcia które wklejasz
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 15:42   #222
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość


Ale słodziachny
Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
lusi uielbiam zdjęcia które wklejasz


Bambusiu zazdraszczam kolacji w plenerze

do mnie dzownil M., przyjedzie,ale jakos entuzjazmem nie tryskam dzis poza tym jak zaczelo padac godzine temu,tak nie chce przestac
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:45   #223
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość

do mnie dzownil M., przyjedzie,ale jakos entuzjazmem nie tryskam dzis poza tym jak zaczelo padac godzine temu,tak nie chce przestac
a cały maj ma byc taki
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:53   #224
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Wiecie, co... napisałam wczoraj gotowca z kardiologii a teraz się biorę za ściągę z onkologii

Nie uczę się, nie opyla się już teraz....
dobre podejście

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
joanwi kwota za cale wesele jest kosmiczna. Rodzice nawet nie liczyli dokładnie,ale sama wódka wyniosła nas sporo. Jedna butelka kosztowała 120zł/0,7l. Także to już są kwoty porządne. Dekoratorka też wyszła nam 3500zł. Nie liczyliśmy dokładnie,ale jak widać,kupa kasy poszła...
Mustique to zapraszam na herbatkę!
wow, to faktycznie niemało wódeczka kosztowała. A jak smakuje dobra wódka?

Cytat:
Napisane przez Isia83 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, parę razy się przymierzałam do napisania w tym wątku, bo od jakiegoś czasu mam ślub zaklepany już na 02 lipca 2011, ale Wy tak jedziecie tu z tempem, że nie umiem się jakoś wkręcić i odnaleźć

Dopiero zaproszenie z innego wątku mnie skłoniło, żeby się wkońcu odezwać

Razem w grupie zawsze raźniej czekać i się wspierać

To może coś o sobie napiszę:
jak się łatwo po nicku domyslić mam 26 (30 lipca skończę 27) lat, skończyłam filologię czeską (także proszę się nie śmiać z czeskiego i nie wymyślać głupich słówek typu drewni kocur, bo mam na to alergię ) a obecnie pracuję jako sekretarka/asystentka w polskim oddziale czeskiej firmy

Oprócz mojego G. to najbardziej na światu kocham moją rudą kotkę - Helenkę i chór, w którym śpiewam już od 7 lat. (3-cia ogromna miłość, ale niestety zupełnie nie spełniona to taniec...)

Z moim G. znamy się już 11 lat, ale parą jesteśmy od 28 grudnia 2008 (wiśniówka i związany z nią nagły przypływ śmiałości zrobił swoje no a potem to już poleciało). Pierdzionek na moim paluszku zagościł w nocy14/15.02.2010 Ślub w wyniku terminów sali i zespołu wyszedł nam na 02.07.2011. Póki co załatwioną mamy własnie salę, zespół, fotografa i kamerzystę. Także na ten rok mamy chyba spokój. Od stycznia będziemy dziknąć dalej

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona a mnie uda się wejść w klimat i wątek...

Pozdrówki!
hej

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
W DDTVN Jacykow i jakaś babka gadają o ślubach. Włączcie sobie laski
Szkoda, że w pracy byłam, bo lubię takie rzeczy oglądać

Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Pokaż wiadomość
no dziewczyny dostałam podwyzke tak jak mowiłyście - ale obowiązków!! musze zrobic robote za innych pracownikow bo oni nie maja czasu


Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
czy ktoś mógłby mi drugą kawkę zrobić i śniadanko do łóżka?
a nie za wygodnie :P

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Był u mnie ten chłopak co Wam kiedyś wspominałam o pracy u niego, i się dogadaliśmy
prawdopodobnie zmieniam pracę..oni muszą tylko złożyć wniosek o dotację na otwarcie stanowiska pracy.... ja się musze zwolnić, zarejestrować jako bezrobotna i heja...
oby wypaliło
to 3mam coby się udało

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
A ja juz szaleję, nie wiem z czego się uczyć:

Piątek
12:00 - zalka z pojęć terapii manualnej
15:00 - referat z ginekologi - buziaki dla MEG
20:00 - kardiologia egz (ściąga jest, pół gotowca jest )

Sobota:
8:00 - zalka z onkologii (chyba robię ściągę, mam gdzieś)
15:15 - zalka z diagnostyki (ma pytać z karty pacjenta i z pracy licencjackiej)
17:00 - zalka z psychiatrii

o matko

nadrobiłam trochę, ale oczywiście część cytowanych postó mi wcięło

ide sie pięknić i G ma po mnie przyjechać
Buziale, do wieczora

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

T'ai wczoraj się rozczytałam o jodze i chyba nawet Ci nie podziekowałam
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:54   #225
lemon tree
Rozeznanie
 
Avatar lemon tree
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 897
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cześć Dziewczyny!

lusi
- ale słodziak mały Cudne ma loczki- jak aniołek

Ja tylko na chwilę- uciekam się uczyć Dzisiaj jakoś mdli mnie od rana, gardło mnie boli i w ogóle taka jakaś osłabiona jestem Tylko choroby mi jeszcze trzeba
Dzisiaj kupiłam zegarek dla mamy- w sumie bez okazji miał być ale sobie przypomniała, że Dzień Mamy jest więc go jako prezent opchnę Kiedyś wspominała, że chciałaby z czarny paskiem no to dostanie- a jak się jej nie spodoba to go jej zabiorę i sama będę nosić
lemon tree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:58   #226
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość

no ale z drugiej strony to watpie,zeby mial wplyw na to, co koledzyw wymysla-zalezy jakich ma-ale gdyby M. mi po wszystkim powiedzial,ze mieli takiego goscia, to pewnie bylabym zazdrosna, ale fochem bym nie zarzucilaprzecie znie bedzie do mnie dzwonil i mowil:kochanie przyszla pani, co mam robic.zaraz u Ciebie bede.nie fochaj sie gorzej, gdyby wiedzial wczensiej i nie powiedzial,ze dziekuje za taka rozrywke

no ja tak przez pryzmat siebie patrze trocheco ja bym zrobila w takiej sytuacji

zgapiam od Ciebie i mowie:jeszcze tylko 9 wykladow

i nie moglam sie powstrzymac- nasz Grordon
sliczne zdjecie maly jest uroczy

Co do wieczoru kawalerskiego to wiadomo ze bedzie postawiony przed faktem dokonanym, ostatnio jak byl nie bylo czegos takiego chyba ze czegos nie wiem wiec jak on bedzie miec tez pewnie nie bedzie

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Właśnie gadałam z B. i robimy sobie dziś kolację w plenerze... Koło Ciebie Natalontko
pewnie na dzialkach Mam nadzieje ze pogoda Wam dopisze

Edytowane przez natalontko
Czas edycji: 2010-05-13 o 16:00
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:03   #227
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

ja byłam na 2 panieńskich. 1. w domu, popijawa i tańce - fajnie się bawiłam 2. w domu a potem wyjscie na dyskoteke, tez fajnie ale jednak troche dziwnie jak dla mnie
jakoś mnie chodzenie po lokalach, czy cos w tym stylu nie bawi, fakt ze pobawilabym sie z koleznakami na jakiejs dyskotece ale bez oznajmiania wszystkim ze to moj panienski
ogolnie to nie wiem co bedzie...

co do striptizu... znajomi opowiadali jak pan mlody (znajomy) zostal w czasie kawalerskiego zaproszony do klubu go go powiedzial ze szybciej stamtad uciekl bo takie brzydkie były no i przy swojej zonie to opowiadal i nie miala nic przeciwko, mowi jak by byl taki glupi to jego sprawa
ja bym przezyla jakby jakas laske mojemu tz wynajeli... mysle ze sam nie bylby zadowolony
Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
ona właśnie taka jest

swoje wesele planowała chyba ponad 2 lata i to tak że na ostatnim etapie (kilka miesięcy przed ślubem) urządzała "gorące" spotkania znajomych co mieli brać czynny udział w ceremonii i na kartkach rozpisywała im ich zadania
a ty dostalas jakies zadanie?
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:20   #228
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez lemon tree Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

lusi- ale słodziak mały Cudne ma loczki- jak aniołek

Ja tylko na chwilę- uciekam się uczyć Dzisiaj jakoś mdli mnie od rana, gardło mnie boli i w ogóle taka jakaś osłabiona jestem Tylko choroby mi jeszcze trzeba
Dzisiaj kupiłam zegarek dla mamy- w sumie bez okazji miał być ale sobie przypomniała, że Dzień Mamy jest więc go jako prezent opchnę Kiedyś wspominała, że chciałaby z czarny paskiem no to dostanie- a jak się jej nie spodoba to go jej zabiorę i sama będę nosić



zdrowiej

poczytalam troche wykladow jestem w polwie...ale doszlam do jakis optimum Pareta i mierniki firm i to juz dla mnie masakra

ale nic, dam radechyba
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:23   #229
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
dotta chyba mnie z kimś pomyliłaś ja mam twister już kilka lat. A co do efektów, to nie mam pojęcia czy daje takie jak powinien, bo nigdy nie ćiwczyłam na nim systematycznie :wnerw: mam za słabą silną wolę niestety. Ćwicze tydzien, poźniej rzucam w kąt za miesiąć znów ćwiczę tydzień i tak w kółko. Ale teraz ćwicze od tygodnia i za tydzień CI powiem czy coś daje

Qrde ale jestem zmęczona

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

lusi uielbiam zdjęcia które wklejasz
nie pomyliłam trafiłam na Twoje wpisy z 2005 że chcesz sobie kupić twistera więc się pytam czy działa
Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
ja byłam na 2 panieńskich. 1. w domu, popijawa i tańce - fajnie się bawiłam 2. w domu a potem wyjscie na dyskoteke, tez fajnie ale jednak troche dziwnie jak dla mnie
jakoś mnie chodzenie po lokalach, czy cos w tym stylu nie bawi, fakt ze pobawilabym sie z koleznakami na jakiejs dyskotece ale bez oznajmiania wszystkim ze to moj panienski
ogolnie to nie wiem co bedzie...

co do striptizu... znajomi opowiadali jak pan mlody (znajomy) zostal w czasie kawalerskiego zaproszony do klubu go go powiedzial ze szybciej stamtad uciekl bo takie brzydkie były no i przy swojej zonie to opowiadal i nie miala nic przeciwko, mowi jak by byl taki glupi to jego sprawa
ja bym przezyla jakby jakas laske mojemu tz wynajeli... mysle ze sam nie bylby zadowolony
a ty dostalas jakies zadanie?
ja nie ale mój Tż tak

wśród naszych znajomych na kawalerskich jest zwykle tak samo - zanim towarzystwo zadzwoni po panienki to pan młody jest już nie przytomny transportowany do domu a że mój ma słabą głowę to nie mam się co martwic po za tym on z leksza jest hipochondrykiem - jak mu przed opowiem jakie paskudztwo może mieć ta laska to nawet kijem jej nie dotknie

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

byłam na lodach w macu
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 16:25   #230
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
poczytalam troche wykladow jestem w polwie...ale doszlam do jakis optimum Pareta i mierniki firm i to juz dla mnie masakra
optimum pareta? a na jaki przedmiot?

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
wśród naszych znajomych na kawalerskich jest zwykle tak samo - zanim towarzystwo zadzwoni po panienki to pan młody jest już nie przytomny transportowany do domu a że mój ma słabą głowę to nie mam się co martwic po za tym on z leksza jest hipochondrykiem - jak mu przed opowiem jakie paskudztwo może mieć ta laska to nawet kijem jej nie dotknie

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

byłam na lodach w macu
dobry sposob
Ty na lodach? nie wierze
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:30   #231
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
dobrze że Cię złapałam - Ty kupiłaś w końcu tego twistera do cwiczeń? Daje coś?

dotta ja mam juz 2 lata , daje duzo ja cw maks 10 min i sa efekty w niedługim czasie

a czytalam na wizazu ze niektore dziewczyn y cw nawet po 20 min..

ja mam tego z linkami, przy okazji troche rece wzmacnia, ale tez daje lepsze efekty, bo jest wiekszy skret
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:32   #232
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Stysik na ekonomike mediow=ekonomia:rol leyes: a nasz koles nie dosc,z ema fisia na pkt swojego przedmiotu <ale wiekszego niz kazdy inny prof. na pkt swoich;p>to jeszcz ena kazdym wykladzie powtarza- u Polaczkow ciagle sie mowi o miernikach ilosciowych, a to blad! mierniki jakosciowe-to nasza przyszlosc!bleh bleh bleh

dotta lody z maca
no faktycznie to o nic sie nie musisz martwic jesli chodzi o TŻ i jego kawalerski moj tez ma fiola i np nie znosi<> tirowek i tego co moga przenosic, ile maja wszy i innych robali
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:33   #233
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
optimum pareta? a na jaki przedmiot?

dobry sposob
Ty na lodach? nie wierze
dzięki
no, ale w kubeczku plastikowym i bez polewy
Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
dotta ja mam juz 2 lata , daje duzo ja cw maks 10 min i sa efekty w niedługim czasie

a czytalam na wizazu ze niektore dziewczyn y cw nawet po 20 min..

ja mam tego z linkami, przy okazji troche rece wzmacnia, ale tez daje lepsze efekty, bo jest wiekszy skret
dzięki Ci za opinie bo szukam jeszcze jakichś innych form aktywności dla takiego szybko nudzącego się lenia jak ja prócz tego mojego biednego orbi.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:35   #234
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Stysik na ekonomike mediow=ekonomia:rol leyes: a nasz koles nie dosc,z ema fisia na pkt swojego przedmiotu <ale wiekszego niz kazdy inny prof. na pkt swoich;p>to jeszcz ena kazdym wykladzie powtarza- u Polaczkow ciagle sie mowi o miernikach ilosciowych, a to blad! mierniki jakosciowe-to nasza przyszlosc!bleh bleh bleh
z tego co pamietam to optimum nie bylo trudne no ucz sie dziecko ucz


Dottta wiedzialam ze jakies dietetyczne
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:36   #235
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Stysik na ekonomike mediow=ekonomia:rol leyes: a nasz koles nie dosc,z ema fisia na pkt swojego przedmiotu <ale wiekszego niz kazdy inny prof. na pkt swoich;p>to jeszcz ena kazdym wykladzie powtarza- u Polaczkow ciagle sie mowi o miernikach ilosciowych, a to blad! mierniki jakosciowe-to nasza przyszlosc!bleh bleh bleh

dotta lody z maca
no faktycznie to o nic sie nie musisz martwic jesli chodzi o TŻ i jego kawalerski moj tez ma fiola i np nie znosi<> tirowek i tego co moga przenosic, ile maja wszy i innych robali
mój ciągle podejrzewa u siebie groźne choroby

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
z tego co pamietam to optimum nie bylo trudne no ucz sie dziecko ucz


Dottta wiedzialam ze jakies dietetyczne
dietetyczne nie bardzo ale zawsze to mniej kalorii ech, jakbym chciała nie musieć się martwic o kalorie życie było by piękne
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:39   #236
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Stysik zasiegnelam porady u wujka googla i zobaczylam,z emam zle notatki od kolezanki na ten tematfaktycznie nietrudne, masz racje wujek google zawsze poratuje

ide na rysia dla relaksu
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:45   #237
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
pewnie na dzialkach Mam nadzieje ze pogoda Wam dopisze
Niom, na działce Pizza i sosik czosnkowy

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Też mam twistera, ale oczywiście patrzę na niego codziennie i mówię: od jutra ćwiczę! oczywiście rezultat ->

Fajne to chycanie... Może się zawezmę i zacznę znów kręcić i brzuszkować
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:52   #238
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
dzięki Ci za opinie bo szukam jeszcze jakichś innych form aktywności dla takiego szybko nudzącego się lenia jak ja prócz tego mojego biednego orbi.

ja tam go lubie mało miejsca zajmuje i fajnie sie ćwiczy
twister to taka alternatywa do hula-hop

kiedys cwiczylam jeszcze na steperze ale on mi umiesnil nogi zamiast wyszczuplic i sobie dałam spokoj..

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

dzisiaj mamy 20 miesiecy


Tz mi zrobil niespodzianke rano przed praca przyjechał z bukietem róż, sercem czekoladek z wedla i pysznym ciachem do kawki

tylko sie teraz zgorszylam troche bo dzwonil ze beda od dzisiaj prawdopodobnie pracowac godzine dluzej i chyba dzisiaj juz nie wpadnie
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:01   #239
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
dietetyczne nie bardzo ale zawsze to mniej kalorii ech, jakbym chciała nie musieć się martwic o kalorie życie było by piękne
no i pochłaniałoby się chipsy non stop jak Lusi

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Stysik zasiegnelam porady u wujka googla i zobaczylam,z emam zle notatki od kolezanki na ten tematfaktycznie nietrudne, masz racje wujek google zawsze poratuje

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość

Też mam twistera, ale oczywiście patrzę na niego codziennie i mówię: od jutra ćwiczę! oczywiście rezultat ->

Fajne to chycanie... Może się zawezmę i zacznę znów kręcić i brzuszkować
znam to, znam


a my dzisiaj mamy rok i 3 miesiace do slubu
i jesteśmy rok i 3 miesiące po zaręczynach

czyli jestem na półmetku

jutro bedzie 5 lat i 4 miesiace razem
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:06   #240
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
a my dzisiaj mamy rok i 3 miesiace do slubu
i jesteśmy rok i 3 miesiące po zaręczynach

czyli jestem na półmetku

jutro bedzie 5 lat i 4 miesiace razem

Ale fajnie się daty ułożyły
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.