Policja-komisja lekarska - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 13:30   #301
jestdobrzetak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39
Dot.: Policja-komisja lekarska

Zrobią badania i jak to wyjdzie to wkl nie przejdziesz
jestdobrzetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:35   #302
juliuszjuliusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Policja-komisja lekarska

Powiem tak. Komisja lekarska a szczególnie badanie psychologiczne jest 100 razy gorsze niż Multiselect, w końcu chodzi tu o pozwolenie o broń ! Ok 7-8 godzin samych testów i rozmowa z psychologiem klinicznym. Liczy sie szybkośc reakcji, refleks, logika. Ogólnie trzeba być bardzo spokojnym i nie dać sie wyprowadzić z równowagi, a krytykę ze strony psychologa przyjąć spokojnie bez emocji. Mi się udało zaliczyć ten etap ale powiem szczerze, że było bardzo ciężko, zadania są bardzo męczące wymagające stałej koncentracji a przez 7 godzin ciężko na prawdę jest cięzko. Zadania na czas , ok 300 pytań dt osobowości, badania na refleks na różnych przyrządach .... masakra. Ale jest to do przejścia trzeba sie nie poddawac
juliuszjuliusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:44   #303
wiktoriasb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: koszalinek
Wiadomości: 77
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
ja też sie będę starać Jestem z Krakowa

Rozmawiałam z policjantami z miejskiej i mi podpowiedzili, ze dziewczyny zawsze padają na piłkach lekarskich i żeby cwiczenia siłowe sobie robić...

Test wiedzy dla ludzi po administracji i prawie nie jest specjalnie trudny, chociaż jest mnóstwo pytań dotyczących konkretnych sytuacji, ale do tych popytam znajomego policjanta

Dziewczyny, radzę też ćwiczyć już zacząć, bo do lipca niedługo, a sprawnosciówka tylko tak fajnie na filmie wygląda
hej dziewczyny racja niestety kobiety padają na p****** piłeczkach, sama na nich padłam mimo że nie od sportów siłowych nie uciekam. Podejżewam , że mnie sters zjadł.... ALE KOCHANE KOBIETKI NIE DAJCIE SIĘ
wiktoriasb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 15:56   #304
fiolkowa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 58
Dot.: Policja-komisja lekarska

Zgadza się nie poddawać.....choć sama widziałam różne kobietki na testach to ręce opadały....
Były i z tipsami, i paniusiowate .....
Nie twierdzę , że robocopy tylko nadają się do służby ale.....siła w rękach plus dobrze ustawienie tułowia może sprawić że będziesz rzucała więcej niż wskazane 5metrów.
fiolkowa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 06:16   #305
wiktoriasb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: koszalinek
Wiadomości: 77
Dot.: Policja-komisja lekarska

te tipsowe lale to chyba idą tylko żeby się pokazać i ewntualnie może faceta poderważ mnie się nie udało trudno, ale uważam, że jednak ten test sprawnościowy to lekka porzesada, bo czasem w policji nie liczy się siła ale mózg, z tego testu wynika, że tylko bezmyślne ramba mają tam racje bytu
wiktoriasb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 18:16   #306
tigra.14
Raczkowanie
 
Avatar tigra.14
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Himmel
Wiadomości: 38
Dot.: Policja-komisja lekarska

Zgadzam się, że w Policji nie tylko mięśnie się liczą, ale...
Test sprawnościowy (a sama za pierwszym razem nie zdałam) to jest pikuś w porównaniu z tym, czego wymagają wykładowcy od kursantów już pierwszego dnia w szkole. Ciężko jest nie tylko nam, ale panom również. Dziewczyny i chłopcy mdleli, wymiotowali, łamali kończyny itd. itp.

Sama mam "przyjemność" pracować w Wydziale Prewencji (mimo wyższego wykształcenia i różnych umiejętności, które można fajnie wykorzystać w innych wydziałach), jeżdżę w Pogotowiu Interwencyjnym po 12h, jest ciężko - niebezpieczne i duże miasto i wszystkie te zajęcia sprawnościowe można sobie w cztery litery wsadzić No ale...trzeba je zdać i zostają fajne wspomnienia Powodzenia Dziewczyny!!!!!!!!!!!!
tigra.14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 06:17   #307
wiktoriasb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: koszalinek
Wiadomości: 77
Dot.: Policja-komisja lekarska

a wiecie co??? Coraz bardziej mi się chce iść znowu na test sprawnościowy żeby tym rambo pokazać.... powiem Wam że mi się chcialo z niektórych facetów śmiać co skakali z brzuchami jak w ciązy, a jak bym przeszła dalej to pewno psychologa obleje
wiktoriasb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 15:16   #308
fiolkowa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 58
Dot.: Policja-komisja lekarska

Wiktoria idź i pokaż , że można .....ja już mogę składać papiery ponownie , ale niestety szykuję się do rozwodu więc jestem w zawieszeniu.
A psychologa ....może akurat zdasz wtedy ...będzie miłe zaskoczenie .
Próbuj ......nie poddawaj się
fiolkowa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:39   #309
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Policja-komisja lekarska

Jest tu ktos kto ma two i sf 16 kwietnia w Pile?? Bardzo mi zależy zeby z kimś się podzielić osiągnieciami ćwiczeniowymi, przeczytalam cały wątek i się załamałam, ja tor sprawnościowy sobie robię i mieszczę się spokojnie w czasie 1,33, 1,30 ale z piłką mam problemy, dziś mi przyszła z allegro i sobie rzucam, a z tym manekinem, to nie wiedzialam, że to taka tragedia jest ;/
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:21   #310
Telo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Policja-komisja lekarska

Hey wam dawno mnie nie było... Milablondi i karolinka napiszcie jak wam w koncu poszło z tym zdawaniem bo jestem ciekawy
Telo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:23   #311
Redemptor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Policja-komisja lekarska

Mógłby mi ktoś napisać u jakich lekarzy bada się podczas tej całej komisji lekarskiej?
Redemptor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 11:28   #312
akadil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Policja-komisja lekarska

hejka;-D
czy któraś przyszła Policjanta ma egzamin 16 kwietnia w Katowicach? ;D
akadil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 22:01   #313
jestdobrzetak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39
Dot.: Policja-komisja lekarska

Hej czy ktoś ma w najbliższym czasie komisję lekarską w Koszalinie? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Telo Pokaż wiadomość
Hey wam dawno mnie nie było... Milablondi i karolinka napiszcie jak wam w koncu poszło z tym zdawaniem bo jestem ciekawy


Z tego co wiem to blondynka pracuje już w policji..... A co u Ciebie?
jestdobrzetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:38   #314
siegamnieba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Policja-komisja lekarska

kochane wizazystki czytalam to forum od paczatku . Ja chce startować do policji i stwerdzilam ze czekać nie będę. Ja studiuje geodezje a nie administracje i moje pytania sa takie:
czy w trakcie studiow mozna startować do policji, kiedy sa kolejne nabory bo do lipca nie zdąże się nauczyć z wiedzy administracyjnej.
Ja pare pyta sobie skopiowalam ale chyba to nie wszystko. Co do testu psychologicznego i testu wiedzy może macie wiecej pytan od kogos do ktorych mozna sie przygotowac bo wnecie chodza pytania i odpowiedzi niby od policjantow co legalnie sprzedaja ale ja si eboje zakupić bo nie ufam takim ludzia co pisza ze jestem starszym policjantem i moge udzielci wam wademekum by super zaliczyc testy za odplata.... pozdrawiam
siegamnieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 08:25   #315
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Policja-komisja lekarska

W tym roku też chciałam startować ale no przeraża mnie, że miałabym bardzo mało czasu na przygotowanie się do tego testu.
Właśnie napiszcie jak wygląda badanie lekarskie bo nie wiem czy ze względu małego problemu ze wzrokiem bede automatycznie 'oddalona'
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 20:38   #316
Platoniczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cześć dziewczyny, ja w sumie mam dopiero wyznaczony tremin spotkania informacyjnego na 13 lipca ..... Ale już się boję ....Zaczęłam opracowywać baze pytań testowych .. Chciałabym się jednak dowiedzieć, dokladniej o badaniu lekarskim szczególnie u dermatologa. Czy bada on skórę głowy....w sumie na nic nie jestem chora, ale nosze uzupełnienie częściowe z powodu małej ilości włosów...w niczym ono nie przeszkadza, mogę biegać skakać i się zastnawiam czy się nie doczepi tego. Bardzo proszę o odpowiedź , bardzo ważne jest to dla mnie

Edytowane przez Platoniczna
Czas edycji: 2011-06-28 o 20:39
Platoniczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 14:37   #317
kosia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa. Mam nadzieję, że ktoś odwiedza jeszcze tę stronę Przygotowuję się obecnie do testu wiedzy ogólnej i do testu sprawnościowego. Mam pytanie odnośnie tego pierwszego: czy któraś z Was już się do tego testu przygotowywała a może któraś ma go już za sobą? Nie wiem czego się na ten test uczyć. Znalazłam na stronie Policji bazę pytań ale gdzieś na forum spotkałam się z wypowiedzią, że ta baza jest niewystarczająca i że dają jeszcze jakieś dodatkowe pytania... Wiecie coś na ten temat?
Będę wdzięczna za odpowedź.
Pozdrawiam
kosia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 23:55   #318
juanita
Raczkowanie
 
Avatar juanita
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 107
Dot.: Policja-komisja lekarska

Chyba trafilam w dobre miejsce

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Kosia skladalas juz papiery?Jak dlugo sie przygotowujesz do zrecznosciowki???
juanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:19   #319
kosia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Policja-komisja lekarska

Hej,
Złożyłam papiery i niedawno miałam spotkanie informacyjne. No i okazało się, że jest tyle chętnych, że egzaminy będę mieć dopiero w lutym :-( Jeżeli chodzi o zręcznościówkę to od ponad pół roku chodzę na fitness 5 razy w tygodniu tak na godzinkę albo dwie. No i do tego robię pompki i brzuszki. Pożyczyłam tez ostatnio piłkę lekarską żeby sprawdzić jak mi idzie w rzutach ale musiałam ją oddać po paru dniach. Miałam zamiar zacząć jeszcze biegać, bo mówią, że to dużo pomaga ale skoro egzaminy mam dopiero w lutym to mi się narazie nie chce A Ty Juanita złożyłaś już papiery? I przygotowujesz się już?
Szczerze mówiąc to wkurzyła mnie ta odległa data, bo mi pokrzyżowała plany myślałam, że nie trzeba będzie tak długo czekać.
Pozdrawiam
kosia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 09:56   #320
rokitika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 7
Dot.: Policja-komisja lekarska

witam dziewczyny,
chciałam zapytać czy orientuje się ktoś może czy na badaniu lekarskim mierzą i ważą osobiście czy tylko wpisują podane cm i kg;

złożyłam papiery do policji, ale boję się tej komisji, bo mam 1,58 cm wzrostu, a wyczytałam, że dla kobiet minimum jest 1,60 i zastanawiam się, czy to mnie zdyskwalifikuje, w sensie, czy zostanę zmierzona osobiście i mi podziękują...
rokitika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:59   #321
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez rokitika Pokaż wiadomość
witam dziewczyny,
chciałam zapytać czy orientuje się ktoś może czy na badaniu lekarskim mierzą i ważą osobiście czy tylko wpisują podane cm i kg;

złożyłam papiery do policji, ale boję się tej komisji, bo mam 1,58 cm wzrostu, a wyczytałam, że dla kobiet minimum jest 1,60 i zastanawiam się, czy to mnie zdyskwalifikuje, w sensie, czy zostanę zmierzona osobiście i mi podziękują...
Rokitika, właśnie weszłam na forum z zamiarem zadania tego samego pytania Z tym, że u mnie jest jeszcze gorzej, bo mam 1,55 w porywach do 1,56cm, więc już chyba na oko może być widać, że trochę mała jestem. Zadawałam już to pytanie na forum policyjnym, gdzie też jest informacja o tym wymaganym 160cm, ale nikt nie odpowiedział. Tylko, że ja właśnie nie złożyłam jeszcze żadnych dokumentów, bo zastanawiam się, czy w takim przypadku ma to sens. A Tobie, jak składałaś nic nie mówili?
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:15   #322
rokitika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 7
Dot.: Policja-komisja lekarska

nie, nic nie mówili dokumenty przyjmowała pani z kadr, więc ją bardziej interesowało czy mi się zgadza wszystko w papierach

no nic, zobaczymy, co z tego wyjdzie
rokitika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:05   #323
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cytat:
Napisane przez rokitika Pokaż wiadomość
nie, nic nie mówili dokumenty przyjmowała pani z kadr, więc ją bardziej interesowało czy mi się zgadza wszystko w papierach

no nic, zobaczymy, co z tego wyjdzie

No mam nadzieję, że niedługo tu napiszesz, że przeszłaś wszystkie etapy
PS. Napisałam do Ciebie PW
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:53   #324
NataliaAkaZoya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Policja-komisja lekarska

Witajcie dziewczyny, jestem juz po TWO i Spr, MS, jesli macie jakies pytania, to sluże pomocą. Mam tez sporo materiałów. 10 i 14 mam Wz i KL,trzymajcie kciuki.
NataliaAkaZoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:26   #325
kosia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Policja-komisja lekarska

Cześć
NataliaAkaZoya gratuluję może podzielisz się z nami swoimi przeżyciami Test sparwanościowy zaliczyłaś bez problemu? Jakich pytań się uczyłaś do ogólnego i skąd je wzięłaś? No i jak to zrobiłaś, że zdałaś Multiselect?
Jeszcze raz gratulacje i powodzenia!!!!
kosia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 13:07   #326
DUSZKA79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Policja-komisja lekarska

witam -jestem "nówka sztuka" ,no i należe również do tego grona ooo tak zdecydowanie -tyle że siedzie nad pytaniami o kurcze ile tego jest i jak to zaliczyc( dobrze że to test)-a dalej jeszcze sprawnościówka-a propo może jest jakaś kobitka która chciałaby sie przygotowac na sali w wawie -centrum , ochota? zawsze razniej.
Jestem na etapie kompletowania dokumentów , pewnie złoże je jak już będe miała pewnośc co do tego że oswoiłam wiedze teoretyczną jak i praktyczną.Przeglądam różne fora np.IFP-też dużo ciekawych rzeczy piszą-no i moja druga połowa mundurowy( dziwne nigdy osobiście go w mundurze nie widziałam-taki pion)myśle że mnie podszkoli-piszcie jak przygotowania kiedy składacie dokumenty -przestrogi ,uwagi ,porady miileee widziane.
Pozdrawiam Duuuuszka
DUSZKA79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 16:31   #327
rokitika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 7
Dot.: Policja-komisja lekarska

Duszko składaj śmiało, będziesz miała mnóstwo czasu, żeby uczyć się na testy; od momentu złożenia papierów do "zaproszenia" na sprawnosciówkę może minąć nawet pół roku

ja już złożyłam i teraz czytam sobie Konstytucję
rokitika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:56   #328
minimum4znaki
Raczkowanie
 
Avatar minimum4znaki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 247
Dot.: Policja-komisja lekarska

NataliaAkaZoya chyba troche Ci nie poszło, bo nie ma nigdzie w kraju wyznaczonego od razu terminu na WZ i KL, jak zdasz wywiad dopiero Cie umawiają na lekarzy :|

ja dziś jestem po wywiadzie w KSP Wawa.
zoaczymy co dalej.

powodzenia i wytrwałości dziewczyny
__________________
dobrze, ze jest taki kąt na ziemi..
kąt jak Twe ramiona rozwarty.
Albert. !

minimum4znaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 06:44   #329
NataliaAkaZoya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Policja-komisja lekarska

minimum4znaki Warszawska policja moze ma inaczej bynajmniej Stołeczna,ja miałam wyznaczony odrazu termin WZ i KL. Oba przeszłam. Czekam na powołanie to wydaje mi sie zalezy od kadrowej,moja zakłada pozytywnie zakonczone etapapy,co pozwala wziac wolne w pracy.Nie ktore osoby owszem zaraz po WZ dostawały termin na ten dzien co ja.Pozdrawiam
NataliaAkaZoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 11:04   #330
DUSZKA79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Policja-komisja lekarska

Witam -złożyłam dokumenty 15.11-powiedzieli mi że czeka sie na kontakt około 3 miesiace -ale prawdopodobnie będą dzwonic za miesiąc-zatem czeeeekam na ten magiczny telefon ( pilnując co by bateria sie nie rozładowała).Tak też usłyszałam że moge czekac nawet 6 miesięcy -zatem sporo czasu na naukę ( aleeee tego jest dużo i jak to zapamiętac -chodzi mi o pierwszy etap egzaminów wrrrrr).Dostałam również rade od pewniej osoby że jest przykaz eliminowac kobiety oczywiscie chodzi sprawnosciówke-zatem dziewczyny cwiczcie i raz jeszcze cwiczcie -a zwłaszcza rzucanie tymi piłkami-i uwaga na manekina nim znowuż nie rzucajcie.I myśle że na chwile obecną to wszystko czekam sobie grzecznie ,ucze sie i cwicze aby w przyszłosci nosic mundurek Czego i Wam życze.
DUSZKA79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-21 18:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.