Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 07:05   #4471
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
A powiedz mi jeszcze... Jak dodawałaś odżywkę, sok albo jogurt, to dodawałaś do tego jeszcze wodę?
Muszę sobie zrobić jakoś na dniach, ta Twoja wersja dużo lepsza, bo w ulotce to zmieszać z tym sokiem z cytryny i w ciepłe miejsce na 12h ostawić
A tak rozrabiam, chwilę odczekam żeby nie było gorące i nakładam
Tak, zawsze najpierw rozrabiałam cassię z ciepłą wodą na gęstą papkę, a potem dodawałam resztę "składników". Nigdy nie odstawiałam jej też na dłużej niż godzinę, a zazwyczaj nakładałam zaraz po przygotowaniu.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:33   #4472
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

na laboratorium urody dziewczyny odkryły, że cassia i senes działają podobnie. równica jest przede wszystkim w cenie, bo senes na dozie można kupić za ok. 3zł/50g, a wystarczy go zmielić w młynku. czarownicująca na swoim blogu robiła porównanie kiedyś . sama chcę to wypróbować.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:29   #4473
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej dziewczyny, chciałabym się przyłączyć
Moje naturalne włosy są w kolorze średniego popielatego blondu, farbuję od ok. 2 lat na brąz. Pierwsze farbowanie wyszło ładnie, był to ciemny blond, niestety potem zaczęłam farbować na przeróżne odcienie brązu, które wychodziły za ciemno i nie podobały mi się Dodatkowo włosy zaczęły wypadać i nie są już tak grube i gęste jak przed farbowaniem. Bardzo chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów, ale nie wiem czy podołam, bo włosy mam prawie do pasa, a nie dam rady nałożyć jaśniejszej farby żeby odrost nie był aż tak widoczny, bo przecież nie przykryje tylu warstw brązu
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:36   #4474
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałabym się przyłączyć
Moje naturalne włosy są w kolorze średniego popielatego blondu, farbuję od ok. 2 lat na brąz. Pierwsze farbowanie wyszło ładnie, był to ciemny blond, niestety potem zaczęłam farbować na przeróżne odcienie brązu, które wychodziły za ciemno i nie podobały mi się Dodatkowo włosy zaczęły wypadać i nie są już tak grube i gęste jak przed farbowaniem. Bardzo chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów, ale nie wiem czy podołam, bo włosy mam prawie do pasa, a nie dam rady nałożyć jaśniejszej farby żeby odrost nie był aż tak widoczny, bo przecież nie przykryje tylu warstw brązu
Witam serdecznie
Rozjaśnianie tak długich włosów tylko pogorszy ich kondycję, na Twoim miejscu zrobiłabym pasemka, żeby to w miarę naturalnie wyglądało. Z upływem czasu będziesz obserwowała zmiany, ew. powtarzała pasemka tak, aby różnica między farbowanymi na brąz, naturalnymi i pasemkami ciągle się rozmywała (w kierunku naturalnego oczywiście ).
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:37   #4475
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

softgrey oczywiście, że podołasz W końcu skoro do nas trafiłaś to będziemy Cię motywować.
Zawsze możesz spróbować z pasemkami (ja będę je robić). Idziesz do dobrego fryzjera z wyhodowanym odrostem w prosisz o cieniutkie pasemka w kolorze odrostu. Oczywiście farbujesz tylko długość, naturalek nie ruszasz.

U mnie (ruda długość, jasnoblond odrost) będzie to wyglądało tak: na długości pasemka w dwóch odcieniach - zbliżonym do mojego naturalnego koloru i jasnomiodowe, na odrost kilka pasemek miodowych żeby nie rzucało się tak mocno w oczy przejście między długością, a odrostem
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:44   #4476
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Rozjaśnianie tak długich włosów tylko pogorszy ich kondycję, na Twoim miejscu zrobiłabym pasemka, żeby to w miarę naturalnie wyglądało. Z upływem czasu będziesz obserwowała zmiany, ew. powtarzała pasemka tak, aby różnica między farbowanymi na brąz, naturalnymi i pasemkami ciągle się rozmywała (w kierunku naturalnego oczywiście ).
Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
softgrey oczywiście, że podołasz W końcu skoro do nas trafiłaś to będziemy Cię motywować.
Zawsze możesz spróbować z pasemkami (ja będę je robić). Idziesz do dobrego fryzjera z wyhodowanym odrostem w prosisz o cieniutkie pasemka w kolorze odrostu. Oczywiście farbujesz tylko długość, naturalek nie ruszasz.

U mnie (ruda długość, jasnoblond odrost) będzie to wyglądało tak: na długości pasemka w dwóch odcieniach - zbliżonym do mojego naturalnego koloru i jasnomiodowe, na odrost kilka pasemek miodowych żeby nie rzucało się tak mocno w oczy przejście między długością, a odrostem
Dzięki za szybki odzew Pasemka to bardzo dobry pomysł, ale na razie muszę wyhodować większy odrost W ciągu miesiąca od farbowania dorobiłam się ok. 2cm. Jesienią wybiorę się do fryzjera i zrobię pasemka, może jeszcze podetnę trochę włosy żeby lepiej to wyglądało Najbardziej boję się, że się złamię, kupię farbę i zafarbuję sama w domu, bo nie będę mogła patrzeć na odrost Zastanawiam się jeszcze nad domowymi płukankami rozjaśniającymi, może choć trochę rozjaśnią te farbowane włosy?

Edytowane przez softgrey
Czas edycji: 2013-08-05 o 10:45
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:08   #4477
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cóż, ja też się boję, ze się złamię, ale z innego powodu- nie podoba mi się mój naturalny kolor Sam w sobie jest bardzo ładny, kasztanowy, ale nie pasuje do mnie.

Ale po to jest ten wątek, nie pozwalamy na takie załamki
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 12:35   #4478
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dzisiaj idę chyba ściąć się na boba,praktycznie prawie całe włosy będą moje.No delikatnie końcówki jaśniejsze.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 14:38   #4479
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Dzisiaj idę chyba ściąć się na boba,praktycznie prawie całe włosy będą moje.No delikatnie końcówki jaśniejsze.
Czekam na relację!
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:11   #4480
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Jednak stchórzyłam Bałam się,że potem nawet związać ich nie będę mogła.Ale naturalek już mam sporo.Nawet noszę włosy rozpuszczone bo przypominają ombre.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:19   #4481
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dobrze Gosiu, że ombre nadal modne Nawiasem mówiąc (to nie przechwałka, bo zainteresowanie modą u mnie=0 :P ) miałam ombre zanim były modne, bo... mi farby zabrakło
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 19:27   #4482
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Haha
No nadal modne,ale ja już bym chciała mieć swoje,długie,chociaż mam cienkie i rzadkie i jakoś nie wierzę,ze dotrwam do tego
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:38   #4483
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dlaczego nie wierzysz? Ja w Ciebie wierzę!
też chciałabym, żeby efekt pojawił się JUŻ z jednej strony nie podoba mi się blond, z drugiej tak się przyzwyczaiłam i nie podoba mi się mój naturalny, z trzeciej chciałabym zmiany... ach być kobietą
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:42   #4484
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Mi się mój naturalny bardzo podoba,ładne,błyszczące,z drowe włoski
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:47   #4485
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

No widzisz, więc cierpliwie czekamy i się nie łamiemy! Pilnuję Was!
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:00   #4486
Skitty
Przyczajenie
 
Avatar Skitty
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 17
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Potrzebuję wsparcia. Pomocy. Mam 5cm odrostu w kolorze średniego mysiego brązu, reszta bardzo ciemny brąz. Włosy długości do ramion. Jak ja mam wytrzymać, pomocy, pomocy Nie mogę farbować bo mam alergię na farby
__________________
Zapuszczam włosy:
20->25->31->33->35-> 40-> 45-> 50-> 55 !



Odchudzam się:
67-> 66->63->61->60->59!

Wymiana, sprzedaż ciuszków
Zapraszam:
http://szafa.pl/profil/emesa/sprzedaje_lub_wymieniam
Skitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:08   #4487
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Skitty- na farby w ogóle? Czy raczej na konkretny składnik?

Jeżeli wiesz który to może po prostu poszukaj farby bez niego i zrób pasemka (bo rozumiem, że pisząc w tym wątku chcesz wrócić do naturalnego koloru, tylko masz problem z ujednoliceniem 2 kolorów)?

Ewentualnie zdjęcie koloru u fryzjerki...
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:54   #4488
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Cóż, ja też się boję, ze się złamię, ale z innego powodu- nie podoba mi się mój naturalny kolor Sam w sobie jest bardzo ładny, kasztanowy, ale nie pasuje do mnie.

Ale po to jest ten wątek, nie pozwalamy na takie załamki
Może podrasuj go naturalnymi sposobami? Ja moje naturalki staram się przyciemnić, dlatego funduję im co 3 dni noc z olejem rycynowym, płukanki przyciemniające (kawa <3) i podobne specyfiki.

Możecie mi polecić jakiś dobry naturalny i najlepiej domowy (choć niekoniecznie ) filtr UV na włosy? Na koniec sierpnia lecę się byczyć w słońcu i nie chcę wrócić z jaśniejszymi i rudawymi włosami. Oczywiście będę nosić nakrycie głowy, ale to nie wystarczy... Jantar odpada, bo za dużo w nim ziół i ponoć coś tam może rozjaśniać z jego składu. Zastanawiałam się nad domową mgiełką z lukrecji, ale obawiam się poklejenia włosów. Któraś może do czynienia z lukrecją na włosach albo filtrem do włosów??
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:35   #4489
Skitty
Przyczajenie
 
Avatar Skitty
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 17
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kaataarzynaa1 ogólnie to na wszystkie farby i 99% wszystkich kosmetyków, Używam tylko maści robionych na receptę boję się zrobić pasemka bo wiem ze zrobi mi się siano zamiast włosów i tak są już w kiepskim stanie. Ścięłam z długości za łopatki do ramionWiem odrosną. Wracam do naturalnych włosków. Ale ta różnica w kolorach jest mało ciekawa. Chce wytrwać. Powiedzcie, że warto. NAturalne też mogą być piękne. Prawda? A można henne położyć na włosy farbowane chemicznymi farbami? Jest taka henna w natralnym zimnym brązowym kolorze? Jak ja mam przetrwać ten czas z odrostami 0 matko
__________________
Zapuszczam włosy:
20->25->31->33->35-> 40-> 45-> 50-> 55 !



Odchudzam się:
67-> 66->63->61->60->59!

Wymiana, sprzedaż ciuszków
Zapraszam:
http://szafa.pl/profil/emesa/sprzedaje_lub_wymieniam
Skitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 15:06   #4490
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć, Dziewczyny, dawno mnie tu nie było Moje odrosty nie są imponujące, ale piję drożdże i jem cynk z witaminą A, także coś się ruszyło Aktualnie wyglądam tak - http://img812.imageshack.us/img812/3189/jwyr.jpg
O dziwo nie wygląda to tragicznie. I o dziwo podoba mi się bardziej, niż jakby miało być na odwrót
__________________

Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 15:14   #4491
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Skitty Pokaż wiadomość
Kaataarzynaa1 ogólnie to na wszystkie farby i 99% wszystkich kosmetyków, Używam tylko maści robionych na receptę boję się zrobić pasemka bo wiem ze zrobi mi się siano zamiast włosów i tak są już w kiepskim stanie. Ścięłam z długości za łopatki do ramionWiem odrosną. Wracam do naturalnych włosków. Ale ta różnica w kolorach jest mało ciekawa. Chce wytrwać. Powiedzcie, że warto. NAturalne też mogą być piękne. Prawda? A można henne położyć na włosy farbowane chemicznymi farbami? Jest taka henna w natralnym zimnym brązowym kolorze? Jak ja mam przetrwać ten czas z odrostami 0 matko
Ojej... rozumiem, że zafarbowałaś włosy raz, po czym ujawniło się uczulenie? Czy ujawniło się tak nagle?
WARTO wytrwać, oczywiście, że tak
Co do henny: nie wiem, co by z tego wyszło, ale z tego co wiem, to trochę niebezpieczne... skonsultowałabym to z fryzjerką. zajrzyj na stronę Khadi. Myślę, że to jest do wykonania, ale najpierw zrobiłabym na próbę 1 pasmo i zobaczyła, co wyszło. Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny, dawno mnie tu nie było Moje odrosty nie są imponujące, ale piję drożdże i jem cynk z witaminą A, także coś się ruszyło Aktualnie wyglądam tak - http://img812.imageshack.us/img812/3189/jwyr.jpg
O dziwo nie wygląda to tragicznie. I o dziwo podoba mi się bardziej, niż jakby miało być na odwrót
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 15:14   #4492
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Skitty Pokaż wiadomość
NAturalne też mogą być piękne. Prawda? A można henne położyć na włosy farbowane chemicznymi farbami? Jest taka henna w natralnym zimnym brązowym kolorze? Jak ja mam przetrwać ten czas z odrostami 0 matko
Naturalne są znacznie piękniejsze od farbowanych - tylko trzeba o nie dbać oczywiście . Ja na 1,5mies przed powrotem do naturalków zaczęłam pić drożdże, skrzypokrzywę, łykałam tran i wiesiołka, wmasowywałam codziennie wcierki, zostawiałam dobre składowo maski na skalpie i nakładałam na skórę oleje na noc - chciałam jak najbardziej wzmocnić włosy u podstawy i kontynuuję swój proceder nadal . Warto zająć się teraz zagęszczaniem i wzmacnianiem włosów, bo gdy będziesz wiedziała ile wysiłku i pieniędzy włożyłaś w ich stan, to bardziej je docenisz. Poza tym ten najcudowniejszy moment, gdy możesz wpleść w swoje naturalki palce - czujesz jakie są grube, mocne, gęste, aż piszczą pod palcami! I jeszcze ten połysk <3. Cudo . Żeby nie było widać odrostu noś koczki i francuzy, a rozpuszczone włosy tylko na świeżo, gdy są porządnie odbite u nasady. Przy 5cm odroście już widziałam porządną poprawę w strukturze naturalków (nawet jak całe miałam swoje jakio dziecko to takich nie miałam ), przy 10cm kolor nabrał charakteru - choć nie zaprzeczam że wspomagam się rycyną i płukanką kawową dla przyciemnienia koloru . Nie skupiaj się tak na różnicy kolorystycznej; albo na to nie zwracasz uwagi i wychodzisz z farby, albo łamiesz się i farbujesz - są tylko dwie drogi. Warto farbowańce zbliżyć farbą do naturalnego koloru. Kolor będzie się spłukiwać, ale przy odpowiednich fryzurach nie będzie się to tak rzucać w oczy.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 15:50   #4493
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny, dawno mnie tu nie było Moje odrosty nie są imponujące, ale piję drożdże i jem cynk z witaminą A, także coś się ruszyło Aktualnie wyglądam tak - http://img812.imageshack.us/img812/3189/jwyr.jpg
O dziwo nie wygląda to tragicznie. I o dziwo podoba mi się bardziej, niż jakby miało być na odwrót
O wow, bardzo ładnie i naprawdę świetny masz kolor naturalków, taki chłodny blondzik mam podobny, niestety trochę ciemniejszy, a chciałabym taki jasny
Jeśli wolno zapytać, jaki to cynk z witaminą A, to jakiś konkretny suplement? Jestem właśnie przed zrobieniem zamówienia w aptece i sie czaję na jakiś dobry preparat z cynkiem
Skitty, powtórzę za dziewczynami - WARTO zapuszczać naturalki
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 19:48   #4494
Skitty
Przyczajenie
 
Avatar Skitty
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 17
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziękuję dziewczyny za wsparcie, jesteście kochane Farbowałam włosy przez 15 lat na wszystkie kolory jakie są możliwe. Uczulenie mam od lat ale nie łączyłam go z farbami. Dowiedziałam się o tym, że farba może tak uczulać zupełnie przez przypadek. Zaczęłam szperać na blogach i na wizażu i oświeciło mnie Koniec z farbą. Nie farbuję 3 miesiące a moje uczulenie po prostu zniknęło. Szok! Po ostatnim farbowaniu miałam twarz jak salamandra a włosy wychodziły mi garściami. Na pewno nie tknę więcej tej chemii ale ta różnica w kolorze jest nieciekawa, cały czas noszę koczek- mniej widać Wytrwam, z wami na pewno Dziękuję po przeczytaniu waszych wpisów od razu mi lepiej. )
__________________
Zapuszczam włosy:
20->25->31->33->35-> 40-> 45-> 50-> 55 !



Odchudzam się:
67-> 66->63->61->60->59!

Wymiana, sprzedaż ciuszków
Zapraszam:
http://szafa.pl/profil/emesa/sprzedaje_lub_wymieniam
Skitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 21:57   #4495
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Tak motywacyjnie:

http://ksiezycowaroza.blogspot.com/p/blog-page.html

Mam sporo wolnego czasu, więc założyłam bloga. Zerknijcie jak chcecie
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:39   #4496
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
O wow, bardzo ładnie i naprawdę świetny masz kolor naturalków, taki chłodny blondzik mam podobny, niestety trochę ciemniejszy, a chciałabym taki jasny
Jeśli wolno zapytać, jaki to cynk z witaminą A, to jakiś konkretny suplement? Jestem właśnie przed zrobieniem zamówienia w aptece i sie czaję na jakiś dobry preparat z cynkiem
Skitty, powtórzę za dziewczynami - WARTO zapuszczać naturalki
Jest dość chłodny, ale na słońcu widać dużo małych złotych niteczek I rzeczywiście jest bardzo jasny, o dwa tony jaśniejszy niż moje włosy przed erą farbowania Cynk biorę ten - http://www.doz . pl/apteka/p15718-Cynk_Plus_A_kapsulki_twar de_100_szt Wybrałam go tylko ze względu na cenę, niestety na nic droższego (i być może lepszego) mnie nie stać
__________________


Edytowane przez Alassiel
Czas edycji: 2013-08-07 o 10:40
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:50   #4497
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
O wow, bardzo ładnie i naprawdę świetny masz kolor naturalków, taki chłodny blondzik mam podobny, niestety trochę ciemniejszy, a chciałabym taki jasny
Jeśli wolno zapytać, jaki to cynk z witaminą A, to jakiś konkretny suplement? Jestem właśnie przed zrobieniem zamówienia w aptece i sie czaję na jakiś dobry preparat z cynkiem
Skitty, powtórzę za dziewczynami - WARTO zapuszczać naturalki
na blondhaircare zdawała na swoim blogu relację ze swojej suplementacji cynkiem i wit. A. była bardzo zadowolona, sama chcę wypróbować to połączenie . zajrzyj do niej i poszukaj, ona miała tam wszystko opisane co brała, ile, jak, kiedy efekty i jakie one są
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 13:40   #4498
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Właśnie czytam u Blondhaircare wpis o cynku, bardzo obiecujący- przy najbliższym zamówieniu aptecznym cynk i witamina A konieczne
Widzę, że Blondhaircare wspomniała we wpisie o mdłościach związanych z przyjmowaniem cynku, sama też tego doświadczyłam. Jakis czas temu dermatolg przepisał mi Zincteral - lek z cynkiem na receptę, po zażyciu okropnie mnie mdliło
Oby w połączeniu z witaminą A było inaczej
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 18:33   #4499
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wierzysz? Ja w Ciebie wierzę!
też chciałabym, żeby efekt pojawił się JUŻ z jednej strony nie podoba mi się blond, z drugiej tak się przyzwyczaiłam i nie podoba mi się mój naturalny, z trzeciej chciałabym zmiany... ach być kobietą
mam tak samo


Cytat:
Napisane przez Skitty Pokaż wiadomość
Potrzebuję wsparcia. Pomocy. Mam 5cm odrostu w kolorze średniego mysiego brązu, reszta bardzo ciemny brąz. Włosy długości do ramion. Jak ja mam wytrzymać, pomocy, pomocy Nie mogę farbować bo mam alergię na farby
Cytat:
Napisane przez Skitty Pokaż wiadomość
Kaataarzynaa1 ogólnie to na wszystkie farby i 99% wszystkich kosmetyków, Używam tylko maści robionych na receptę boję się zrobić pasemka bo wiem ze zrobi mi się siano zamiast włosów i tak są już w kiepskim stanie. Ścięłam z długości za łopatki do ramionWiem odrosną. Wracam do naturalnych włosków. Ale ta różnica w kolorach jest mało ciekawa. Chce wytrwać. Powiedzcie, że warto. NAturalne też mogą być piękne. Prawda? A można henne położyć na włosy farbowane chemicznymi farbami? Jest taka henna w natralnym zimnym brązowym kolorze? Jak ja mam przetrwać ten czas z odrostami 0 matko
mozna mozna wrecz sie odbuduja
mozesz sprobowac kupic ciemny braz khadi-jest na tyle ciemny ,ze powinien Ci wyrownac kolor, a poniewaz ma amle to kolor bedzie chlodniejszy

chociaz na tym watke pewnie nie powinnam henny promowac
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 19:34   #4500
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Jednak jutro ścinam włosy.Mam tak cienkie,niby i tak ma do ramion,ale podetnę te farbowańce chociaż.Na takiego boba jak miała keira knightley Zdam relację po fryzjerze.Chodzi mi ta myśl po głowie od tygodnia.Chyba nie da się zepsuć zwykłego,prostego boba? Oby tylko mi nie cieniowała.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.