z blondu na br±z, który kolor mi pasuje? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Poka¿ wyniki sondy: jaki kolor w³osów bardziej pasuje?
blond 3 17,65%
br±z 14 82,35%
G³osuj±cy: 17. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-29, 00:20   #1
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Exclamation

z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?


Mam dylemat i proszê Was o radê…
Od kiedy pamiêtam farbowa³am w³osy na czarno. Pó¼niej zachcia³o mi siê przej¶æ z jednej skrajno¶ci w druga- czyli z mojego-ukochanego wtedy- czarnego na blond. Stopniowo przez pasemka i baleja¿e dosz³am do wymarzonego efektu w ci±gu roku. Potem zaczê³am rozja¶niaæ ca³e w³osy.

Jestem blondynk± prawie 3 lata. Odcienie blond mia³am ró¿ne. Ogólnie rzecz bior±c lepiej czuje siê w jasnych w³osach, jednak rozja¶nianie okropnie je niszczy, kiedy mia³am ciemne- nie przesadzaj±c ale mia³am ich o po³owê wiêcej i by³y w zdecydowanie lepszej kondycji, mia³y po³ysk. Teraz s± ³amliwe i przesuszone. Dodatkowo moje w³osy maj± tendencjê do fal, które przy blondzie straci³y po³ysk i mam po prostu na g³owie siano. Zmuszona jestem wiêc prostowaæ co dodatkowo je os³abia i wysusza.

Mój naturalny kolor- ciê¿ko mi go okre¶liæ. Co¶ pomiêdzy br±zem a ciemnym blondem. Jestem raczej szatynk±.
I tutaj pytania- Czy dalej tkwiæ przy blondzie ale np. wybraæ ciemniejszy odcieñ, czy pój¶æ w br±zy?
My¶la³am ¿eby skróciæ w³osy maksymalnie tak jak mia³am kiedy¶ i nie farbowaæ po prostu, ale chcia³bym jednak zapu¶ciæ… a odrosty najzwyczajniej w ¶wiecie mnie denerwuj±. Tylko trochê siê obawiam tej zmiany na br±z… Poza tym jak kolor bêdzie siê sp³ukiwa³ to bêdê pewnie ruda….
Marz± mi siê l¶ni±ce, sprê¿yste w³oski takie jak kiedy¶…. Ehhh :/

Poni¿ej za³±czam zdjêcia z ró¿nymi odcieniami jakie mia³am.
Obecnie mam zbli¿one do tych na ostatniej fotce.

I co Wy na to?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,9 KB, 380 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,7 KB, 310 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (134,9 KB, 453 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,8 KB, 303 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (29,4 KB, 377 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (32,4 KB, 219 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (108,2 KB, 246 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (86,2 KB, 252 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (106,7 KB, 257 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (33,0 KB, 324 za³adowañ)
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 01:20   #2
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Na pierwszym zdjêciu jest ci ³adnie z tym kolorkiem, choæ trochê my¶lê ¿e jest za ciemny. Drugie zdjêcie (nie wracaj do tej fryzury!) nie wygl±dasz korzystnie, my¶lê, ¿e tak krótkie w³osy nie s± dla Ciebie..
Najbardziej mnie siê podobasz na zdjêciu 3 w takim ¶rednim br±zowawym blondzie. Nie jest on ani za ciemny dla Ciebie ani za jasny, w³a¶nie taki w sam raz, bardzo ³adnie w nim wygl±dasz. My¶lê, ¿e powinna¶ do takiego wróciæ, albo co¶ w³a¶nie z takich br±zów?

Co do pozosta³ych zdjêæ moim zdaniem nie wygl±dasz najlepiej w tak jasnym blondzie, w takim kolorze w³osów wygl±dasz na starsz±
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 09:57   #3
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Czarnego w ogóle nie biorê pod uwagê- doda³am tylko fotki dla porównania jak wygl±da³am. A ¿e w blondzie wygl±dam na starsz±... bo jestem starsza ni¿ na poprzednich fotkach :P
Ta trzecia fotka to by³ jeden z etapów przej¶ciowy z czarnych do blondu. W sumie kolor zbli¿ony do moich naturalnych. Nie by³oby widaæ tak odrostów jak przy blondzie. Tylko uzyskaæ teraz taki efekt bêdzie zapewne trudno na moim obecnym kolorku.
Poza tym du¿o osób mi mówi, ¿e lepiej mi w jasnych dlatego za³o¿y³am ten watek. Zastanawiam sie tez czy pasuj± mi bardziej ciep³e czy zimne odcienie?
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 10:35   #4
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez minciucha Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam sie tez czy pasuj± mi bardziej ciep³e czy zimne odcienie?
Najlepiej wygl±dasz na zdjêciu numer 5 . Zarówno fryzura jak i kolor, który piêknie harmonizuje z Twoj± kolorystyk±. To tyle fotki.

Dalej widzimy, ¿e zdjêcia maj± ró¿n± temperaturê. Na jednych jeste¶ zimna, na innych ciep³a. Napisz, które zdjêcia mówi± prawdê o Twojej kolorystyce (chodzi o skórê) i odpowiedz na pytania z z ankiety.
Powiedz te¿ czy lepiej czu³a¶ siê w zimnych blondach, czy w tych bardziej z³otych, jak na zdjêciu 5?

1. Jak siê opalasz - szybko czy ciê¿ko(najpierw na czerwono b±d¼ ró¿owo). Odcieñ opalenizny jest ciep³y - z³otawo-br±zowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-be¿owy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy têczówki maj± ciemniejsz± obwódkê, czy kolor ich jest czysty, a mo¿e maj± plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzêsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - je¶li wystêpuj±, to s± z³otawe ciep³e czy raczej szaro-br±zowe?

4. Cera - jaki ma odcieñ Twoja skóra? Ciep³y brzoskwiniowy, oliwkowy, z³otawy czy jasny, ch³odny wpadaj±cy w ró¿ lub porcelanowy? Je¿eli siê rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy ró¿owy?

5. Naturalny kolor w³osów - ciemny, jasny. Jaki odcieñ? Czy ma z³otawo-br±zowe przeb³yski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywi¶cie) jest do¶æ jasny, ró¿owy czy ciep³y - nasycona czerwieñ, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz siê dobrze, a które ¼le podkre¶laj± Twoj± urodê?

8. Jaki by³ Twój kolor w³osów w dzieciñstwie?
GretaKredka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 11:33   #5
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Ja Ciê widzê w bronzie, ale takim jasnym a nie takim jak na zdjêciach

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Ja Ciê widzê w br±zie, ale takim jasnym a nie takim jak na zdjêciach

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Ja Ciê widzê w br±zie, ale takim jasnym a nie takim jak na zdjêciach
Sorry za karygodny b³±d
panna tofu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 11:43   #6
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Lepiej czu³am siê w tych z³ocistych blondach.

1. opalam siê raczej powoli na czerwono ale szybko ciemniejê. Opalenizna jest bardziej ¿ó³tawa ni¿ br±zowa, taka jakby z³otawa

2. Kolor oczu trudno okre¶liæ. Znajomi mówi±, ¿e zielone, innym razem ¿e niebieskie. Zale¿y to od ¶wiat³a. Obwódkê mam ciemnoniebiesk±, w ¶rodku zielonkaw± i takie jakby ¿ó³tawe plamki

3.Mam sporo piegów i pieprzyków, wychodz± zw³aszcza na s³oñcu. S± raczej ciep³e

4. Ciê¿ko oceniæ jej kolor. Kiedy¶ by³a bardzo jasna ale jak zaczê³am korzystaæ z solarium szybko ¶ciemnia³a. Obecnie nie chodzê na solarium ale skóra jest najbardziej zbli¿ona do zdjêcia nr 3 oraz 7- latem. Zim± jestem raczej balda jak na zdjêciu nr 6

5. Kolor naturalny zbli¿ony do br±zu ma z³otawe przeb³yski.

6. usta jasne, raczej koral

7. Dobrze czuje siê w ró¿nych odcieniach niebieskiego, zieleñ, bia³y. W bezowych odcieniach wygl±dam md³o i blado- nijak

8. W dzieciñstwie by³am raczej brunetk±

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez panna tofu Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Ciê widzê w bronzie, ale takim jasnym a nie takim jak na zdjêciach
Mo¿e masz jaka¶ fotkê z takim br±zem? Lub polecasz jak±¶ konkretn± farbê?
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 12:45   #7
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 3 848
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Wg mnie naj³adniej Ci na zdjêciu 4, podoba mi siê i kolor i fryzurka

Jasny blond na ostatnich zdjêciach do Ciebie nie pasuje
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 14:29   #8
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomo¶ci: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Moim zdaniem jaki¶ z³ocisty br±z, lub ciemny blond.
__________________
Moja jest tylko racja i to ¶wiêta racja, bo je¿eli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza ni¿ twojsza i zaprawdê powiadam wam, ¿e to w³a¶nie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 15:39   #9
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Ja uwa¿am ¿e najlepiej wygl±dasz w ¶rednim popielatym blondzie,jak na fotce 3.Te ostatnie zdjêcia,ten blond jest dla ciebie za jasny i za ch³odny.Mo¿e po prostu delikatnie je przyciemnij o 1-2 tony.
piiz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 15:57   #10
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez minciucha Poka¿ wiadomo¶æ
Lepiej czu³am siê w tych z³ocistych blondach.

1. opalam siê raczej powoli na czerwono ale szybko ciemniejê. Opalenizna jest bardziej ¿ó³tawa ni¿ br±zowa, taka jakby z³otawa

2. Kolor oczu trudno okre¶liæ. Znajomi mówi±, ¿e zielone, innym razem ¿e niebieskie. Zale¿y to od ¶wiat³a. Obwódkê mam ciemnoniebiesk±, w ¶rodku zielonkaw± i takie jakby ¿ó³tawe plamki

3.Mam sporo piegów i pieprzyków, wychodz± zw³aszcza na s³oñcu. S± raczej ciep³e

4. Ciê¿ko oceniæ jej kolor. Kiedy¶ by³a bardzo jasna ale jak zaczê³am korzystaæ z solarium szybko ¶ciemnia³a. Obecnie nie chodzê na solarium ale skóra jest najbardziej zbli¿ona do zdjêcia nr 3 oraz 7- latem. Zim± jestem raczej balda jak na zdjêciu nr 6

5. Kolor naturalny zbli¿ony do br±zu ma z³otawe przeb³yski.

6. usta jasne, raczej koral

7. Dobrze czuje siê w ró¿nych odcieniach niebieskiego, zieleñ, bia³y. W bezowych odcieniach wygl±dam md³o i blado- nijak

8. W dzieciñstwie by³am raczej brunetk±

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------



Mo¿e masz jaka¶ fotkê z takim br±zem? Lub polecasz jak±¶ konkretn± farbê?
Wydaje mi siê, ze jeste¶ któr±¶ z Wiosen. któr± dok³adnie, trzeba przemy¶leæ

Tak czy inaczej, ciep³e, z³otawe odcienie s± dla Ciebie. Z tego co widzê pasuj± Ci zarówno ¶rednie ciep³e br±zy, jak i cieplejsze lub neutralne blondy. Na pewno nie pasuj± Ci szaro¶ci (zreszt± one ma³o komu pasuj±), czerwienie, ani ekstremalnie ciemne lub ekstremalnie jasne w³osy.
GretaKredka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 19:12   #11
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 12 386
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

najbardziej podobasz mi siê na zdjêciu 3,5,6,7 Posz³abym w kierunku z³otego, miodowego blondu z refleksami
__________________
„Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ”





solll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 20:56   #12
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Dziêki dziewczyny za odzew
mo¿e na te jasne w³osy co mam teraz zrobiê sobie jaki¶ br±zowy baleja¿...? Tylko gorzej bêdzie jak farba bêdzie siê sp³ukiwaæ. Czy która¶ z Was ma do¶wiadczenia w farbowaniu rozja¶nionych w³osów na ciemniejsze kolorki?
Mo¿e polecacie mi jakie¶ konkretne farby, odcienie...?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

na fotce nr 4 mam w³osy bez prostowania naturalne no i spory odrost.... przy blondzie nie mogê sobie na takie "nie prostowane" pozwoliæ bo wygl±daj± jak siano :/


[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;27819478]Wg mnie naj³adniej Ci na zdjêciu 4, podoba mi siê i kolor i fryzurka

Jasny blond na ostatnich zdjêciach do Ciebie nie pasuje[/QUOTE]
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 10:16   #13
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 3 848
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez minciucha Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za odzew
mo¿e na te jasne w³osy co mam teraz zrobiê sobie jaki¶ br±zowy baleja¿...? Tylko gorzej bêdzie jak farba bêdzie siê sp³ukiwaæ. Czy która¶ z Was ma do¶wiadczenia w farbowaniu rozja¶nionych w³osów na ciemniejsze kolorki?
Mo¿e polecacie mi jakie¶ konkretne farby, odcienie...?

na fotce nr 4 mam w³osy bez prostowania naturalne no i spory odrost.... przy blondzie nie mogê sobie na takie "nie prostowane" pozwoliæ bo wygl±daj± jak siano :/
Ja z rozja¶nianych przechodzi³am do br±zu, trochê to trwa³o, bo kolor siê spiera³, ale z tego co pamiêtam to br±z z palette najlepiej siê trzyma³, tylko, ¿e mówi siê, ¿e palette strasznie w³osy niszczy, tylko, ¿e ja tego po br±zie nie zauwa¿y³am

£adne masz takie naturalne w³osy, mo¿e faktycznie zrób jaki¶ baleja¿ albo ciemniejsze pasemka, nie bêdzie potem tak bardzo widaæ odrostów, odpu¶æ sobie potem prostowanie i nastaw siê na regeneracjê w³osów
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 11:28   #14
michalina2612
Zadomowienie
 
Avatar michalina2612
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 630
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

zdj nr 3. czyli ciemny blond najlepiej
michalina2612 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 18:56   #15
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;27839278]Ja z rozja¶nianych przechodzi³am do br±zu, trochê to trwa³o, bo kolor siê spiera³, ale z tego co pamiêtam to br±z z palette najlepiej siê trzyma³, tylko, ¿e mówi siê, ¿e palette strasznie w³osy niszczy, tylko, ¿e ja tego po br±zie nie zauwa¿y³am

£adne masz takie naturalne w³osy, mo¿e faktycznie zrób jaki¶ baleja¿ albo ciemniejsze pasemka, nie bêdzie potem tak bardzo widaæ odrostów, odpu¶æ sobie potem prostowanie i nastaw siê na regeneracjê w³osów[/QUOTE]

Palette u¿ywa³am wielokrotnie jak farbowa³am siê na czarno i nie narzeka³am na t± farbê Farbowa³am sobie sama w domku, ale w obecnym przypadku wolê pój¶æ do jakiego¶ dobrego fryzjera. Zrobiê baleja¿- jaki¶ ciemny blond lub jasny br±z (albo jedno i drugie hihi ). Ciekawa jestem efektu. Trochê siê bojê co to wyjdzie A jak mi siê spodoba i nie bêdzie siê spiera³o bardzo to zrobiê sobie pó¼niej na ca³o¶æ jaki¶ kolorek. W przysz³ym tygodniu mo¿e mi siê uda wyskoczyæ do fryzjera
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 23:04   #16
natalq22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

My¶lê ,ze na 1 zdjêciu jest Ci naj³adniej ))
natalq22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 15:06   #17
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 3 848
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez minciucha Poka¿ wiadomo¶æ
Palette u¿ywa³am wielokrotnie jak farbowa³am siê na czarno i nie narzeka³am na t± farbê Farbowa³am sobie sama w domku, ale w obecnym przypadku wolê pój¶æ do jakiego¶ dobrego fryzjera. Zrobiê baleja¿- jaki¶ ciemny blond lub jasny br±z (albo jedno i drugie hihi ). Ciekawa jestem efektu. Trochê siê bojê co to wyjdzie A jak mi siê spodoba i nie bêdzie siê spiera³o bardzo to zrobiê sobie pó¼niej na ca³o¶æ jaki¶ kolorek. W przysz³ym tygodniu mo¿e mi siê uda wyskoczyæ do fryzjera
Nie ma czego siê baæ, zawsze mo¿na przefrabowaæ ja teraz te¿ bêdê zmienia³a kolor w³osów, mam rudy z odrostem popielatego blondu, kupi³am refleks z joanny i zobaczymy co wyjdzie
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 15:44   #18
francuzzka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 419
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez minciucha Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dylemat i proszê Was o radê…
Od kiedy pamiêtam farbowa³am w³osy na czarno. Pó¼niej zachcia³o mi siê przej¶æ z jednej skrajno¶ci w druga- czyli z mojego-ukochanego wtedy- czarnego na blond. Stopniowo przez pasemka i baleja¿e dosz³am do wymarzonego efektu w ci±gu roku. Potem zaczê³am rozja¶niaæ ca³e w³osy.

Jestem blondynk± prawie 3 lata. Odcienie blond mia³am ró¿ne. Ogólnie rzecz bior±c lepiej czuje siê w jasnych w³osach, jednak rozja¶nianie okropnie je niszczy, kiedy mia³am ciemne- nie przesadzaj±c ale mia³am ich o po³owê wiêcej i by³y w zdecydowanie lepszej kondycji, mia³y po³ysk. Teraz s± ³amliwe i przesuszone. Dodatkowo moje w³osy maj± tendencjê do fal, które przy blondzie straci³y po³ysk i mam po prostu na g³owie siano. Zmuszona jestem wiêc prostowaæ co dodatkowo je os³abia i wysusza.

Mój naturalny kolor- ciê¿ko mi go okre¶liæ. Co¶ pomiêdzy br±zem a ciemnym blondem. Jestem raczej szatynk±.
I tutaj pytania- Czy dalej tkwiæ przy blondzie ale np. wybraæ ciemniejszy odcieñ, czy pój¶æ w br±zy?
My¶la³am ¿eby skróciæ w³osy maksymalnie tak jak mia³am kiedy¶ i nie farbowaæ po prostu, ale chcia³bym jednak zapu¶ciæ… a odrosty najzwyczajniej w ¶wiecie mnie denerwuj±. Tylko trochê siê obawiam tej zmiany na br±z… Poza tym jak kolor bêdzie siê sp³ukiwa³ to bêdê pewnie ruda….
Marz± mi siê l¶ni±ce, sprê¿yste w³oski takie jak kiedy¶…. Ehhh :/

Poni¿ej za³±czam zdjêcia z ró¿nymi odcieniami jakie mia³am.
Obecnie mam zbli¿one do tych na ostatniej fotce.

I co Wy na to?
expertem nie jestem ale 3 zdjecie jest najlepsze ³adnie widac twoje oczy
francuzzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 16:03   #19
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;27867655]Nie ma czego siê baæ, zawsze mo¿na przefrabowaæ ja teraz te¿ bêdê zmienia³a kolor w³osów, mam rudy z odrostem popielatego blondu, kupi³am refleks z joanny i zobaczymy co wyjdzie[/QUOTE]

tylko jak wyjdzie zbyt ciemny to nie bêdzie ³atwo znowu rozja¶niæ...
Poza tym najbardziej siê obawiam, ¿e kolor bêdzie szybko siê zmywa³ i powstanie mi na g³owie jaka¶ bli¿ej nie okre¶lona barwa- tego bym nie chcia³a
Chêtnie zobaczê Twoj± fotkê przed i po zabiegu
powodzonka
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 17:03   #20
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 406
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Moim zdaniem jestes Lato - wiosny piêknie wygl±daj± w be¿ach i jest to w zasadzie jedyna pora roka ( plus jesieñ - nie wszystkie odcienie) która be¿e mo¿e nosiæ. Tylko chlodne typy kolorystyczne w be¿ach wygl±daj± mdlo i nijak.
Ocena odcienia opalenizny czy znamion nie jest tu wiarygodna ,bo niewiele jest osób które s± tak naprawdê w stanie oceniæ ich wlasciwy ton.

Co do zdjêæ - najlepiej , najkorzystniej , najbardziej seksi wygl±dasz na zdjêciu 3 w górnym rzêdzie i na zdjêciu 2 w dolnym

Najgorzej wygl±dasz na zdjêciu 4 w pierwszym rzêdzie i w tym mocno rozja¶nionych - giniesz - jeste¶ nijaka

Br±zy nie bylyby zle ,ale ja¶niejsze ni¿ ten na 2 pierwszych zdjeciach

A tak na marginesie to przecudnie Ci w tych lekko falowanych wloskach

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

najgorzej Ci na zdjêciu 5 , a nie na 4 ( na 4 jest ok)
shilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 17:54   #21
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 3 848
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez minciucha Poka¿ wiadomo¶æ
tylko jak wyjdzie zbyt ciemny to nie bêdzie ³atwo znowu rozja¶niæ...
Poza tym najbardziej siê obawiam, ¿e kolor bêdzie szybko siê zmywa³ i powstanie mi na g³owie jaka¶ bli¿ej nie okre¶lona barwa- tego bym nie chcia³a
Chêtnie zobaczê Twoj± fotkê przed i po zabiegu
powodzonka
Na razie pierwszy raz zastosowaniu, ale podobno dopiero po 4 u¿yciu maj± byæ jakie¶ efekty, wiêc muszê trochê poczekaæ
Ja tam nie mia³am problemu z rozja¶nieniem, tylko, ¿e do rudego Raz u¿y³am farby blond z palette, wiadomo w³osy mocno siê zniszczy³y, ale op³aca³o siê W jeden miesi±c w³osy zregenerowa³am, wiêc nie by³o tak ¼le teraz w³a¶nie tym spray'em chcia³abym wyrównaæ kolor odrostów z tymi farbowanymi Ale wiesz co, nie wygl±da ¼le jak siê ma kilka kolorów w³osów moje (nie licz±c odrostów) przechodz± z blondu jasnego w rudawy ciemniejszy blond, potem w ¶redni rudy i na koñcu ciemny rudy wpadaj±cy w jasny br±z
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 21:14   #22
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 200
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

najlepiej Ci w ciemnych blondach, zdecydowanie chlodne kolorki. Jak dla mnie zdjêcie 3 i 7 naj³adniejsze. Zarówno w bardzo ciemnych, jak i bardzo jasnych wygl±dasz jako¶ tak "bazarowo" troszke. A na 3 i 7 fotce wrêcz rewelacyjnie
prostadziewczyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 21:25   #23
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez shilla Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem jestes Lato - wiosny piêknie wygl±daj± w be¿ach i jest to w zasadzie jedyna pora roka ( plus jesieñ - nie wszystkie odcienie) która be¿e mo¿e nosiæ. Tylko chlodne typy kolorystyczne w be¿ach wygl±daj± mdlo i nijak.
Ocena odcienia opalenizny czy znamion nie jest tu wiarygodna ,bo niewiele jest osób które s± tak naprawdê w stanie oceniæ ich wlasciwy ton.

Co do zdjêæ - najlepiej , najkorzystniej , najbardziej seksi wygl±dasz na zdjêciu 3 w górnym rzêdzie i na zdjêciu 2 w dolnym

Najgorzej wygl±dasz na zdjêciu 4 w pierwszym rzêdzie i w tym mocno rozja¶nionych - giniesz - jeste¶ nijaka

Br±zy nie bylyby zle ,ale ja¶niejsze ni¿ ten na 2 pierwszych zdjeciach

A tak na marginesie to przecudnie Ci w tych lekko falowanych wloskach

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

najgorzej Ci na zdjêciu 5 , a nie na 4 ( na 4 jest ok)


Dziêki za komplement, te fale to moje naturalne ale przy blondzie wygl±daj± jak... szkoda gadaæ... :/
W takim razie jaki wybraæ odcieñ br±zu, jaka¶ nazwa? jak mam to wyt³umaczyæ fryzjerce?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez prostadziewczyna Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej Ci w ciemnych blondach, zdecydowanie chlodne kolorki. Jak dla mnie zdjêcie 3 i 7 naj³adniejsze. Zarówno w bardzo ciemnych, jak i bardzo jasnych wygl±dasz jako¶ tak "bazarowo" troszke. A na 3 i 7 fotce wrêcz rewelacyjnie
trzeba bedzie wróciæ do br±zów
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 21:29   #24
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

A co powiecie na taki kolorek ???
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4abc3c0f0008cfb1487ddd72.jpg (34,4 KB, 86 za³adowañ)
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 23:10   #25
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez minciucha Poka¿ wiadomo¶æ
A co powiecie na taki kolorek ???
Bêdzie perfekcyjny

¯eby tylko ³adnie Ci to zrobili.
GretaKredka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 23:20   #26
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 2 566
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez minciucha Poka¿ wiadomo¶æ
A co powiecie na taki kolorek ???
Kolor podobny to tego ze zdjêcia 3 i na nim wygl±dasz najkorzystniej, jest najnaturalniejszy. Jasny blond kompletnie Ci moim zdaniem nie pasuje najgorzej jest na ostatnim zdjêciu, jest zbyt jasny i siwy czarny to tez za du¿y kontrast, je¶li chcesz siê przefarbowaæ na br±z mo¿e byæ ciê¿ko uzyskaæ kolor taki "w sam raz", szczególnie gdy wybierzesz drogeryjn± farbê, br±zy zawsze wychodz± czarne celuj bynajmniej w co¶ naturalnego, jaki¶ ¶redni br±z czy ciemny blond czyli podobny do Twojego naturalnego koloru, z farb profesjonalnych mogê poleciæ Wellê Koleston Perfect, kolory jak na próbniku wychodz±
iamsolucky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 08:54   #27
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Poka¿ wiadomo¶æ
Kolor podobny to tego ze zdjêcia 3 i na nim wygl±dasz najkorzystniej, jest najnaturalniejszy. Jasny blond kompletnie Ci moim zdaniem nie pasuje najgorzej jest na ostatnim zdjêciu, jest zbyt jasny i siwy czarny to tez za du¿y kontrast, je¶li chcesz siê przefarbowaæ na br±z mo¿e byæ ciê¿ko uzyskaæ kolor taki "w sam raz", szczególnie gdy wybierzesz drogeryjn± farbê, br±zy zawsze wychodz± czarne celuj bynajmniej w co¶ naturalnego, jaki¶ ¶redni br±z czy ciemny blond czyli podobny do Twojego naturalnego koloru, z farb profesjonalnych mogê poleciæ Wellê Koleston Perfect, kolory jak na próbniku wychodz±
Czyta³am ró¿ne watki i stwierdzam, ¿e na pocz±tek wypróbuje jaki¶ ciemny lub ¶redni blond, bo na tych w³osach co mam teraz, mocno rozja¶nonych kolory wychodz± ciemniejsze ni¿ w rzeczywisto¶ci i szybko siê sp³ukuj±. Waham siê czy zrobiæ od razu na ca³o¶æ czy najpierw baleja¿. Rzecz jasna idê do fryzjera, sama nie bêdê eksperymentowaæ bo efekty mog³yby byæ ro¿ne

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Poka¿ wiadomo¶æ
Bêdzie perfekcyjny

¯eby tylko ³adnie Ci to zrobili.
Wygl±da dosyæ naturalnie, ale ja nie wiem za bardzo jak to wyt³umaczyæ fryzjerowi, ¿eby dobrze wysz³o
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 09:04   #28
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

podoba mi siê te¿ co¶ takiego:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ToriPraver4.jpg (34,9 KB, 79 za³adowañ)
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 11:53   #29
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez minciucha Poka¿ wiadomo¶æ
podoba mi siê te¿ co¶ takiego:
To jest prawie to samo (mo¿e ciut ciemniej) co na zdjêciu nr 5, którego nikt poza mn± nie pochwali³. Taki odcieñ blondu piêknie komponuje siê z Twoj± urod±. Na pi±tym zdjêciu nie masz makija¿u, pewnie dlatego nikt nie uzna³ go za atrakcyjne. A pytanie brzmia³o - który kolor w³osów jest najlepszy?, a nie- gdzie wygl±dam najatrakcyjniej i mam najlepszy makija¿
GretaKredka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 12:19   #30
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: z blondu na br±z, który kolor mi pasuje?

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Poka¿ wiadomo¶æ
To jest prawie to samo (mo¿e ciut ciemniej) co na zdjêciu nr 5, którego nikt poza mn± nie pochwali³. Taki odcieñ blondu piêknie komponuje siê z Twoj± urod±. Na pi±tym zdjêciu nie masz makija¿u, pewnie dlatego nikt nie uzna³ go za atrakcyjne. A pytanie brzmia³o - który kolor w³osów jest najlepszy?, a nie- gdzie wygl±dam najatrakcyjniej i mam najlepszy makija¿

Hehehe ale podsumowa³a¶ No zgadza siê, nie mam makija¿u. Nawet dobrze siê czu³am w tamtym odcieniu. A jaki teraz odcien ostatecznie wybiore pewnie oka¿e siê dopiero u fryzjera jak zasi±dê na fotelu
minciucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.