przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-30, 07:12   #451
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie radze robienia samemu w domu. przeczytaj wątek, jedna wizażystka dała sie przedluzyc jakiejs " " " fryzjerce " " " i ma teraz powyrywane włosy i łyse placki. nie sądzę, że sama możesz to sobie zrobić bez szkody dla włosow.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 11:53   #452
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

temat niewazny

Edytowane przez szczepan2003
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:02
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 16:22   #453
Tigretta
Raczkowanie
 
Avatar Tigretta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 89
GG do Tigretta Send a message via Skype™ to Tigretta
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
nie radze robienia samemu w domu. przeczytaj wątek, jedna wizażystka dała sie przedluzyc jakiejs " " " fryzjerce " " " i ma teraz powyrywane włosy i łyse placki. nie sądzę, że sama możesz to sobie zrobić bez szkody dla włosow.
Nie możesz porównywać ringów do kleju, bez przesady. Mi robiła dziewczyna samouk (microringi) , świetnie się trzymają , zero uszczerbku na włosach. Dziś oglądał to fryzjer i był pod wrażeniem , że robiła to dziewczyna bez żadnych kursów. Zdarzają się też "artystki"... Ale najważniejsze jest by nie ściągać sobie samemu takich włosów jeśli nie ma się pojęcia jak zrobić to fachowo. Poza tym każda osoba , która przedłuża włosy powinna dawać na nie gwarancję.
Tigretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 19:02   #454
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez szczepan2003
hej dziewczyny. troche mnie nie bylo...Anastazjaa- moje placki juz zarastaja dzieki Bogu. Teraz inwestuje w odzywianie. Co do samodzielnego przedłużania to także nie radze. Moze sie okazac ze sama sobie zrobisz kuku. Lepiej isc do kogos poleconego. A i wybaczcie dziewczyny ale co pewien czas bede ostrzegac wszystkich przed Karolina Miskiewicz z Krakowa przedluzajaca wlosy na cieklym zlocie na tasmy bo moze ktos uniknie w ten sposob losu jaki spotkal mnie dzieki tej jak sama sie okresla na allegro (haha!!!) """ARTYSTCE"""
szybko ci odrastają!!!! SUPER, ŻE "tylko tak" to się skończyło.
Jak ktoś sam chce zapłacić żeby sobie zrobić "kuku" to jego sprawa

przypomina mi sie kawał o sadyście i masochiście

Masochoista krzyczy do Sadysty trzymającego kij bejzbolowy
- No uderz mnie, uderz, przywal mi z całej siły
A na to sadysta z cynicznym uśmieszkiem odpowida
- Nieee, nieee
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 09:50   #455
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hello Wizażystki!
Po przeczytaniu całego tematu już zdecydowałam się "naturalnie" zapuszczać włosy (niestety w pobliżu Chorzowa nie spotkam profesjolanlej fryzjerki, która mogłaby mi przedłużyć włoski).
Ostatnio zauważyłam, że strasznie mi wypadają włosy. Czy któraś w Was ma jakiś dobry sposób na ich wzmocnienie? Najlepiej coś wypróbowanego niż rozreklamowanego przez firmy
Buziaki
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 13:17   #456
Mallwina
Raczkowanie
 
Avatar Mallwina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 56
GG do Mallwina
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Tigretta
Nie możesz porównywać ringów do kleju, bez przesady. Mi robiła dziewczyna samouk (microringi) , świetnie się trzymają , zero uszczerbku na włosach. Dziś oglądał to fryzjer i był pod wrażeniem , że robiła to dziewczyna bez żadnych kursów. Zdarzają się też "artystki"... Ale najważniejsze jest by nie ściągać sobie samemu takich włosów jeśli nie ma się pojęcia jak zrobić to fachowo. Poza tym każda osoba , która przedłuża włosy powinna dawać na nie gwarancję.

Witaj

Mam pytanko: ten microring to jaka to jest metoda?
Mi właśnie ma robić w sobote koleżanka 50-60 pasemek na klej. Nie jest po żadnym kursie jednak ma talent do takich rzeczy.
Narazie spotkałam się z krytyką doczepiania włosów ''w domu''
Jednak Ty sie wyróżniasz.Chciałabym się od Ciebie dowiedzieć szczegółów jak ty miałaś robione włoski, ile to trwało, jaką długość,jakie ty masz naturalne swoje włosy (słabe,mocne) itd.

Całuję mocno i pozdrawiam
__________________
... żeby było słodko; musi być pikantnie ...
Mallwina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 17:56   #457
madeleine_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Do Kropeczki!!!!

Miałaś pytanie,co do kosmetyków jakich stosować przy włosach Great Lengths.Zdecydowanie polecam kosmetyki właśnie Great Lengths,bo dzięki nim będziesz mogła się nacieszyć włosami jak najdłużej............są różne rodzje szamponów i odżywek.Wiesz niektóre składniki innych szamponów i odżywek mogą uszkodzić lączenia.
Napewno będziesz zadowolona z tych włosów!!!!!!
madeleine_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 20:51   #458
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sa_renka
Hello Wizażystki!
Po przeczytaniu całego tematu już zdecydowałam się "naturalnie" zapuszczać włosy (niestety w pobliżu Chorzowa nie spotkam profesjolanlej fryzjerki, która mogłaby mi przedłużyć włoski).
Ostatnio zauważyłam, że strasznie mi wypadają włosy. Czy któraś w Was ma jakiś dobry sposób na ich wzmocnienie? Najlepiej coś wypróbowanego niż rozreklamowanego przez firmy
Buziaki
Poszukaj w google loxon+opinie lub cos w tym stylu. Generalnie polecane sa wcierki do wlosow loxon albo piloxidil. Wiele osob pisze ze to zatzrymuje wypadanie wlosow i powoduje wzrost nowych. No i maseczka do wlosow wax treatment. Wpisz te nazwy w wyszukiwarce i poczytaj dyskusje na ten temat.
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 21:39   #459
Tigretta
Raczkowanie
 
Avatar Tigretta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 89
GG do Tigretta Send a message via Skype™ to Tigretta
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Mallwina
Witaj

Mam pytanko: ten microring to jaka to jest metoda?
Mi właśnie ma robić w sobote koleżanka 50-60 pasemek na klej. Nie jest po żadnym kursie jednak ma talent do takich rzeczy.
Narazie spotkałam się z krytyką doczepiania włosów ''w domu''
Jednak Ty sie wyróżniasz.Chciałabym się od Ciebie dowiedzieć szczegółów jak ty miałaś robione włoski, ile to trwało, jaką długość,jakie ty masz naturalne swoje włosy (słabe,mocne) itd.

Całuję mocno i pozdrawiam
Cześć Mallwina! Jesli Twoja koleżanka robiła już to wcześniej, ma wprawę, widziałaś jej "dzieła", podoba Ci się jak robi to ok. Jednak musisz się liczyć z ryzykiem, bo nie możesz na 100 % być pewna jej umiejętności. 50-60 pasemek to jest zbyt mało aby był fajny efekt.Czy te włosy są na taśmie?? Nie polecam przedłużania na klej, wiesz jednemu nie zaszkodzi, a drugiemu wypadną włosy. To jednak zbyt ryzykowna metoda. Ja miałam robione u dziewczyny, która robi to od roku, widziałam mnóstwo zdjęć dziewczyn , którym robiła włosy, wykazuje duzy profesjonalizm. Dlatego zdecydowałam się, że zaryzykuję. I nie żałuję Metoda Microring Extension to metoda na tzw. obrączki. Naturalny włos przeciągasz za pomocą aplikatora przez taką obrączkę wraz z pasemkiem i zaciskasz specjalnymi szczypczykami. Zabieg trwał ok. 3 godzin. Mam 100 pasemek. Moje naturalne włosy mam dosyć długie , do połowy pleców, gęste i dość mocne. Nie polecam robić na słabych , suchych włosach. To jest jednak dodatkowe obciążenie, którego niektóre szczególnie suche, zniszczone, ale także cienkie włosy mogą nie wytrzymać. Dlatego najlepiej zapytać dobrego fryzjera, by ocenił kondycję włosów, czy się nadają na przedłużanie. Bo co z tego że przez 3 miesiące będą super jak po ściągnięciu mogą być w kiepskim stanie. Pozdrawiam
Tigretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 17:32   #460
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Xenia, Bardzo Ci dziękuję za wyczerpujące informacje! Kupiłam niedawno płynny jedwab i mam nadzieję, że fajnie zadziała na moje przedłużane włoski. A co do tego mycia szamponem przeciwłupieżowym, słyszałam o tym ale właśnie wczoraj zapomniałam i umyłam włosy takim szamponem! ehh ;( coś się może popsuć?
__________________
Welcome to my truth... I STILL LOVE!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 17:36   #461
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No i jeszcze dodam że mam 125 pasemek.
__________________
Welcome to my truth... I STILL LOVE!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 19:17   #462
madeleine_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

eee..........po jednym umyciu szamponem przeciwłupieżowym nic się nie stanie,ale przy częstym uzywaniu może on zle wpływać na łączenia,to znaczy mogą się zrobić białe i zaczną się kruszyć.
Jeśli nie chcesz używać kosmetyków great lengths'a,to pamiętaj przy wyborze kosmetyków,zeby nie było żadnych sylikonów i kwasów owocowych.Te składniki żle wpływają na stan łączy.
Pozdrawiam
madeleine_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 21:32   #463
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

aha... Dziękuję Madeleine! właśnie nie mogę jakoś dostać kosmetyków great lengths'a tutaj! na allegro nie ma a z zagranicy nie będę zamawiać bo drogo wyjdzie pewnie jak cholera w takim razie muszę uważać :O
__________________
Welcome to my truth... I STILL LOVE!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 09:24   #464
madeleine_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Sa_renka........wiesz co jest naprawde dobre?!
Kup sobie w aptece Cynk+selen,tabletki łykaj nie jak pisze 1 dziennie,tylko nawet do 3 razy.Moja siostra miala ogromny problem z wypadaniem wlosów,po ciąży(normalnie łyse place),chwila moment i naprawde włosy przestały wypadać i odrastały nowe.Ja bardzo polecam znajomym jak mają taki problem i działa w każdym przypadku.
Buziaki
madeleine_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 15:12   #465
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wielkie dzięki za rady , dzisiaj po pracy ide do apteki i zaczynam kurację
Jakby ktoś jeszcze miał dobry sposób na kołtuniące się włosy - to jest straszne że moje własne a tak się plączą podczas mycia
Papusie i qsie
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 19:01   #466
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja zawsze myje włosy na stojąco i czasem jak mam już podjechane przedłużane, to najpierw nakładam odrzywke, potem spłukuje i dopiero wtedy myje szamponem a na końcu znowu odrzywka. Ważne jest też to czy "umiesz" myć włosy. ja sie nauczyłam dopiero po przedłużeniu. myjesz opuszkami skóre głowy i wytworzoną pianę tylko "wcierasz" w reszte włosów. staraj się nie mieszac ich. Tak jakbys chciała umyć włosy "nie burząc fryzury" pamiętam, że jak była doda w barze to sie dziwiłam, ze tak "dziwnie" myje włosy, heheh ja teraz tesh tylko tak DZIWNIE myję
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 07:34   #467
Mallwina
Raczkowanie
 
Avatar Mallwina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 56
GG do Mallwina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dzięki Tigretta




Zrobiłam sobie jednak te pasemka

Jak narazie jedynym problemem jest swęd głowy. Ale fryzjerka powiedziała mi,że to przejdzie... Oby






__________________
... żeby było słodko; musi być pikantnie ...
Mallwina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 23:00   #468
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czym sie roznia mikroringi od tulejek??? Wiem ze tulejki sa dluzsze, no i sprzet rowniez....
Wizualnie wydaje sie ze na tulejkach wlosy trzymac beda sie lepiej (to tylko moje przemyslenia) Prosze o szybka rade co mam wybrac. No i jeszcze jedno pytanie, jesli wybiore do ringow wlosy syntetyczne to jakie beda najlepsze? Czy po prostu od razu inwestowac w naturalne? tylko czy naturalne nie beda sie wyslizgiwac z tych mikroringow, w tulejkach chyba trzymac beda sie lepiej...

PROSZE O RADE !!!
PILNE!!!
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 11:08   #469
virtualia/
Raczkowanie
 
Avatar virtualia/
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 30
GG do virtualia/
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Miałam dwukrotnie przedłuzane wlosy raz wlosami sztucznymi ( nie polecam ) i raz naturalnymi. Nie jest to tania zabawa. Przedluzalam naturalnymi w salonie Kenzo Poznan. Wlosy byly bardzo dlugie do pasa, blond 3 kolory ponad 200 pasemek, cena...az 2300zl metoda na tulejki. Jest o tyle dobra ze wlosy mozna zdjac po pojawieniu sie odrostu i zalozyc ponownie placac jedynie za tulejki ok 600zl.
Wlosy takie sa piekne i owszem ale...trzeba miec duzo czasu by je pielegnowac. Trudno sie czesac, bardzo placza sie przy odroscie wyglada to troche jak dredy ale jest do rozczesania po zdjeciu wlosow doczepionych. Cena bardzo wysoka, zabawa na krotko ,ja mialam je 3mc. Oslabily sie znacznie moje naturalne wlosy, sporo wypadlo.
czy przedluze raz jeszcze? raczej nie bo moje sa juz prawie do pasa.
Przedluzanie jest moim zdaniem dobre np na wakacje czy specjalne okazje typu wesele.

ps.wiem, ze prywatnie mozna przedluzyc wlosy taniej. ja robilam to dawno 2 lta temu wtedy malo osob sie tym zajmowalo.
ps2. jesli predluzac to tylko naturalnymi wlosami
virtualia/ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 11:14   #470
virtualia/
Raczkowanie
 
Avatar virtualia/
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 30
GG do virtualia/
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jeszcze jedno tania cena nie zawsze idzie w pzarze z jakoscia. zaplacialam mnostwo kasy ale wlosy wygladaly jak naturalne nie bylo granicy miedzy moimi a doczepionymi rowniez w kolorach. Smiac mi sie chce jak widze dziewczyny ktore doczepily kilkanascie pasemek wyglada to fatalnie, czesto roznia sie kolorem. Nie dodaje to uroku nic a nic jest sztuczne i tandetne.

Metoda na klej nie polecam, klej z czasem rozpuszcza sie i duzo wlosow wypada. Sciaganie tez jest masakryczne

Tulejki-polecam. Nie wypadaja, mozna uzyc wlosy do ponownego przedluzenia.
virtualia/ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 06:49   #471
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez virtualia/ Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno tania cena nie zawsze idzie w pzarze z jakoscia. zaplacialam mnostwo kasy ale wlosy wygladaly jak naturalne nie bylo granicy miedzy moimi a doczepionymi rowniez w kolorach. Smiac mi sie chce jak widze dziewczyny ktore doczepily kilkanascie pasemek wyglada to fatalnie, czesto roznia sie kolorem. Nie dodaje to uroku nic a nic jest sztuczne i tandetne.

Metoda na klej nie polecam, klej z czasem rozpuszcza sie i duzo wlosow wypada. Sciaganie tez jest masakryczne

Tulejki-polecam. Nie wypadaja, mozna uzyc wlosy do ponownego przedluzenia.
Ja właśnie wczoraj wplotłam sobie nowe na szczęście to nia az 2300 sa superanckie mój facet myśli, że znowu tylko zmieniłam kolor włosów i rozpiera go duma, bo kupił mi szampon+odrzywkę loreal profesional. hehehe. GŁUPTASSSS ŻE NIBY TAKIE WŁOSY ROSNĄ TYLKO POD WPŁYWEM ODRZYWKI. heheheh
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 12:15   #472
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam,
Mam bardzo ważna sprawę.
Proszę polećcie mi dziewczyny na prawdę dobrej jakości włosy syntetyczne, gdzie je kupić?

Słyszałam że syntetyczne włosy dobrej jakości można nawet prostować ( na tym mi nie zależy) tylko zeby ponosić te 3 miesiące bez problemu. Wiem, że przedłużane przez firmę Dome, noszą się faktycznie do 7-8 miesięcy, ale gdzie je kupić???????????????????? ????????????????????????: confused:
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 18:37   #473
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez doridori Pokaż wiadomość
Witam,
Mam bardzo ważna sprawę.
Proszę polećcie mi dziewczyny na prawdę dobrej jakości włosy syntetyczne, gdzie je kupić?

Słyszałam że syntetyczne włosy dobrej jakości można nawet prostować ( na tym mi nie zależy) tylko zeby ponosić te 3 miesiące bez problemu. Wiem, że przedłużane przez firmę Dome, noszą się faktycznie do 7-8 miesięcy, ale gdzie je kupić???????????????????? ????????????????????????: confused:
poszukaj moze w jakis sklep-ach, hurtowniach z wlosami, chociaz nie wiem co ci moge poradzic. sztuczne wymagaja szczegolnej pielegnacji, ja mialam po porstu siano na glowie. i tzrba napewno co troche podcinac koncowki
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 19:39   #474
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziekuje za pomoc, ale prawde powiedziawszy znalazłam kilka sklepów, gdzie moge kupić włosy ale skąd mam znać ich jakość?
Na forum jest pewnie wiele dziewczyn które profesjonalnie przedłużają innym włosy i towar gdzieś kupują... P


P.S.
Daj Anastazjo namiary na twoją feyzjerkę może sie przerzucę z ringów na taśmę skoro tak zachwalasz?

Gorąco Pozdrawiam,
Dorota
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 21:57   #475
Oira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hey dziewczyny moj pierwszy raz na forum . Czytam ten temat i czytam i nigdzie nie slyszalam o metodzie na latex . Znalazlam na allegro zestaw do przedluzania wlosow wlasnie ta metoda . Wiem tylko tyle ze koncowki wlosow zakonczone sa latexowa koncowka i ze zgrzewa sie je z naszymi wlosami . Czy wiecie cos na ten temat cos wiecej ? Prosze o odpowiedz gdyz sama chce przedluzyc wlosy i odwieczny dylemat "jaka metoda" mam jeszcze przed soba .
Oira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 22:06   #476
Oira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jeszcze jedno pytanko o przedluzanie wlosow . Jak sie doczytalam wlosy naturalne sa zdecydowanie lepsze . Tylko ze na tyle na ile sie zorientowalam to sa rozne rodzaje wlosow naturalnych tzn. wlosy indyjskie , europejskie , slowianskie , azjatyckie . Co sadzicie o poszczegolnych rodzajach wlosow . Czy to prawda ze wlosy indyjskie sa najlepszej jakosci ? Czy lepiej zakupic sobie wlosy o fakturze europejskiej ze wzgledu ze sa zdecydowanie taniej ? Chcialam zakupic wlosy na allegro i zastanawiam sie ktore wybrac czy ktoras z was kupowala juz wlosy na allegro ? Moze mozecie polecic jakiegos sprzedawce i jego produkty ? .Prosze pomozcie
Oira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 11:50   #477
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Oira Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanko o przedluzanie wlosow . Jak sie doczytalam wlosy naturalne sa zdecydowanie lepsze . Tylko ze na tyle na ile sie zorientowalam to sa rozne rodzaje wlosow naturalnych tzn. wlosy indyjskie , europejskie , slowianskie , azjatyckie . Co sadzicie o poszczegolnych rodzajach wlosow . Czy to prawda ze wlosy indyjskie sa najlepszej jakosci ? Czy lepiej zakupic sobie wlosy o fakturze europejskiej ze wzgledu ze sa zdecydowanie taniej ? Chcialam zakupic wlosy na allegro i zastanawiam sie ktore wybrac czy ktoras z was kupowala juz wlosy na allegro ? Moze mozecie polecic jakiegos sprzedawce i jego produkty ? .Prosze pomozcie
Kurcze, ja wiem tylko tyle co mi fryzjerka mówiła, że najlepsze sa indyjskie, później słowiańskie. Te o fakturze europejskiej to podobno wielki pic na wodę i wytrzymują góra miesiąc, gdyż sa to resztki z produkcji. Mają jakoś na odwót łuski, czy coś w tym stylu...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 14:01   #478
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Znowu przedluzylam wlosy. Tym razem pokusilam sie o naturalne. Roznica w cenie ogromna ( za sztuczne placilam 700 zl, za naturalne zaplacilam 1800). Ale jaka roznica w jakosci!!!! Sztuczne wlosy musialam podcinac co tydzien bo koncowki sie strasznie niszczyly. Nigdy wiecej sztucznych wlosow!!! Nie robcie na obraczki, bo one przecinaja wlosy, na klej i zgrzewanie przyklejaja sie do siebie i skory glowy zaraz po zabiegu (choc to mogla byc wina fryzjera). Mam zrobione metoda rozgrzanego plastiku, ktory jest lekko gumowy. Bardzo sobie chwale, zobaczcie zdjecia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.JPG (78,9 KB, 344 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.JPG (33,1 KB, 497 załadowań)
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 17:43   #479
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Znowu przedluzylam wlosy. Tym razem pokusilam sie o naturalne. Roznica w cenie ogromna ( za sztuczne placilam 700 zl, za naturalne zaplacilam 1800). Ale jaka roznica w jakosci!!!! Sztuczne wlosy musialam podcinac co tydzien bo koncowki sie strasznie niszczyly. Nigdy wiecej sztucznych wlosow!!! Nie robcie na obraczki, bo one przecinaja wlosy, na klej i zgrzewanie przyklejaja sie do siebie i skory glowy zaraz po zabiegu (choc to mogla byc wina fryzjera). Mam zrobione metoda rozgrzanego plastiku, ktory jest lekko gumowy. Bardzo sobie chwale, zobaczcie zdjecia.
zmien avatar. SLICZNE WLOSKI
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 06:47   #480
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Caramel Babe sliczne włoskiprzedłużałaś naturalnymi europejskimi czy innymi,? ślicznie ci się kręcą, tak same po umyciu się układają?


ja się przyznam że 3 godnie temu też przedłużyłam włoski i naturalnymi europejskimi i jestem ciekawa co wy sądzicie na temat tych włosów europejskich, bo ja nie wiem, ale mam kłopoty z ich modelowaniem, prostuje je prostownicą , ale one lekko się puszą , końcówki troszkę się kruszą ,a jak mam umyte i wysusze suszarką to lekko się falują , ale to nie są takie fale jak u Caramel Babe
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.