Moje pstryki - proszę o opinie :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-25, 12:30   #31
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: Moje pstryki - proszę o opinie :)

Nie oszukujmy się. 90 proc ludzi korzysta z odblokowanych wersji. Myślisz że ktoś kto zarabia najniższa może sobie pozwolić kupić czy to Windowsa czy jakis program za ponad 500 zl?

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 14:51   #32
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Moje pstryki - proszę o opinie :)

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;71293281]Myślisz że ktoś kto zarabia najniższa może sobie pozwolić kupić czy to Windowsa czy jakis program za ponad 500 zl?[/QUOTE]

Aha, nie stać mnie na Mercedesa, to go komuś ukradnę, bo mnie nie stać a chcę?
Zapominasz, że Windows o którym wspominasz pracuje na jakimś komputerze, więc kogoś było stać i na komputer, i na aparat którym robi zdjęcia. Jeśli kogoś nie stać na dołożenie 300-400zł do ceny zestawu na legalny system, nie musi używać Windowsa, jest też darmowy Linux, i doskonale się nadaje do typowych domowych zadań (internet, napisanie dokumentu, arkusz kalkulacyjny, opracowanie zdjęć, wszystko darmowymi programami). Nie stać kogoś na nowy komputer? Proszę bardzo, na allegro jest ogromny wybór używanych komputerów z gwarancją i legalnym systemem, ceny też są niewysokie (średnie kilkaset zł). Nie pójdzie najnowsza gra w wysokiej rozdzielczości? Nie musi, jak kogoś nie stać nie musi kupować najnowszych gier - przepraszam, w tym przypadku i tak nie byłaby kupowana, tylko kradziona.
Adobe Photoshop to (ostatnio gdy można było go kupić) nie 500zł, ale 3000zł, i nie jest programem do poprawienia jasności i kontrastu zdjęć do wrzucenia na fejsika, ale profesjonalnym narzędziem dla osób zawodowo zajmujących się przetwarzaniem grafiki. Nie ma obowiązku używania Photoshopa, są też inne programy, jest Photoshop Elements, dla użytkowników "domowych", kosztujący poniżej 500zł, jest Corel Paint Shop Pro, w podobnej cenie, jest darmowy program GIMP. Jeśli ktoś nie potrzebuje profesjonalnego narzędzia ma naprawdę ogromny wybór, te wymienione to najbardziej znane, ostatnio zdobywa popularność program Affinity, są tez inne, prostsze i darmowe. Nie wmówisz mi, że użytkownik domowy musi kraść profesjonalny program, bo go nie stać na zakup. Nie stać na zakup to albo używa alternatywnych programów, albo stać na abonament Photoshopa (ok. 50zł miesięcznie).

Edytowane przez magrad
Czas edycji: 2017-02-25 o 14:52
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 17:02   #33
zochaabra
Przyczajenie
 
Avatar zochaabra
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 21
Dot.: Moje pstryki - proszę o opinie :)

Mi się baaardzo podobają. Piękne kolory i ujęcia, pozazdrościć wyczucia.
Jak sprawdza Ci się ten Nikon? Ja obecnie używam Panasonika i zastanawiam się nad jakimś nowym obiektywem
zochaabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 19:03   #34
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Moje pstryki - proszę o opinie :)

Niektóre spoko, ale popracowałabym nad kompozycja i obróbka - chociażby na 6 mocno kuleje jesli nie powiedziec, popsuła zdjęcie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 13:15   #35
pablo102
Raczkowanie
 
Avatar pablo102
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 48
Dot.: Moje pstryki - proszę o opinie :)

Baerdzo dobrze ci idzie, niedługo pewnie przerzucisz się na portrety
__________________
Wedding Photography
Safekeeping love forever!
pablo102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:43   #36
cesia01
Przyczajenie
 
Avatar cesia01
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 19
Dot.: Moje pstryki - proszę o opinie :)

świetnie naświetlone
cesia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-08 08:43:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.