Włosy po dekoloryzacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 07:33   #1
Ulya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 15
Question

Włosy po dekoloryzacji


Witam i o radę pytam. Trzy tygodnie temu dekoloryzowałam włoski. Zaraz po tym zabiegu były koszmarne - żółto-pomarańczowe. Ale fryzjerka nałożyła mi na to jakiś odcień popielu i wyszły ślicznie beżowe. Niestety efekt ten trwał tylko 2 tygodnie. Farba szybciutko spłynęła z moich włosów. I teraz się właśnie zastanawiam. Jeśli nałożyłabym na włosy Ferię jasnopopielaty blond l'oreala czy rozjaśniłaby mi ona włosy o ton jaśniejsze - tak by zlikwidować te odcienie żółto-pomarańczowe? Wiem, że szkoda włosów ale są w dość dobrej kondycji więc jeśli to by pomogło mi je troszkę bardziej rozjaśnić - skusiłabym się na to farbowanie.
Ulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 08:08   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Włosy po dekoloryzacji

Ulya, farbą farby się nie rozjaśni. Jesli chcesz zakryć te pomarańcze, to wybierz odcień o podobnej "jasności".
Farby mają to do siebie, ze gdy wybierasz odcień jaśnieszy od swoich naturalnych, to przeważnie wychodzi rudawy odcień. Ty masz farbowane, więc kupowanie jaśnieszego koloru nic Ci nie da.
Jeśli chciałabyś je jeszcze bardziej rozjaśnić, to znowu czekałaby Cie dekoloryzacja.
Ja bardzo lubię farby L'oreala, Ferię miałam 2 razy i stwierdzam, że akurat ona jest średnio trwała. Tzn, gdy się spłukiwała, to włosy zostawały ciągle tak samo ciemne (bądź jasne), natomiast dość szybko wypłukiwał się sam odcień farby.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.