Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 13:06   #1
Alizee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5

Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)


Cześć Dziewczyny,

od dawna przeglądam metamorfozy i w końcu postanowiłam i ja się poradzić. Mam 25 lat i sporo samodzielnych eksperymentów raz lepszych raz gorszych za sobą, ale nadal nie trafiłam na swój osobisty ideał, więc piszę prosząc o poradę mądrzejszych
Doszłam do wniosku, że najlepiej mi w blondzie, więc przy tym kolorze chciałabym pozostać.
Najwięcej moich wątpliwości budzi fryzura, od dłuższego czasu zapuszczam je i na chwilę obecną są trochę za ramiona a z przodu krótsze. Jest to efekt cieniowania, jednak nigdy więcej się na cieniowanie nie zdecyduję, chyba że miałabym wyglądać jak gwiazda przechadzająca się po czerwonym dywanie Moje włosy są niezadowolone, gdy je cieniuję, więc wpadłam na pomysł, żeby zapuścić je do równej długości ale ostatnio pomyślałam, że może ściąć je na boba?
Cera nie sprawia mi większego problemu, używam ostatnio kremu z kwasami i widzę, że koloryt skóry się poprawił, ogólnie ostatnio bardziej dbam o stan cery, smaruję się wysokimi filtrami, regularne maseczki itd. Nie mogę sobie poradzić z odwiecznymi sińcami poza zamaskowaniem ich makijażem, nie wiem czy da się jakoś ten defekt usunąć na zawsze. Cera jest normalna, może troszkę tłusta momentami.
Z makijażem raz eksperymentuję a raz spokojnie - krem, podkład, puder, róż i tusz ale w sumie nie mam pojęcia, co jest dla mnie najlepsze, tak żebym wyglądała oszałamiająco Więc porady pod względem co podkreślać i jak będą dla mnie wybawieniem
Moja skóra ma żółtawy odcień (tak mi się wydaje), opalam się na brązowo, czasem zdarzy mi się przypiec ale to raczej incydentalne a nie reguła. Oczy są niebieskie odcień chyba chłodny. Mam delikatne piegi pod oczami i na nosie w kolorze brązowym. Naturalny kolor włosów to taki mysi trochę wpadający w złotawe tony, już dawno go nie widziałam, więc słabo pamiętam. Włosów jest sporo, są dosyć grube chociaż wyglądają na cienkie, bo są oklapłe, co bym nie robiła. Proste jak druty ale na końcówkach się wywijają w różne strony pozostając proste, co widać na zdjęciu.

Proszę o porady i przepraszam za słit focie, ale robiłam je sama Przepraszam, że ich jakoś nie powala, ale tylko takie mogę na chwilę obecną zrobić a kusi mnie fryzjer i wolę się skonsultować nim popełnię jakiś błąd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC_0407.jpg (74,3 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0408.jpg (67,6 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0409.jpg (69,7 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0410.jpg (66,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0411.jpg (69,4 KB, 128 załadowań)
Alizee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 18:22   #2
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Masz ładne oczy więc je podkreślaj, rób kreskę eyelinerem i tuszuj rzesy a co do fryzury to ja bym jeszcze skrocila i na prosto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-bob-zdjecia.jpg (17,0 KB, 47 załadowań)
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 18:45   #3
Alizee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Dzięki właśnie coś takiego mi się marzy
a co z kolorem włosów? Zostawić taki jaki jest czy zrobić jaśniejszy i chłodniejszy odcień?
Alizee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:34   #4
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

moze jakis balejaz blond?
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:17   #5
xcandykillerx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 46
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Masz bardzo podobną buzie do mojej siostry szczupla i bardziej wysunieta do przodu. Ja jednak zmienilabym kolor wlosow.. na bardzo opalizujacy cieply ale rowniez ciemny braz, jesli naturalnie mialas zlote refleksy to pozostan przy zlotych natura wie do dla nas dobre Ja doradzam aby cos zrobic w brwiami, henna i troszke je wyrownac moze.. nie cieniuj juz nigdy wlosow, to wbrew pozorom i opiniom wogole nie pomaga ani wlosom ani fryzurze. Nie obcinaj!! zapuszczaj i zapuszczaj! Jak zapuscisz wlosy dobrze do ramion to obetnij moze na takiego boba gdzie dluzsze z przodu i nieco krotsze z tylu zeby je wyrownac i sciac to cieniowanie, taka fryzura jest zawsze ladna,wygodna i na kazda okazje i wtedy znow zapuszczaj
Co podkreslic?brwi, zaopatrzyc sie w mega tlusz do rzes do zadan specjanych a w makijazu zamienilabym rozowy róz na bardzo brzoskwiniowy(wrecz pomaranczowy w kolorze) zeby troszke ozywic cere, moze tez troche czerwonego blyszczyku na usta, na cienie pod oczami zaopatrzyc sie w rozowy/łososiowy korektor i bedzie super
A tak pozatym jestes sliczna dziewczyna, i pamietaj ze piekna kobieta to przedewszystkim zadbana kobieta.
xcandykillerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 10:14   #6
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Jeśli chodzi o fryzurę - też jestem za zapuszczaniem.
A makijaż - przypomniasz mi trochę Umę, może te fotki Cię zainspirują? Może zamień też okulary na soczewki? Warto podkreślić rzęsy (tak jak pisała xcandykillerx), brwi oczywiście - może przyciemnić trochę cieniem i nadać nim kształt, róż albo bronzer w beżowobrązowym kolorze mógłby ją ładnie wykonturować i jakiś malinowy błyszczyk (nie taki super jasny róż tylko intenstywny albo właśnie jakaś czerwień). Też wg mnie pasowały Ci długie kolczyki.
Jesteś bardzo ładna i super wyglądasz na tych naturalnych fotkach, piękna cera! Ale wydaje mi się, że bez korektorowania cieni po oczami się nie obejdzie...też mam podobne i wydaje mi się, że przy jasnej cerze, nawet przy wysypianiu się, stosowaniu okładów, zimnych żeli itd. i tak musi być korektor:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uma-thurman-updo-blonde.jpg (41,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uma.jpg (116,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uma-thurman-cannes1.jpg (24,3 KB, 9 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:04   #7
Alizee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Bardzo dziękuję za rady
Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się wypowie.
Może faktycznie pozostanę przy zapuszczaniu tak jak mam w planie od 1,5 roku
Poleciałam dzisiaj zaopatrzyć się w nowy puder i korektor.
Tak wyglądam pomalowana i po użyciu po raz pierwszy w życiu korektora. Makijaż bardzo wyrazisty moim zdaniem i wykonany w ramach zabawy, na co dzień maluję się bardzo delikatnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 280620122215.jpg (77,6 KB, 230 załadowań)
Alizee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 21:18   #8
deszczowa_nimfa
Raczkowanie
 
Avatar deszczowa_nimfa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 342
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Patrząc na zdjecie po pomalowaniu. Wybierz jaśniejszy kolor błyszczyka/pomadki. Delikatny róż. Oczy masz bardzo ładne, jednak jak je tak pomalowałas to wydają sie strasznie duże. Radziłabym cieńszą kreskę lub używać kredki do oczu. Jest delikatniejsza. Cień wg mnie dobrze dobrany. Ewentualnie użyj jakiegoś beżu.
deszczowa_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:36   #9
Alizee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Oczy mam właśnie takie duże, żabowate
Dzięki za rady
Problem w tym, że wydaje mi się, że źle wyglądałam używając kredki do oczu. Kiedyś miałam okres, że malowałam eyelinerem i tak wg mnie było o niebo lepiej, bo wtedy wygląda się konkretniej. Muszę to przemyśleć, bo na pewno obiektywnie na siebie nie patrzę.
Ogólnie mam problem z używaniem kolorowych cieni. Zawsze wybierałam stonowane kolory beżu, brązu, złota. Próby z innym kolorem to była porażka na całej linii. Czy może po prostu mam taką twarz, że tylko stonowane kolory mi pasują?
Alizee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 22:33   #10
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Żabowate oczy? Chyba żartujesz! Są piękne i duże, a to jest atut. Mi bardzo podoba się ta kreska którą wykonałaś, spokojnie możesz malować się tak na co dzień. Zrezygnowałabym jednak z takiego jasnego opalizującego cienia na rzecz czegoś ciemniejszego lub matowego. W cieplejszym odcieniu. Pokombinuj jeszcze inne wersje makijażu i się nam w nich pokaż

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

A tak w ogóle to takie oczy w kolorowych makijażach będą wyglądać ekstra Masz naprawdę duże pole do popisu
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 00:44   #11
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Przy użyciu błyszczyku Twoje usta będą wyglądały na pełniejsze. Jasne cienie będą jeszcze bardziej powiększały oko, więc możesz wybrać coś ciemniejszego

Generalnie bardzo ładnie wyglądasz
http://www.ladymakeup.pl/makijaz/pomniejszajacy/
https://polki.pl/uroda_makijaz_galer...lg_id=10008615
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 09:13   #12
Xaneka
Przyczajenie
 
Avatar Xaneka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Ten makijaż z czerwonymi ustami i czarną kredką raczej średnio wygląda według mnie, dobrze, że na co dzień, jak piszesz, malujesz się delikatnie, masz delikatną urodę, więc taki lekki, rozświetlający makijaż najlepiej do niej pasuje . Chociaż przyciemnione oko oczywiście jak najbardziej wskazane .
Xaneka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 08:38   #13
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Cień fatalny dla Ciebie, unikaj perłowych jak ognia. Użyj matowych jasnych brązów, w zewnętrznej stronie załamania ciemniejszy brąz. Szminka jaśniejsza, w ciepłej tonacji. Różany odcień. Albo brzoskwiniowy. Róż dałby super efekt ale to wyższa szkoła jazdy. Proponuję, żebyś poprosiła 2 koleżanki, żeby Cię wymalowały, nic im nie sugeruj. Może Cię zainspirują.
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 18:53   #14
Alizee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Dzięki za podpowiedzi, muszę wybrać się na zakupy kosmetyków kolorowych
Po długich przemyśleniach dokonałam pewnych zmian w wyglądzie a dokładnie we fryzurze i tak wyglądam teraz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 290720122298.jpg (115,6 KB, 102 załadowań)
Alizee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 19:34   #15
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

woow, super zmiana!
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 20:16   #16
wizazanka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

świetnie wyglądasz!!
wizazanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:55   #17
niumnium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 15
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

super!
niumnium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:49   #18
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Dużo lepiej, włosy nabrały fajnego charakteru i grzywka bardzo Ci pasuje
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:06   #19
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mała duża zmiana- fryzura, makijaż i cała reszta :)

Prześliczna fryzura, bardzo pasuje do uśmiechu
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.