Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-12, 21:40   #241
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Trzeba sie na newsletter zapisac to dostaje sie kod jedmorazowy na darmowa dostawe
już biegnę zamawiać
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:42   #242
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

A jakie macie doświadczenie ogólnie z przesyłką z Sephory? Zazwyczaj jest następnego dnia roboczego, czy rzeczywiście może się przedłużyć do 4 dni?

Wykalkulowałam sobie że chyba lepiej teraz zamówić Naked Basics 2, bo po świetach będzie niestety tylko -25% a nie -30% I boję się, że paletki zostaną wtedy wyprzedane i będzie po ptokach. A te 5% to już i tak wielkiej różnicy nie robi.. A im wcześniej mieć paletkę tym lepiej haha
U mnie zawsze kolejnego dnia po wysylce paczka
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:43   #243
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Tak ?

A nie wiem, bo w Joyboxie go nie wybrałam.
Ale w moim boxie nie było też mini tuszu
Tu jest ten tonik
http://www.joy.pl/joybox/2/stworz

Nie rozumiem dlaczego w słabo zabezpieczonej przesyłce JB toniki przetrwały, a w solidnych pudełkach z S. się rozlały. Co oni robili z tymi pudełkami? Swoją drogą, jeśli tak ma wyglądać dochodzenie swoich praw jako konsumenta, to jest jakaś kpina.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:44   #244
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
U mnie zawsze kolejnego dnia po wysylce paczka
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:46   #245
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A jakie macie doświadczenie ogólnie z przesyłką z Sephory? Zazwyczaj jest następnego dnia roboczego, czy rzeczywiście może się przedłużyć do 4 dni?

Wykalkulowałam sobie że chyba lepiej teraz zamówić Naked Basics 2, bo po świetach będzie niestety tylko -25% a nie -30% I boję się, że paletki zostaną wtedy wyprzedane i będzie po ptokach. A te 5% to już i tak wielkiej różnicy nie robi.. A im wcześniej mieć paletkę tym lepiej haha
Zamawiałam w S. kuriera za pobraniem i zawsze paczka przychodziła następnego dnia. Ale to dla nich pierwsza akcja święta i nie wiem jak są do niej przygotowani.

Skąd masz info o wysokości rabatu w S? Obejmie też pielęgnację i zapachy?
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:48   #246
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zamawiałam w S. kuriera za pobraniem i zawsze paczka przychodziła następnego dnia. Ale to dla nich pierwsza akcja święta i nie wiem jak są do niej przygotowani.

Skąd masz info o wysokości rabatu w S? Obejmie też pielęgnację i zapachy?
Dzięki za odpowiedź
Czytałam na blogu Callmeblondie, która pracowała kiedyś w Sephorze.. Napisała, że z pewnego źródła wie, że będzie niestety tylko -25% O pielęgnacji i zapachach nic nie pisała, więc nie wiem niestety
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:49   #247
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
niestety już tego nie ma. Jest tylko darmowa dostawa i próbki w gratisie. I na ich nieszczęście kosmetyki nie są przecenione. Dlatego zakupy zrobię w empiku, tam jest -20%, punkty pb i dostawa pocztą za 2.99. tylko jeszcze się waham czy zamówić zestaw z tołpy czy z orientany o zapachu trawy cytrynowej miałyście mże coś z tej firmy? Trochę o niej słyszałam, ale nic nie miałam,,,
Z tego co ja wiem produkty Orientany zazwyczaj są zachwalane, to jest marka produkująca naturalne kosmetyki, więc porównując do Tołpy na pewno wygrywa chociażby składem kosmetyków. Ja mam mydełko peelingujące Orientany o zapachu trawy cytrynowej i imbiru, takie http://triny.pl/peelingi-do-ciala/21...FWL4wgodS0UACA. Dostałam go w prezencie, mi zapach odpowiada, jest taki rześki, ale jednocześnie trochę orientalny. Ja to mydełko użyłam tylko raz do mycia dłoni, ale jakoś nie mogę się przestawić na używanie mydeł w kostce, więc jakbyś była zainteresowana, to mogę Ci je odstąpić. Mam jeszcze kartonik do mydełka.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 21:52   #248
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Czytałam na blogu Callmeblondie, która pracowała kiedyś w Sephorze.. Napisała, że z pewnego źródła wie, że będzie niestety tylko -25% O pielęgnacji i zapachach nic nie pisała, więc nie wiem niestety
Dzieki!
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:56   #249
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Naked Basics 2 kliknięta Liczę, że będzie we wtorek
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 00:19   #250
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak, to dokładnie ten krem, a cały zestaw z maseczką i rozświetlającym żelem przeciw zmęczeniu pod oczy kosztował 259 zł

Ja akurat załapałam się z tymi zestawami na -20%
To faktycznie niezła okazja była
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 08:09   #251
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Z tego co ja wiem produkty Orientany zazwyczaj są zachwalane, to jest marka produkująca naturalne kosmetyki, więc porównując do Tołpy na pewno wygrywa chociażby składem kosmetyków. Ja mam mydełko peelingujące Orientany o zapachu trawy cytrynowej i imbiru, takie http://triny.pl/peelingi-do-ciala/21...FWL4wgodS0UACA. Dostałam go w prezencie, mi zapach odpowiada, jest taki rześki, ale jednocześnie trochę orientalny. Ja to mydełko użyłam tylko raz do mycia dłoni, ale jakoś nie mogę się przestawić na używanie mydeł w kostce, więc jakbyś była zainteresowana, to mogę Ci je odstąpić. Mam jeszcze kartonik do mydełka.
Dzięki Szukam czegoś na prezent dla osoby, która uwielbia serię tołpa spa eco vitality i zastanawiam się czy iść w coś oczywistego (tołpa) czy jednak podobne, ale inne (orientana).
A co chciałabyś za to mydełko? Niestety moje dłonie czasem są narażone na takie rzeczy, że czasem potrzebują peelingu.
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 09:24   #252
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Naked Basics 2 kliknięta Liczę, że będzie we wtorek
A masz/mialas może inne palety Naked?? Ja nie mogę wybrać spośród nich, wciąz oglądam swatche, recenzje na yt i wciąż nie wiem, którą wybrać....
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:26   #253
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Odpisali mi, że mi proponują w ramach rekompensaty jakiś upominek, który chociaż w 'małym stopniu zrekompensuje mi stratę' i uwaga - bon online w wysokości 15 Dodam, że wartość tego boxa ktoś tu wyliczył na ok. 160 zł, a moje zakupy były za ponad 300 zł, dodatkowo żeby dostać boxa zrezygnowałam z rabatu -20% jaki wtedy obowiązywał na cały asortyment (to dawałoby zniżkę ok. 65 zł). Pani z obsługi klienta zapytała czy taka rekompensata mi odpowiada, jak odpisałam, że owszem, nie i wyłożyłam swoje racje to...zamilkła. Także tego. Znowu będę musiała poprosić o interwencję wyżej jak już kiedyś byłam zmuszona, bo w tej obsłudze klienta to jacyś mało poważni ludzie siedzą.
Zażądaj przesłania nowego box'a. Jak będą bardzo chcięli, to najwyżej starego im odeślij .

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Naked Basics 2 kliknięta Liczę, że będzie we wtorek
U mnie już od wczoraj . "Nakedowo" jestem już zaspokojona .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:48   #254
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Witam

Dziewczyny, do kiedy jest zniżka -20% w Sephorze ?
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:01   #255
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Odpisali mi, że mi proponują w ramach rekompensaty jakiś upominek, który chociaż w 'małym stopniu zrekompensuje mi stratę' i uwaga - bon online w wysokości 15 Dodam, że wartość tego boxa ktoś tu wyliczył na ok. 160 zł, a moje zakupy były za ponad 300 zł, dodatkowo żeby dostać boxa zrezygnowałam z rabatu -20% jaki wtedy obowiązywał na cały asortyment (to dawałoby zniżkę ok. 65 zł). Pani z obsługi klienta zapytała czy taka rekompensata mi odpowiada, jak odpisałam, że owszem, nie i wyłożyłam swoje racje to...zamilkła. Także tego. Znowu będę musiała poprosić o interwencję wyżej jak już kiedyś byłam zmuszona, bo w tej obsłudze klienta to jacyś mało poważni ludzie siedzą.
hahaha, poważna firma, troszczą się o klienta na medal.
Współczuję.
Ja bym powiedziała, że nie interesuje mnie rekompensowanie straty w małym stopniu, skoro oni są odpowiedzialni za zabezpieczanie przesyłek, więc albo wymienią albo zwracam zamówienie i sajonara
Cytat:
A jeszcze zapomniałam dodać, że w tym moim boxie ktoś ewidentnie grzebał, bo nie ma w nim też tego mini tuszu Givenchy. Tonik może sobie też oglądał, nie dokręcił butelki i voila !
Sugerujesz kogoś z firmy kurierskiej? Nie wiem jak obecne boxy, ale to fioletowe z pażdziernika(?) było dodatkowo zabezpieczone przed otwarciem naklejkami. I same paczki też są specyficzne, ewentualnie można by je od spodu próbować odklejać, ale to chyba byłoby widać?

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2014-12-13 o 10:05
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:03   #256
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny, do kiedy jest zniżka -20% w Sephorze ?
do 17.12
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:38   #257
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:41   #258
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Kody do Douglasa?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:43   #259
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

do D. -10% kod: 018IJPL
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 11:09   #260
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Jestem zniesmaczona ezebrą. Przyszły do mnie 2 z 3 paczek z DDD. W jednej 2 przeciekające szampony, niczym ich nawet nie zakleili przed wysyłką, a w drugiej jednego z produktów brak a na paragonie skreślenie długopisem i dopisek "brak-zwrot" - wystawiony 6 grudnia a do tej pory kasy na koncie brak... Trzecie z paczek leży jeszcze w Lublinie. 10 dni czekania i jeszcze taka akcja, ciekawe co mi odpowiedzą... Jestem zdegustowana
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:21   #261
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Jestem zniesmaczona ezebrą. Przyszły do mnie 2 z 3 paczek z DDD. W jednej 2 przeciekające szampony, niczym ich nawet nie zakleili przed wysyłką, a w drugiej jednego z produktów brak a na paragonie skreślenie długopisem i dopisek "brak-zwrot" - wystawiony 6 grudnia a do tej pory kasy na koncie brak... Trzecie z paczek leży jeszcze w Lublinie. 10 dni czekania i jeszcze taka akcja, ciekawe co mi odpowiedzą... Jestem zdegustowana
Slabo :/ dobrze ze nic nie zamowilam.

Co so sephory oni przyslali by pozniej do ciebie paczke reklamacyjna z naprawde fajnymi gratisami ja np. Dostalam pelnowymiarowy cien o wartosci 100 zl + mase probek i miniatur + 20 zl do wykorzystania w e-sklepie wiec ogolnie bylam zadowolona z reklamacji
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:23   #262
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Sugerujesz kogoś z firmy kurierskiej? Nie wiem jak obecne boxy, ale to fioletowe z pażdziernika(?) było dodatkowo zabezpieczone przed otwarciem naklejkami. I same paczki też są specyficzne, ewentualnie można by je od spodu próbować odklejać, ale to chyba byłoby widać?
Mój box, który doszedł parę dni temu, miał zabepieczenie w postaci naklejki w miejscu otwierania (dość trudną do usunięcia, jeszcze zostały mi ślady po kleju), a dodatkowo taką plastikową czerwoną opaskę, w którą wsunięte było pudełko.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:29   #263
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Jestem zniesmaczona ezebrą. Przyszły do mnie 2 z 3 paczek z DDD. W jednej 2 przeciekające szampony, niczym ich nawet nie zakleili przed wysyłką, a w drugiej jednego z produktów brak a na paragonie skreślenie długopisem i dopisek "brak-zwrot" - wystawiony 6 grudnia a do tej pory kasy na koncie brak... Trzecie z paczek leży jeszcze w Lublinie. 10 dni czekania i jeszcze taka akcja, ciekawe co mi odpowiedzą... Jestem zdegustowana
nie dziwie się
W ogóle widziałam że zrobiłyście tornado w L'occitane Nikt sie pewnie nie spodziewał takiej ilości zamówień, obyśmy nie stały się ich sennym koszmarem Kupowałam u nich ponad od roku. Byłam hiper zadowolona ale przede wszystkim z jakości tych produktów,szer się nijak nie umywa nawet.

Dałam sobie bana na zakupy u nich do wiosny, choć ciekawa jestem czy po ddd będę dalej zadowolona z ich obsługi bo jak piszecie to było różnie Jeszcze bardzo podoba mi sie Arlesienne( od siostry mam krem do rąk) ale rozmnożyły się wishlisty i czeka w kolejce na zakup
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 12:32   #264
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie paczka z S. z boxem. Liczyłam na dwa pudła, ale zapakowali wszystko w torbę ;( Świadkiem odbioru paczka była mama, ale nie zapytała: po co ci to?? Ona rozumie
Jestem i ja
Mnie te tak potraktowali

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Witam się i ja
Dla odmiany zamiast kosmetyków zamówiłam za pobraniem sushi



To tez Chanelowski róż będzie mój



Mi się podoba, że ,,Aurorę'' Swarovskiego można rozkręcić i wlać inne perfumy.



Kiedyś muszę je sobie sprawić



Ooo to nawet nie widziałam, jedna z moich ulubionych marek. No ale do ceny faktycznie sobie dodali po paręnaście złotych chyba przegrają z innymi sklepami internetowymi.
Który wybierasz,bo sama zastanawiam się nad rózem Ch.?

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Witam się i ja
Dla odmiany zamiast kosmetyków zamówiłam za pobraniem sushi



To tez Chanelowski róż będzie mój



Mi się podoba, że ,,Aurorę'' Swarovskiego można rozkręcić i wlać inne perfumy.



Kiedyś muszę je sobie sprawić



Ooo to nawet nie widziałam, jedna z moich ulubionych marek. No ale do ceny faktycznie sobie dodali po paręnaście złotych chyba przegrają z innymi sklepami internetowymi.
Który wybierasz,bo sama zastanawiam się nad rózem Ch.?

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... otworzyłam właśnie peeling z S., bo taki oblepiony był...i co? To "złotko" jest oderwane!!! Jak myślicie: zgłaszać reklamację czy nie robić nic? Pierwszy raz to mnie spotkało... Paczka była dobrze zabezpieczona...
Miałam to samo,ale nie chciało mi się zgłaszać,zresztą zarz zaczęłam uzywać

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z Sephory. Zamówione rzeczy i gratisowy box wsadzono do dużej torby. Uważam, że to bez sensu. Box był gratisem, a pozostałe rzeczy miały być pakowane na prezent (liczyłam na małe pudełko). W końcu jak coś zamawiam i proszę o pakowanie na prezent, to nie oczekuję, że próbki też zostaną zapakowane, a box był niczym innym, jak właśnie gratisem.
Dokładnie też tak uważam,jednak S.mysli inaczej i jako opakowanie na prezent dali torbę

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Dziewczyny Przyszła tak wyczekiwana przeze mnie paczka z Sephory z pefumami i Boxem. I co ? Tonik w boxie był niedokręcony/nieszczelny i zalał mi pozostałe kosmetyki w pudełku Perfumy ocalały, bo były fabrycznie zafoliowane, a reszta mokrusieńka, pudełko też i w ogóle wszystko można potłuc o kant wiadomo czego. Why ???!! Ja to zawsze mam pecha.
Współczuję,chyba by mnie szlag trafił
Mam nadzieję,że S.stanie na wysokości zadania i zrekompensuje Ci to.Powodzenia

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a pisała któraś do L'occitane o swoim niezadowoleniu z zakupów? U mnie nie raczyli odpowiedzieć.
Ja dwoniłam odnośnie przesyłki ,zamawiałam 2ego i jeszcze nie dostałam paczki
Mieli niby ponad 200 zamówień i cały czas je realizują

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie wiem która mnie tutaj namówiła na ten zestaw z peelingiem Sampar, ale jestem baaardzo wdzięczna. Wczoraj miałam z nim swój pierwszy raz i dziś rano jak nałożyłam krem rozświetlający z Givenchy ( na ten zestaw sama się namówiłam ) to napatrzeć się nie mogłam, normalnie buźka jak milion dolarów. Dawno nie byłam sobą tak zachwycona
Ja kiedyś o nim pisałam ,mam ju 3 opakowanie,też go
Cieszę się ,że i Tobie podpasował

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ta zniżka w Sephorze -30% będzie także online? Wiadomo w jakich dniach dokładnie? Musze upolować Naked Basics 2
27-31.12.2014,ale czy będzie online tego nie wiem,mam nadzieję
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 12:34   #265
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Widziałyście Naked 3 http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...td-15-52141283

Ciekawe czy oryginalne

Edytowane przez ellenas
Czas edycji: 2014-12-13 o 12:38
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 12:46   #266
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Odpisali mi, że mi proponują w ramach rekompensaty jakiś upominek, który chociaż w 'małym stopniu zrekompensuje mi stratę' i uwaga - bon online w wysokości 15 Dodam, że wartość tego boxa ktoś tu wyliczył na ok. 160 zł, a moje zakupy były za ponad 300 zł, dodatkowo żeby dostać boxa zrezygnowałam z rabatu -20% jaki wtedy obowiązywał na cały asortyment (to dawałoby zniżkę ok. 65 zł). Pani z obsługi klienta zapytała czy taka rekompensata mi odpowiada, jak odpisałam, że owszem, nie i wyłożyłam swoje racje to...zamilkła. Także tego. Znowu będę musiała poprosić o interwencję wyżej jak już kiedyś byłam zmuszona, bo w tej obsłudze klienta to jacyś mało poważni ludzie siedzą.

To jakiś żart,czy może Pani nie wcisnęła jeszcze 0 przy tej 15?

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

dziewczyny złozyłam zamówienie za pobraniem w S.Chciałam wpisać inne dane do wysyłki,ale wyświetla mi Kod pocztowy i miasto nie zgadzają się. Sprawdź to.
Wprowadzony kod pocztowy odpowiada jednemu z tych miast: BIAŁYSTOK
Pomimo tego,że wpisałam swój nr telefonu i w szczególach zapisałam Dla Diany,nie chce przejść
Czyżby darmowa dostawa była tylko na mój adres i ewentualnie inna ulica?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 13:07   #267
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Pakipsi, pozwoliłam sobie skorzystać z kodu rabatowego do Douglasa, który tu podałaś , bo okazało się, że zniżka wchodzi na Sensai
10% mniej to zawsze coś

Niestety , na MACa czy Bobiego nie działa, jakby ktoś pytał....

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2014-12-13 o 13:10
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 13:15   #268
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Widziałyście Naked 3 http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...td-15-52141283

Ciekawe czy oryginalne
Ja bym się bała, bo sprzedaje to firma o której wiadomo tylko tyle: http://coletia.eu/webpage/kontakt.html#
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 13:34   #269
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Puszczam następne zamówienie z Tołpy, z -30zł za newsletter (tak się bardziej opłaca niż z kodem na maseczkę, nawet jeśli w tym zamówieniu zapłacę za 2 maseczki)


Często Tołpa robi promocję, że jakiś kosmetyk jest za 1gr?


EDYCJA:
ehhh lipa albo krem za 1 gr albo -30zł Wycwanili się, ostatnio się łączylo


Nawet graisowa maseczka nie wchodzi gdy jest krem za 1gr
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-12-13 o 13:54
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 13:51   #270
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Jezu, jaka beznadzieja w Douglasie... Bieda z nedza Do zamowienia za 150 zl mam tylko probki Bvlgari, obudowe na telefon i z 3 probek wybralam niespodzianke, probke kremu Clinique i AA
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.