Wakacyjne Mamy 2012 - część II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 12:41   #3421
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
http://www.polityka.pl/nauka/czlowie...-i-dzieci.read

i niech mi nikt nie mowi, ze mam nie nosic
Fajny artykuł Ja moje dzieci noszę, przytulam etc. Dorotka wcale nie jest rozpieszczona noszeniem-nawet nie lubi być na rękach, na kolanach też za długo nie posiedzi. W czasie zabawy przychodzi-przytula się, buziaki daje-i wraca do zabawy
Nie wyobrażam sobie nie nosić dziecka
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:48   #3422
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

czesc....Moj synek dzis jest marudą...rozpiescil mnie tym ze od tygodnia spal codziennie po 4 godziny non stop....dzis natomiast nie spi od 4 rano.....uspilam go na godzinke tylko...pryka za to od nocy, moze to go meczy, polozylam go teraz na brzuszku zobaczymy co bedzie dalej.....
__________________
[url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/74dix1hpx25aivmn.png[/url
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:51   #3423
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ale chodzi ci o dokarmienie zamiast piersi czy pierś i + mm?
raczej pierś i mm bo jak podaję jej mm przez system SNS to ona i tak "przy okazji" zjada zawartosć piersi bo przecież ja ssie
System SNS jest super, polecę kazdemu z problemami, i nawet nie tak kłopotliwy w użytkowaniu jak myślałam - porównywalnie do laktatora

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
http://www.polityka.pl/nauka/czlowie...-i-dzieci.read

i niech mi nikt nie mowi, ze mam nie nosic
jesteśmy ssakami a ssaki noszą młode
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:59   #3424
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

fajny artykuł!

aale mnie łeb boli

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

http://allegro.pl/piekna-szydelkowa-...671887455.html

http://allegro.pl/piekna-szydelkowa-...672854724.html

http://allegro.pl/piekna-szydelkowa-...679383778.html

ktora ładniejsza? bop zamówic chce
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 13:01   #3425
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Jak słodko, śmieje się
To ulewanei Różyczki to może do zawału doprowadzić i do nerwicy. Oby szybko się skończyło
Pamiętam ulewanie przed wprowadzeniem zagęszczacza, więc obecne już mnie o stan przedzawałowy nie przyprawia.
Tylko czasem mleko wypływa równocześnie buzią i nosem, a dziecię zaczyna płakać. Teraz częściej płacze, jak nie może ulać, a jak jej się udaje, to - tak jak przedtem - potrafi to połknąć, a ponieważ nosek jest czysty, to nawet jak jest na plecach nic złego się nie dzieje.
Oczywiście nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy się ulanie niebezpieczne, więc uważać trzeba cały czas. No i po tych moich croisantach miałam problem, ale dzisiaj chyba już jest lepiej. Wczoraj i przedwczoraj wysiadałam. Tylko obserwacja rozmowy z psem mnie pocieszała.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 13:02   #3426
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
fajny artykuł!

aale mnie łeb boli

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

http://allegro.pl/piekna-szydelkowa-...671887455.html

http://allegro.pl/piekna-szydelkowa-...672854724.html

http://allegro.pl/piekna-szydelkowa-...679383778.html

ktora ładniejsza? bop zamówic chce
Mnie się ta podoba http://allegro.pl/piekna-szydelkowa-...671887455.html
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 13:08   #3427
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Ale ten czas zapiernicza...
A ja to chyba wyrodna matka jestem bo w październiku czekają mnie dwa wyjazdy do pracy (na mega ważny audyt i na spotkanie koncernowe) i już się nie mogę doczekać tego "wychodnego" W końcu pobędę sama z sobą i będę mogła spokojnie pomyśleć bez wyczekiwania kiedy się dziecko obudzi i co będzie chciało Kocham nad życie tego mojego szkraba, ale jednak potrzebuję pobyć w pracy Zła kobieta ze mnie...
Normalna.
Gdybym miała na miejscu babcię, lub jakąś zaufaną osobę zainteresowaną opieką nad Różą i ciekawą pracę, to też chciałabym mieć chwilę dla siebie... nawet w pracy.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, od początku drugiego miesiąca.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 13:13   #3428
Paulaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Paulaaa23
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 637
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez bebe1987 Pokaż wiadomość
Pisałam Wam, że zamierzamy z mężem starać się o kolejne dzieciątko, ale te starania są na nic... Kochaliśmy się tylko raz jak do tej pory i bardzo bolało, każda próba kończy się rezygnacja ze zbliżenia... Was też boli miejsce nacięcia podczas próby stosunku? Mnie bardzo
mnie boli tam za każdym razem do tej pory, ale tylko na początku...

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej ja tak na szybko znowu z telefonu... Właśnie zbieramy się na zabieg i prosimy o kciuki

za szczepiące mamy i kłute dzieciaczki. Nam się szczepienie obsunęło na za tydzień...


Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
dziecie usnelo

a mialam Wam powiedziec ze dzis po nocy odciagnelam 190 z obydwoch piersi nigdy jeszcze tyle nie odciagnelam nawet rano a karmilam mala o 2 i pozniej o 6 zjadla z odbydwoch piersi
i teraz dciagalam z 20 minut temu w zamiarze nakarmienia mlodej a ona zasnela :P
a ja chwaliłam się ostatnio, że mam nadmiar i tak dużo odciągam, a od dwóch dni ze 40ml z obu cycków
__________________
Adaś

Paulaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 13:28   #3429
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

houserka, dokładnie, pada wiec w domu koczujemy, co sie odbija na samopoczuciu, mała nie moze spac przez mojego psa, ktory srednio co 30 min szczeka i nas wku.r ;(
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 13:35   #3430
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Postanowiłam karmić tylko lewą piersią, w prawej nadal mam pokarm, ale mało i nie chcę się katować rozkręcaniem laktacji. W lewej jest całkiem spoko. Mam plan ratowania sytuacji z karmieniem. A więc:
1. Kiedy się da karmie prosto z piersi (lewej) w miarę możliwości bez kapturka
2. Po każdym karmieniu odciągam resztki laktatorem - później dokarmiam tym małą przez SNS
3. Kiedy trzeba podaję jej Hipp przez SNS - mała ssie wtedy pierś i przy okazji wyciąga też pokarm z tej piersi

Mam stały kontakt z doradczynią laktacyjną ale nie wiem czy się spotkać , bo co ona mi jeszcze może doradzić? Może Wy macie jakieś pomysły co skorygować?
----------

Dziewczyny mam jeszcze pytanie: jak często i jaką ilością dopajać dziecko w przypadku gdy 3/4 karmień to mleko z piersi a reszta mm?
Nie musisz rozkręcać tej laktacji, ale pozwól, żeby się utrzymała. Sądzę, że lepiej karmić z obu piersi.
*
Staram się napoić ją chociaż 1-3 razy dziennie, a chciałabym jak Nadalka, czyli pomiędzy wszystkimi karmieniami mm. Wody może wypić ile zechce, herbatki na trawienie mogłam podawać mało, więc ją rozcieńczałam, żeby nie przekroczyć zalecanej przez pediatrę dawki (teraz nie podaję), a rumiankowej tylko trochę rozcieńczonej wypija po 15-20, max 60 ml jednorazowo. Razem z Milupą Zosi zamówiłam jabłkowo-koperkową i zamierzam wprowadzać nowe smaki chociaż w herbatkach.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Linko super plan, będzie sukces zobaczysz Przede wszytskim zacznij jesć, bo Twoja dieta ma ogromne znaczenie dla jakości pokarmu, ma byc treściwy, więc dla dobra M. przełam sie i jedz Uważam że gdy "pogodzisz się" z sytuacją i stres minie to laktacje tez sie pobudzi, sama wiem ile mi stres wyrządził krzywdy przez 1 miesiąc. Dopieor jak pogodziłam się z tym że dokarmię mm, to okazało sie że nie muszę bo mam więcje mleczka. Ja bym się spokała z doradczynia, niech spojrzy jak karmisz, może jest jakiś błą,d nie wiem, ale ona ma doświadczenie i może wniesie coś nowego
Dobrze prawi, polać jej!

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Bo moi sąsiedzi uważają, że chusta to jakiś nowoczesny wymysł, niszczy dziecku kręgosłup, a ja wyrodna matka, która lubi się lansować. Tego typu bzdury słyszę, oczywiście nie wprost, ale mówią tak do mojego tż, skarżą mu się, że znowu dziecko w chuście niosłam

Wszystkiego najlepszego dla Fabisia i dla Blaneczki, która również dzisiaj kończy 3 miesiące ! Zleciało !!!!!!!!!!!!!!
Nieźli sąsiedzi.
dla Blanki.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 13:35   #3431
Paulaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Paulaaa23
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 637
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej,my już po. Raczej dziś już nie wejdę...
Zabieg wygląda strasznie, Fabi aż był mokry od płaczu i strachu... Oczka wyglądają strasznie, czerwone i spuchnięte pod koniec miesiąca mamy przyjść go powtórzyć...

Tak w ogóle Fabiś skończył 3 miesiące
biedny Fabi i

Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
Hej, postanowiłam sie przywitać, bo czytam WS od baaardzo dawna tak w zasadzie od 5 miesiąca ciąży :P. Jestem mama lipcowa - Marianna urodzona 09.07.
Coś o mnie - mieszkam pod Warszawa mam 27 lat. Mam nadzieje, ze mnie do siebie przymiecie.
witaj

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
od kiedy kładłyście lub macie zamiar kłaść dziecię na macie edukacyjnej?
Jeśli powtarzam temat to wybaczcie
ja położyłam wczoraj Adasia pierwszy raz - gadał do misiów

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
a nie wypuszcza cie z zajęć nawet na "siku"? albo jakbyś wprost powiedziała jaka jest sprawa, nauczyciel tez człowiek laktacja ci sie z czasem przyzwyczai do takiego rymu
no już umówiłam się z mężem, że jakoś w połowie zajęć podjedzie z Adasiem i go w aucie nakarmię, ale i tak zawsze może braknąć, od dwóch dni nie udaje mi się odciągać prawie nic

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja tylko zbożową piję

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Hej
powiem Wam, ze okropnie przeżyłam fakt, ze mała przybierała za mało.. Dziś ze stresu nawet wymiotowałam Dodatkowo nie mam zupełnie apetytu i cieżko mi cokolwiek przełknąć a przecież muszę bo dalej karmię piersią. Generalnie system SNS medeli się bardzo sprawdził, mała ssie pierś (raz z kapturkiem, raz nie, zależy czy sie uda) a tam płynie Hipp lub mój odciągniety wcześniej pokarm.
Postanowiłam karmić tylko lewą piersią, w prawej nadal mam pokarm, ale mało i nie chcę się katować rozkręcaniem laktacji. W lewej jest całkiem spoko. Mam plan ratowania sytuacji z karmieniem. A więc:
1. Kiedy się da karmie prosto z piersi (lewej) w miarę możliwości bez kapturka
2. Po każdym karmieniu odciągam resztki laktatorem - później dokarmiam tym małą przez SNS
3. Kiedy trzeba podaję jej Hipp przez SNS - mała ssie wtedy pierś i przy okazji wyciąga też pokarm z tej piersi

Mam stały kontakt z doradczynią laktacyjną ale nie wiem czy się spotkać , bo co ona mi jeszcze może doradzić? Może Wy macie jakieś pomysły co skorygować?
jesteś mega dzielna

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, herbatka uspokajająca z Hipp działa! Mój od wczoraj szalał jak zając w kapuście. Dałam Kubie herbatki (od 8 do 12 wypił prawie 100ml) i śpi jak aniołek. Nawet jak był głodny to kwękał śpiąc więc nakarmiłam (nawet oka nei otworzył) i śpi dalej
chyba muszę zakupić

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
czesc....Moj synek dzis jest marudą...rozpiescil mnie tym ze od tygodnia spal codziennie po 4 godziny non stop....dzis natomiast nie spi od 4 rano.....uspilam go na godzinke tylko...pryka za to od nocy, moze to go meczy, polozylam go teraz na brzuszku zobaczymy co bedzie dalej.....
oby kolki szybko minęły

z myszką miki
__________________
Adaś

Paulaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 13:57   #3432
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
http://www.polityka.pl/nauka/czlowie...-i-dzieci.read

i niech mi nikt nie mowi, ze mam nie nosic
Niezły artykuł.
Ja noszę Różę głównie na zewnątrz, a w domu tyle, ile trzeba i często ją przytulam. Od ciągłego noszenia po prostu wysiadłby mi kręgosłup.

Mamy z nosidełkami - pamiętajcie o zabezpieczeniu przed chłodem stópek dziecka!
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:00   #3433
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

usnął na brzuszku ale bardzo niespokojny i od nocy non stop wisi na piersi....ehhhh odpadaja mi
__________________
[url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/74dix1hpx25aivmn.png[/url
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:00   #3434
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, herbatka uspokajająca z Hipp działa! Mój od wczoraj szalał jak zając w kapuście. Dałam Kubie herbatki (od 8 do 12 wypił prawie 100ml) i śpi jak aniołek. Nawet jak był głodny to kwękał śpiąc więc nakarmiłam (nawet oka nei otworzył) i śpi dalej
Dzięki za informację. Herbatkę kupiłam już wcześniej i pewnie otworzę po szczepieniu.
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ja tak krótko bo głowa mnie boli:/ my po szczepieniu, mała była dzielna. Waży 6140gr. Do później
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:03   #3435
Opalia
Raczkowanie
 
Avatar Opalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 132
GG do Opalia
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Linka bądź dzielna, moja niunia tez mało przybiera, zaraz kończy 3 miesiące a przytyla niecałe 2 kg - najniższa wagę miała 3030 a teraz 4940, także głowa do góry nie możemy sie załamywać, najważniejsze, ze przybierają i nie chudną.

Co do kawy to ja dzis wypilam pierwsza rozpuszczalna i zobaczymy czy mała zareaguje na to.
Opalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:11   #3436
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Proszę bardzo.
My też nie pójdziemy na szczepienie dzisiaj, tylko we wtorek. Jeszcze nie byłam z małą na badaniu krwi, a poza tym wolę, żeby tż nas zawiózł, bo w razie krzyku przy szczepieniu w samochodzie dziecię na pewno się uspokoi, a w wózku niekoniecznie. Wtorek jest jedynym dniem, kiedy dzieci zdrowe przyjmowane są po godzinach pracy.
My też ,mamy przesunięte szczepienie z dzisiaj na poniedziałek
Też ustawiam tak szczepienia aby Tż jechać autem

Dzisiaj mamy 3 rocznicę ślubu

Sol dziękujemy Wam bardzo
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:14   #3437
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
My też ,mamy przesunięte szczepienie z dzisiaj na poniedziałek
Też ustawiam tak szczepienia aby Tż jechać autem

Dzisiaj mamy 3 rocznicę ślubu

Sol dziękujemy Wam bardzo
oj w poniedziałek będzie dużo szczepień, bo nas też to czeka...

wszystkiego najlepszego
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:20   #3438
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
od kiedy kładłyście lub macie zamiar kłaść dziecię na macie edukacyjnej?
Jeśli powtarzam temat to wybaczcie
Pierwszy raz położyłam na początku trzeciego miesiąca i później jeszcze 4-5 razy w odstępach kilkudniowych. Za pierwszym razem córcię interesowało wyłącznie jej odbicie w lusterku, a wczoraj trącała rączką jedną zabawkę. Od drugiego lub trzeciego razu chyba świadomie uderzała nóżką w matę lub kopała pałąk (to drugie raczej nieświadomie), bo chyba się już zorientowała, że to powoduje kołysanie lusterka i reszty zabawek (kładłam matę na łóżku).
Oczywiście to uderzanie może wynikać po prostu z emocji. Wszak widzi taką ładną dzidzię i w dodatku tą samą, która w dużym lustrze jest obok JEJ mamy. Samą matą, a dokładniej przytwierdzonymi do niej szeleszczącymi i piszczącymi elementami jeszcze się nie zainteresowała, ale nie miała okazji, bo jak ją kładłam na bruszek, to próbowała się podnosić i ulewała, więc kończyłyśmy "edukację".
Też chciałam zadać to pytanie na forum, a później uznałam, że najlepiej "zapytać" córcię. Niektóre czynności wykonywała znacznie wcześniej, niż większość maluszków, a inne później, więc po prostu ją na tą matę położyłam i obserwowałam.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mamy 3 rocznicę ślubu
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:21   #3439
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Paulaaa23 Pokaż wiadomość
b
z myszką miki
I dalej nie wiem ktora
Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mamy 3 rocznicę ślubu

Sol dziękujemy Wam bardzo
Szczescia kochana na nastepne lata


przyszedł niuni kombinezon na takia ziemną jesien i wsumie zime tezmniejszy niz tamten z misia(tamten to na typową zime) wiec juz na spacerki moge chodzic z Niuńką nawet jak zimno
o taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_001499.jpg (83,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_001500.jpg (80,7 KB, 13 załadowań)
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!

Edytowane przez prince_polo
Czas edycji: 2012-10-03 o 14:22
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:24   #3440
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej,my już po. Raczej dziś już nie wejdę...
Zabieg wygląda strasznie, Fabi aż był mokry od płaczu i strachu... Oczka wyglądają strasznie, czerwone i spuchnięte pod koniec miesiąca mamy przyjść go powtórzyć...

Tak w ogóle Fabiś skończył 3 miesiące
Biedny Fabiś, ale teraz będzie już dobrze zaraz opuchlizna zajdzie


Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Helo! Ja znow witam ze spaceru, jedyne chwile w dzien kirdy dziecko spi, noc dobra jak zawsze, rano stekanie, dzis tak sie prezyl ze pot mu kapal z czola dzis spal w pajacu na 74cm i jest mu dobry piekna pogoda ale super jest
Ale wysoki chłopak z niego będzie ho ho

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
U nas herbatka z hippa nie działa:p

ja tak krótko bo głowa mnie boli:/ my po szczepieniu, mała była dzielna. Waży 6140gr. Do później
O to ładnie waży my w poniedziałek szczepienie i ciekawe ile moja królewna waży.

W nocy był znowu płacz przy karmieniu, obudziła się o 3 po chwili płaczu zjadła , a potem o 6.15 i nie ruszyła dopiero o 7.20 zjadła porcję ja już nie wiem o chodzi przecież płakala jak na jedzenie
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:30   #3441
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Soleilka biedny Fabis wspolczuje bardzo
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:34   #3442
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
raczej pierś i mm bo jak podaję jej mm przez system SNS to ona i tak "przy okazji" zjada zawartosć piersi bo przecież ja ssie
System SNS jest super, polecę kazdemu z problemami, i nawet nie tak kłopotliwy w użytkowaniu jak myślałam - porównywalnie do laktatora
to fajnie ja w takiem razie mm dałabym ok 50ml do tego piersiaki oczywiście
Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Dobrze prawi, polać jej!



pytałas o worki, kupiłam tu--> http://allegro.pl/worki-prozniowe-ze...604274410.html
Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
My też ,mamy przesunięte szczepienie z dzisiaj na poniedziałek
Też ustawiam tak szczepienia aby Tż jechać autem

Dzisiaj mamy 3 rocznicę ślubu

Sol dziękujemy Wam bardzo
najlepsze zyczenia
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
I dalej nie wiem ktora

Szczescia kochana na nastepne lata


przyszedł niuni kombinezon na takia ziemną jesien i wsumie zime tezmniejszy niz tamten z misia(tamten to na typową zime) wiec juz na spacerki moge chodzic z Niuńką nawet jak zimno
o taki
super kombinezonik
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:34   #3443
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
witaj

u nas dziś zdecydowanie lepiej niż wczoraj.

od kiedy kładłyście lub macie zamiar kłaść dziecię na macie edukacyjnej?
Jeśli powtarzam temat to wybaczcie
Od wczoraj ale matę mamy taką nie bardzo, więc pod spód i tak kładę koc. Mała ładnie bawi się wiszącymi motylkami i mogę tez zawieszać smoka z Lamaze na pałąk

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, jak pijam.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Bo moi sąsiedzi uważają, że chusta to jakiś nowoczesny wymysł, niszczy dziecku kręgosłup, a ja wyrodna matka, która lubi się lansować. Tego typu bzdury słyszę, oczywiście nie wprost, ale mówią tak do mojego tż, skarżą mu się, że znowu dziecko w chuście niosłam
padłam

Linka, masz dobry plan. Zaangażowałabym obie piersi. Jedz i bądź dobrej myśli
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:51   #3444
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
codziennie jak do tej pory mieliśmy dosłownie kilka dni, że z małą nie byłam - ale tylko jak padało cały dzień. Nie ma nic lepszego dla dzieciaka niż codzienna porcja świeżego powietrza.
A dzisiaj też nie pójdę Jak cholera już przestało padać, to muszę kiblować w domu i czekać na kuriera, bo nie ma opcji, żeby przyjechał w innych godzinach :/
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:54   #3445
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja nie codziennie. Ale jak pogoda bez deszczowa a nie wychodze z jakiegos tam pwoodu to mała na balkonie jest minimum godzine i wdycha powietrze
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:57   #3446
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Biedny Fabi... Straszne to!

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Wychodzę codziennie. Tylko raz nie byłam odkąd Mała się urodziła (wyłączając czas spędzony w szpitalu), bo pogoda była z dupy.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:02   #3447
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

dziewczyny a Wy w nosidłach na miasto wychodzicie?? dzioecko w nim nie zmarznie jak bedzie zimno????
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:20   #3448
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

My wychodzimy prawie codziennie, rzadko się zdarza, żeby nie iść. Ale to zależy od pogody wiadomo i mojego samopoczucia. Dzisiaj nie mamy zamiaru wychodzić, zaraz odwiedzi mnie przyjaciółka na ploty i małą się zajmie, bo daje mi popalić, drze się od rana !
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:54   #3449
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dzięki.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziewczyny a Wy w nosidłach na miasto wychodzicie?? dzioecko w nim nie zmarznie jak bedzie zimno????
W nosidle nie mogę małej przewinąć, ani nakarmić, więc wychodzę, ale niezbyt daleko. Niedługo będę jej zakładać kombinezon ze stópkami, albo drugi lepiej chroniący przed wiatrem bez stópek, ale dopiero jak dokupię "buciki". Jak kilka razy z nią powalczę, żeby pozwoliła się ubrać odpowiednio do nosidła, to pewnie uznam, że łatwiej będzie wytargać wózek z piwnicy. Poza tym w końcu po to kupiłam dużą (i ciężką ) gondolę, żeby było jej wygodnie i ciepło.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:59   #3450
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Witam z kawą.
Zawartość kubka: kawa lifilizowana, cukier, zagęszczacz do mleka Bebilon Nutrition, Cremona.


Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
hej mamcie
mam pytanko czy któraś mamuśka używa zagęszczacza do mleka hipp ??? czy jeżeli podaje hippa mogę zagęścić NUTRITONem bebilon ???
Ja od kilku dni. Marcinek ulewa odrobinę mniej, choć nadal dość sporo, robi też więcej rzadkich kup niż na samym hippie
Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej,my już po. Raczej dziś już nie wejdę...
Zabieg wygląda strasznie, Fabi aż był mokry od płaczu i strachu... Oczka wyglądają strasznie, czerwone i spuchnięte pod koniec miesiąca mamy przyjść go powtórzyć...

Tak w ogóle Fabiś skończył 3 miesiące
Biedactwo, strasznie mi go żal
NAjlepsze życzenia z okazji 3 miesiąca i dla Blaneczki też
Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
Hej, postanowiłam sie przywitać, bo czytam WS od baaardzo dawna tak w zasadzie od 5 miesiąca ciąży :P. Jestem mama lipcowa - Marianna urodzona 09.07.
Coś o mnie - mieszkam pod Warszawa mam 27 lat. Mam nadzieje, ze mnie do siebie przymiecie.
Witaj! Fajnie, że się zdecydowałas napisać\
A po której części Wawy mieszkasz? Bo jak południowy zachód to jesteśmy sąsiadkami
Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Piję Ricore, zwykłej się nie odważyłam.

Wanillka-masz racje, nie powinno się przwlekle chodzić ze stanem zapalnym, ja bym Ci radziła iść skonsultować do innego dentysty najlepiej specjalisty od leczenia kanałowego. Tu masz liste gabinetów
http://www.endodoncja.pl/adresy_slaskie.html
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.