Trwałe usuwanie zbędnych włosków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 12:25   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Trwałe usuwanie zbędnych włosków



Gładka skóra to podstawa stylizacji ciała w stylu glamour - niezależnie od okoliczności i zmieniających się trendów. Chcąc skutecznie i trwale pozbyć się niechcianych włosków może tym razem warto odłożyć wosk czy depilator i zdecydować się na nowoczesne rozwiązania kosmetologiczne oparte na technologii laserowej lub światła pulsacyjnego. Początek jesieni jest bowiem doskonałym momentem na rozpoczęcie zabiegów epilacji - pierwsze konsultacje z ekspertem oraz odpowiednie przygotowanie skóry. Serię spotkań z kosmetologiem najlepiej rozpocząć właśnie teraz, ponieważ po zabiegu nie wolno wystawiać skóry na intensywne działanie promieni słonecznych. Szczegóły dotyczące epilacji przybliża Barbara Dąbrowska-Gur, główny kosmetolog ITP Esthétique:
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:17   #2
Mawi74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Trwałe usuwanie zbędnych włosków

z doświadczenia wiem, że włoski nie sa usuwane na stałe. mniej więcej po roku zaczynają się pojawiać z powrotem i wtedy konieczny jest kolejny zabieg, co prawda nie trzeba już całej serii, ale nie ma co obiecywać usunięcia włosków na stałe. Gdy ktos boryka sie z problemem nadmiaru włosów np. na twarzy tak jak ja, to jest to jednak najlepsza opcja, choc kosztowna.
Mawi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:38   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Trwałe usuwanie zbędnych włosków

Ja teraz przechodzę epilację bikini i pachy. Jestem po trzecim zabiegu, ale już po pierwszym byłam bardzo zadowolona z efektów. Po prostu super gładkie pachy i bikini. Miejscami wyrastają tylko jakieś pojedyncze włoski. Wybrałam nowoczesny laser z szeroką głowicą, Light Sheer Duet (sprawdziłam na stronie ). Zabieg na bikini i pachy trwa ok. 15 min. Jest praktycznie bezbolesny - efekt jak przy mocniejszym uszczypnięciu.

Na razie jestem bardzo zadowolona i na pewno opiszę swoje wrażenia jak skończę całą serię. Pani kosmetolog wyznacza mi wizyty co 6-7 tygodni.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 15:38   #4
Olso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Trwałe usuwanie zbędnych włosków

200-1000zl takie ceny mogly byc 3 lata temu;-)

Ja ostatnio bylam na fotodepilacji i zaplacilam 99 zl, nawet jak mi miejscami odrosna wlosy za rok czy 2 to i tak sie opłaca zrobic w tej cenie zabieg przypominajacy.
www.dermic.pl
Olso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 00:12   #5
lilkaradosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Trwałe usuwanie zbędnych włosków

tak, ceny są różne, ale też i jakość. warto się doinformować jak i czym wykonują zabiegi, zresztą to i opinie są różne. sama szukałam i wytypowałam laser e-light czyli połaczenie ipl z falami radiowymi. po jednym zabiegu na pachy, a właściwie dałam zrobić sobie jedną pachę, by mieć na żywca porównanie, robiłam tam akurat inny zabieg i pani w ramach próby zrobiła mi pachę, stwierdziłam, że już po tym jednym zabiegu włosów ni wida ni słycha. mówi się że 20-30% wybywa ale mi wypadło więcej niż 50%. pani skromnie powiedziała, że to nietyle metoda, co odpowiedni dobór parametrów. może i tak, bo widząc jak mają znajome po kilku zabiegach, chociaż ja wiem, znajoma robiła laserem frakcyjnym brodę już 5 razy i mówi że nie ma zmiany na lepsze...więc w czym rzecz? może wszystko na raz, czyli rodzaj aparatu, sposób doboru parametrów. tej znajomej kazano włoski przycinać nożyczkami, co powoduje, że te włoski na brodzie są stale widoczne, a mi pani z Dea na sapieżyńskiej rzuciła, że jak bede robiła wąsik to mogę sobie kremem do depilacji już na 6 tygodni przed zabiegiem i przez całą serię usuwać wąsiska. widziałąm, że ostatnio otwierają salony depilacji laserowej za 99zł, nawet można trafić na jakieś promocje u nich i nawet za 40 zł ale ja tam wole zapłacić wiecej, byle mieć pewność, że co ma być usuniete, to napewno zniknie. bo ciaganie na kolejne zabiegi tańsze ale nic nie wnoszące jest bezcelowe. a tak wogóle to zabieg nie jest bolesny, nie ma potrrzeby stosować znieczulaczy, nie wiem w tym momencie czy ja tak dobrze trafiłam, że włosy likwidowane skutecznie bez bólu i w cenie dobrej, bo w połączeniu z innymi zabiegami można liczyć na rabaty. rozpisałam się trochę, ale kobietki, co tu duzo mówić szukajcie a znajdziecie ja znalazłam czego wam życzę
lilkaradosna jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.