porada potrzebna:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 13:29   #1
mandaryna169
Przyczajenie
 
Avatar mandaryna169
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 4

porada potrzebna:)


czesc dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy, 3 maja wychodzę za mąż i wybrałam taką sukienkę, będzie w tych kolorach, trochę inna koronka (bardziej delikatna, bo nie lubię takich kwiatów) i inny gorset, różowy w delikatne paseczki z ramiączkami. mój problem polega na tym, że nie wiem jakie wybrać dodatki do tej sukienki... buty chyba będą takie pistacjowe, ale co z makijarzem i kwiatami??? czy wszystko utrzymane w tonacjach różowo- zielonych nie będzie przesadą?? co prawda to wiosna, ale może jadnak będzie za bardzo jednorodnie? błagam pomóżcie, bo niedługo muszę zamówic bukiet i kupić buty... aaa i jeszcze jedno: myślałam o bukiecie- torebce całej zrobionej z kwiatów (gdzieś ją widziałam, ale nie mogę znaleźć teraz:/), czy może lepszy będzie zwykły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (29,4 KB, 48 załadowań)
mandaryna169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:28   #2
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: porada potrzebna:)

Moim zdaniem do sukni będą pasowały delikatne kolczyki - takie 3-5 cm z przezroczystych kryształków Swarovskiego i brasoletka do kompletu. Na szyję, do tego dekoldu raczej nic już bym nie wciskała, bo i tak dużo się tam dzieje. Kwiaty - lub jeden np. kalia, w kolorze białym. Makijaż również powinien być jasny, świetlisty. Wszystkie dodatki wybierałabym pod kolor, który jest najmniej widoczny w sukni, ale jednak obecy, czyli właśnie biały. Pozdrawiam.
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:33   #3
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: porada potrzebna:)

myślę, że kwiaty moga być w kolorze jasnym - jak za modelką, białe. Buty też moga być białe, zamiast pistacjowe Makijaż delikatny, stonowany, z zewnętrzych kącików oczu może połyskiwać pistacjowy, lub róż.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 08:31   #4
mandaryna169
Przyczajenie
 
Avatar mandaryna169
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 4
Dot.: porada potrzebna:)

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Moim zdaniem do sukni będą pasowały delikatne kolczyki - takie 3-5 cm z przezroczystych kryształków Swarovskiego i brasoletka do kompletu. Na szyję, do tego dekoldu raczej nic już bym nie wciskała, bo i tak dużo się tam dzieje. Kwiaty - lub jeden np. kalia, w kolorze białym. Makijaż również powinien być jasny, świetlisty. Wszystkie dodatki wybierałabym pod kolor, który jest najmniej widoczny w sukni, ale jednak obecy, czyli właśnie biały. Pozdrawiam.
Mój gorset będzie skromny, nie taki jak na zdjęciu, ale co do kolczyków się zgadzam. Ale w mojej sukni nie ma nic białego, materiał, który jest pod koronką jest różowy, więc biały chyba nie pasuje, bo nie ma go z czym połączyć...
mandaryna169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.