studia magisterskie zaoczne w katowicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 15:33   #1
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87

studia magisterskie zaoczne w katowicach


hej właśnie ukończyłam WSBiF w Katowicach i teraz planuję dokończyć dzieła i iść na studia magisterskie po WSBiF mogę iść na Akademię Ekonomiczną, ale sama nie wiem czy to dobry wybór podobno tą ich renomę to sobie można do tyłka wsadzić na dodatek od tego roku podnieśli opłaty i za semestr płaci się 2400zł w dwóch ratach
Z tego co widziałam w Internecie to wysokie pozycje w rankingach uczelni niepublicznych zajmuje GWSH.. ofertę mają ciekawą, a opłaty zdecydowanie niższe.. Może któraś z Was mogłaby coś polecić ? a może któraś tak jak ja ukończyła licencjata w Katowicach i nie wie co dalej

Pozdrawiam gorąco
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:51   #2
Madmoiselle_A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 11
Dot.: studia magisterskie zaoczne w katowicach

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
hej właśnie ukończyłam WSBiF w Katowicach i teraz planuję dokończyć dzieła i iść na studia magisterskie po WSBiF mogę iść na Akademię Ekonomiczną, ale sama nie wiem czy to dobry wybór podobno tą ich renomę to sobie można do tyłka wsadzić na dodatek od tego roku podnieśli opłaty i za semestr płaci się 2400zł w dwóch ratach
Z tego co widziałam w Internecie to wysokie pozycje w rankingach uczelni niepublicznych zajmuje GWSH.. ofertę mają ciekawą, a opłaty zdecydowanie niższe.. Może któraś z Was mogłaby coś polecić ? a może któraś tak jak ja ukończyła licencjata w Katowicach i nie wie co dalej

Pozdrawiam gorąco


Nie wiem, czy można wsadzić sobie renomę do tyłka, skoro mój brat w poprzedni poniedziałek bronił na AE właśnie w Katowicach tytuł magistra na finansach i rachunkowości i już tego samego dnia, studenci posiadający średnią 5,00 otrzymali oferty pracy w renomowanych, angielskich placówkach bankowych. Ponadto, wystarczy spojrzeć na oferty pracy w internecie, gdzie mnóstwo banków, czy instytucji związanych z finansami zastrzega sobie, iż o stanowisko mogą się ubiegać wyłącznie studenci, bądź absolwenci AE, to chyba mówi samo za siebie..
Madmoiselle_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 14:24   #3
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: studia magisterskie zaoczne w katowicach

heh no szansa na to, ze bede miala średnią 5,0 jest raczej mała aż takim kujonem to ja nie jestem...
jak widać każdy ma swoje opinie o danej uczelni ja o tej "renomie" słyszałam o studentki, która tam się uczy... więc coś w tym prawdy jest
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 15:49   #4
Madmoiselle_A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 11
Dot.: studia magisterskie zaoczne w katowicach

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
heh no szansa na to, ze bede miala średnią 5,0 jest raczej mała aż takim kujonem to ja nie jestem...
jak widać każdy ma swoje opinie o danej uczelni ja o tej "renomie" słyszałam o studentki, która tam się uczy... więc coś w tym prawdy jest

Każda opinia będzie subiektywna, bo ktoś ją wystawia na podstawie własnych odczuć. Mój brat zawsze był zadowolony z tej uczelni i nie ukrywał, że trzeba sobie na wszystko zapracować, zresztą wielu moich znajomych, którzy w zeszłym roku wybrali AE stwierdza, że poziom jest dosyć ciężki (oczywiście zależy również na jakich kierunkach), ale nie zmieniliby swojego wyboru. Musisz się nad tym porządnie zastanowić, bo niezależnie od tego, czego się nasłuchasz o tej uczelni, to będzie tylko i wyłącznie Twój wybór, a nie pani X, czy Y
Ja życzę powodzenia, niezależnie od tego, co tam sobie postanowisz
Madmoiselle_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 16:09   #5
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: studia magisterskie zaoczne w katowicach

no zgadzam się z Tobą
ja jednak chyba tam pójdę bo wczoraj o GWSH też się naczytałam.. nie ma uczelni idealnej hehe
dzięki pozdrawiam
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 18:51   #6
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: studia magisterskie zaoczne w katowicach

Z GWSH to się wszyscy podśmiewują w Katowicach, ot szkółka do produkcji magistrów. Nie ma co naprawdę porównywać do AE. Ale Twoja decyzja..

Cytat:
Napisane przez Madmoiselle_A Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy można wsadzić sobie renomę do tyłka, skoro mój brat w poprzedni poniedziałek bronił na AE właśnie w Katowicach tytuł magistra na finansach i rachunkowości i już tego samego dnia, studenci posiadający średnią 5,00 otrzymali oferty pracy w renomowanych, angielskich placówkach bankowych.
Średnią 5,0 to da się w ogóle zrobić? Chyba, że taka pozaokrąglana na dyplomie
Mój chłopak już w trakcie studiów na AE znalazł pracę w zawodzie i to stała, bo do teraz tam pracuje, awansował itp.

Cytat:
Napisane przez Madmoiselle_A Pokaż wiadomość
Ponadto, wystarczy spojrzeć na oferty pracy w internecie, gdzie mnóstwo banków, czy instytucji związanych z finansami zastrzega sobie, iż o stanowisko mogą się ubiegać wyłącznie studenci, bądź absolwenci AE, to chyba mówi samo za siebie..
Dokładnie, ale to się tyczy nie tylko ekonomii i finansów, widziałam duzo ofert, gdzie zastrzegano po jakiej uczelni może być kandydat - wymieniano same panstwowe

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-07-11 o 21:52
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:29   #7
justineee85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: studia magisterskie zaoczne w katowicach

Ja studiuje na AE...a raczej studiowałam bo jutro obrona...i aż mną trzepnęło jak wyczytałam, że renomą tej uczelni mogę sobie zad podetrzeć...3 miejsce w rankingu newsweek'a wśród 120 publicznych uczelni ekonomicznych to nic? yyyy...ok
justineee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 17:02   #8
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: studia magisterskie zaoczne w katowicach

Cytat:
Napisane przez justineee85 Pokaż wiadomość
Ja studiuje na AE...a raczej studiowałam bo jutro obrona...i aż mną trzepnęło jak wyczytałam, że renomą tej uczelni mogę sobie zad podetrzeć...3 miejsce w rankingu newsweek'a wśród 120 publicznych uczelni ekonomicznych to nic? yyyy...ok
heh te 3 miejsce to może wg Twojego rankingu bo w newsweeku jest na 5 miejscu zresztą każdy swoje chwali..
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2010-07-12 o 17:03
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.