Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-26, 08:43   #3961
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

dzięki za kod złożyłam małe zamówienie z maseczkami i serum z serii Riche bo ma dobry skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-26, 09:55   #3962
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
skład tego nowego serum - nie powala.
nie wiem czy jest warte swojej ceny na pewno nie.
Załącznik 7759198

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwestia preferencji
Dla mnie im naturalniejszy skład tym gorzej. Zazwyczaj nic mnie nie uczula a po jakichś 2 kremach ze "spoko" składem miałam twarz w czerwonych krostkach.
W ogóle kosmetyki YR w regularnych cenach nie są warte uwagi
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-26, 10:11   #3963
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Jakie produkty dodać do koszyka żeby wskoczyło to nowe serum? Jak dodaję 2 maseczki to jako gratis jest zielona esencja sebo.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Gapa że mnie. Można sobie wybrać haha

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-26, 10:48   #3964
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Kwestia preferencji
Dla mnie im naturalniejszy skład tym gorzej. Zazwyczaj nic mnie nie uczula a po jakichś 2 kremach ze "spoko" składem miałam twarz w czerwonych krostkach.
W ogóle kosmetyki YR w regularnych cenach nie są warte uwagi
Mam to samo, im więcej składników i wyciągów naturalnych tym bardziej mnie uczula ale ja z tych wrazliwych...
No i te "naturalne" nie daja u mnie super efektów
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-26, 10:52   #3965
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Kwestia preferencji
Dla mnie im naturalniejszy skład tym gorzej. Zazwyczaj nic mnie nie uczula a po jakichś 2 kremach ze "spoko" składem miałam twarz w czerwonych krostkach.
W ogóle kosmetyki YR w regularnych cenach nie są warte uwagi
Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Mam to samo, im więcej składników i wyciągów naturalnych tym bardziej mnie uczula ale ja z tych wrazliwych...
No i te "naturalne" nie daja u mnie super efektów
Ja też to mam, mimo że ja nie z tych najbardziej wrażliwych. Kiedyś mi dermatolog powiedział, że właśnie składy naturalne najbardziej uczulają i alergikom poleca się "syntetyki".
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-26, 19:15   #3966
ana172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Zamawiam w YR od dawna ale ten klub mnie troche zaskoczył. Gdzie jest napisane że za dwie maseczki jest serum gratis? Bo mam ten mail z tuszem i kosmetyczka i chyba ślepa jestem ale ta promocja nie jest tam opisana?

Dzięki temu że Was podczutuje zamówiłam sobie to nowe serum.

Mam przedpremierowo dwie miniaturki żeli świątecznych i ta pomarańcza pachnie tak jak x lat temu, jak delicje, tylko jest bardziej wodnista niestety. Jeżyna też przyjemna ale nic specjalnego. Rosiek ma przecież jeżyne od lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ana172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-26, 20:18   #3967
KikiEs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez ana172 Pokaż wiadomość

Mam przedpremierowo dwie miniaturki żeli świątecznych i ta pomarańcza pachnie tak jak x lat temu, jak delicje, tylko jest bardziej wodnista niestety. Jeżyna też przyjemna ale nic specjalnego. Rosiek ma przecież jeżyne od lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a skąd te miniaturki kolekcji świątecznej? :O
KikiEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-26, 20:58   #3968
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez ana172 Pokaż wiadomość
Zamawiam w YR od dawna ale ten klub mnie troche zaskoczył. Gdzie jest napisane że za dwie maseczki jest serum gratis? Bo mam ten mail z tuszem i kosmetyczka i chyba ślepa jestem ale ta promocja nie jest tam opisana?

Dzięki temu że Was podczutuje zamówiłam sobie to nowe serum.

Mam przedpremierowo dwie miniaturki żeli świątecznych i ta pomarańcza pachnie tak jak x lat temu, jak delicje, tylko jest bardziej wodnista niestety. Jeżyna też przyjemna ale nic specjalnego. Rosiek ma przecież jeżyne od lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piszą o tym w punkcie 5 - teoretycznie ma działać na całą pielęgnację twarzy, min. na maseczki, działa oczywiście wybiórczo.


1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 Zestaw kosmetyczka i tusz przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 14,90 zł. (2) Klient może otrzymać 200 punktów gratis przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 14,90 zł. (3) Rabat 40% na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnie sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (4) Rabat 40% na 2 dowolne kosmetyki do pielęgnacji twarzy udzielany od ceny maksymalnie sugerowanej (nie dotyczy produktów do oczyszczania i demakijażu oraz oznaczonych zielonym punktem). (5) Klient może otrzymać 1 serum gratis przy zakupie min. 2 kosmetyków do pielęgnacji twarzy (nie dotyczy produktów do oczyszczania i demakijażu oraz oznaczonych zielonym punktem). (6) Klient może zakupić 2 kremy do rąk w promocyjnej cenie 19,90 zł (do wyboru spośród kremów do rąk w regularnej cenie 12,90 zł). Promocje nie łączą się. Oferta ważna do 31.10.2021 lub do wyczerpania zapasów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 07:18   #3969
ana172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Piszą o tym w punkcie 5 - teoretycznie ma działać na całą pielęgnację twarzy, min. na maseczki, działa oczywiście wybiórczo.


1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 Zestaw kosmetyczka i tusz przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 14,90 zł. (2) Klient może otrzymać 200 punktów gratis przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 14,90 zł. (3) Rabat 40% na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnie sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (4) Rabat 40% na 2 dowolne kosmetyki do pielęgnacji twarzy udzielany od ceny maksymalnie sugerowanej (nie dotyczy produktów do oczyszczania i demakijażu oraz oznaczonych zielonym punktem). (5) Klient może otrzymać 1 serum gratis przy zakupie min. 2 kosmetyków do pielęgnacji twarzy (nie dotyczy produktów do oczyszczania i demakijażu oraz oznaczonych zielonym punktem). (6) Klient może zakupić 2 kremy do rąk w promocyjnej cenie 19,90 zł (do wyboru spośród kremów do rąk w regularnej cenie 12,90 zł). Promocje nie łączą się. Oferta ważna do 31.10.2021 lub do wyczerpania zapasów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dogrzebałam się tego posta. Niestety u mnie newsletter z kodem tusz kończy się na punkcie 3... ale w koszyku weszło a to najważniejsze.

Miniaturki mam z oferty zagranicznej bo mieszkam za granica. A zamawiam i tu i tu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ana172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 12:41   #3970
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
dzięki za kod złożyłam małe zamówienie z maseczkami i serum z serii Riche bo ma dobry skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a co powiesz o Serum Vegetal?
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 13:31   #3971
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

O tym serum liftingującym zielonym czytałam recenzje na rosyjskiej stronie - coś jak nasz wizaż. Na ponad 200 recenzji ma średnią tylko 2 gwiazki na 5. Z tego co tam wyczytałam to jest raczej beznadziejne. Kobitki w większości są niezadowolone. Piszą że owszem efekt liftingujący jako taki jest ale też bardzo wysusza, napina, roluje się i nie nadaje się pod makijaż.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Natalie24
Czas edycji: 2021-09-27 o 13:38
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-27, 14:07   #3972
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
O tym serum liftingującym zielonym czytałam recenzje na rosyjskiej stronie - coś jak nasz wizaż. Na ponad 200 recenzji ma średnią tylko 2 gwiazki na 5. Z tego co tam wyczytałam to jest raczej beznadziejne. Kobitki w większości są niezadowolone. Piszą że owszem efekt liftingujący jako taki jest ale też bardzo wysusza, napina, roluje się i nie nadaje się pod makijaż.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Mam to serum, zużyłam pół buteleczki i nie jestem zadowolona . Zamiast koić i nawilżać wysusza, a efektu liftingującego chwilowo nie widzę. Lubię to biało-złote serum, chociaż pewnie to zasługa głównie lekkiej konsystencji i ślicznego zapachu Teraz planuję zamówić to z serii Riche. Pamiętam, że kiedyś miałam próbkę i byłam zadowolona. Na jesień powinno mi się sprawdzić.

A tak z innej beczki... Czy ktoś ma może na zbyciu jakiś kod rabatowy z paczki typu 20% rabatu na całe zamówienie? Niestety nie mam żadnego, a bardzo by się przydał Będę wdzięczna za wysłanie na priv
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 14:09   #3973
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość

A tak z innej beczki... Czy ktoś ma może na zbyciu jakiś kod rabatowy z paczki typu 20% rabatu na całe zamówienie? Niestety nie mam żadnego, a bardzo by się przydał Będę wdzięczna za wysłanie na priv
Już Ci wysyłam kod
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 14:09   #3974
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
O tym serum liftingującym zielonym czytałam recenzje na rosyjskiej stronie - coś jak nasz wizaż. Na ponad 200 recenzji ma średnią tylko 2 gwiazki na 5. Z tego co tam wyczytałam to jest raczej beznadziejne. Kobitki w większości są niezadowolone. Piszą że owszem efekt liftingujący jako taki jest ale też bardzo wysusza, napina, roluje się i nie nadaje się pod makijaż.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
o tym? https://www.yves-rocher.pl/skoncentr...m_liftingujace

wziełam je do zamowienia maseczkowego, ale nie oplacilam go jeszcze, bo nie wiem czy mi potrzebne te maseczki ale serum bym chciala jakies fajne
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 14:34   #3975
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88921897]o tym? https://www.yves-rocher.pl/skoncentr...m_liftingujace



wziełam je do zamowienia maseczkowego, ale nie oplacilam go jeszcze, bo nie wiem czy mi potrzebne te maseczki ale serum bym chciala jakies fajne[/QUOTE]Tak, dokładnie to serum jest chłostane w recenzjach.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 14:43   #3976
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie to serum jest chłostane w recenzjach.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Kurcze,a rano wybrałam właśnie to serum
Tyle że za pobraniem
Można anulować albo zamienić na inne serum? Czy kod mi przepadnie???
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anulowane.
Złożyłam drugie zamówienie
__________________
Vouloir c'est pouvoir

Edytowane przez a_g_a_t_a
Czas edycji: 2021-09-27 o 15:06
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 15:55   #3977
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Też chciałam to serum liftingujace, ale natknęłam się na masę negatywnych opinii i finalnie wzięłam to dwufazowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 16:37   #3978
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Też chciałam to serum liftingujace, ale natknęłam się na masę negatywnych opinii i finalnie wzięłam to dwufazowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja, blondynka, sugerowalam się tylko tymi na stronie
Też wzięłam dwufazowe po anulowaniu.

Jakie jeszcze serum jest godne uwagi??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 16:44   #3979
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie to serum jest chłostane w recenzjach.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Kurcze, wzięłam je ostatnio za punkty, gdy drugie dodawało się za 1 gr🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-27, 17:55   #3980
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Kurcze, wzięłam je ostatnio za punkty, gdy drugie dodawało się za 1 gr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się na nie czaiłam, ale często czytam recenzje na rosyjskiej stronie irecommend. Tam jest dużo więcej wiarygodnych recenzji kosmetyków YR niż na oficjalnej stronie firmy. I jest ich też dużo więcej niż na wizażu. Tak słaba średnia na ponad 200 opinii nie pozostawiła mi złudzeń. Pozostałe sera YR są dużo lepiej oceniane.
Zaczęłam tam zaglądać bo chciałam poznać więcej opinii na temat niektórych kosmetyków rosyjskiej firmy faberlic bo u nas niewiele ich i przy okazji dużo poczytałam o Rośku. W Rosji YR czy oriflame są bardzo popularne więc jest tam mnóstwo recenzji.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Natalie24
Czas edycji: 2021-09-27 o 18:05
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 18:07   #3981
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Też się na nie czaiłam, ale często czytam recenzje na rosyjskiej stronie irecommend. Tam jest dużo więcej wiarygodnych recenzji kosmetyków YR niż na oficjalnej stronie firmy. I jest ich też dużo więcej niż na wizażu. Tak słaba średnia na ponad 200 opinii nie pozostawiła mi złudzeń. Pozostałe sera YR są dużo lepiej oceniane.
Zaczęłam tam zaglądać bo chciałam poznać więcej opinii na temat niektórych kosmetyków rosyjskiej firmy faberlic bo u nas niewiele ich i przy okazji dużo poczytałam o Rośku. W Rosji YR czy oriflame są bardzo popularne więc jest tam mnóstwo recenzji.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja spojrzałam na opinie na stronce. Opis też wydawał się zachęcający, więc wzięłam. Cóż, zobaczymy, jak na mnie zadziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 18:29   #3982
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dziewczyny, a jak to nowe zielone serum elixir? Testowała już któraś? Stare było strasznie słabe, mam nadzieję że tu będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Też się na nie czaiłam, ale często czytam recenzje na rosyjskiej stronie irecommend. Tam jest dużo więcej wiarygodnych recenzji kosmetyków YR niż na oficjalnej stronie firmy. I jest ich też dużo więcej niż na wizażu. Tak słaba średnia na ponad 200 opinii nie pozostawiła mi złudzeń. Pozostałe sera YR są dużo lepiej oceniane.
Zaczęłam tam zaglądać bo chciałam poznać więcej opinii na temat niektórych kosmetyków rosyjskiej firmy faberlic bo u nas niewiele ich i przy okazji dużo poczytałam o Rośku. W Rosji YR czy oriflame są bardzo popularne więc jest tam mnóstwo recenzji.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ooo, fajna ta stronka. Tylko jak tu coś wpisać cyrylicą żeby wyskoczyło to co chcemy zostaje chyba kopiowanie z rosyjskiej strony rosia, innego pomysłu nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 19:01   #3983
kotova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak to nowe zielone serum elixir? Testowała już któraś? Stare było strasznie słabe, mam nadzieję że tu będzie lepiej

]
Na dniach będę otwierać, z tym że to stare było dla mnie mega, jeden z lepszych produktów YR
kotova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 19:13   #3984
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Już Ci wysyłam kod
Jeszcze raz dziękuję

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Też chciałam to serum liftingujace, ale natknęłam się na masę negatywnych opinii i finalnie wzięłam to dwufazowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dwufazowe też mnie kusi, jeszcze nigdy go nie miałam...
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 19:50   #3985
ElaB77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Co prawda nie dają teraz go gratis, ale polecam peeling botaniczny. Pięknie mi wygładził buzię i wyrównał koloryt.
ElaB77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 20:20   #3986
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak to nowe zielone serum elixir? Testowała już któraś? Stare było strasznie słabe, mam nadzieję że tu będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Ooo, fajna ta stronka. Tylko jak tu coś wpisać cyrylicą żeby wyskoczyło to co chcemy zostaje chyba kopiowanie z rosyjskiej strony rosia, innego pomysłu nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazwyczaj wpisuje się nazwę firmy i serii która cię interesuje. Wpisujesz normalnie po francusku czy angielsku. Jeśli klikniesz Yves Rocher to wyskoczy ci cała lista ich produktów uszeregowanych od najnowszych opinii. Przy produkcie można wybrać też kategorię np serum do twarzy i tam jest wybór firm. Na początku wydaje się skomplikowane, ale jak masz włączone automatyczne tłumaczenie to idzie szybko to ogarnąć. Lubię tą stronę. Zanim coś kupię sprawdzam co tam piszą o nim.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Natalie24
Czas edycji: 2021-09-27 o 20:22
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 21:11   #3987
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

ja sprawdzam składy na stronie nacosdna:
http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php

wystarczy włączyć tłumaczenie automatyczne i wszystko jasno podane co i jak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 21:26   #3988
ana172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Co prawda nie serum ale zużyłam próbkę tego nowego kremu Elixir na noc i się nie polubimy. Twarz mi się klei od tego mazidła. Oby serum było lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ana172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 07:01   #3989
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj wpisuje się nazwę firmy i serii która cię interesuje. Wpisujesz normalnie po francusku czy angielsku. Jeśli klikniesz Yves Rocher to wyskoczy ci cała lista ich produktów uszeregowanych od najnowszych opinii. Przy produkcie można wybrać też kategorię np serum do twarzy i tam jest wybór firm. Na początku wydaje się skomplikowane, ale jak masz włączone automatyczne tłumaczenie to idzie szybko to ogarnąć. Lubię tą stronę. Zanim coś kupię sprawdzam co tam piszą o nim.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Może głupie pytanie, ale jak wlaczyc automatyczne tłumaczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 11:21   #3990
anicaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 487
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Głupie pytanie:
Czy jak zapomniała zapłacić za zamówienie i mi je anulowali, to punkty użyte w zamówienie wraca na konto?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
------------------------------------------------------------
anicaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.