DIOR - kolorówka - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 09:27   #1921
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
ja nowa kolekcje ogladalam juz w sobote w sklepie w UK. nowe cienie sa meeeega swietne, shimmerek tez niczego sobie, ale jako ze juz mam amberka to zrezygnowalam z zakupu nowego,chociaz nie powiem-ciezko bylo od niego odejsc,.tym bardziej ze Pani baardzo kusila, namawiala i mowila ze nowa kolekcja wchodzi oficjalnie od poniedzialku-czyli dzis, a on ma na stanie juz tylko 2 shimmerki i jak je sprzeda to koniec i nie bedzie ich miala.

A moglabys cos wiecej napisac o cieniach?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:27   #1922
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Ranka.. tez mam ochote na ta paletke.. jak myslisz czy bedzie dobra dla bardzo jasnej blondynki z niebieskimi oczami?
eszton nie wiem : tam sa dwa zielenie,piekny taki stary zloty kolor ( a'la zgnila zielen ),i taki kolor cos pod bez ,no i roz

do niebieskich chyba bylaby fajna Sky Glow widzialam efeft umalowania oczu ta paleta Cameron Diaz .extra ( tylko ze tam jest niebieski,nie wiadomo co z nim zrobic.w TL jest jasny rozowy za to )
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:36   #1923
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A moglabys cos wiecej napisac o cieniach?
cienie maja sliczny odcien brazo-zloto-bezu,. mozna sobie laczyc kolorki jak sie chce bo sa w formie shimmerka a nie kazdy odcien osobno. odcien przechodzi od ciemnego brazu do bezu w sumie jak widac na zdjeciu. testowalam tylko na rece i przesliczny blysk maja. jak dla mnie to kolorek tych cieni jest przesliczny i jest pewnosc ze mozna wszystkich trzech kolorkow uzywac a nie jak to czasem bywa w piatkach ze uzywa sie 2 moze 3 kolorki a reszta sie nie nadaje. cena byla £29 i w sumie ciagle mysle i mysle i chyba dzis znowu pojde je odwiedzic i sie pomiziac bo nie daje mi to spokoju
edit:heh. albo to shimmer byl £29?? po glebszym zastanowieniu musze stwierdzic ze juz nie pamietam.heh.. no ale cos kolo tego)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior-impression-cuir-eyeshadow-palette1.jpg (3,5 KB, 461 załadowań)
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 11:00   #1924
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
ja nowa kolekcje ogladalam juz w sobote w sklepie w UK. nowe cienie sa meeeega swietne, shimmerek tez niczego sobie, ale jako ze juz mam amberka to zrezygnowalam z zakupu nowego,chociaz nie powiem-ciezko bylo od niego odejsc,.tym bardziej ze Pani baardzo kusila, namawiala i mowila ze nowa kolekcja wchodzi oficjalnie od poniedzialku-czyli dzis, a on ma na stanie juz tylko 2 shimmerki i jak je sprzeda to koniec i nie bedzie ich miala.
A czemu dopiero się pojawiła i ma już jej nie być ? Chyba chciała po prostu naciągnąć, żebyś od razu zrobiła zakupy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 11:29   #1925
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: DIOR - kolorówka

Wlasnie tez mam Amberka, ale moze ten nowy daje inny efekt. Z kolorow wychodz, ze powinien troche brazowic twarz
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 11:45   #1926
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A czemu dopiero się pojawiła i ma już jej nie być ? Chyba chciała po prostu naciągnąć, żebyś od razu zrobiła zakupy
nie wiem czemu. sa dwie opcje albo kobitka probowala mnie naciagnac stwierdzajac, ze juz prawie nie ma i trzeba sie spieszyc.a tak na prawde to maja tego duuzo albo jest faktycznie tak jak mowila, ze jest iles tam sztuk na sklep i jak sie sprzeda to juz nie bedzie bo shimmerek jest limitowany.
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 12:00   #1927
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
cienie maja sliczny odcien brazo-zloto-bezu,. mozna sobie laczyc kolorki jak sie chce bo sa w formie shimmerka a nie kazdy odcien osobno. odcien przechodzi od ciemnego brazu do bezu w sumie jak widac na zdjeciu. testowalam tylko na rece i przesliczny blysk maja. jak dla mnie to kolorek tych cieni jest przesliczny i jest pewnosc ze mozna wszystkich trzech kolorkow uzywac a nie jak to czasem bywa w piatkach ze uzywa sie 2 moze 3 kolorki a reszta sie nie nadaje. cena byla £29 i w sumie ciagle mysle i mysle i chyba dzis znowu pojde je odwiedzic i sie pomiziac bo nie daje mi to spokoju
edit:heh. albo to shimmer byl £29?? po glebszym zastanowieniu musze stwierdzic ze juz nie pamietam.heh.. no ale cos kolo tego)


Dzieki. A piatki nowe widzialas?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 17:37   #1928
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki. A piatki nowe widzialas?
nie zwracalam w sumie uwagi na piatki bo bylam zaaferowana shimmerkiem a pozniej juz trzeba bylo do domku zmykac. heh. ale jak bede miala wiecej czasu to sie wybiore i obmacam wszystko raz jeszcze bo to przewaznie jak sie drugi raz pojdzie to wyglada inaczej.co do tych cieni, ktore wczesniej opisywalam. srodkowy kolorek jest najbardziej blyszczacy, pozostale dwa juz mniej ale tworza calkiem niezla kompozycje.
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 19:38   #1929
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
eszton nie wiem : tam sa dwa zielenie,piekny taki stary zloty kolor ( a'la zgnila zielen ),i taki kolor cos pod bez ,no i roz

do niebieskich chyba bylaby fajna Sky Glow widzialam efeft umalowania oczu ta paleta Cameron Diaz .extra ( tylko ze tam jest niebieski,nie wiadomo co z nim zrobic.w TL jest jasny rozowy za to )
. . Najgorsze jest to, że człowiek chciałby mieć wszystko tylko ze czasami logika zabrania.. i trzeba się zdecydowac.. ja pomacałam w Sephorze ten niebieski kolor z paletki Sky Glow.. jesli sie go delikatnie położy to miałam wrazenie że wygląda na oku jakby był biały.. czy mam racje czy to było tylko takie jednorazowe wrażenie?
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 20:16   #1930
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: DIOR - kolorówka

nie wiem,nie macalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 20:39   #1931
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
nie zwracalam w sumie uwagi na piatki bo bylam zaaferowana shimmerkiem a pozniej juz trzeba bylo do domku zmykac. heh. ale jak bede miala wiecej czasu to sie wybiore i obmacam wszystko raz jeszcze bo to przewaznie jak sie drugi raz pojdzie to wyglada inaczej.co do tych cieni, ktore wczesniej opisywalam. srodkowy kolorek jest najbardziej blyszczacy, pozostale dwa juz mniej ale tworza calkiem niezla kompozycje.

Ok, wiec opisz ponowne wrazenia jak znow wrocisz z perfumerii
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 13:38   #1932
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Hej dziewczyny Jak sie u Was sprawuje paletka earth reflections??? Zakupilam sobie ja miesiac temu i musze przyznac,ze jest oszalamiajaca,wykonalam makijaz tym najciemniejszym cieniem (próbuje efekt przydyminego oka) Mam bzika na punkcie cieni Diora.Oczywiscie makijaz ten u mnie bardzo rzuca sie w oczy bo jestem zlota blondyka,mam niebieskie oczy i jasna cere no i na dzienne wyjscia sie raczej nie nadaje-przynajmniej moj facet powiedzial,ze nie pokaze sie ze mna na ulicy Mam jeszcze petal shhine i goldfever ale juz sama nie wiem,ktora bardziej lubiePozdrawiam
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 10:28   #1933
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: DIOR - kolorówka

znacie te 5 Diora http://oth.strawberrynet.com/product...46152&goChar=C
takie same purchawy ja Moonray? czy starsze? bo ja mam Moornay i sa bardzo fajne, a ciekawa jestem też tych, bo za taką cenę ... :-o

oo, znzalazłam na ebay zdjęcie, hmmm...nawet fajnie wyglądają, ale z którego roku mogą być i jaki efekt dają, wiecie może?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior.jpg (21,3 KB, 18 załadowań)
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 16:20   #1934
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: DIOR - kolorówka

Diormaniaczki, mam prośbę

Powiedzcie, czy bezpiecznie kupić cienie od Tej allegrowiczki:
http://www.allegro.pl/item414787153_...rs_nr_609.html

Czy to oryginał?

Myślicie, że te kolorki będą pasować do jasnej skóry, piwnych oczu, ciemnych, brązowych włosów?

Z góry dziękuję za odp.
Pozdrawiam!
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 16:57   #1935
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Diormaniaczki, mam prośbę

Powiedzcie, czy bezpiecznie kupić cienie od Tej allegrowiczki:
http://www.allegro.pl/item414787153_...rs_nr_609.html

Czy to oryginał?

Myślicie, że te kolorki będą pasować do jasnej skóry, piwnych oczu, ciemnych, brązowych włosów?

Z góry dziękuję za odp.
Pozdrawiam!
Tak to sa oryginalne cienie Earth reflection Mam wlasnie w nich makijaz i choc ja jestem raczej blondynka to mysle ze nawet bardziej pasuja do ciemnych wlosów.Pozdrawiam
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 20:10   #1936
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: DIOR - kolorówka

Witam was dioromaniaczki
podczytuje was od pewnego czasu... tez bardzo lubie kosmetyki diora, chyba najbardziej. chociaz ostatnio powoli przechodze na strone chanel...
chcialam sie was poradzic na temat cieni. nigdy nie kupowalam kosmetykow na allegro. zwyczajnie sie boje ze trafie na podrobke. a naszlo mnie bardzo na piatke 290
co sadzicie o tej aukcji: http://www.allegro.pl/item408611283_...ne_kolory.html ???
kupic, nie kupic? wiem, ze macie wieksze doswiadczenie... a moze ktoras z was juz kupowala u tego sprzedawcy?
cena nie jest jakas podejrzanie niska, wiec wyglada ze oryginaly (tym bardziej ze w galeriach centrum byly niektore piatki ostatnio po ok. 100 pln, ale ja sie oczywiscie spoznilam, no i wykupili ) Tylko sprzedawca ma kurcze malo komentarzy.
sama nie wiem... co sadzicie?
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 20:32   #1937
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Witam was dioromaniaczki
podczytuje was od pewnego czasu... tez bardzo lubie kosmetyki diora, chyba najbardziej. chociaz ostatnio powoli przechodze na strone chanel...
chcialam sie was poradzic na temat cieni. nigdy nie kupowalam kosmetykow na allegro. zwyczajnie sie boje ze trafie na podrobke. a naszlo mnie bardzo na piatke 290
co sadzicie o tej aukcji: http://www.allegro.pl/item408611283_...ne_kolory.html ???
kupic, nie kupic? wiem, ze macie wieksze doswiadczenie... a moze ktoras z was juz kupowala u tego sprzedawcy?
cena nie jest jakas podejrzanie niska, wiec wyglada ze oryginaly (tym bardziej ze w galeriach centrum byly niektore piatki ostatnio po ok. 100 pln, ale ja sie oczywiscie spoznilam, no i wykupili ) Tylko sprzedawca ma kurcze malo komentarzy.
sama nie wiem... co sadzicie?
według mnie są oryginalne
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 20:39   #1938
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
według mnie są oryginalne
tez mam takie odczucia... dziekuje za opinie
moze jeszcze jakas specjalistka sie wypowie?
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 05:46   #1939
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
tez mam takie odczucia... dziekuje za opinie
moze jeszcze jakas specjalistka sie wypowie?
Specjalistką nie jestem, ale zastanawia mnie data ważności. Już od dłuższego czasu cienie Diora są wytłaczane. Kolekcje starsze nie są. Niby te cienie są nieśmiertelne, ale wydać ponad 100zł (+ koszty przesyłki) i mieć coś co oficjalnie za chwilkę lub nawet już starciło datę ważności to tak nie bardzo
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 08:39   #1940
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Specjalistką nie jestem, ale zastanawia mnie data ważności. Już od dłuższego czasu cienie Diora są wytłaczane. Kolekcje starsze nie są. Niby te cienie są nieśmiertelne, ale wydać ponad 100zł (+ koszty przesyłki) i mieć coś co oficjalnie za chwilkę lub nawet już starciło datę ważności to tak nie bardzo

hmm... wytlaczane powiadasz? w sensie ze jest na nich faktura tak? czyli tak jak na numerach 130 i 970 w tej aukcji?
czyli jak nie jest wytlaczana to z ktorego roku moze pochodzic, orientujesz sie moze?
w kazdym razie dziekuje za sugestie bo faktycznie nie chcialabym kupic kosmetyku po terminie
no ale z drugiej strony jesli ta paletka w dokladnie takim zestawie kolorystycznym byla produkowana jakis czas temu to nie mam chyba szans znalezc identycznej produkowanej pozniej czyli wytlaczanej... czy sie myle?
(troche zamotalam, ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi )
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:26   #1941
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: DIOR - kolorówka

Hej dziewczyny
Wklejam fotkę nowego shimerka Diora 003 Cooper Diamond może się komuś przyda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1032851.JPG (63,1 KB, 114 załadowań)
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:32   #1942
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wklejam fotkę nowego shimerka Diora 003 Cooper Diamond może się komuś przyda.
Ryjku gdzie go dorwałaś?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:43   #1943
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: DIOR - kolorówka

Gosiu, dzięki za fotkę, kompletnie nie dla mnie, więc portfel odetchnął z ulgą
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:47   #1944
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wklejam fotkę nowego shimerka Diora 003 Cooper Diamond może się komuś przyda.

Mnie śliczny
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:49   #1945
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Diormaniaczki, mam prośbę

Powiedzcie, czy bezpiecznie kupić cienie od Tej allegrowiczki:
http://www.allegro.pl/item414787153_...rs_nr_609.html

Czy to oryginał?

Myślicie, że te kolorki będą pasować do jasnej skóry, piwnych oczu, ciemnych, brązowych włosów?

Z góry dziękuję za odp.
Pozdrawiam!

To jest Allegrowicz i produkty ma na "bank" oryginalne.Nawet dzisiaj przyszła do mnie od Niego przesyłka /w sumie druga/.
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:50   #1946
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ryjku gdzie go dorwałaś?
Nosku jeszcze nie dorwałam Jest u mnie w sprzedaży, a fotkę porównawcza znalazłam w necie.

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Gosiu, dzięki za fotkę, kompletnie nie dla mnie, więc portfel odetchnął z ulgą
Mad, a ja się zastanawiam bo jest pomiędzy różem a brązo-złotem
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:05   #1947
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
hmm... wytlaczane powiadasz? w sensie ze jest na nich faktura tak? czyli tak jak na numerach 130 i 970 w tej aukcji?
czyli jak nie jest wytlaczana to z ktorego roku moze pochodzic, orientujesz sie moze?
w kazdym razie dziekuje za sugestie bo faktycznie nie chcialabym kupic kosmetyku po terminie
no ale z drugiej strony jesli ta paletka w dokladnie takim zestawie kolorystycznym byla produkowana jakis czas temu to nie mam chyba szans znalezc identycznej produkowanej pozniej czyli wytlaczanej... czy sie myle?
(troche zamotalam, ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi )
W sensie, że jest na nich faktura
Powiem Ci szczerze, że ja na początku tamtego roku kupowałam już Ciebie z wytłoczonymi wzorkami, więc te cienie mają minimum 1,5 roku, a wg mnie nawet więcej. Przyznam się szczerze, że nie widziałam w nowszych kolekcjach tej paletki, więc nie sądzę, żeby można ją było kupić z fakturą.
Ja po prostu wychodzę z założnenia, że jeśli wydać ponad 100zł (a to jednak jest konkretny grosz) to już lepiej kupić coś nowszego, świeżego. Poza tym ta paletka ma piękne róże, ale jakoś szczególnie sie od siebie nie odróżniają. Prawie "wsio" jednakowe Może Pink Idol byłaby ciekawsza? I jest zdecydowanie świeższa

13ryjek, niestety zdjecia piękne, mój portfel, a szczególnie mąż się wścieknie
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 12:03   #1948
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
W sensie, że jest na nich faktura
Powiem Ci szczerze, że ja na początku tamtego roku kupowałam już Ciebie z wytłoczonymi wzorkami, więc te cienie mają minimum 1,5 roku, a wg mnie nawet więcej. Przyznam się szczerze, że nie widziałam w nowszych kolekcjach tej paletki, więc nie sądzę, żeby można ją było kupić z fakturą.
Ja po prostu wychodzę z założnenia, że jeśli wydać ponad 100zł (a to jednak jest konkretny grosz) to już lepiej kupić coś nowszego, świeżego. Poza tym ta paletka ma piękne róże, ale jakoś szczególnie sie od siebie nie odróżniają. Prawie "wsio" jednakowe Może Pink Idol byłaby ciekawsza? I jest zdecydowanie świeższa
dzieki wielkie
no macie dziewuchy racje.
siem uparla na ta paletke, bo jest prawie matowa. tzn ma oczywiscie drobinki i jakis blysk, ale nie jest zdecydowanie perlowa ani metaliczna. nie znam piatek diora, nie uzywalam wczesniej, w ogole cieni bardzo malo uzywalam. ale z tego co kojarze to te najnowsze sa wlasnie mocno perlowe albo satynowe. a mi w takich nie teges

no w kazdym razie jak macie jakies typy w tonacji fioletowej, ale do cieplej karnacji to bede wdzieczna...
a ta paletka nie zawracam juz wam tylka
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 12:31   #1949
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
dzieki wielkie
no macie dziewuchy racje.
siem uparla na ta paletke, bo jest prawie matowa. tzn ma oczywiscie drobinki i jakis blysk, ale nie jest zdecydowanie perlowa ani metaliczna. nie znam piatek diora, nie uzywalam wczesniej, w ogole cieni bardzo malo uzywalam. ale z tego co kojarze to te najnowsze sa wlasnie mocno perlowe albo satynowe. a mi w takich nie teges

no w kazdym razie jak macie jakies typy w tonacji fioletowej, ale do cieplej karnacji to bede wdzieczna...
a ta paletka nie zawracam juz wam tylka
Fakt, te nowe są perłowate, ale podobno w tym sezonie właśnie taki efekt jest najmodniejszy
Przyznam się szczerze, że ja też myślałam na początku o czyms matowym, ale teraz kiedy mam te paletki Diora i widzę jak ładnie rozświetlaja oko to bym ich nie zamieniła na żadne inne Mam jedną paletkę matowych Diora (taką różową kopertkę) i w ogóle zapomniałam o nich. Przed chwilką kiedy miałam pisać tego posta aż poszłam sprawdziłam czy jeszcze ją mam, bo pomyślałam, że tak dawno jej nie widziałam, że może ktoś sobie ją "pożyczył"
Na pewno nie będziesz żałowała tych perłowych.
Swoją drogą śliczny fiolet i róż ma Petal Shine (dziś jestem nią umalowana)
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 12:59   #1950
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: DIOR - kolorówka

noo doooobra. chyba nie mam wyjscia. bede musiala sie polubic z perlowymi piatkami. sprobuje przynajmniej.
mam nadzieje ze polubimy sie z wzajemnoscia

PS petal shine wygladaja faktycznie pieknie. musze je zobaczyc na zywo.
zreszta one wszystkie wygladaja bosko. tyle ze caly czas zylam w swiadomosci ze perlowe i satynowe sa nie dla mnie. ale nie probowalam piatek diora
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.