Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-12, 17:59   #901
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Ja również jestem zadowolona z odżywki, po pierwsze bardzo ładnie pachnie, po jej użyciu końcówki są w lepszym stanie, włosy ładnie lśnią i są proste, jednak pomimo tych zalet jak dla mnie jest to produkt który mogę używać maksymalnie 2 razy w tygodniu. Przy codziennym stosowaniu włosy stały się przeproteinowane.
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:43   #902
kaskarze
Raczkowanie
 
Avatar kaskarze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 491
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez enchant Pokaż wiadomość
Czyli, jeśli ktoś powie, że jest niezadowolony ale wymieni ze 3 zalety to już jest opinia mieszana? Ech, sama napisałam kilka pozytywnych cech, bo to nie jest aż tak zła odżywka, ale dobra też nie jest i finalnie moja ocena jest negatywna (mimo, że podałam kilka zalet).
Skoro tak skrupulatnie podliczyłaś to raczej jest pół na pół , bo według mnie te mieszane też nie są zbytnio zadowolone
Mieszane to te co nie mają zdania albo wymieniły np. 5 zalet i jedną wadę dodam ze nie uznawałam ani jednej opini w której było tylko że ma ładny zapach bo gdybym to doliczyła to przewaga była by owiele większa :P Mi naprawdę nie chodzi aby komuś udowadniać czy jest dobra czy nie bo każdy ma inne włosy inne geny a jako kobiety powinnyśmy pamietać, że np. przy okresie też inaczej współpracują nam włosy:P Ja zrobiłam sobie taki mały żarcik z podsumowaniem aby trochę przypomnieć że jesteśmy ludźmi i nie ma co napadć na innych że mają inne zdanie a tym samym napadnięto na mnie że podsumowuje i kłamie manipuluje itp troszkę luzu w życiu potrzeba i nie ma co się boczyć że ktoś uważa co innego niż my ani naśmiewać się z wyników testów (których pewnie jeszcze nie ma) Jedna osoba która jest niezadowolona pojedzie po wynikach a ta co była zadowolona to to potwierdzi. Ja tam się nie boję swoich odpowiedzi ja jestem tą odżywką zachwycona i naprawdę współczuje tym co im zaszkodziła ale miejmy świadomość że same zgłaszałyśmy się do testów nikt nas do niczego nie zmuszał więc przyjmijmy to z pokorą jak nam włosy uszkodziła. Kiedyś ale to na innej stronie dostałam krem na noc po którym dostałam takiego uczulenia że w szpitalu wylądowałam ale mając świadomość, że sama dobrowolnie z nieprzymuszonej woli zgłosiłam się do testów nie miałam pretensji że mi go wysłali jako super liftingujący krem :P pozdrawiam
__________________
kaskarze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 00:26   #903
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Dołączam do niezadowolonych z odżywki. Z moimi włosami nie robi nic szczególnego. Wygładza i ułatwia rozczesywane, ale to robi większość odżywek.
Odżywienie? Nic z tych rzeczy.
Scalenie końcówek? Abstrakcja.
Obciążenie? Widoczne.
Przetłuszczanie włosów? Zwiększone.

Na moich włosach się kompletnie nie sprawdziła.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 08:51   #904
Masia87
Raczkowanie
 
Avatar Masia87
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 102
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Ja byłam na początku zachwycona bo włosy były cudowne, potem trochę zrobiło się siano, ale z innym szamponem odżywka znów poprawiła wygląd włosów. Więc jestem zadowolona ale wiem że nie mogę jej używać po każdym myćiu tylko zamiennie z innymi odżywkami.
__________________




"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale można spotkać kogoś, dzięki komu wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie"
Masia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 10:32   #905
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Ja specjalnie zadowolona nie jestem niestety
Na początku było ok, ale po kilku użycia włosy są mega przetłuszczona, obciążone i przyklapnięte
Mam włosy farbowane, nie są bardzo zniszczone, ale są poszarpane i bez życia.
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 12:42   #906
Milusia_Elunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2
Question Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Witam,

Drogie Panie, a czy wiecie może co z wynikami za drugi etap wielkiego testowania, w którym trzeba było przesłać dwie fotki (zdjęcie przed i po kuracji odżywką) ? Drugi etap zakończył się bodajże 4 czerwca, a do tej nie pory nie ma wyników z tego ? Proszę o odpowiedź
__________________
[ori_bas]653763[/ori_bas]
Milusia_Elunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 13:02   #907
aisak78
Raczkowanie
 
Avatar aisak78
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 34
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Właśnie, co z tymi wynikami?
aisak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 13:09   #908
cytrynka122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 648
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
No ja tam nawet nie umiem tej odżywki ocenić bo użyłam ją aby 3 razy - na tyle mi wystarczyła XD
Faktycznie nie ma jak ocenić. Ja użyłam ok.7 razy i jeszcze mi została ta odżywka
cytrynka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 13:45   #909
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez cytrynka122 Pokaż wiadomość
Faktycznie nie ma jak ocenić. Ja użyłam ok.7 razy i jeszcze mi została ta odżywka
A nie pomyślałaś, że każda z Nas ma inne włosy? Zarówno jeśli chodzi o długość jak i gęstość? Dlatego zużycie będzie inne? Ja mam długie, ale cienkie - użyłam odżywkę kilka razy i jeszcze zostało. Natomiast przyjaciółka, która może pochwalić się gęstymi włosami za pas, miałaby ją może na 2 razy.
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 14:15   #910
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Mi też jeszcze zostało tej odżywki. ale mam krótkie włoski więc nie nakładam za dużo.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 18:30   #911
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez R_uda Pokaż wiadomość
I znowu kłania się czytanie ostatnich postów :P To prawdopodobnie przeproteinowanie, potwierdza to teorię, że to nie jest odżywka do codziennego użytku.
(Paradoksalnie moje włosy przenawilżyła przy 3 użyciu, dawka protein przywołała je do porządku )

Mimo wszystko nie wiemy w jaki sposób dobierano osoby do testów. Może wzięli też testową grupę ze zdrowszymi włosami. Nie pamiętam już jakie były pytania, ale wiem że odpowiadałam zgodnie z prawdą :P Nigdy włosów niczym szczególnym nie katowałam (no dobra, wychodziłam tylko na mróz w mokrych włosach ), nie prostowałam, nie farbowałam, od 1,5 roku o nie dbam "na poważnie", ale z natury są średnioporowate i skłonne do rozdwajania. Jak widać odżywkę dostałam, choć nie deklarowałam ogromnych zniszczeń.
Gdzie ja napisałam, że używałam jej codziennie?!

Napisałam, że po 4 użyciu włosy są w coraz gorszym stanie, nigdzie nie wspomniałam, że używałam jej codziennie (dla ścisłości dodam, iż nie stosowałam jej codziennie, bo nie myję codziennie włosów, tylko co 2-3 dni). Inne, stosowane w ten sam sposób, a przeznaczone do włosów zniszczonych nie zrobiły mi takiej krzywdy
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 19:06   #912
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

dla mnie odżywka spoko, bez żadnego wow ale krzywdy nie zrobiła moim włosom. Czy kupiłabym? Całkiem możliwe

czy zostało ujawnione co to jestdokładnie za odżywka? bo wypełniłam ankietę po testowaniu ale żadnej informacji zwrotnej nie otrzymałam.

Niestety nie mogę sobie pozwolić na chwilę obecną na przeczesanie wątku w odpowiedzi na to pytanie, więc proszę o wyrozumiałość
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 00:38   #913
R_uda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 54
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Gdzie ja napisałam, że używałam jej codziennie?!

Napisałam, że po 4 użyciu włosy są w coraz gorszym stanie, nigdzie nie wspomniałam, że używałam jej codziennie (dla ścisłości dodam, iż nie stosowałam jej codziennie, bo nie myję codziennie włosów, tylko co 2-3 dni). Inne, stosowane w ten sam sposób, a przeznaczone do włosów zniszczonych nie zrobiły mi takiej krzywdy
A jak miałam napisać, każdorazowego? :P W domyśle miało to dotyczyć używania x razy z rzędu...
Były do zniszczonych, ale miały inny skład = inne działanie = inna reakcja włosów...

Myślałam, że ja nakładam dużo odżywki na włosy, ale widzę, że przy niektórych wysiadam Gęste włosy do pasa + spora grzywka i szacunkowo wystarczy na 6-7 razy
Inna sprawa, że jest moim zdaniem odrobinę za gęsta, dlatego najpierw ją rozcieram w mokrych dłoniach żeby się wygodniej nakładała.
R_uda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 15:15   #914
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

...a wyników drugiego konkursu jak nie było tak nie ma :/ Nie rozumiem dlaczego uczestniczki konkursu muszą zawsze przestrzegać regulaminu a organizator i tak robi co chce. No nic, przyzwyczaiłam się do bardzo spóźnionych wyników
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:28   #915
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Już raz pisałam, ale napiszę znowu hyhhy
Czytałam regulamin i tam znalazłam taki punkt:

2.2. Test będzie trwał w dniach 6.05.2014 – 22.06.2014 i zostanie ogłoszony wraz z datą
ukazania się ogłoszenia.
__________________
"...just one more thing"
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:43   #916
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

A ja w regulaminie konkursu (na który wysyłało się zdjęcia) widzę:

2.2 Konkurs będzie trwał w dniach 26.05 -04.06.2014r.,z takim zastrzeżeniem,że zgłoszenia konkursowe będziemożna dodawać w dniach 2-4.06.2014 r.
2.3
Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej:
https://wizaz.pl/akcje/najwiekszy-test-odzywki/konkurs.php
w terminie nie później niż 7 dni od ostatniego dnia czasu trwania
Konkursu

Z tego wynika, że wyniki powinny pojawić się 11.06 :P
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:47   #917
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
A ja w regulaminie konkursu (na który wysyłało się zdjęcia) widzę:

2.2 Konkurs będzie trwał w dniach 26.05 -04.06.2014r.,z takim zastrzeżeniem,że zgłoszenia konkursowe będziemożna dodawać w dniach 2-4.06.2014 r.
2.3
Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej:
https://wizaz.pl/akcje/najwiekszy-test-odzywki/konkurs.php
w terminie nie później niż 7 dni od ostatniego dnia czasu trwania
Konkursu

Z tego wynika, że wyniki powinny pojawić się 11.06 :P
Kurde no, to powinny już być te wyniki
Wysłałam swoje zdjęcia na konkurs też!
__________________
"...just one more thing"
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 07:19   #918
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Mnie to bardziej interesuje, co to był za specyfik.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 07:33   #919
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

ja zużyłam tą próbkę odzywki do konca, lacznie ze 12 myć wyszło i o ile na początku bylo nawet nawet, tak teraz po myciu mam problem z rozczesaniem, wlosy sa szorstkie i takie porowate...
wypadają jak wypadały, łamią sie jak łamały, problem z rozczesywaniem był i pozostał, koncowki mam rozdwojone jak były wczesniej, stan wlosow jest taki sam jak był przed testem

jedyny plus to zapach, ktory utrzymuje sie ok 1 dnia, chociaz po jakims czasie stosowania zapach zaczyna sie robic chemicznie męczący


a co do samej akcji, cos organizator nie potrafi sie wywiązac z terminow..
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 07:53   #920
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cytat:
Napisane przez blodka Pokaż wiadomość
Mnie to bardziej interesuje, co to był za specyfik.
Ostatnio leciała reklama Garnier Fructis Goodbye Damage. A na stronie Garniera w zakładce włosy ta linia jest przedstawiona jako nowość, więc całkiem możliwe, że to, to.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 08:36   #921
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;46898113]Ostatnio leciała reklama Garnier Fructis Goodbye Damage. A na stronie Garniera w zakładce włosy ta linia jest przedstawiona jako nowość, więc całkiem możliwe, że to, to.[/QUOTE]

tez widziałam reklamę, ale głównie o serum było, jakieś małe literki na dole też były
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 09:27   #922
Joanna G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Ja używam tej odżywki co 2 dzień i jak dla mnie jest ok. Moje włosy są po niej lśniące i wyglądają na zdrowe. Nakładam niewielką ilość produktu przez co odżywka (jak dla mnie) jest mega wydajna. Absolutnie nie obciąża mi włosów ani ich nie przetłuszcza . Zapach bardzo mi się podoba i fajnie się utrzymuje na włosach. Także ja jestem z tego produktu zadowolona
Joanna G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 12:43   #923
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Ja również jestem zadowolona z odżywki. Zapach jest kosmicznie uzależniający, odżywka bardzo wydajna, włosy są lśniące, nie puszą się i łatwo rozczesują. Co prawda, nie zauważyłam jakiegoś cudownego odżywienia i scalenia końcówek, ale już tyle odżywek zużyłam, że przestałam wierzyć w obietnice, które i tak się nie spełnią. No i przede wszystkim - jest jedną z nielicznych, które nie obciążają i nie wzmagają przetłuszczania włosów.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 13:52   #924
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Też jestem zadowolona z odżywki. I chociaż scalić końcówki to można sobie jedynie klejem, wyraźnie zauważyłam mniej rozdwojonych włosów. Ktoś wie co to za odżywka?
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 14:31   #925
andziorek89
Raczkowanie
 
Avatar andziorek89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Każda z nas ma różny rodzaj włosów dlatego te zdania są tak odmienne. Mnie osobiście ładnie wygładziła włosy, po umyciu były miękkie, nie plątały się i co najważniejsze nie zostały obciążone. Jeżeli chodzi o końcówki to wiadomo jeżeli są zniszczone to nie zostaną naprawione w tydzień, tym bardziej nie tą odżywką
Popieram wydaje mi się, że to ta odżywka z Garniera https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ra-wersja.html , choć w TV jest nowa reklama, w której reklamują serum z tej serii .
Również oczekuję wyników konkursu, co jest ??
__________________
Recenzje kosmetyczne, makijaż, mani: http//ankowata.blogspot.com

Edytowane przez andziorek89
Czas edycji: 2014-06-16 o 14:33
andziorek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 16:02   #926
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Dla mnie ta odzywka jest nawet niezla. Wiadomo, ze koncowek nie naprawi ale wygladzila mi wlosy i ma fajny zapach.
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 20:01   #927
trisja
Raczkowanie
 
Avatar trisja
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 48
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Cześć, też testuję
Ja jestem bardzo zadowolona, ale przy stosowaniu tylko od uszu do końcówek (mam włosy za łopatki) bo jak stosowałam na całe włosy to były przetłuszczone co rzadko mi się zdarza. U mnie wyglądają na dużo zdrowsze i w końcu nie mam problemu z rozczesywaniem

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;46898113]Ostatnio leciała reklama Garnier Fructis Goodbye Damage. A na stronie Garniera w zakładce włosy ta linia jest przedstawiona jako nowość, więc całkiem możliwe, że to, to.[/QUOTE]

A ja myślę, że nie - używałam goodbye damage i to była porażka na moich włosach, nie dało się rozczesać, musiałam myć włosy od nowa. No chyba że zmienili coś w składzie, dlatego traktują jako nowość
trisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 20:18   #928
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

Nie wiem co to za problem porównać skład podany na opakowaniu testowej odżywki, do składu na KWC :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 07:02   #929
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

ja uzylam 3 razy i jeszcze mam na pol takie ciut na dnie
mam dlugie geste wlosy i spalone przez fryzjerke
odzywke oceniam na plus nie jest zla: wymiencie leprze !
bo u mnie jest ich malo i sa cholernie drogie ! tak ze jesli ta odzywka jest na polce ( tanie ok 10 zlza 250 ml ) jest calkiem dobra
mogla bym ja stosowac za wylaczeniem skory glowy
tam uwazam za bezsens zatykac skore jakimikolkwiek odrzywkami
u mie po kazdej sebum produkcja jest o 2 razy wieksza
nakladam na same wlosy bo to przecierz odzywka do wlosow
a suplementy na porost czy tez ampolki to inna sprawa i sa wtedy dopasowan do skory!

ponadto ja chce juz wyniki jestem taka ciekawa co to naprawde
nawet z samej checi zakupu
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 07:59   #930
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Największy test w historii wizaz.pl - testowanie odżywki do włosów!

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;46898113]Ostatnio leciała reklama Garnier Fructis Goodbye Damage. A na stronie Garniera w zakładce włosy ta linia jest przedstawiona jako nowość, więc całkiem możliwe, że to, to.[/QUOTE]

Jak to człowiek ogląda mało tv a już reklam to prawie wogóle.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-26 13:12:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.