Nietrzymanie moczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-22, 20:04   #1
Anita1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4

Nietrzymanie moczu


W ciągu miesiąca miałam dwa wstydliwe incydenty i wydaje mi się, że mam problem z nietrzymaniem moczu. Na początku września zdarzyło się to pierwszy raz, chciało mi się sikać i podczas śmiechu popuściłam dość sporo moczu. Nigdy mi się to nie zdarzyło i myślałam, że to nic nie znaczący incydent. Niestety dzisiaj to się znowu powtórzyło, podczas kichnięcia znowu popuściłam. I też chciało mi się sikać. Czy to popuszczanie moczu, czy jeżeli popuszczę jeśli chcę mi się sikać to co innego?
Czy może być to związane z przyziębieniem które przebyłam pod koniec sierpnia?
Boję się, że zdarzy się do wsród ludzi, bo narazie miałam szczęście i spotkało mnie to w domu przy rodzicach i w samochodzie. Mam 20 lat a z tego co wiem ten problem dotyczy kobiet po 40. Co mogę z tym zrobić?

Edytowane przez Anita1996
Czas edycji: 2016-09-22 o 20:05
Anita1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 08:36   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nietrzymanie moczu

Cytat:
Napisane przez Anita1996 Pokaż wiadomość
W ciągu miesiąca miałam dwa wstydliwe incydenty i wydaje mi się, że mam problem z nietrzymaniem moczu. Na początku września zdarzyło się to pierwszy raz, chciało mi się sikać i podczas śmiechu popuściłam dość sporo moczu. Nigdy mi się to nie zdarzyło i myślałam, że to nic nie znaczący incydent. Niestety dzisiaj to się znowu powtórzyło, podczas kichnięcia znowu popuściłam. I też chciało mi się sikać. Czy to popuszczanie moczu, czy jeżeli popuszczę jeśli chcę mi się sikać to co innego?
Czy może być to związane z przyziębieniem które przebyłam pod koniec sierpnia?
Boję się, że zdarzy się do wsród ludzi, bo narazie miałam szczęście i spotkało mnie to w domu przy rodzicach i w samochodzie. Mam 20 lat a z tego co wiem ten problem dotyczy kobiet po 40. Co mogę z tym zrobić?
Udać się do lekarza.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-24 09:36:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.