Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 10:08   #2371
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja zawsze kręcę na lokówce 34mm tylko, że moje clipy się rozprostowywują co wygląda OKROPNIE
dziękuję za zdjęcia
widzę, że włosy są takie lejące prawda?
ja tez mam gruba, ale średnica 32, ja jak krece to a pasmo daje odrobile tafta przeczesuje i kręce. tak sa gładkie , lejące/ zobaczymy jak długo / a powiedz i ty masz taśme podwójnie szyta/ bo u mnie zauważyłam ze są jakby 3/
musze sobie kupic jeszcze takie spinki małe-klipsy, widziałąma na YT na filmikach ze jak kręca je to potem jeszcze zwijaja do góry przypinaja, wtedy ponoć dłużej sie tzrymaja loki...., hmm w sklepie fryzjerskim?? albo wsówki zwykłe i bedzie ok

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

, dziękuje/ te co ja mam mozna kupic na allegro / wpisz sobie cameron hair/ uytkownik xtend, ale ja kupowałam u nich na sklepie w Nwym Taru w Galerii/ porównałam sobie 3 estawy "na żywo"/ ja mam te

http://allegro.pl/wlosy-clip-in-natu...443283192.html

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-02-03 o 10:44
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:17   #2372
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

dziękuje za odpowiedz

Myślę że za tą cenę warto. A na zdjęciu wyglądają naprawdę świetnie, jak będę miała czas to wstawie fotke swoich clipów jak wyglądają z tyłu i zobaczysz jakie są przerzedzone i liche.
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:25   #2373
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedz

Myślę że za tą cenę warto. A na zdjęciu wyglądają naprawdę świetnie, jak będę miała czas to wstawie fotke swoich clipów jak wyglądają z tyłu i zobaczysz jakie są przerzedzone i liche.
ok czekam na fotke
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:39   #2374
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

asiulka no bardzo ładnie wygladaja te włosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:41   #2375
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
z przodu, jak pokrece tez dodam
/ kolor 1 b ciemny braz, włosy cameron hair 120 gr/ naturalne
O matko - przepiękne
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:26   #2376
gabinadrugie
Raczkowanie
 
Avatar gabinadrugie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Załączam swoje "liche" clipy, zobacz Asiulka że w porównaniu do twoich są beznadziejne. Były ciut gęstsze ale cały czas wypadają włosy z taśm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5419.jpg (79,6 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5423.jpg (53,3 KB, 187 załadowań)
gabinadrugie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:31   #2377
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

asiulka - są przeepiękne.
Z przodu wyglądają tak dobrze jak z tyłu. I szczerze mówiąc chyba sobie zamówię camerony, bo po Twoich włosach wygląda to za***iście.
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 14:31   #2378
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
Załączam swoje "liche" clipy, zobacz Asiulka że w porównaniu do twoich są beznadziejne. Były ciut gęstsze ale cały czas wypadają włosy z taśm

Muszę przyznać, że są okropne
choć moje wyglądają tylko CIUT lepiej
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:17   #2379
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Moje wloski tez wypadaly, wiec zabezpieczylam je z jednej i drugiej str.tasmy bezbarwnym lakierem do paznokci no i pomoglo przestaly wypadac
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:54   #2380
Mizolec
Przyczajenie
 
Avatar Mizolec
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Banbury (UK)
Wiadomości: 11
GG do Mizolec
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

No to wyszło na to że nie jestem zadowolona z microringów ;/ Dbam o nie cholernie, jestem delikatna przy rozczesywaniu, uważam na łączenia przy myciu, a te cholery i tak się ciągle osuwają. Nie wiem czego to wina - prawdopodobnie moich cienkich włosów albo kiepskiej jakości włosów doczepionych... Szału już z nimi dostaję, a jednak tak strasznie spodobało mi się posiadanie długich włosów, że jakoś chciałabym rozwiązać ten problem. Poczytałam troszkę temat i ogólnie wiele stron na temat przedłużania, ale w moim przypadku nie wiem czy nie jest to trochę ograniczone faktem posiadanej fryzury i koloru włosów. Otóż mam włoski naprawdę cienkie, do tego fryzurka asymetryczna - jedna strona dłuższa od drugiej, i do tego dość dziki kolor. Tym razem chciałabym się zdecydować na pójście do salonu - jednak jedyny salon w moim mieście (mieszkam w UK, niedaleko Oxfordu) - używa tylko i wyłącznie jednej metody tzw. "platting method", no i szczerze nie za bardzo wiem co to za metoda. Zastanawiałam się też jeszcze nad włosami clip-in, ale nie mam pojęcia czy sobie poradzę z ich montowaniem. Czekam na rady i pomysły, może pomożecie? A może jakaś wizażanka zajmuje się przedłużaniem włosków i przypadkiem mieszka w UK ?

Załączam fotki: Jak widać włosków jest niewiele, no i ta nieszczęsna asymetria ;( Na zdjęciu drugim bardziej widoczny jest dłuższy bok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (16,6 KB, 136 załadowań)
Mizolec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:28   #2381
bruxaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 41
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mizolec Pokaż wiadomość
No to wyszło na to że nie jestem zadowolona z microringów ;/ Dbam o nie cholernie, jestem delikatna przy rozczesywaniu, uważam na łączenia przy myciu, a te cholery i tak się ciągle osuwają. Nie wiem czego to wina - prawdopodobnie moich cienkich włosów albo kiepskiej jakości włosów doczepionych... Szału już z nimi dostaję, a jednak tak strasznie spodobało mi się posiadanie długich włosów, że jakoś chciałabym rozwiązać ten problem. Poczytałam troszkę temat i ogólnie wiele stron na temat przedłużania, ale w moim przypadku nie wiem czy nie jest to trochę ograniczone faktem posiadanej fryzury i koloru włosów. Otóż mam włoski naprawdę cienkie, do tego fryzurka asymetryczna - jedna strona dłuższa od drugiej, i do tego dość dziki kolor. Tym razem chciałabym się zdecydować na pójście do salonu - jednak jedyny salon w moim mieście (mieszkam w UK, niedaleko Oxfordu) - używa tylko i wyłącznie jednej metody tzw. "platting method", no i szczerze nie za bardzo wiem co to za metoda. Zastanawiałam się też jeszcze nad włosami clip-in, ale nie mam pojęcia czy sobie poradzę z ich montowaniem. Czekam na rady i pomysły, może pomożecie? A może jakaś wizażanka zajmuje się przedłużaniem włosków i przypadkiem mieszka w UK ?

Załączam fotki: Jak widać włosków jest niewiele, no i ta nieszczęsna asymetria ;( Na zdjęciu drugim bardziej widoczny jest dłuższy bok.
Moze ringi sa slabo scisniete?
clip in sa dobre ale czy chcesz co rano meczyc sie z ich zakladaniem?
Moze tasmy? jest tez metoda warkoczykowa ale szybko sie rozwala. Keratyna? tasmy?
Mieszkam w Irlandii Północnej ale chyba nie przyjedziesz specjalnie po zalozenie wlosów
Wlosy naturalne zawsze mozesz dofarbowac..sama mialam do niedawna czerwone to wiem co to jest

Edytowane przez bruxaa
Czas edycji: 2011-02-03 o 19:33
bruxaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 20:23   #2382
Mizolec
Przyczajenie
 
Avatar Mizolec
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Banbury (UK)
Wiadomości: 11
GG do Mizolec
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

No właśnie dlatego mnie za bardzo metoda clip-in nie przekonuje, za dużo zachodu - nie zawsze jest czas i ochota żeby się z tym męczyć. Co do ringów - to właśnie są naprawdę dobrze ściśnięte - bo ciężko je podsunąć, a osuwają się cholery jedne....

No właśnie ta cała metoda warkoczykowa - to jak mniemam jest właśnie to "platting method", ale dlaczego to szybko się rozwala ? Właśnie konsultuję się z panią która ma salon i podała mi koszt usługi - 90 funtów z włosami europejskimi, a 145 funtów z włosami remi. No i pytanie które wybrać, bo w sumie to już się zdecydowałam na to. Moje ringi mam jakieś 3 tygodnie i straszliwie polubiłam długość włosów, no i nie chcę się z tym znowu rozstawać Więc w sumie wychodzi na to że będę warkoczykową metodą przedłużała. O ile to w ogóle przy moich krótkich włosach możliwe....

bruxaa jak będę w wielkiej potrzebie to szykuj się na wizytę !
Mizolec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:31   #2383
bruxaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 41
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mizolec Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego mnie za bardzo metoda clip-in nie przekonuje, za dużo zachodu - nie zawsze jest czas i ochota żeby się z tym męczyć. Co do ringów - to właśnie są naprawdę dobrze ściśnięte - bo ciężko je podsunąć, a osuwają się cholery jedne....

No właśnie ta cała metoda warkoczykowa - to jak mniemam jest właśnie to "platting method", ale dlaczego to szybko się rozwala ? Właśnie konsultuję się z panią która ma salon i podała mi koszt usługi - 90 funtów z włosami europejskimi, a 145 funtów z włosami remi. No i pytanie które wybrać, bo w sumie to już się zdecydowałam na to. Moje ringi mam jakieś 3 tygodnie i straszliwie polubiłam długość włosów, no i nie chcę się z tym znowu rozstawać Więc w sumie wychodzi na to że będę warkoczykową metodą przedłużała. O ile to w ogóle przy moich krótkich włosach możliwe....

bruxaa jak będę w wielkiej potrzebie to szykuj się na wizytę !
Pewnie ze tak, przy skorze robi sie malutkie warkoczyki do ktorych przyszywa sie tasme. Tak na nitke specjalna Tez mialam na warkocza i 3-5 dni bylo fajnie a potem to coraz gorzej.Rwozwala sie, ano dlatego ze kazde szarpniecie, mycie bardzo luzuje warkocz, pozatym miejsce ciezko domyc i jezeli juz sie zdecydujesz to nie nos dlugo bo wlosy zaczna sie natluszczac a nie domyjesz i najzupelniej zapach nie bedzie przyjemny po dlugim noszeniu (...) wlosy jak wlosy 145 funtow to bardzo duzo wlosy remy czy nie remy dla mnie i tak jeden kij, remy to nic innego jak ulozone w tym samym kierunku ale ja takie mialam a i tak gdzieniegdzie widac ze sa poodwracane dlatego sama wiesz. Platac po myciu tez sie placza jak kazde inne. A nie wolalbys kupic wlosow na ebayu takich samych tasm za max 45 funtow? (nie wiem jaka dlugosc!) ale ceny wahaja sie od 17 funtow (np 16") do tych 45-60funtow(za 28-30") i zalozyc na ringi? tzn przyszyc ringa do tasmy powiedzmy przy tasmie 10 cm ze 3-4 ringi i doczepic? moglby ci to nawet ktos z rodziny/znajomych zrobic bez zbednego przeplacania 145funtow

Sa jeszcze takie tasmy silikonem zakonczone i je sie przyczepia klejaca powierzchnia. (metoda kanapkowa) choc dziewczyny mowia ze zsowaja sie do 2-3 tygodni i trzeba poprawic. ale metoda niewidoczna i bardzo plaska! (dobra na grzywke ^.^ mam zamiar zalozyc za okolo miesiac wlasnie na moja krotkawa grzywke). No nie wiem jak wolisz

Edytowane przez bruxaa
Czas edycji: 2011-02-03 o 20:42
bruxaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:33   #2384
karolciazxc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Włosy sztuczne czy jest możliwośc ich skrętu

Mam pytanko czy jest możliwośc zakrecenia włosów ale sztucznych i w jaki sposób bo lokówką to chyba nie bardzo bo je popale batrdzo prosze o odp
karolciazxc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:39   #2385
Mizolec
Przyczajenie
 
Avatar Mizolec
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Banbury (UK)
Wiadomości: 11
GG do Mizolec
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

bruxaa ja po prostu nie wiem czy na metodę warkoczykową nie mam jednak za krótkich włosów - bok jeden krótszy, długi dłuższy, a tył głowy - najkrótsze włosy sięgają tak do połowy szyji, najdłuższe może tak ledwie do jej końca. Więc nie wiem czy w ogóle mogę się "poddać tej metodzie"... więc nie wiem czy w ogóle się powinnam na to decydować jeśli już, a poza tym które wybrać włosy...

Jeśli już faktycznie się zdecyduję, to ile mogę to bezpiecznie nosić, w sensie żeby innych nie odstraszyć zapachem ?

A propo reszty o której pisałaś to niewiele mi mówią włosy na taśmę ja jestem zupełnie zielona w te klocki, no i naprawdę nie wiem czy ktoś mógłby mi to założyć. Ringi zakładała mi kumpela która naprawdę zna się na rzeczy, a ja nie jestem z tego zadowolona. Nie daję rady z domywaniem włosów, skóra głowy przez to niemiłosiernie czasem swędzi - jak też podejrzewam to niedomywanie powoduje osuwanie się ringów po części;/

Jak rozumiem włosy na taśmie + ringi, a włosy na taśmie silikinowe to dwie różne rzeczy ? Czy ja jakaś ciemna jestem ? Można prosić o jakieś linki a propo tego ?

No i ponawiam do innych wizażanek - może któraś w uk para się przedłużaniem włosów ??
Mizolec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:57   #2386
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Włosy sztuczne czy jest możliwośc ich skrętu

skoro chcesz miec krecone to kup sobie od razu takie
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:18   #2387
bruxaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 41
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mizolec Pokaż wiadomość
bruxaa ja po prostu nie wiem czy na metodę warkoczykową nie mam jednak za krótkich włosów - bok jeden krótszy, długi dłuższy, a tył głowy - najkrótsze włosy sięgają tak do połowy szyji, najdłuższe może tak ledwie do jej końca. Więc nie wiem czy w ogóle mogę się "poddać tej metodzie"... więc nie wiem czy w ogóle się powinnam na to decydować jeśli już, a poza tym które wybrać włosy...

Jeśli już faktycznie się zdecyduję, to ile mogę to bezpiecznie nosić, w sensie żeby innych nie odstraszyć zapachem ?

A propo reszty o której pisałaś to niewiele mi mówią włosy na taśmę ja jestem zupełnie zielona w te klocki, no i naprawdę nie wiem czy ktoś mógłby mi to założyć. Ringi zakładała mi kumpela która naprawdę zna się na rzeczy, a ja nie jestem z tego zadowolona. Nie daję rady z domywaniem włosów, skóra głowy przez to niemiłosiernie czasem swędzi - jak też podejrzewam to niedomywanie powoduje osuwanie się ringów po części;/

Jak rozumiem włosy na taśmie + ringi, a włosy na taśmie silikinowe to dwie różne rzeczy ? Czy ja jakaś ciemna jestem ? Można prosić o jakieś linki a propo tego ?

No i ponawiam do innych wizażanek - może któraś w uk para się przedłużaniem włosów ??
1.Kurcze faktycznie ktorkie je masz..wiesz nie wiem musialabym zobaczyc i ci pogrzebac czy sie da ale jesli mowisz ze z tylu masz dluzsze..to moze jakos by ci powplataly..ale on bylby wtedy baardzo slabiutki ten warkoczyk.
-Które włosy wybrać? tzn rodzaj, dlugość czy po prostu chodzi ci o te remy i nie-remy? - no, to juz od Ciebie zalezy ja mowilam te remy i tak sie placza i tak, czesto sa tez niektore pasma pomieszane i tak, ale jesli zamawia sie np na ebayu to one wszystkie tam sa remy - taka mala podpowiedz

2.Wiesz to zalezy jak dokladnie postarasz sie myc, ale do tego dochodzi tez podciaganie itp, masz krotkie wlosy szybciej rosna, sila warkocza..nie wiem mysle ze okolo miesiaca, nawet nie (ja mialam 3 tygodnie zanim sie nie rozluznil, skoltunil i zaczol zjerzdzac

3.Te taśmy silikonowe to takie (juz przesylalam wczesniej ta strone ale nie chce ci utrudniac ) http://www.rapunzelofsweden.pl/1/pl/...instrukcje.php Przeczytaj wszystkiego sie dowiesz.
- faktycznie ringi moga sie zsowac przez odrzywki itp, twoje wlosy sa sliskie po myciu, ja tez tak mialam. I tez mnie swedzialo ale trzeba uwarzac bo czesto ma sie alergie na nikiel ktory jest w microringach!

4.Nie jestes ciemna, tak to sa 2 inne rzeczy taśme zwykła masz tutaj, wlosy wszyte w materialowa lamowke (taka jak przy clip in) http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1266416260.jpg. A tamta silikonowa u gory Taśme zwykla mozna zalozyc na kilka sposobow

Pozdrawiam

Edytowane przez bruxaa
Czas edycji: 2011-02-03 o 22:28
bruxaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:36   #2388
Mizolec
Przyczajenie
 
Avatar Mizolec
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Banbury (UK)
Wiadomości: 11
GG do Mizolec
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cholercia no to ja już sama nie wiem - może faktycznie jednak te clip-in ? Męczenia się będzie troszeczkę ale jednak co by nie było - to problemów z myciem żadnych i nawet jak się obsunie coś, to ciach prach i można poprawić. W sumie idę do tej babeczki co robi metodą na warkoczyk w przyszłym tygodniu - obawiam się jednak że będę musiała usunąć moje ringi przed pierwszą wizytą co mi niezbyt pasuje, bo jak się potem okaże że jednak nie da rady moich włosów na tą metodę, to znowu zostanę z krótką fryzurą...Grrrr...co mnie podkusiło żeby włosy ścinać.

W sumie jeśli mówisz że remy czy nie remy to i tak się plączą - to po kiego przepłacać i jak już to zdecyduję się na te tańsze. Najwyżej będę co miesiąc średnio albo i częściej wywalać te 90 funciaków na utrzymanie tego w ładzie i porządku. Po prostu moje włosy są w takiej durnej fazie "przejściowej" i albo to przetrwam jakoś (czyt. właśnie kombinując z przedłużaniem), albo znowu pójdę do fryzjera i zetnę żeby jakoś wyglądały, a tak bardzo nie chcę ich znowu ścinać...

I co tu robić, nie lada dylemat...
Mizolec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:58   #2389
bruxaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 41
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mizolec Pokaż wiadomość
Cholercia no to ja już sama nie wiem - może faktycznie jednak te clip-in ? Męczenia się będzie troszeczkę ale jednak co by nie było - to problemów z myciem żadnych i nawet jak się obsunie coś, to ciach prach i można poprawić. W sumie idę do tej babeczki co robi metodą na warkoczyk w przyszłym tygodniu - obawiam się jednak że będę musiała usunąć moje ringi przed pierwszą wizytą co mi niezbyt pasuje, bo jak się potem okaże że jednak nie da rady moich włosów na tą metodę, to znowu zostanę z krótką fryzurą...Grrrr...co mnie podkusiło żeby włosy ścinać.

W sumie jeśli mówisz że remy czy nie remy to i tak się plączą - to po kiego przepłacać i jak już to zdecyduję się na te tańsze. Najwyżej będę co miesiąc średnio albo i częściej wywalać te 90 funciaków na utrzymanie tego w ładzie i porządku. Po prostu moje włosy są w takiej durnej fazie "przejściowej" i albo to przetrwam jakoś (czyt. właśnie kombinując z przedłużaniem), albo znowu pójdę do fryzjera i zetnę żeby jakoś wyglądały, a tak bardzo nie chcę ich znowu ścinać...

I co tu robić, nie lada dylemat...
Rozumiem rozumiem Kazda kiedys pewnie miala choc raz taka faze przejciową. No nie wiem..ja mialam kiedys tak zrobionych 2 czy 3 tasmy ze przyszyte ringi i zaczepione normlanie na ringi ale nie pasemko a tasma i szczerze to chyba najlepsza metoda jaka mialam ze wszystkich
bruxaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 23:06   #2390
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
asiulka czekam na zdjęcia
tak jak obiecałam wklejam fotki w pokreconych/ moze inaczej"pofalowanych"-grubą lokówką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05110 (1528 x 2296).jpg (107,3 KB, 308 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05107 (1196 x 1528).jpg (109,4 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05108 (561 x 2296).jpg (32,9 KB, 224 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:09   #2391
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam wklejam fotki w pokreconych/ moze inaczej"pofalowanych"-grubą lokówką
Przyznam szczerze, że wydawało mi się, że to 120 gram to będzie tych włosów jeszcze więcej

btw- wyglądają super, długo się trzymały?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:10   #2392
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam wklejam fotki w pokreconych/ moze inaczej"pofalowanych"-grubą lokówką

moze mi powiesz, widzialas moze te Camerony ale 60gramowe?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:10   #2393
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
Załączam swoje "liche" clipy, zobacz Asiulka że w porównaniu do twoich są beznadziejne. Były ciut gęstsze ale cały czas wypadają włosy z taśm
hmm, no za gęste to one napewno nie są... a długo je nosisz? pewnie słabo pozszywane i powypadały:/
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:11   #2394
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

moze mi powiesz, widzialas moze te Camerony ale 60gramowe?

60 gram to naprawdę LICHE włoski- mam 80 i wiem co mówię
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:12   #2395
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

moze mi powiesz, widzialas moze te Camerony ale 60gramowe?
i tu kurcze właśnie żałuje..., bo byłam na stoisku ale tak byłam napalona na te 120 ze o tamte nawet nie spytałam:/ a mogłam zobaczyc/ moze lepiej i wiecej by wyszło kupic 2x 60 gr... no ale to z kolei więcej taśm
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:15   #2396
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
60 gram to naprawdę LICHE włoski- mam 80 i wiem co mówię
Wiesz, mysle raczej o zageszczeniu swoich wlosow, dlatego mysle nad 60gramami. Myslisz ze to za malo?
Ale po dzisiejszych zdjeciach Asiulki mam ochote na te 120gramow

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
i tu kurcze właśnie żałuje..., bo byłam na stoisku ale tak byłam napalona na te 120 ze o tamte nawet nie spytałam:/ a mogłam zobaczyc/ moze lepiej i wiecej by wyszło kupic 2x 60 gr... no ale to z kolei więcej taśm
no trudno
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:16   #2397
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wiesz, mysle raczej o zageszczeniu swoich wlosow, dlatego mysle nad 60gramami. Myslisz ze to za malo?
Ale po dzisiejszych zdjeciach Asiulki mam ochote na te 120gramow

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------


no trudno
Jeśli chcesz zagęścic a nie przedluzyc to moze byc i 60
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:17   #2398
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

ja miałam 60 wczesniej od Clip in- chyba i nawet spoko były no ale te bez porównania, ale tez powiem wam szczerze myslalam ze bedzie ich duuużo wiecej

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-02-03 o 23:19
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:19   #2399
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz zagęścic a nie przedluzyc to moze byc i 60
w sumie, zawsze mozna zalozyc mniej tasm, tak jak mowila Agatau wczesniej, prawda?

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
hehe, powinnam do nich napisac o jakies profity dla mnie ze wzgl. na zachwyty włoskami
a powiedz jak dlugo te loki sie trzymaly na wlosach?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:22   #2400
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ja miałam 60 wczesniej od Clip in- chyba i nawet spoko były no ale te bez porównania, ale tez powiem wam szczerze myslalam ze bedzie ich duuużo wiecej
ciekawe czy mają 120g ze spinkami czy bez
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.