4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 18:13   #121
Noeloel
Raczkowanie
 
Avatar Noeloel
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 112
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Dzisiejsze menu:
Twarożek z siemieniem lnianym + sałatka (pomidor, ogórek, sałata), gryzek naleśnika
Mały placek po węgiersku (mama nalegała) ;/
Trzy spring rollsy z kawałeczkiem kurczaka i warzywami
Serek wiejski z pomidorem i ogórkiem, mała garść płatków
Zwiększyłam czas ćwiczeń z hula hop z 20 na 25 min + 60 przysiadów ( chyba będę robić je codziennie)
Noeloel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 18:33   #122
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

No właśnie o co chodzi z tym hula hop? Miały być wypustki, że niby z masażerem a większość dziewczyn skarży się na siniaki, to nie lepiej kupić zwykły hula hop?
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 18:56   #123
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
No właśnie o co chodzi z tym hula hop? Miały być wypustki, że niby z masażerem a większość dziewczyn skarży się na siniaki, to nie lepiej kupić zwykły hula hop?
Nawet po zwykłym mogą być siniaki na początku Ale po paru dniach mają zejść i się więcej nie pojawiać
Chyba, że kręci się takim zwykłym, pustym. Ja do mojego nasypałam ryżu, bo łatwiej mi się kręci i mam wrażenie, że lepiej działa.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:19   #124
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Allly witamy!!!
czy z tego wynika, że jestem tutaj najstarsza? chyba w depresję popadnę!
udało mi się jednak wrócić do domu, więc jeszcze właśnie jem, chociaz niby wieczorem sie nie powinno i też licze kalorie bezobsesyjnie

dzisiaj:
I grahamka z serkiem light i szynką
II grilowany filet z kurczaka, warzywa na patelnię
III ser biały chudy z jogurtem, połową banana i łyżeczką miodu
IV 2 kromki wasy z szynką, pomidor, kilka grzybków marynowych

to tyleee, ciekawe czy przetrwam do rana
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:22   #125
baletka74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 487
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

dokladnie tak jak piszesz tylko jak mnie maz zobaczyl po pierwszym dniu to chcial mi je wyrzucic bo wygladalam jak ofiara przemocy domowej ale teraz juz ok
baletka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 20:09   #126
eve_1988
Raczkowanie
 
Avatar eve_1988
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 173
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Madelaine nie jestes najstarsza Ja studia magisterskie skonczylam tez 2 lata temu i od tamtego czasu pracuje w zawodzie, a jestem grafikiem

Dzis dla mnie udany dzien Spacer, rower i fitness Dieta tez super!

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Mój główny cel: zejść poniżej 60 kg

74 -> 70 -> 69 -> 65 -> 60 i mniej
eve_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 20:42   #127
Anita120690
Raczkowanie
 
Avatar Anita120690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lepe, Hiszpania
Wiadomości: 127
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
O kurde Anita! Ale tam musi być cudownie I chociaż nienawidzę biegać to pewnie w Hiszpanii bym się skusiła, bo jest gdzie i przy okazji co podziwiać
No jest co podziwiać Jeśli chodzi o bieganie to mam zamiar zacząć biegać właśnie po miasteczku, ale to jedynie po 21 bo wcześniej w takim upale nie da się chodzić a co dopiero biegać.. i jeśli chodzi o widok ludzi biegających w Polsce tai widok jest częstszy, niestety tu ludzie wydziwiają jak ktoś biega ( może dlatego hiszpańskie panie są pulchne? )

Cytat:
Napisane przez Madelaine_O Pokaż wiadomość
Anita! zazdroszczę! też uwielbiam Hiszpanię! jest piękna a można wiedzieć w jakim rejonie jesteś?
też mi siostra proponowała taka fuchę kiedyś u niej na wyspach, ale nie mam ochoty wyjeżdzać z polski, dobrze mi tutaj :P
Szczerze? mogłabym już wracać na stałe do Polski doceniam teraz jak dobrze jest być w domu, ale póki co myśle że jeszcze troszkę tu posiedzę
To gdzie miałaś możliwość pracy, w jakim kraju?

Jestem w rejonie Andaluzji na samym południu Hiszpanii, mam szczęście że siostra wybrała taką lokalizację do zamieszkania bo jest pięknie 3 km od oceanu i 20 km od Portugalii gdzie często jeździmy na plaże ( tam są ładniejsze niż w Hiszpanii)

Cytat:
Napisane przez Allly Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę jeszcze dołączyć?
Witamy nową koleżankę!

Moje dzisiejsze menu:
1. śniadanie- tradycyjnie sałatka owocowa
2. Drugie śniadanie: Jogurt naturalny plus płatek ryżowy
3.Obiad- zupa kalafiorowa
4. Podwieczorek plus kolacja- połączone posiłki z racji późnego powrotu do domu, pełnoziarniste pieczywo z pomidorem i ogórkiem świeżym

4 dzień za nami i czuje że jest coraz lepiej jeśli chodzi o determinacje u mnie nie ciągnie już mnie do podjadania, najadam się tymi posiłkami i czuje się z tym świetnie Oby tak dalej!
Anita120690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 21:05   #128
loonkia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

A ja dzisiaj nie do końca zdrowo, nie calkiem 5 posiłków, ale sama w domu, gorąco, gotować się nie chce....
Na śniadanie kanapki z chleba orkiszowego z chudą wędliną z kurczaka i pomidorem, na obiad i kolację kurczak z ryżem w sosie chińskim. A do tego 20km na rowerze wieczorkiem. Kolo 20 pogoda robi się świetna, nie zabija

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
loonkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 21:55   #129
Noeloel
Raczkowanie
 
Avatar Noeloel
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 112
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Kurczę, za wcześnie zjadłam kolację i zrobiłam turbo spalanie. -.- Teraz zrobiłam się głodna i zjadłam dwie kanapki :'(
Noeloel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:35   #130
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

eve_1988 widzę po roczniku z Twojego loginu, że jednak jestem może więc 3 lata temu skończyłam juz studia? hahahah :P gratuluje motywacji do ćwiczeń

Anita też ostatni raz byłam w andaluzji, costa del sol, niedaleko malagi, było cudnie! a ja miałam okazję na irlandię, więc nic odkrywczego

jedzenie skończyło się na tym co napisałam, wypiłam tylko herbatę owocową jeszcze i własnie ide spac
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 08:14   #131
Allly
Raczkowanie
 
Avatar Allly
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 94
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Skoro dołączyłam, może napiszę coś o sobie zaczęłam dietę na początku czerwca, ale nie układam jej sama, poszłam do dietetyka z sieci Natur House, bo miałam zaburzenia odżywiania. Moim celem było schudnąć 12 kg (może trochę więcej) zostało mi jeszcze 5. Dołączam do was, bo mam straszny kryzys. Nie jem odpowiednio, pomijam posiłki, mam ochotę na słodycze i nie mogę zmobilizować się do regularnych ćwiczeń! :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Allly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 08:51   #132
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Ally, masz już mnóstwo kilogramów za sobą! gratuluje i zazdroszczę! nie daj się teraz, szkoda zaprzepaścić tyle wyrzeczeń! miejmy nadzieję, że wątek się rozkręci i będzie można tutaj dodatkową motywacje złapać

co dzisiaj planujecie na obiad? bo nie bardzo pomysł mam co zrobić
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 09:08   #133
Allly
Raczkowanie
 
Avatar Allly
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 94
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Dziękuję <3
Mój obiad zazwyczaj wygląda tak: indyk/ kurczak/ wołowina na oliwie z oliwek/ duszona itp i do tego warzywa: albo gotowane bez soli, albo sałata i np pomidory tez bez soli, sosów itp
Czasami dodaję do tego makaron pełnoziarnisty, ale max 3 łyżki stołowe. I tak od mniej więcej dwóch miesięcy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Allly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 09:49   #134
Anita120690
Raczkowanie
 
Avatar Anita120690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lepe, Hiszpania
Wiadomości: 127
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez Madelaine_O Pokaż wiadomość
Anita też ostatni raz byłam w andaluzji, costa del sol, niedaleko malagi, było cudnie! a ja miałam okazję na irlandię, więc nic odkrywczego
To widzę że też zwiedzałaś Hiszpanię Ooo słyszałam że tam gdzie byłaś jest pięknie, mieliśmy nawet zorganizować tam wycieczkę

Cytat:
Napisane przez Allly Pokaż wiadomość
Skoro dołączyłam, może napiszę coś o sobie zaczęłam dietę na początku czerwca, ale nie układam jej sama, poszłam do dietetyka z sieci Natur House, bo miałam zaburzenia odżywiania. Moim celem było schudnąć 12 kg (może trochę więcej) zostało mi jeszcze 5. Dołączam do was, bo mam straszny kryzys. Nie jem odpowiednio, pomijam posiłki, mam ochotę na słodycze i nie mogę zmobilizować się do regularnych ćwiczeń! :banghead:
Gratulacje osiągnięć już jesteś na końcówce w rzucaniu kilogramów więc musisz się zmobilizować mam nadzieję że tu z nami będzie Ci łatwiej
Anita120690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 09:58   #135
Allly
Raczkowanie
 
Avatar Allly
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 94
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Anit: dziękuję <3 od razu mi wraca motywacja do diety

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Allly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:24   #136
Liviene
Raczkowanie
 
Avatar Liviene
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 479
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Witam dziewczyny w 5 dniu wyzwania!

Po wczorajszym "załamaniu pierogowym" doszłam do siebie. Nie ma co się kusić.

Jakie polecacie ćwiczenia dla początkujących i średniozaawansowanych w stylu Skalpela, w sensie trening do 45 min, na wszystkie partie i nie zbyt trudny
__________________
~ Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. ~
78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
1 z 20 |||||||||||||||||||||||| loading
Liviene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 11:17   #137
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Liviene zawsze wszyscy sportowcy powtarzają w kółko, że na redukcję najlepsze są aeroby czyli nie ćwiczenia typu skalpel, tylko bieganie, pływanie, rower itd ja w domu nie znoszę ćwiczyć, ale jak jakimś cudem kiedyś wymarzoną wagę osiągne to dopiero zabiorę się za takie ćwiczenia żeby poprawić wygląd ciała

ale jak coś macie do polecenia to też chętnie poczytam, może akurat mnie coś ruszy

ja się dzisiaj zdecydowałam na kotlety z jajka i kalafior cały obiad niecałe 300 kalorii a idzie się najeść bardzo!
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 13:09   #138
Liviene
Raczkowanie
 
Avatar Liviene
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 479
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Madelaine - Tanya Valko - Arabska żona, Arabska córka, Arabska krew

kurcze, kocham rower, ale dętka mi pękła i nie ma mi kto naprawić ;(
__________________
~ Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. ~
78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
1 z 20 |||||||||||||||||||||||| loading
Liviene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 14:07   #139
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nawet po zwykłym mogą być siniaki na początku Ale po paru dniach mają zejść i się więcej nie pojawiać
Chyba, że kręci się takim zwykłym, pustym. Ja do mojego nasypałam ryżu, bo łatwiej mi się kręci i mam wrażenie, że lepiej działa.
No tak ale czym się różni takie hula hop z wypustkami od tego zwykłego dla dzieci? Czy to jest tak, że bardziej pobudza krążenie i ogólnie tkankę?

Cytat:
Napisane przez Allly Pokaż wiadomość
Skoro dołączyłam, może napiszę coś o sobie zaczęłam dietę na początku czerwca, ale nie układam jej sama, poszłam do dietetyka z sieci Natur House, bo miałam zaburzenia odżywiania. Moim celem było schudnąć 12 kg (może trochę więcej) zostało mi jeszcze 5. .
Gratulacje 7kg już za Tobą!

Cytat:
Napisane przez Liviene Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny w 5 dniu wyzwania!

Po wczorajszym "załamaniu pierogowym" doszłam do siebie. Nie ma co się kusić.

Jakie polecacie ćwiczenia dla początkujących i średniozaawansowanych w stylu Skalpela, w sensie trening do 45 min, na wszystkie partie i nie zbyt trudny
Ostatnio czytałam że Natalia Gacka jest dobra dla początkujących bo nie mówi o spinaniu mięśni tylko stara się to po ludzku wytłumaczyć np mówi żeby trzymać korpus prosto itd ma filmiki na youtubie

Cytat:
Napisane przez Madelaine_O Pokaż wiadomość
Liviene zawsze wszyscy sportowcy powtarzają w kółko, że na redukcję najlepsze są aeroby czyli nie ćwiczenia typu skalpel, tylko bieganie, pływanie, rower itd
No właśnie to są najlepsze ćwiczenia na zrzucenie tłuszczyku ale z drugiej strony nie można tylko wykonywać aerobów, bo podobno z człowieka robi się taki skinny fat... Ponoć najlepszym sposobem jest wykonanie kilku ćwiczeń siłowych, a następnie przynajmniej 30 min aerobów, tak podobno najefektywniej zrzuca się brzuszek i tłuszczyk

A jeśli chodzi o jadłospisy to nie wiem czy swoje pisać, bo jestem w tym dosyć monotonna jedyne co może mi się zmieniać to obiad i owoce, które zaserwuje sobie na II śniadanie bo tak to wiecznie bułka z wędliną kurczak gotowany, sałata, pomidor
Ale obiecałam sobie, że tym razem postaram się nauczyć jeść warzywa, bo jedyne jakie się pojawiają to w formie mizerii i pomidora z sałatą na kanapce...
Także muszę poszukać jakiś wegetariańskich przepisów, np ostatnio chodzi mi po głowie faszerowana kaszą gryczaną papryka
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 14:33   #140
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
No tak ale czym się różni takie hula hop z wypustkami od tego zwykłego dla dzieci? Czy to jest tak, że bardziej pobudza krążenie i ogólnie tkankę?
Na pewno jest sporo cięższe od takiego zwykłego, nawet czymś wypełnionego. Jest też szersze, więc większą powierzchnią dotyka brzucha.
Ale... nie mam pojęcia, jak działa Po kręceniu zawsze jestem zlana potem, niezależnie, jakim hh kręcę. Mam też wrażenie, że lepiej trawię po takim masażu

Moje jadłospisy też są dość monotonne, mam kilka "żelaznych" dań i rzadko jem coś innego. Na kolację zawsze jajecznica i góra warzyw, czasem do tego chleb, jeśli danego dnia sporo ćwiczyłam.
Ale zaczęłam myśleć o diecie rozłącznej. Znajoma mówiła, że u niej daje świetne efekty, mimo, że ona się w ogóle nie pilnuje, je co chce, tylko nie łączy węglowodanów z białkami.

Do tego bardzo ograniczyłam gluten. Cierpiałam na straszne bóle brzucha, teraz jest o niebo lepiej Dorwałam w Biedrze bardzo tanią mąkę gryczaną (4,60 za 1kg - normalnie płacę tyle za 400g) i będę kombinować
A jak nie wyjdzie, to gryczana jest rewelacyjna do omletów
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 14:50   #141
Liviene
Raczkowanie
 
Avatar Liviene
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 479
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

maureen dzięki, spróbuję może jutro, już ją polubiłam na fejsie

Dziewczyny, co z naszą tabelką?
__________________
~ Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. ~
78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
1 z 20 |||||||||||||||||||||||| loading
Liviene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 15:00   #142
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Ktoś mówił, że zrobi jak będzie miał czas :P ale tak jak podejrzewałam, parę osób się tylko przywitało z wielkim zapałem i już sie straciło

kurde, zawsze o tym hula hop a ja dalej sie nie przekonałam, żeby kupić i spróbować może i na mnie pora przyszła?

jyyli też słyszałam, że dieta rozłączna przynosi efekty ale to ewidentnie nie dla mnie! każdy mój obiad to właśnie białko plus warzywa/ sałatki zaraz bym się zniechęciła inaczej
maureen co to jest skinny fat? ciało szczuplejsze ale obwisłe?
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 15:23   #143
Noeloel
Raczkowanie
 
Avatar Noeloel
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 112
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Co do hula hop, jeśli dopiero zaczynasz to ćwicz na zwykłym pustym, ja na razie mam tylko takie i ćwiczę na nim ok 20/25 minut. Mimo to bardzo się przy tym pocę, więc ten trening chyba coś daje.
Noeloel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:18   #144
Anita120690
Raczkowanie
 
Avatar Anita120690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lepe, Hiszpania
Wiadomości: 127
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez Allly Pokaż wiadomość
Anit: dziękuję <3 od razu mi wraca motywacja do diety


Cytat:
Napisane przez Liviene Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co z naszą tabelką?
A jak będziemy robić tą tabelkę? Każda swoją czy wspólnie jedną? Ja w sprawach takich jestem "nogą kulawą"
Jeszcze jesli chodzi o wypisanie osób, które biorą udział w wyzwaniu w pierwszym poście.. zrobię to kochane w tym moim pierwszym poście, zrobię ostatnio jestem nianią na pełnych obrotach i nie mam kiedy to tego zasiąść

Zgrzeszyłam dziś po raz pierwszy od poniedziałku;/ siostra zrobiła karpatkę, powiedziała że się pogniewa na mnie jak nie spróbuje i uległam
Anita120690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 16:45   #145
Liviene
Raczkowanie
 
Avatar Liviene
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 479
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Anita, wydaje mi się że jedną wspólnie.

Dziewczyny, znalazłam coś super! Może któraś zechce spróbować GYM BREAK Szymon Gaś i Kaśka Kępka. Są 3 treningi - dwa 10 minutowe i jeden 20 minutowy. Dostępne na You Tubie. Ja zrobiłam dziś ten 10 min. na brzuch i jestem zadowolona
__________________
~ Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. ~
78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
1 z 20 |||||||||||||||||||||||| loading
Liviene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 17:03   #146
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez Madelaine_O Pokaż wiadomość
maureen co to jest skinny fat? ciało szczuplejsze ale obwisłe?
Dokładnie tak a tym samym mianem określają właśnie dziewczyny, które nie mają tendencji do tycia i wrzucają w siebie śmieciowe jedzenie a i tak są chude, gorzej jest dopiero jak trzeba nałożyć kostium kąpielowy, wszystko wisi, nie mówiąc już o sporym celulicie.
No i właśnie nie wiem czy z tymi aerobami to się tyczy też młodych dziewczyn czy tylko 'starszych kobiet' u których ta skóra nie jest już tak elastyczna aby mogła bezpiecznie opleść nowy brzuszek

http://wolskatrenuje.blogspot.com/20...kinny-fat.html z przymróżeniem oka

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Liviene Pokaż wiadomość
Anita, wydaje mi się że jedną wspólnie.

Dziewczyny, znalazłam coś super! Może któraś zechce spróbować GYM BREAK Szymon Gaś i Kaśka Kępka. Są 3 treningi - dwa 10 minutowe i jeden 20 minutowy. Dostępne na You Tubie. Ja zrobiłam dziś ten 10 min. na brzuch i jestem zadowolona
O to będzie trzeba spróbować mogłabyś podesłać linki?


---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

O chyba mi się udało
Spróbujcie tteraz https://docs.google.com/spreadsheets...it?pli=1#gid=0

Edytowane przez maureen92
Czas edycji: 2014-08-01 o 17:01
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 17:13   #147
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

ech, ja dziś pogrzeszyłam bo byłam z siostrą na zakupach cały dzień, o ile kalorycznie się mieszczę to jakościowo już nie i jestem trochę zła na siebie, ale teraz już będzie grzecznie bo nigdzie się nie wybieram w najbliższym czasie
__________________
?

Edytowane przez Beatagr3
Czas edycji: 2014-08-01 o 17:16
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 17:44   #148
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Nie uwierzycie, od tego gadania pozbierałam się i pojechałam po hula hop hahah! ale ja nie umiem na nim ćwiczyć spada mi to ciągle poćwiczę po weekendzie jak w domu nikogo nie będzie

przy okazji koszulke do biegania sobie kupiłam, ale nie mam z kim iść biegac nie ma chętnych do biegania ze śląska może?

Beata nie daj się! tak naprawdę to wychodzenie z domu nie jest żadnym usprawiedliwieniem
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 18:45   #149
Liviene
Raczkowanie
 
Avatar Liviene
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 479
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Maureen
- http://www.youtube.com/watch?v=raQh-D6V8iU
- http://www.youtube.com/watch?v=uMHreHGYH9w
- http://www.youtube.com/watch?v=n__d2sNj4iA



---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

dodałam arkusz 3 w tabelce, sprawdź czy to będzie wygodniejsze, a jak nie to usuń. To tylko moja luźna propozycja.

Popijam zieloną herbatkę
__________________
~ Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. ~
78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
1 z 20 |||||||||||||||||||||||| loading
Liviene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 18:54   #150
szuulej
Raczkowanie
 
Avatar szuulej
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Hej, przeczytałam wszystko i postanowiłam dołączyć!

Opowiem coś o sobie, choruję na cukrzycę od ponad 4 lat, i odkąd leczę się pompą insulinową zaczęłam tyć, bo wiedziałam, że dzięki niej mogę sobie pozwolić na więcej co do jedzenia, no i efektem był wzrost wagi z 45 na 63... To była masakra dla mnie Teraz wzięłam się w garść i postanowiłam odżywiać się bardziej zdrowo, i straciłam już 1,5 kg. Moją wagą docelową jest 52-50 kg, ale jak osiągnę 55 to będę już szczęśliwa! Mam 161 cm, więc jestem mała, i u mnie naprawdę te kilogramy widać, różnica jest ogroooomna.
__________________
www.heyhoou.pl

Zapraszam na moją stronę internetową!

bloguję, choruję na cukrzycę, czytam książki, kocham kosmetyki
szuulej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-01 14:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.