Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 00:21   #601
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

zdjęcie z lampą błyskową (jak widać), drugie - w dziennym świetle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f357yv.jpg (30,4 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f357yva.jpg (88,9 KB, 335 załadowań)
__________________
the only difference between pierced and non pierced people, is that pierced people don't care if your not pierced.
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 02:32   #602
thesmiths
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 208
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Dziewczyny, czy to mango?
http://lookbook.nu/look/2019087-Strung-to-your-ribcage
http://lookbook.nu/look/1960816-I-VE-GOT-SOUL

(mniej wiecej)

Mialam troche rozjasniane wlosy, do tego pofarbowalam je szamponem koloryzujacym na rudo (movida, taki rudy marchewkowy. jest tez taki casting podobny), kolor jest idealny (troszeczke jasniejszy niz te na zdjeciach), ale czekam juz na odrosty i zastanawiam sie co dalej. Chce zostac przy rudym koniecznie, ale nie chce rozjasniac juz.
Mango farbowalam moje naturalne wlosy, ale poniewaz moje naturalne sa brazowe, to nigdy nie dawalo az takiego efektu (przy odrostach zblizony),. No i szukam teraz takiego odcienia ze zdjec - i chce byc pewna efektu...

---------- Dopisano o 03:32 ---------- Poprzedni post napisano o 03:27 ----------

Jeszcze dodam> przegladalam Wasze zdjecia i o ile niektore z Was maja wlasnie idealnie marchewkowe (dzasminka?), to czasami widze czerwien A tego chcialabym uniknac skoro juz rozjasnialam wlosy...

Edytowane przez thesmiths
Czas edycji: 2011-06-27 o 02:33
thesmiths jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:30   #603
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

thesmitsh te pierwsze zdjecia to chyba taki troche ''mój'' kolor...napewno nie mango.

te drugie....juz bardziej wg mnie do mango sie upodabnia.
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 14:50   #604
thesmiths
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 208
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Ok, a czym Ty robilas?

Drugi troche bardziej mi sie podoba, jest jak dla mnie bardziej rudawy - ale wybredna nie jestem Chce po prostu za wszelka cene zostac przy rudych, a jednoczesnie troche przyciemnic ten kolor, ktory teraz mam, zeby nie bylo tak, ze odrosty od razu sa az tak widoczne...

JAk jeszcze ktos na to wpadnie, niech napisze, prosze
thesmiths jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 07:54   #605
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Ayashii to mango ale jaśniutka marchewka u Ciebie
pewnie masz jasne włosy lub rozjaśniane? ciekawy kolorek

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2011-06-28 o 07:55
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 23:17   #606
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Doriskaaa miałam lekko rozjaśniane. A ten kolor to po 1,5 tyg. od nałożenia farby, a myję włosy codziennie
__________________
the only difference between pierced and non pierced people, is that pierced people don't care if your not pierced.
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 06:44   #607
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez thesmiths Pokaż wiadomość
Ok, a czym Ty robilas?

no wlasnie kolor robił mi fryzjer.....a ja teraz chciałam taki zrobic sobie sama i szukam farby.....najlepiej takiej sklepowej,,,nie profesjonalnej...ale poki co szukam i szukam....
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 15:27   #608
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Ayashii, piękny jest ten kolor, co to za farba?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 00:03   #609
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Aniu to Mango L'Oreala przecież o tym jest wątek. taka rudość lepiej jeszcze wychodzi Pure Paprika L'Oreala, jak ją odkryłam to potem tylko nią się farbowałam, bo daje bardziej intensywny, rudy kolor. Trzeba się jednak liczyć z tym, iż na początku Paprika wychodzi bardziej czerwona niż ruda, jednak po kilku myciach kolor jest idealnym ostrym rudym.
__________________
the only difference between pierced and non pierced people, is that pierced people don't care if your not pierced.
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 06:57   #610
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

no właśnie ja w sobotę będę 3 tygodnie po farbowaniu i mam mieszane uczucia co do papryki :P
początkowo byłam zachwycona a teraz sama nie do końca potrafię określić koloru raz widzę rudość a chwilami taki dziwny wypłowiały brązo-kasztan
nie wiem czy mango mi się lepiej nie wypłukiwał albo mi się zdaje
wkleję fotki w weekend

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2011-06-30 o 07:02
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 19:01   #611
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

hello wrzucam fotki 3 tygodniowej papryki tylko że nie fotka nie w słońcu a świetle dziennym pochmurnym taka ciemna wyszła... i ostatnia z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2378.jpg (29,5 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,6 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2379.jpg (18,8 KB, 230 załadowań)
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 21:00   #612
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

ja też używam koloru mango już chyba trzeci raz nią farbowałam, wcześniej używałam garniera 100% ale nie pamiętam dokładnej nazwy, na opakowaniu dziewczyna ma długie włosy i część twarzy zakrytą grzywką, w każdym razie farba z loreala jest o niebo lepsza, bo trzyma się dłużej tzn nie spłukuje się tak szybko jak garnier i mimo iż kosztuje więcej to warto zainwestować. ja mam bardzo długie włosy(do pasa) i zużywam trzy opakowania farby, ale za to farbuję dość rzadko, ostatnio farbowałam jakość w kwietniu przed świętami, zdjęcia które zamieszam są z zeszłego weekendu a kolor już trochę sprany i z mega odrostami ale mimo wszystko jest nadal ognisty i taki jak lubię
pozdrawiam wszystkie rudzielce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP4869r.jpg (40,7 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4874r.jpg (85,1 KB, 199 załadowań)
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 09:39   #613
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
hello wrzucam fotki 3 tygodniowej papryki tylko że nie fotka nie w słońcu a świetle dziennym pochmurnym taka ciemna wyszła... i ostatnia z lampą
Dwa pierwsze zdjęcia - ciemny kolor, prawie brąz ! Kurcze już miałam rezygnować z paprykiAle doczytałam, że takie światło słabe. Na tym z lampą super. Dzięki za fotki
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 17:37   #614
kattte
Przyczajenie
 
Avatar kattte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Ayashii Pokaż wiadomość
zdjęcie z lampą błyskową (jak widać), drugie - w dziennym świetle.
jejku śliczny ten kolor

moje włosy już nadają się do zrobienia - i mam dylemat czy robić mango czy pp. Jeszcze nie wiem.

Zmyłam ostatnio całkowicie szamponetkę którą odświeżałam kolor - i muszę przyznać, że znalazłam rewelacyjny sposób na wypłukanie czerwieni, którą nadaje Delia.
Ostatnie dwa, trzy mycia umyłam włoski szamponem do blonu z Biosilku - kolor się ślicznie rozjaśnił i gdybgy nie odrosty to pewnie mogłabym jeszcze jakieś 3-4 tygodnie wytrzymać...


edit:
zdecydowałam się na Mango kolor jak standardowe mango...
__________________

second chances they don't ever matter, people never change...



Edytowane przez kattte
Czas edycji: 2011-07-05 o 20:01
kattte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 09:25   #615
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

czyli jednak zachwyt papryką minął?

ja pofarbowałam drugi raz papryką i teraz jest inny efekt niż za pierwszym razem bardziej intensywny odcień wstawię fotkę w najbliższych dniach
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 10:32   #616
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

dziewczyny przeczytalam calyyyy watek
od kilku miesiecy nosze sie z zamiarem przefarbowania na rudo,
mam ciemne wlosy ale chce je troche rozjasnic i przefarbowac na rudo, ale mam problem bo nie wiem czy mango to odpowiednia farba moze poradzicie cos innego, chodzi o to, ze ja nie chce takiej jaskrawej pomaranczy a raczej stonowany spokojny rudzielec
co myslicie?
po mango marchewa pewnie wyjdzie?
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:32   #617
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Od roku marzy mi się rudy, ale dopiero teraz się zdecydowałam... Jutro fryzjer i kolor mango Trochę się boję, bo farbowałam do tej pory na czarny lub ciemny brąz, od marca nie nakładałam nic na włosy więc farba się nieźle wypłukała, teraz są ciemno-brązowe. Już się nie mogę doczekać!!!
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:35   #618
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

powklejajcie fotki
ja wklejam drugie farbowanie papryką, kolor jest baaaaardzoooo intensywny kolor na fotkach jak zwykle nie do końca oddaje rzeczywistość, w słońcu włosy bardzo rude ostre, zobaczę jak będzie się wypłukiwał pewnie tak jak w przypadku mango po każdym farbowaniu kolor będzie się coraz bardziej wgryzał we włosy na żywo nie ma tak dużo czerwieni

a przed drugim farbowaniem kolor się pięknie wypłukał w typową rudość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,5 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (67,9 KB, 119 załadowań)

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2011-07-11 o 19:36
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 22:12   #619
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

pomoze ktoras z was
pisalam dwa posty wczesniej, ktora z tych farb, mango czy papryka jest mniej pomaranczowa, mniej jaskrawa? nie chce takiego orange, wydaje mi sie ze papryka ale nie jestem pewna w konc to tylko zdjecia
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 00:10   #620
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Ula 25 Pokaż wiadomość
pomoze ktoras z was
pisalam dwa posty wczesniej, ktora z tych farb, mango czy papryka jest mniej pomaranczowa, mniej jaskrawa? nie chce takiego orange, wydaje mi sie ze papryka ale nie jestem pewna w konc to tylko zdjecia
ja bym Ci proponowala Mango, zamiast Papriki. Paprika jest naprawde intensywna i ostra, Mango mniej C:
__________________
the only difference between pierced and non pierced people, is that pierced people don't care if your not pierced.
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 00:49   #621
kattte
Przyczajenie
 
Avatar kattte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
powklejajcie fotki
ja wklejam drugie farbowanie papryką, kolor jest baaaaardzoooo intensywny kolor na fotkach jak zwykle nie do końca oddaje rzeczywistość, w słońcu włosy bardzo rude ostre, zobaczę jak będzie się wypłukiwał pewnie tak jak w przypadku mango po każdym farbowaniu kolor będzie się coraz bardziej wgryzał we włosy na żywo nie ma tak dużo czerwieni

a przed drugim farbowaniem kolor się pięknie wypłukał w typową rudość
kolor faktcznie ładny... chyba podobny jak moja wersja papryki...
mi zafascynowanie papryką minęło gdy przeglądałam zdjęcia z czasu tego farbowania - kolor faktycznie piękny, intensywny - jednak jestem do tego odcienia zdecydowanie za blada. Dużo lepiej czuję się w tym ciut jaśniejszym mango.
Zrobiłam jednak przy ostatnim farbowaniu mały eksperyment - użyłam tylko połowę farby na odrosty i rozczesałam po całości. Kolor ładnie się odświeżył i odbijają się lekkie reflexy poprzedniej papryki
jak dam radę wrzucę zdjęcia w najblizszych dniach...
__________________

second chances they don't ever matter, people never change...


kattte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 07:50   #622
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Ula 25 Pokaż wiadomość
pomoze ktoras z was
pisalam dwa posty wczesniej, ktora z tych farb, mango czy papryka jest mniej pomaranczowa, mniej jaskrawa? nie chce takiego orange, wydaje mi sie ze papryka ale nie jestem pewna w konc to tylko zdjecia
masz tyle zdjęć i mango i papryki, przecież mango to intensywna miedź a pure paprika bardzo intensywna miedź, wszystko zależy jaki chcesz uzyskać efekt i jakie masz włosy jako podkład.

Mango jest mniej intensywne, a papryka ma troszkę więcej czerwieni, poprzeglądaj sobie zdjęcia...

kattte wklej fotki ja tym razem nałożyłam paprykę na całą głowę i trzymałam 25 min dla odświeżenia całości
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 09:15   #623
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

dziekuje
no wiem, ze mam pelno zdjec, ale to tylko zdjecia a na zywo zawsze moga sie ciut roznic, bo widzisz mi sie np zdaje po zdjeciach ze papryka nie jest tak popmaranczowa, moze jest intensywniejsza, ale nie tak jak mocny pomarancz, bo tego wlasnie nie chce, chce cos ciut ciemniejszego niz pomarancz
mam ciemny braz, farbowane, odrost mam jasny braz, chce polozyc na pare minut rozjasniacz zeby te ciemne troche odbarwic a pozniej farbe, tylko nie moge sie zdecydowac, nie mam nic przeciwko jesli farba bedzie bardziej intensywna strone ciemniejszej miedzi, ale pomaranczy jaskrawej na glowie nie chce
z tad taka niepewnosc i tyle pytan
mimo wszystko dziekuje ze mi odpowiedzialas,

Ayashii
no wlasnie ty tez rozjasnialas i wyszly ci takie jaskrawe, a mi sie bardziej podobaja takie jak np ma Doriskaaa
jak mocno je rozjasnilas ze taki ci wyszedl, az do blondu? czy tylko troche podjasnilas ciemne zeby ci rudy zlapal?

bardzo podobaja mi sie wlasnie twoje wlosy ale te trzytygodniowe, sprane juz troche, a z tych nowszych zdjec to drugie w dziennym swietle

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayashii Pokaż wiadomość
ja bym Ci proponowala Mango, zamiast Papriki. Paprika jest naprawde intensywna i ostra, Mango mniej C:
dziekuje za odpowiedz, ja sie jednak nadal wacham bo mango mi sie wydaje bardzo pomaranczowe i na moich podjasnionych wlosach wyjdzie mi pomarancz jaskrawa, a jednak wolalabym po prostu stonowana miedz,
chcialam sprawdzic nez rozjasniania ale obawiam sie ze nie wyjdzie, bo sporo wlosow mam ciemnych farbowanych na ciemny braz, odrost pofarbowalam jasnym

Edytowane przez Ula 25
Czas edycji: 2011-07-12 o 09:20
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 09:56   #624
beti666
Raczkowanie
 
Avatar beti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 46
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Kupiłam sobie niedawno mango. Mama doradziła mi najpierw zrobić pasemka by sprawdzić czy za mocny nie wyjdzie.. nie chwyciło wcale Wcześniej farbowałam loreal preference ale kasztanem na początku jest ciemny, ale potem się lekko spłukiwał. Włosy wcale nie są bardzo ciemne ja chcę mieć rude. Chyba jednak zostaje mi tylko fryzjer.... chociaż spróbuję na całe włosy nałożyć
beti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 10:14   #625
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez beti666 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie niedawno mango. Mama doradziła mi najpierw zrobić pasemka by sprawdzić czy za mocny nie wyjdzie.. nie chwyciło wcale Wcześniej farbowałam loreal preference ale kasztanem na początku jest ciemny, ale potem się lekko spłukiwał. Włosy wcale nie są bardzo ciemne ja chcę mieć rude. Chyba jednak zostaje mi tylko fryzjer.... chociaż spróbuję na całe włosy nałożyć
Nie wiem jakie masz włosy, ale mnie za pierwszym razem też słabo chwyciło. Za to po drugim farbowaniu byłam już ruda Nie rozjaśniałam, miałam jasny brąz.

Doriskaaa
fajna żarówa

Edytowane przez 201611241302
Czas edycji: 2011-07-12 o 10:16
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 12:25   #626
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez beti666 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie niedawno mango. Mama doradziła mi najpierw zrobić pasemka by sprawdzić czy za mocny nie wyjdzie.. nie chwyciło wcale Wcześniej farbowałam loreal preference ale kasztanem na początku jest ciemny, ale potem się lekko spłukiwał. Włosy wcale nie są bardzo ciemne ja chcę mieć rude. Chyba jednak zostaje mi tylko fryzjer.... chociaż spróbuję na całe włosy nałożyć
kładź na całe tą frabkę jak nie teraz to za miesiąc znów i pokryje, moją koleżanke farbowałem czerwieniami z loreala, ciemnymi, kiedy zachciała rudego kupilismy mango, wyszło tylko na odrostach, z kolejnymi farbowaniami kolor sie wyrównywał, po 2 albo 3 farbowaniu miała równą miedź na całych włosach farbowalismy na zmianę mango-pure paprika.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 13:20   #627
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez kattte Pokaż wiadomość

i jeszcze droobny edit:
czym myjecie swoje rude włosy?

jestem na etapie poszukiwań dobrego szamponu specjalnie do rudych włosów. Niestety na naszym rynku nie ma ich za wiele.
Znalazłam Ce-Ce True Color, John Frieda Radiant Red, Guhl Farbglanz Rot - prawie nic nie dostępne na polskim rynku, więc liczyć trzeba albo na allegro, albo na znajomych mieszkających w UK bądź niemczech.
Ale czy któraś z was juz coś takiego stosowała?
cały czas się zastanawiam czy jest sens w kombinowaniu i ściaganiu kosmetyków do Polski...
Kosmetyki CeCe są dostępne w Polsce. Ja kupuję je w sklepie internetowym kalamis . Szampony - link odżywki - link
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:48   #628
beti666
Raczkowanie
 
Avatar beti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 46
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Dzasminka, Fryz5 dzięki za pocieszenie pofarbuję teraz i za miesiąc i zobaczymy jak będzie
beti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:30   #629
Agulka2187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 56
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
powklejajcie fotki
ja wklejam drugie farbowanie papryką, kolor jest baaaaardzoooo intensywny kolor na fotkach jak zwykle nie do końca oddaje rzeczywistość, w słońcu włosy bardzo rude ostre, zobaczę jak będzie się wypłukiwał pewnie tak jak w przypadku mango po każdym farbowaniu kolor będzie się coraz bardziej wgryzał we włosy na żywo nie ma tak dużo czerwieni

a przed drugim farbowaniem kolor się pięknie wypłukał w typową rudość
a na jakie włosy nakładałaś kolor? masz ciemne czy jasne? ja wcześniej farbowałam Feria Red Brown jak myślicie czy złapie mi taki kolorek jaki ma Doriskaaa?? baaardzo bym taki chciała

Naturalnie mam ciemne włosy jednak po Feria Red Brown nieco mi sie rozjaśniły i jest na nich lekka poświata rudości

Edytowane przez Agulka2187
Czas edycji: 2011-07-13 o 13:46
Agulka2187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:51   #630
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Ula w takim razie zrób papryką kolor jest intensywny ale nie pomarańczowy a potem mi jak się wypłukuje to tak samo jak i w mango włosy ciemnieją troszkę a potem jaśnieją

Agulka2187 naturalne moje są widoczne na jednym ze zdjęć jestem szatynką, a wcześniej wyglądało to tak, że nosiłam włosy ciemny brąz, fryzjerka zdjęła mi kolor i nałożyła odcień brązowo rudy (początkowo nie chciałam rudego ) brakowało mi w odcieniu wyrazistości, za drugim razem też nie byłam zadowolona więc zaryzykowałam z mango

ładnie wyszła za pierwszym razem i za kolejnym farbowaniem kolor coraz bardziej się wgryzł i ciekawiej wychodził teraz farbuję papryką odcień jest intensywny ale nie marchewka jasna bo takiego bym nie chciała wszystko zależy od włosa jak farba złapie tak mi się zdaje spróbuj jak nie wyjdzie znajdziesz jakieś roziązanie
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 14:44:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.