opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 13:11   #31
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

nie przejmuj się, faceci niektorzy zaznaczam już tak mają.Na początku z moim też tak było że kilka pchnięć i finał. Teraz z biegiem lat jakoś jest czasmi lepiej , czasmi gorzej (gorzej dla mnie).FajnyPrzystojnyM dał Ci dobrą radę co do pieszczot kobiety przed stosunkiem, to rzeczywiście może pomóc bo zauważyłam po sobie, bo ja ze swoim TŻ tez tak robie
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:38   #32
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

hm mi sie wydaje ze to skutek jest tego ze rzadko sie kocha z facetem
sama mam taki czasem problem ze swoim tż

ale tak ps takie sikanie po troszku jest zle bo potem facet moze miec problemy
sa inne na to spoby tupu napinanie miesni
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:01   #33
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

jezeli chodzi o mojego TŻ to tez czasem jest za szybko. Probowalismy Durex Performa bo podobno opozniaja wytrysk, ale w sumie chyba nic nie pomoglo, a druga gumka z opakowania nam pekla w momencie wytrysku wiec dodatkowy uraz mamy do nich;p

podczas pieszczot oralnych podczas gry wstepnej doprowadzam go do orgazmu i wtedy podczas stosunku mozemy sie kochac dluzej a uzywamy Durex extra safe
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:12   #34
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Miedziana
A rozmawiacie o tym ? we wszystkim tkwi przyczyna
np u mnie jest tak że TŻ jak z pierwszą dziewczyną sie kochał to myślał tylko o niej , żeby tylko jej przyjemność sprawiać i w gruncie rzeczy sam nie dochodził :| , teraz nie ma z tym problemu (chociaz nigdy nie dojdzie przede mną :P nawet jeżeli sobie ze 3 orgazmy zażycze ... )

Czasami ma problem z dojściem gdy np łóżko za głośno skrzypi , albo sie trzęsie ... strasznie łatwo go rozproszyć.
Poza tym oczywiste jest że nie dla każdego każda pozycja jest dobra u nas każdy znalazło swoje ulubione ... dla niego najlepsza jest na jeźdzca, bo może całkowicie przestawić sie na odbieranie bodźców ;P

a i jeszcze czasami warto TŻ też rozgrzać dziwnie to brzmi , ale jeżeli wiesz że ma problemy z dojściem to pobaw sie z nim troche (miłość francuska i te sprawy ) a potem dopiero sie kochajcie tak żeby nie zaczynał od 0

może warto tez spróbować żeby sie przez dłuższy czas wstrzymał z seksem ... mozesz go co jakiś czas podrażnić, pieścić , ale żeby do niczego nie doszło

nie wiem czy to coś pomoże , pisze tylko tak z włąsnych doświadczeń
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 23:50   #35
madziorek872
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

hmm powiem szczerze ze nie tylko wy macie taki problem..a dokładniej mówiąc miałam taki problem..bo od paru miesiecy znikł moim zdaniem w naszym związku od kiedy zaczelismy czesto współżyc to orgazmy trwają coraz dłuzej...wiele równiez zalezy od pozycji<my zmisiem mamy taką jedną- przy której wysiadam> hih Więc dziewczynki- czesto i próbujcie róznycch pozycji..a napewno po pewnym czasie problem zniknie
madziorek872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 11:44   #36
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Spotkałam się kiedyś z takim problemem... otóż sposobem na to okazała się dłuższa zabawa... bawienie się sobą... nawet jeśli się nie uda za pierwszym razem... powtarzać to kiedy jest tylko na to czas... facet może również sam poćwiczyć... a więc...

Kiedy już jesteście rozebrani a Twój TŻ już nie mogę się doczekać kiedy w Ciebie wejdzie... zaproponuj mu na przedłużenie waszego stosunku aby trochę przedtem "poćwiczył" może nawet przy Tobie... Niech np. "zawiesi" swoje bokserki na penisie... ściskając mięsnie pośladków można zauważyć, że penis będzie się podnosił... i tak na początek kilka razy żeby tak zrobił... Możecie również tego spróbować... nic wam się nie stanie a może kto wie... pomoże aby wasz stosunek trwał dłużej niż minutę...

Pozdrawiam !
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 10:51   #37
Mysiaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Mysiaaaak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 95
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

hm ... witam ... mój TŻ także za szybko kończy, i kiedy powiedziałam "po imprezie" to się dopytywał czy było mi dobrze i dodał, że by się chyba obraził jakbym mu powiedziała, że za szybko dochodzi. A ja cóż ... same wiecie. Poprzednio miałam partnera z którym kochałam się naprawdę długo, czasem godzine albo i więcej, więc te kilka mminut (ok. 5) to jest dla mnie rzeczywiście za mało. Mój TŻ jest super facetem, oddanym i wogle, wskoczył by za mną do ognia tylko ... zastanwaim się czy ten za krótki stosunek nie zakończy się rozstaniem. Bo jakby nie było sex to ważny element związku i bez sexu czuje się jak ryba bez wody ( jestem skorpionem i to chyba tez ma cos do rzeczy ). Jesteśmy na takim etapie życiowym, że już mysli się powaznie o partnerze ( stały związek, małżeństwo itp.) i zastanawiam się co będzie dalej, bo to naprawdę trudne, jeśli facet Cię nie zaspokaja i co dalej .... zdrada? To przeciez nie jest rozwiążanie ... sama nie wiem co robić:confused
Mysiaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 14:22   #38
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

...

Edytowane przez katzet
Czas edycji: 2014-05-14 o 22:56
katzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:54   #39
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez Mysiaaaak Pokaż wiadomość
hm ... witam ... mój TŻ także za szybko kończy, i kiedy powiedziałam "po imprezie" to się dopytywał czy było mi dobrze i dodał, że by się chyba obraził jakbym mu powiedziała, że za szybko dochodzi.
Hmmm... Powiedział, że by się obraził?

No cóż... Wydawało mi się, że powinno mu zależeć, żeby Tobie było dobrze. I jeśli jego zbyt szybkie "dochodzenie" to problem - to powinien chcieć razem z Tobą ten problem rozwiązać, a nie się obrażać

Ja rozumiem, jakaś męska duma itp, ale bez przesady... Sama piszesz, że to może się przerodzić w problem znacznie poważniejszy i myślę, że masz rację. On tego nie wie?

Co by nie mówić, seks jest ważną częścią związku, a jeśli jednemu z partnerów nie zależy na tym, żeby drugie było zadowolone z seksu, to chyba coś tu jest nie tak...

Mimo tego, co powiedział - że się obrazi - porozmawiaj z nim o tym... Im dłużej zwlekasz tym gorzej i tym trudniej będzie taką rozmowę zacząć.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:27   #40
Mysiaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Mysiaaaak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 95
Cool Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hmmm... Powiedział, że by się obraził?

No cóż... Wydawało mi się, że powinno mu zależeć, żeby Tobie było dobrze. I jeśli jego zbyt szybkie "dochodzenie" to problem - to powinien chcieć razem z Tobą ten problem rozwiązać, a nie się obrażać

Ja rozumiem, jakaś męska duma itp, ale bez przesady... Sama piszesz, że to może się przerodzić w problem znacznie poważniejszy i myślę, że masz rację. On tego nie wie?

Co by nie mówić, seks jest ważną częścią związku, a jeśli jednemu z partnerów nie zależy na tym, żeby drugie było zadowolone z seksu, to chyba coś tu jest nie tak...

Mimo tego, co powiedział - że się obrazi - porozmawiaj z nim o tym... Im dłużej zwlekasz tym gorzej i tym trudniej będzie taką rozmowę zacząć.

Msz rację, trudno zacząć rozmowe, ale nie można być egoistą w łóżku, bo następnym razem powiem mu, żeby sobie zakupił lalkę dmuchaną, która nie potzrebuje zadnej uwagi bo to nie jsest normalne a mnie frustruje jak nie wiem ... to się przerodzi w EXTRA problem jesli facet sie nie otworzy ...
Mysiaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:50   #41
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

wydaje mi sie że jesli sie długo nie ochacie to wtedy facet bardzo szybko dochodzi... mój np. w 5 minut... szczególnie jak to jst bardzo stry i szybki seks.. (nie używamy zabezpieczenia bo biorę tabletki anty wiec to też sprawia ze facet ma większe doznania... ) ale jesli seks jest częstszy to potrafimy sie kochac godzinę... może jak spróbujecie sie kochać częsciej np. z godziina przerwą to może wtedy uda sie mu dojsc później niż zwykle.. warto zawsze próbować, tym bardziej że to takie miłe próby, czyż nie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 12:18   #42
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez Mysiaaaak Pokaż wiadomość
Msz rację, trudno zacząć rozmowe, ale nie można być egoistą w łóżku, bo następnym razem powiem mu, żeby sobie zakupił lalkę dmuchaną, która nie potzrebuje zadnej uwagi bo to nie jsest normalne a mnie frustruje jak nie wiem ... to się przerodzi w EXTRA problem jesli facet sie nie otworzy ...
Nie no... Tak mu nie mów

Tak, to prawda, ze to się może przerodzić w wielki problem, ale widać facet jest wrażliwy na ten temat (może już kiedyś coś takiego od kobiety - w niezbyt miłej formie - usłyszał?) i trzeba ostrożnie.
Ty najlepiej znasz swojego faceta, więc przemyśl sprawę poruszenia tego tematu tak, żeby go nie urazić albo urazić w jak najmniejszym stopniu...

Przyznam szczerze, że nie byłam w sytuacji, w której facetowi nie zależało na tym, żeby mi było dobrze i żebym z seksu wynosiła satysfakcję... Więc trudno mi to sobie wyobrazić . Skoro Cię kocha, to chyba powinno mu zależeć?
Rozumiem doskonale, że to frustrujące. I dlatego taka rozmowa jest bardzo potrzebna. Tylko trzeba ją w odpowiedni sposób przeprowadzić, żeby problemu nie pogorszyć
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:59   #43
Mysiaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Mysiaaaak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 95
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie no... Tak mu nie mów

Tak, to prawda, ze to się może przerodzić w wielki problem, ale widać facet jest wrażliwy na ten temat (może już kiedyś coś takiego od kobiety - w niezbyt miłej formie - usłyszał?) i trzeba ostrożnie.
Ty najlepiej znasz swojego faceta, więc przemyśl sprawę poruszenia tego tematu tak, żeby go nie urazić albo urazić w jak najmniejszym stopniu...

Przyznam szczerze, że nie byłam w sytuacji, w której facetowi nie zależało na tym, żeby mi było dobrze i żebym z seksu wynosiła satysfakcję... Więc trudno mi to sobie wyobrazić . Skoro Cię kocha, to chyba powinno mu zależeć?
Rozumiem doskonale, że to frustrujące. I dlatego taka rozmowa jest bardzo potrzebna. Tylko trzeba ją w odpowiedni sposób przeprowadzić, żeby problemu nie pogorszyć
Ta - a jeszcze po tym tekście, że by sie obraził, to zpytał czy mi dobrze było ....... buehehehehehehe ... nie no normalnie wymiękam
Mysiaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 13:56   #44
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Przyznaję, kiepsko to rozegrał...
"Obrażę się jak powiesz, że za szybko kończę! To jak, dobrze było?"

Cóż za wachlarz odpowiedzi się tu przed nami rozpościera

A długo jesteście razem? Długo ten problem już istnieje?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:48   #45
Mysiaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Mysiaaaak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 95
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Przyznaję, kiepsko to rozegrał...
"Obrażę się jak powiesz, że za szybko kończę! To jak, dobrze było?"

Cóż za wachlarz odpowiedzi się tu przed nami rozpościera

A długo jesteście razem? Długo ten problem już istnieje?
Niby nie długo, dwa miesiące ... ale już jestem sfrustrowana ... super wahlarz odpowiedzi, nie powiem - oj cięzko cos będzie chyba ...
Mysiaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:20   #46
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
problem natury technicznej :(

witam
moim problemem jest przedwczesny wytrysk TZ. kochamy sie od prawie poltora roku, bardziej lub mniej regularnie, ale problem ani mysli ustapic.
mi to nie przeszkadza, ale on bardzo sie tym martwi i wlasnie o to mi chodzi- czy moge cos zrobic zeby bylo inaczej? albo przynajmniej zeby sie z tym pogodzil?
wiem ze jest juz taki watek, ale mi chodzi raczej o psychiczna strone sprawy.
z gory dzieki i pozdrawiam
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:33   #47
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: problem natury technicznej :(

Hej Zuziku

Wiesz dobre cwiczenie na opóżnienie wytrysku jest.. hmm zabawa.
Czyli piescisz penisa partnera do tad az prawie bedzie miał wytrysk ale zaraz potem przerywasz tak żeby napięcie opadło. Potem znowu pieścisz i znowu przerywasz, żeby napiecie opadło. W sumie to z 3 takie próby nim juz partner zacznie cie błagac czy juz w końcu może?? )
To pozwoli na dłuzszy stosunek i lepsza kontrolą nad wytryskiem.
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:40   #48
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: problem natury technicznej :(

Ten problem byl juz poruszany wiele razy Mozesz wiec poszukac na forum czegos dla siebie Ja sie powtorze:gumki opuzniajace wytrysk,doprowadzenie faceta do wytrysku i 2 stosunek,lub po prostu czestsze stosunkim,a jesli nie pomaga,to chyba trzeba bedzie odwiedzic lekarza
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:46   #49
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: problem natury technicznej :(

te gumki sa niefajne okropnie, kto stosowal ten wie

ale mi wlasnie chodzi o te psychiczna strone!
nie jak sobie z tym poradzic, ale jak przestac sie tym przejmowac?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 11:46   #50
flame86
Raczkowanie
 
Avatar flame86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 125
Dot.: problem natury technicznej :(

Jeśli on wie, że Tobie to nie przeszkadza, a mimo tego dalej się przejmuje, to nie wiem za bardzo co można poradzić..
flame86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:20   #51
efcia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 28
Dot.: problem natury technicznej :(

Heh ja mam zupełnie odwrotną sytuację...co jest dla mnie uciążliwe dla mnie..;( Też sama nie wiem co mogłabym zrobić by było hmm szybciej
efcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:41   #52
KORSARZ z Karaibów
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

hehehehehe nie chcę sie chwalić ale ja moge 5 minut czasem dochodze nawet do 10
KORSARZ z Karaibów jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:47   #53
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez KORSARZ z Karaibów Pokaż wiadomość
hehehehehe nie chcę sie chwalić ale ja moge 5 minut czasem dochodze nawet do 10
I myślisz, że masz się czym chwalić ??
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:54   #54
KORSARZ z Karaibów
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

jak koleżanka napisała ze jej chłopak może tylko minutę to chyba mam sie czym chwalić
KORSARZ z Karaibów jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:57   #55
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

A jak inna koleżanka napisze, że jej facet potrafi pół godziny to co?? Zawstydzisz się i spuścisz głowę ??
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:01   #56
KORSARZ z Karaibów
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

5-10 minut to chyba nie tak źle a pół godziny to nie dałbym rady
KORSARZ z Karaibów jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:02   #57
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

czy jestes tym rodzajem trolla ,ktory udaje ze trollem nie jest?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:04   #58
KORSARZ z Karaibów
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

nie jestem trollem a czemu tak pomyślałaś?
KORSARZ z Karaibów jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:07   #59
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

wlasnie dzis nad tym myslalam i mialam zamiar szukac watku...

ostatnio moj TZ konczy niesamowicie szybko, ja sie rozkrecam a on juz po...Widze ze mu zle z tym, ale co ma zrobic...heh;/ potem nie ma sily zeby mnie 'dokonczyc'
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 12:19   #60
KORSARZ z Karaibów
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

wiesz co jak twój chłopak będzie czuł że zbliza się wytrysk to niech wyjmie penisa i przytrzyma przez pół minuty przy czubku a potem znowu wsadzi to opóźni wytrysk.Dawno temu gdy sie masturbowałem zawsze pomagało
KORSARZ z Karaibów jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-04 11:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.