Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-14, 17:02   #1741
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ale ten czerwony jest bardzo czerwony i na dodatek metalizowany
Ukryciorku - dla Ciebie jutro ekstra poczynię maźnięcia na dłoni i wkleję, bo teraz mąż mnie za chwilkę porzuci. Chce siadać do romantycznej kolacji, niby że Walentynkowej, a ja tylko w kompie siedzę i o kosmetykach rozprawiam. Zagroził, że szlaban na Inermis w kompie założy Okrutnik z niego kochany To lecę, ale jak uda mi się zmylić jego czujność to będę do Was zaglądać
Taki metalizowany może być suuuper na kreseczkę. Zdjecia pomadek chyba faktycznie na ustach bedą lepsze, bo tak to ciężko coś powiedzieć. Mój siedzi przy swoim kompie i bojkotuje walentynki, w dodatku powiedział, że pachnę naleśnikiem (Angel Violet TM ). Niech spada, będę gadać o kosmetykach. Przyglądam się Twoim zdjątkom i wzdycham bo u mnie tymczasowo szlaban na zakupy.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 21:25   #1742
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Maaaaaaaaaaaaaaaaaat cuda! Dobra spokojnie i PO KOLEI! Widzę że otrzymałaś sporo próbek - i widzę, że otrzymałyśmy prawie te same! Tz. cienie Galaxy (nie wiem czy dobrze napisałam) mamy te same, i rudzielca mineralnego Virtuala też! Mi te Galaxy nie podchodzą z jednego względu - sa strasznie sypkie i tak jaky grubo zmielone. To nie jest pyłek i strasznie się kruszą. Ale kolory szlenie interesujące szczególnie ten bialo-zloty
Pudry Virtuala cudowne! Piękne kolory - aż zachcialo mi sie takie mieć... ale wiadomo czego brak.
Lakiet Virtuala ten który zamawiałaś ma piekny odcień. Sama maluję 2 warstwy i na to przyspieszcza wysychania Hean i 5 dni mam go na pazurkach. Jest super choć niektóre kolory ciężko się nakładają.
A co do szminek to 45 jest najladniejsza! Wygląda pięknie Super że je kupilas i dziękuję za zdjęcia - przydadzą się w przyszłości
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 14:46   #1743
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ale ten czerwony jest bardzo czerwony i na dodatek metalizowany
Przepięknie wygląda na zdjęciu
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A co do szminek to 45 jest najladniejsza! Wygląda pięknie Super że je kupilas i dziękuję za zdjęcia - przydadzą się w przyszłości
Prawda. Wzmogłaś moją ochotę na nią
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:49   #1744
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Mam kolejne must have. Fiolecik z nowej kolekcji sypańców Virtuala... Jeśli opakowanie jest tak funkcjonalne jak w mineralu Joko sypkim to będę zachwycona, bo to zawsze w podróży wygodniej mieć sypańca z dobrym aplikatorem! Kusi mnie jeszcze beżyk i jasne złoto. A czerwień na pewno...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:59   #1745
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Takie moje szczęście (lub i nieszczęście) że nowości ukazują się zawsze po moich zakupach. Mnie pociąga ten sypki Virtualek nr 03 (beżowy-róż na mym monitorze) i 04 (może być ładny brązik) A jak u Was te kolorki?

A teraz obiecane foty - niestety usta mąż mi "ściągnął" pod wieczór i z lampą błyskową. Na światło dzienne trzeba będzie zaczekać do następnej soboty W razie czego będę starała się wam opowiedzieć o kolorkach - i skusić na zakup, a przy okazji bierzcie ten nowy sypaniec Virtualowy i piszcie o nim !!!! Ukrycior - potajemnie liczę na Ciebie
A oto kolejność fot:
- próbki: ten srebrno-złoty wychodzi jak złoty pył i bardzo się pyli. Efekt na powiece może być śliczny, taka zmoczona złotem powieka, ale sporo go będzie wszędzie naokoło.
Brąz Viperkowy całkiem przyzwoity, lekko metalizowany, dyskretny, ładnie nim wyjdzie konturowanie oka.
Czerwień Joko wychodzi tak ... koralowo, ale traci przy roztarciu na intensywności. Jest piękny, ale jako mocny akcent typu kreska, bo na całej powiece może dać zbytnio dramatyczny i teatralny efekt

No i błyszczyko-pomadka Bell (wkleję też na wątek Bell) - od razu zaznaczam, że jedyne co umalowałam to usta, przez ścieranie i pośpiech (Mąż stwierdził, że go dręczę, ale wybaczam bo Ukochany zrobił mi wczoraj całą kolację walentynkową przy świecach ). A wracając do ust - przy tym zbliżeniu widać każdy szczegół mej trapionej problemami cery - nie skupiajcie się błagam na tym
Wpierw usta w 45 (cudny beżyk, lekko różowawy, pięknie rozświetlający i nabłyszczający) - efekt wypielęgnowanych naturalnych ust - cudo.
Potem nr 47 - róż, ale bardzo twarzowy, zimny, ale pięknie zwieńcza całość - lubię ten kolor - będzie szybciutko zużyty do ostatniej kropli, szczególnie latem kiedy nie lubie mocnego make-upu.
Nr 50 - beżowy, ale z odrobiną czerwieni. Bardzo naturalny, usta zyskują rozświetlenie i trochę bardziej zdecydowany odcień niż naturalny - może z lekka koralowy, ale pasujący do zimnej i ciepłej karnacji.
nr 51 - zbyt brązowy, ale brązowo- i czarnowłosym opalonym dziewczynom lub kobietom będzie cudownie pasował
I ostatnie zdjątko wygrzebane z archiwum, aby zamknąć wątek poprawnie z Joko To jest błyszczyk z serii czekoladowej nr 203 - tutaj wyszedł jaśniutki, w rzeczywistości wpada w brązik. Mi niestety na moich ustach i przy mojej karnacji nie leży, ale pięknie nabłyszcza i wyśmienicie smakuje
Jak będziecie miały życzenia o zdjęcia dzienne ust - piszcie, postaram się męża namówić na sesję poranną w najbliższą sobotę. Ale z góry uprzedzam, że nr 51 wydaję, a przy najbliższej okazji kupuję 44
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg probki.jpg (25,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nr_45.jpg (27,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nr_47.jpg (26,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nr_50.jpg (32,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nr_51.jpg (33,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czekol_203.jpg (34,7 KB, 27 załadowań)
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 17:15   #1746
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Tylko zazdrościć takiego wyrozumiałego męża, a co do zdjęć, to z pomadek bardzo spodobał mi się na Twoich ustach nr 45, 47 i 51. Nie przesadzaj z tą cerą, nie widziałaś gorszych
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 17:23   #1747
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cudnie wyglądają Twoje usta. Jak soczyste sorbety. Dobrze, czyli 43 będzie moim must have.
Z nowości Virtualowych moimi must have są 03, 04 i 06. Tyle nie kupię na raz, ale w piatek mam urodziny, wiec może mi się uda kogoś wkręcić...
Nie mam wyrzutów sumienia, wielu cieni prasowanych z mojej kolekcji pozbyłam się na targowisku, nękana pragnieniem posiadania sypańców, więc mam miejsce i nie mam wyrzutów. Wiecie co, to dziwne, bo wiele osób narzeka, że supańce pylą podczas nakładania, a mi nigdy nie pylą, rzadko kiedy coś się delikatnie osypie. Pewnie to technika nakładania i pędzle.

Czerwony kupię na pewno. Z myślą o kreskach.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 05:11   #1748
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Co tu tak cicho? Ja właśnie kupiłam bazę joko i dziś będę testować.
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 08:47   #1749
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho? Ja właśnie kupiłam bazę joko i dziś będę testować.
Wszystkie Wizażanki testują swoje nowości
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:13   #1750
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

uwielbiam joko
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:18   #1751
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Przeglądam wątek i strone Joko i virtuala. W efekcie napaliłam sie na minerałki ale nie mogę nigdzie znaleźć składu. Jeżeli macie jakieś info czy to są prawdziwe minerałki to byłabym wdzięczna... Szczególnie Virtualmnie interesuje.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 15:30   #1752
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Przeglądam wątek i strone Joko i virtuala. W efekcie napaliłam sie na minerałki ale nie mogę nigdzie znaleźć składu. Jeżeli macie jakieś info czy to są prawdziwe minerałki to byłabym wdzięczna... Szczególnie Virtualmnie interesuje.
Wątpimy. Składy niektórych produktów były podawane w wątku.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 15:52   #1753
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wątpimy. Składy niektórych produktów były podawane w wątku.
Widziałam, ale to było joko spiekany i sypki... ale racja, chyba nie ma na co liczyć. Mimo wszystko kuszą mnie dalej
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 16:26   #1754
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Widziałam, ale to było joko spiekany i sypki... ale racja, chyba nie ma na co liczyć. Mimo wszystko kuszą mnie dalej
Polecam. Cienie sypkie i prasowane są naprawdę super. Pudru jeszcze nie mam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:33   #1755
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Od tygodnia mam obydwa pudry virtual minerals sypki i prasowany. Postaram sie wieczorkiem przeklepac sklad. Ale za bardzo mineralne to one nie sa. Jeszcze sypki ma calkiem calkiem sklad, ale prasowany zawiera parafine Ponadto prasowany daje efekt lekkiego nablyszczenia.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-02-22 o 17:36
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:38   #1756
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Od tygodnia mam obydwa pudry virtual minerals sypki i prasowany. Postaram sie wieczorkiem przeklepac sklad. Ale za bardzo mineralne to one nie sa. Jeszcze sypki ma calkiem calkiem sklad, ale prasowany zawiera parafine Ponadto prasowany daje efekt lekkiego nablyszczenia.
O tym efekcie Glow w prasowańcu pisałam. To widać było już po testach. No i wiadomo było, że będzie zawierał parafinę, bo jakoś to musieli sprasować. Wlaśnie jeśli minerały to zwykle są sypkie. Żeby utwardzaczy i sklejaczy nie trzeba stosować.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 19:44   #1757
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Obiecane sklady pudrów mineralnych:

virtual mineral powder (prasowany) nr. 300

Mica, aluminium starch octenylsuccinate, parafinum liquidum, caprylyl glycol,phenoxyethanol, hexylene glycol, [+/-] Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77288

virtual mineral powder (sypki)
nr. 303

Mica, zinc oxide,aluminium starch octenylsuccinate, magnesium carbonate, bismuth oxychloride, carnauba, dimethicone, boron nitride, isopropoyl myristate, trimethylsiloxysilicate, glicine soja, retinyl palmitate, carthamus tinctorius, aloe barbadensis, linoleic acid, tocopheryl acetate, [+/-] Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77288

Osobiscie bardziej polecam sypki jest taki delikatny, satynowy, ma subtelne drobiki, ktore widac na rece pod swiatlo, ale na twarzy tylko zmiekczaja rysy. Niestety odciene troche za ciemne i tylko dwa Prasowany zdecydowanie jasniejszy i juz lepszy dla bladolicych. Za to nie podoba mi sie jak podkresla pory nalozony solo na cala twarz - na nosi nie wyglada to dobrze. Na mat nie ma co sie nastawiac w przypadku obu pudrow.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:05   #1758
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Obiecane sklady pudrów mineralnych:

virtual mineral powder (prasowany) nr. 300

Mica, aluminium starch octenylsuccinate, parafinum liquidum, caprylyl glycol,phenoxyethanol, hexylene glycol, [+/-] Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77288

virtual mineral powder (sypki)
nr. 303

Mica, zinc oxide,aluminium starch octenylsuccinate, magnesium carbonate, bismuth oxychloride, carnauba, dimethicone, boron nitride, isopropoyl myristate, trimethylsiloxysilicate, glicine soja, retinyl palmitate, carthamus tinctorius, aloe barbadensis, linoleic acid, tocopheryl acetate, [+/-] Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77288

Osobiscie bardziej polecam sypki jest taki delikatny, satynowy, ma subtelne drobiki, ktore widac na rece pod swiatlo, ale na twarzy tylko zmiekczaja rysy. Niestety odciene troche za ciemne i tylko dwa Prasowany zdecydowanie jasniejszy i juz lepszy dla bladolicych. Za to nie podoba mi sie jak podkresla pory nalozony solo na cala twarz - na nosi nie wyglada to dobrze. Na mat nie ma co sie nastawiac w przypadku obu pudrow.
Dzięki wielkie!!! Chyba zaryzykuję. W końcu cena przystępna. Bardziej pasowałby mi sypki ale prasowany do poprawek też byłby ok. Na efekcie matu mi nie zależy bo nie mam problemu ze świeceniem. Zresztą zauważyłam że większość tych pseudomineralnych są z drobinkami, np rimmel którego obecnie używam. Chętnie pomacałabym i porównała minerałki joko z virtualem.

Co do dalszych zakupów to chciałabym jeszcze cień biały rozświetlający (do kącików i pod łuki) i mat waniliowy/cielisty. Podpowiedzcie które mają taką formułę i odcień by pasował?

Ah... no i ta baza virtuala też ciekawa. Jutro wybiorę się do drogerii gdzie spotkałam sporo rzeczy z joko i vipery, tylko czy będą mieć nowości? Oby... Jak nie to maja dużo farmasi a te kosmetyki też lubię.

Dopiero kompletuję swój zapas kolorówki więc wiele rzeczy mi się jeszcze marzy. Jak na razie to preferuję naturalne makijaże i lubię modelować twarz.

PS.1 Swoją drogą czy nie powinno być wątku o zakupach w inermisie?
PS.2 Uwielbiam czytać te wasze opisy kolorów i odcieni ja tak nie umiem określać...
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:30   #1759
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie!!! Chyba zaryzykuję. W końcu cena przystępna. Bardziej pasowałby mi sypki ale prasowany do poprawek też byłby ok. Na efekcie matu mi nie zależy bo nie mam problemu ze świeceniem. Zresztą zauważyłam że większość tych pseudomineralnych są z drobinkami, np rimmel którego obecnie używam. Chętnie pomacałabym i porównała minerałki joko z virtualem.

Co do dalszych zakupów to chciałabym jeszcze cień biały rozświetlający (do kącików i pod łuki) i mat waniliowy/cielisty. Podpowiedzcie które mają taką formułę i odcień by pasował?

Ah... no i ta baza virtuala też ciekawa. Jutro wybiorę się do drogerii gdzie spotkałam sporo rzeczy z joko i vipery, tylko czy będą mieć nowości? Oby... Jak nie to maja dużo farmasi a te kosmetyki też lubię.

Dopiero kompletuję swój zapas kolorówki więc wiele rzeczy mi się jeszcze marzy. Jak na razie to preferuję naturalne makijaże i lubię modelować twarz.

PS.1 Swoją drogą czy nie powinno być wątku o zakupach w inermisie?
PS.2 Uwielbiam czytać te wasze opisy kolorów i odcieni ja tak nie umiem określać...
Biały cień rozświetlający: polecam sypkie. Ma takie Pierre Rene, Virtual, Vipera chyba też. Biała perła, uwielbiam ten kolor i sporo u mnie schodzi. Ładnie rozświetla wszystko.
Biały cień w odcieniu waniliowym: polecam Joko J101. Piękny maślano-waniliowy prasowaniec, na dodatek ma dwie faktury - drobinkową i delikatną perłę. Cudo na oko, pod łuk, na kości policzkowe no i na wyjątkowe okazje - na całą twarz. Wydaje mi się, że podobny mógłby dać prasowany Virtual Mineral 306. Obmacywałam go, to taki maślaczek, na zdjęciu nieuchwytne.
Wątek o zakupach w Inermisie: powinien być, ale czy to nie reklama Swoją drogą wyżywamy się tutaj.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 20:44   #1760
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Biały cień rozświetlający: polecam sypkie. Ma takie Pierre Rene, Virtual, Vipera chyba też. Biała perła, uwielbiam ten kolor i sporo u mnie schodzi. Ładnie rozświetla wszystko.
Biały cień w odcieniu waniliowym: polecam Joko J101. Piękny maślano-waniliowy prasowaniec, na dodatek ma dwie faktury - drobinkową i delikatną perłę. Cudo na oko, pod łuk, na kości policzkowe no i na wyjątkowe okazje - na całą twarz. Wydaje mi się, że podobny mógłby dać prasowany Virtual Mineral 306. Obmacywałam go, to taki maślaczek, na zdjęciu nieuchwytne.
Wątek o zakupach w Inermisie: powinien być, ale czy to nie reklama Swoją drogą wyżywamy się tutaj.
Wiedziałam że na ciebie można liczyć... Jutro się rozejrzę w drogerii a jak nie znajdę to chyba mineralny sypki virtuala nr 314 bym upolowała. Tego waniliowego jeszcze sobie nie upatrzyłam.

A jak się mają cienie virtual Mono? Testował ktoś?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:00   #1761
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Wiedziałam że na ciebie można liczyć... Jutro się rozejrzę w drogerii a jak nie znajdę to chyba mineralny sypki virtuala nr 314 bym upolowała. Tego waniliowego jeszcze sobie nie upatrzyłam.

A jak się mają cienie virtual Mono? Testował ktoś?
Mono nie testowałam, ale miałam trio i quattro. Mają fajną konsystencję. Są to normalne prasowańce, ale bardzo fajna, kremowa konsystencja. Cieżko wytłumaczyć, ale naprawdę konsysstencja extra. Ładnie wybarwione, super się łączą. Puściłam na targowisku tylko dlatego, że mam za dużo i generalnie używam ostatnie głównie cieni sypkich.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 16:46   #1762
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dzis bylam w mojej ulubionej malej drogerii w poszukiwaniu bazy joko, bazy nie bylo. Za to skonczylam z fixerem vipery w słoiczku i sypancem nr 110
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 18:04   #1763
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Czy któraś miła Wizażanka ma pomadkę Joko: http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat= ?
Jestem bliska zakupowego szaleństwa, spodobały mi się kolory J70 i J66 i tylko chwila dzieli mnie od kliknięcia J60 też kusi... nie wiem tylko,jak kolory prezentują się w realu
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 18:52   #1764
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Czy któraś miła Wizażanka ma pomadkę Joko: http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat= ?
Jestem bliska zakupowego szaleństwa, spodobały mi się kolory J70 i J66 i tylko chwila dzieli mnie od kliknięcia J60 też kusi... nie wiem tylko,jak kolory prezentują się w realu
Wprawdzie nie mam osobiście, ale akurat J60 zamawiałam dla kuzynki. Kolorek jest dość wierny, bo jest to jasny, troszkę cielisty róż, na ustach wypada bardzo jasno, półtransparentnie. Pomadka bardzo fajna, nawilżająca, ładnie pachnie. Myślę, że warto. A te czerwienie na pewno będą super bo mam czerwienie z poprzedniej kolekcji i one są naprawdę, prawdziwie czerwone. Na maksa.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:01   #1765
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

W końcu odwiedziłam dzisiaj pobliską drogerie i... Była kolekcja mineralna z Joko ale nie było z Virtuala A miałam ochotę na tą drugą. Maziałam się sypkim minerałkiem Joko ale kolory jakieś ciemne mi się wydawały. Nie byłam przekonana.

Za to były cienie virtuala i kupiłam pojedyńczy 043. Jestem totalnie zadowolona bo takiego rozświetlającego szukałam! No i rzeczywiście ma świetną konsystencję. Na pewno następnym razem kupie więcej bo dzisiaj czasu nie miałam się zastanawiać.

Edit: Porównuję ceny na inermisie mineralnych i ten sypaniec w drogerii był po 30zł! Spora różnica chyba...

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2009-02-25 o 19:03
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:23   #1766
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wprawdzie nie mam osobiście, ale akurat J60 zamawiałam dla kuzynki. Kolorek jest dość wierny, bo jest to jasny, troszkę cielisty róż, na ustach wypada bardzo jasno, półtransparentnie. Pomadka bardzo fajna, nawilżająca, ładnie pachnie. Myślę, że warto. A te czerwienie na pewno będą super bo mam czerwienie z poprzedniej kolekcji i one są naprawdę, prawdziwie czerwone. Na maksa.
A kliknięcie na zamówienie jest coraz bardziej realne Chyba się skuszę, poczytam tylko dokładnie co ciekawego ma Inermis (nigdy tam nie kupowałam, czuję się jak Wizażowy dinozaur ).
Jeśli ktoś jeszcze chce się podzielić opinią o szminkach, to chętnie przeczytam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:25   #1767
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A kliknięcie na zamówienie jest coraz bardziej realne Chyba się skuszę, poczytam tylko dokładnie co ciekawego ma Inermis (nigdy tam nie kupowałam, czuję się jak Wizażowy dinozaur ).
Jeśli ktoś jeszcze chce się podzielić opinią o szminkach, to chętnie przeczytam
My tu weteranki zakupów w I, także jakby co to doradzimy. Ja się ostatnio kocham w Goshu, w Viperze, Bellu. Oczywiście poza Joko.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:36   #1768
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A właśnie jeśli chodzi o Vipere to ma bardzo fajny błyszczyk Dress Up no i chyba jutro skusze się na puder prasowany Collage. No właśnie Ukrycior specjalisto czy używałaś go może??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:38   #1769
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A właśnie jeśli chodzi o Vipere to ma bardzo fajny błyszczyk Dress Up no i chyba jutro skusze się na puder prasowany Collage. No właśnie Ukrycior specjalisto czy używałaś go może??
Eee, nie. ALe wiem, o który Ci chodzi. Słyszałam o nim dobre opinie. A błyszczyk jak? Jaki kolor? Bo mnie kusi
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:05   #1770
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Eee, nie. ALe wiem, o który Ci chodzi. Słyszałam o nim dobre opinie. A błyszczyk jak? Jaki kolor? Bo mnie kusi
Szkoda, szkoda ale chyba się skuszę. Niech stracę
A błyszczyk super! Taki miękki, kremowy, gęsty Mam odcień 556 i na ustach prezentuje się wspaniale. Ma tylko jedno ALE - za dużo drobin, które mają tendencje przyklejania się do rąk i roznoszenia po twarzy.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.