Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-26, 22:15   #1621
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj wolę się rozglądać po sklepie sama, bez konsultantek, ale dzisiaj żadna, jak na złość, nie przyszła do mnie
W ogóle nie widziałam tej pomady do ciała. Była w tej ich różowej szafie? T jest coś do makijażu? Zaintrygowałaś mnie
Ja czasam lubie poszperać w samotności, ale tej marki nie znałam, więc pomoc była jak najbardziej wskazana.
Ta pomada to według ulotki na opakowaniu balsam wygładzająco- nablyszczający, ale według mnie do balsamu mu daleko.........to taki meeeega ogromny "podkład w kompakcie" z wielką gąbką. Służy do ujednolicania kolorytu wybranych partii ciała np. nóg. Ja kupilam głównie z myślą o smarowaniu dekoltu ( bo sie nie opalam), a ten produkt robi taka ładną gładka skorę bez skazy.

Jutro go porządnie przestestuje, to wtedy wyjdzie szydło z worka, bo na rękach wygladał świetnie
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:16   #1622
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Geoniu, jest caly wątek o kosmetykach Benefitu. I zachwyty na Nalogowych kosmetykocholiczkach
Ozesz......nie wiedzialam...lece czytać
Dzieki za cynk
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:17   #1623
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dostałam dziś w przesyłce:
http://eu.strawberrynet.com/productD...27455&goChar=G

Faktycznie skubany matuje nieźle
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:21   #1624
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiła ten brązer YSL, nr 01 Light Sun.
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=9021#9021

On jest delikatny, tylko, że bardzo jasny. Akurat mnie to pasuje, bo ciągle robiłam sobie placki innymi, a tu proszę, tym potrafię delikatnie nadal kolor twarzy.
Inny fajny brązer ma Clinique, kolor Sunkissed. Jest ciemniejszy od YSL, ale też bardzo fajny i delikatny.

dziękuje za odp, zobacze te Cliniqua jutro YSL ma az 4 odcienie;
ja szukam takiego bez cienia pomarańczu, chlodny odcień....wlasnie próbowalam przebrnac przez watek o brazerach, eh...ten kochany wizaz, zycia zabraknie na czytanie ...

a lista sie powieksza....
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:29   #1625
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
pierwsze zakupy za mną co prawda skromnie bo tylko jedna rzecz, ale na razie więcej z kolorówki nie potrzebuję
hehe, tak, tak... ja też niby nic nie potrzebuję, a jakoś ciągle mi pieniędzy na koncie ubywa
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:33   #1626
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
oczywiscie, na razie wykanczam Absolut Repair i zaczynam TIGI...zdam relacje
A możesz mi tak na szybko powiedzieć czy dużo dimethiconów tam siedzi? Bo w sumie na dniach powinnam kupić szampon, jeśli ma być z Truskawy, a jeszcze nie wiem czy chcę z Tru czy coś z All.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:34   #1627
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola13, cieszę się, że jesteś zadowolona
Ja mam swoje koniki w różnych firmach, nie jestem przywiązana do jednej, ale w każdej cenię co innego. Np. tusze tylko YSL, pudry brązujące tylko Chanel albo Guerlain. A wypróbowałam różne, Diora - który robi cudowne rozświetlacze oraz najlepsze jasne opalizujące cienie, ale brązery jednak ustępują chanelowskim. Złoty cień Diora jest natomiast nie do pobicia, a ja lubię rozświetlone spojrzenie. Odkryciem był też złoty cień w kremie Shiseido - limitowanka 2007 albo 6. Miałam też brązer Givenchy, dawno jakoś, był taki pryzmowaty. Ogólnie unikam mozajek, ponieważ często jednak się kruszą i szybko kończą w tym najlepszym odcieniu, a zostaje najciemniejszy. Ogólnie Givenchy oceniam słabo, chociaż miałam tylko jeden produkt. Napewno można postawić na róże Chanel, cudowne odcienie, idealne rozprowadzenie. Lancome też ma bardzo dobre róże. Błyszczyki najbardziej lubię z Diora. A wszelkie kredki z Chanela. Nie przepadam za kolorówką Shiseido po tym, jak kupiłam intensywnie zielony cień, a na oku zbladł.

A podkłady HR ma najlepsze, wszystkie. Generalnie kieruję się też wydajnością produktu, bo po co mi korektor YSL, jak kończy się po miesiącu, dwóch. HR ma też dobre cienie, ale ja uwielbiam 4 Chanela za półtransparentny kolor.
O tym produkcie Givenchy nie mogę powiedzieć nic, bo nie kupuję Givenchy.
To Cię pomęczę jeszcze trochę, bo Clone z HR, który mi poleciłaś bardzo przypadł mi do gustu, więc wnioskuję, że chyba mamy trochę podobne

Co myślisz o:
1/ sypkim pudrze HR Illumination ? o tym, bo ja lubię wyłącznie transparentne do wykończenia makijażu, a nie nadania koloru:
http://eu.strawberrynet.com/productD...37033&goChar=H

2/ Color Clone Hydrapact
http://eu.strawberrynet.com/productD...76722&goChar=H

3/ Color Clone So Bronzed Powder
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=5867#5867

Ewentualnie jaki inny sypki transparentny oraz brązer (którym ładnie modeluje się buźkę i wygląda subtelnie) jest wg ciebie the best ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 22:40   #1628
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Jak tak czytam te posty to tylko zazdroscic zakupow, ja mam szlaban za zakupy chyba do jesieni
Chociaż nie.... perfumy mi się marzą jeszcze, no znaleźć nic dla siebie nie moge
Tak czy siak dziewuchy nie kusic mnie tu
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:40   #1629
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Hi,hi, Kasiu ja juz za kazdym razem co jestem przy kompie robie odswiezanie strony na tru....oj wciaga....ja tez na jutro sobie cos szykuje i chyba to bedzie Magic HR, bo poza sincami pod oczami mam co ukrywac na skrzydelkach nosa....i mam nadzieje,ze sie nada...

Dziewczyny, polećcie prosze jakies fajne brazery takie delikatne, które tworzą mgiełkę...z tych dostepnych na tru...jakos juz nie mam zamiaru przeplacac w Sephorze czy Douglasie...

moj Clarins z maja 2005, wiec niby w 3 latach waznosci sie mieszcze...
aha, kupilam 20 i jest jasny bezyk, jak myslicie ta 30 to bedzie ciemniejsza ale nadal translucent bo wzielabym dla Mamy?
z brązerków bardzo polecam irrele chanela. Kolorek 21 toundra lub 25 savanna. Ja mam 22 sierra i jest dla mnie dobry, ale momentami mam wrażenie, że jednak ciut za ciemny. Ale toundry nie było, jak kupowałam, a ona jest idealna. 110 zł na tru, w perfumerii ok. 200 zł. Ale kolorki może lepiej sprawdź w perf.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:43   #1630
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
testowałam ostatnio granatowy Chanel na pazurkach, CUDO jakich mało, niesamiwita tafla koloru i głębia już po jednej warstwie, na całe szczęście nie było już produktów, bo pod wpływem chwili na pewno bym go kupiła
Ja tez choruje na ten odcien;-)))))
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:44   #1631
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Hi,hi, Kasiu ja juz za kazdym razem co jestem przy kompie robie odswiezanie strony na tru....oj wciaga....ja tez na jutro sobie cos szykuje i chyba to bedzie Magic HR, bo poza sincami pod oczami mam co ukrywac na skrzydelkach nosa....i mam nadzieje,ze sie nada...

Dziewczyny, polećcie prosze jakies fajne brazery takie delikatne, które tworzą mgiełkę...z tych dostepnych na tru...jakos juz nie mam zamiaru przeplacac w Sephorze czy Douglasie...

moj Clarins z maja 2005, wiec niby w 3 latach waznosci sie mieszcze...
aha, kupilam 20 i jest jasny bezyk, jak myslicie ta 30 to bedzie ciemniejsza ale nadal translucent bo wzielabym dla Mamy?
Jakiego Clarinsa nabyłaś? Sypany czy prasowany? Tutaj nasze Truskawkowe koleżanki rozpływały się w zachwytach nad sypanym Clarinsem... Hmmm Kusicielki!

Ja dziś oglądnęłam sypane i mam dylemat bo podobają mi się: Illumination HR, Dior, Enriched Shiseido, Metoryty... trudny wybór. Jestem suchotnikiem, nie lubię totalnego matu ale chciałabym coś dla utrwalenia makeupu i delikatnego rozświetlenia, upiększenia ...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 22:46   #1632
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A możesz mi tak na szybko powiedzieć czy dużo dimethiconów tam siedzi? Bo w sumie na dniach powinnam kupić szampon, jeśli ma być z Truskawy, a jeszcze nie wiem czy chcę z Tru czy coś z All.
To ja polecałam ten owsiany szamponik z Tigi. Coprawda używałam go kilka lat temu, ale do dzisiaj pamiętam pięknie pachnie, cudnie myje. Ale to było przed tym, jak od rozjaśniania włosów zrobił mi się wielki kołtun na głowie i muszę używać hektolitrów odżywki . Na tru owsiany jest b.tani 30 zł, więc brałabym w ciemno, ja za tę pojemność płaciłam w salonie coś ok. 80 zł. Też zamierzam wrócić do Tigi, a owsiany jest z tego, co pamiętam właśnie do zniszczonych włosów. Niezła jest też guma modelująca, oczywiście też ok. 30 zeta, podczas gdy w salonie 120!
Zakładam kartę i wykupię wielki owsiany szampon prawie litr, który będzie pasował do mojej wielkiej odżywki 1 kg.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 00:31   #1633
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja właśnie kupiłam ten szamponik Tigi owsiany, bo od kilku dni się nie mogłam zdecydować Tylko 26 zł za 350 ml Wzięłam jeszcze odżywkę Tigi do kręconych Curls Rock Catwalk Ciekawa jestem czy z moich podatnych do kręcenia włosków wyjdą loczki ?
Tak czy owak złożyłam niniejszym swoje 19-ste zamówienie Od następnego mam 10% zniżki na tru Teraz to chyba będzie mi się opłacało po 3 rzeczy kupować, żeby mieć jeszcze dodatkowe 5%

Idę się przespać, bo mam straszną ochotę na Sypańca Helenki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 00:40   #1634
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
To ja polecałam ten owsiany szamponik z Tigi. Coprawda używałam go kilka lat temu, ale do dzisiaj pamiętam pięknie pachnie, cudnie myje. Ale to było przed tym, jak od rozjaśniania włosów zrobił mi się wielki kołtun na głowie i muszę używać hektolitrów odżywki . Na tru owsiany jest b.tani 30 zł, więc brałabym w ciemno, ja za tę pojemność płaciłam w salonie coś ok. 80 zł. Też zamierzam wrócić do Tigi, a owsiany jest z tego, co pamiętam właśnie do zniszczonych włosów. Niezła jest też guma modelująca, oczywiście też ok. 30 zeta, podczas gdy w salonie 120!
Zakładam kartę i wykupię wielki owsiany szampon prawie litr, który będzie pasował do mojej wielkiej odżywki 1 kg.
Dzięki za opinię. Pomyślę

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja właśnie kupiłam ten szamponik Tigi owsiany, bo od kilku dni się nie mogłam zdecydować Tylko 26 zł za 350 ml Wzięłam jeszcze odżywkę Tigi do kręconych Curls Rock Catwalk Ciekawa jestem czy z moich podatnych do kręcenia włosków wyjdą loczki ?
Tak czy owak złożyłam niniejszym swoje 19-ste zamówienie Od następnego mam 10% zniżki na tru Teraz to chyba będzie mi się opłacało po 3 rzeczy kupować, żeby mieć jeszcze dodatkowe 5%

Idę się przespać, bo mam straszną ochotę na Sypańca Helenki
A tak przy okazji, to wywlekłam z czeluści wątek o Tigi
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163021
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 00:48   #1635
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. Pomyślę



A tak przy okazji, to wywlekłam z czeluści wątek o Tigi
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163021

Opinie mało pochlebne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 01:05   #1636
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
To ja polecałam ten owsiany szamponik z Tigi. Coprawda używałam go kilka lat temu, ale do dzisiaj pamiętam pięknie pachnie, cudnie myje. Ale to było przed tym, jak od rozjaśniania włosów zrobił mi się wielki kołtun na głowie i muszę używać hektolitrów odżywki . Na tru owsiany jest b.tani 30 zł, więc brałabym w ciemno, ja za tę pojemność płaciłam w salonie coś ok. 80 zł. Też zamierzam wrócić do Tigi, a owsiany jest z tego, co pamiętam właśnie do zniszczonych włosów. Niezła jest też guma modelująca, oczywiście też ok. 30 zeta, podczas gdy w salonie 120!
Zakładam kartę i wykupię wielki owsiany szampon prawie litr, który będzie pasował do mojej wielkiej odżywki 1 kg.
no i przez Was też kupiłam ten szampon

no, zmykam spać dobranoc Dziewczynki! życzę Wam truskawkowych snów
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:00   #1637
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Zastanawiałam się, gdzie się podziały moje Meteoryty PF i teraz już wiem: capnął je UC Bytom. Właśnie dostałam walentynkę od nich i widzę, że się nie wymigam od cła.
Aż mnie trafia, bo przesyłki zostały wysłane tego samego dnia, a jedna poszła przez UC w Warszawie, a druga przez Bytom.

majade miałaś rację: to co do nas idzie przez Bytom jest zawsze clone. To co przez Warszawę: nie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:10   #1638
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
hehe, tak, tak... ja też niby nic nie potrzebuję, a jakoś ciągle mi pieniędzy na koncie ubywa
a to inna sprawa z tym ubywaniem
chociaż tym razem nic mi nie ubyło bo karty nie posiadam i mogę korzystać z czyjejś karty (i wcale nie musiałam zwracać pieniędzy )

już się nie mogę doczekać, wczoraj w nocy zapłaciłam, dziś dostałam info że paczka wysłana mam dostać jakiś cień gratis

mam nadzieje że nie nałożą cła na jedną niewinną rzecz :p
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:26   #1639
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Moje doświadczenie mówi, że wszystkie Chanele są takie
nie wszystkie

jakieś 3 lata temu miałam manię lakierową, posiadałam wszystkie dostępne u nas i nie tylko u nas odcienie Chanel, nie wszystkie się tak ładnie spisywały, niektóre nie warte były nawet złotówki, wszystko zależy od koloru i czy lakier jest lustrzany, z drobinkami, mleczny, opalizujący, na kilku się zawiodłam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 10:32   #1640
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Załamałam się.....już nie lubie panów z UC w P-aniu.
Oclili mi jednocześni 3 paczki!!.......żegna j Truskawo.......na razie nic nie kupuje. Chyba za bardzo im się rzuciłam w oczy
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:43   #1641
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Załamałam się.....już nie lubie panów z UC w P-aniu.
Oclili mi jednocześni 3 paczki!!.......żegna j Truskawo.......na razie nic nie kupuje. Chyba za bardzo im się rzuciłam w oczy
uuu, to współczuję. Ja jestem nawet zadowolona bo na 5 paczek UC złapał jedną, tak przynajmniej myslę bo jej nie ma
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:45   #1642
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Załamałam się.....już nie lubie panów z UC w P-aniu.
Oclili mi jednocześni 3 paczki!!
Geoniu
Czasem się trafia taka seria a potem jest już tylko lepiej
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:51   #1643
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
uuu, to współczuję. Ja jestem nawet zadowolona bo na 5 paczek UC złapał jedną, tak przynajmniej myslę bo jej nie ma
Mi na 11 zamówień oclili w sumie 4. Najgorszy jest fakt, że dostałam dziś 3 zawiadomienia w jednej kopercie. Powalili mnie jednym ciosem, a sami zaoszczędzili na znaczkach pocztowych hehehehe

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Geoniu
Czasem się trafia taka seria a potem jest już tylko lepiej
Nie kusić koleżanko, nie kusić wizja lepszego jutra.....na razie mam przesyt kosmetyków i póki co nic mnie na Tru nie kusi.......no chyba, ze znów napiszecie o jakiejś perełce w super cenie
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:10   #1644
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Załamałam się.....już nie lubie panów z UC w P-aniu.
Oclili mi jednocześni 3 paczki!!.......żegna j Truskawo.......na razie nic nie kupuje. Chyba za bardzo im się rzuciłam w oczy
Na moje 4 zamowienia tylko jedna przeszla bez oclenia (perfumy), ale za kazdym razem pisalam do truskawki o zwrot, przychodzil po ok 1-2 tyg.
Piata paczka jest w drodze, mam nadzieje ze tym razem dadza sobie spokoj bo wartosc niewielka...
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:31   #1645
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Na moje 4 zamowienia tylko jedna przeszla bez oclenia (perfumy), ale za kazdym razem pisalam do truskawki o zwrot, przychodzil po ok 1-2 tyg.
Piata paczka jest w drodze, mam nadzieje ze tym razem dadza sobie spokoj bo wartosc niewielka...
U mnie z kolei na pięć przesyłek tylko jedną oclili - z perfumami.
Teraz czekam na szampon i ampułki Kerastase, będzie duża paczka, więc przypuszczam, że też ją oclą i staram się już przywyknąć do tej myśli
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:33   #1646
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny NIE STRASZCIE!!! Moja pierwsza paczka w drodze... dostanę zawału jak dostanę list miłosny z UC...zamiast paczki...
Ale czy zawsze przesyłki z Tru budziły takie zainteresowanie UC czy ostatnio obserwujecie jakiś większy ruch pod tym względem???
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:49   #1647
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Z urzędem celnym to naprawdę ryzyk fizyk.

Może ja miałam sporo szczęścia, ale na prawie 20 zamówień, oclili mi tylko jedną paczkę.

A może rzeczywiście w Warszawie są łaskawsi, bo wszystkie moje paczki przechodziły przez ten urząd.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 12:03   #1648
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny NIE STRASZCIE!!! Moja pierwsza paczka w drodze... dostanę zawału jak dostanę list miłosny z UC...zamiast paczki...
Ale czy zawsze przesyłki z Tru budziły takie zainteresowanie UC czy ostatnio obserwujecie jakiś większy ruch pod tym względem???
nie bój się, Łodzi tak nie clą mam za sobą kilka zamówień z Tru, małych i dużych i żadna nie została oclona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 12:16   #1649
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja też czekam na pismo z UC, też z Poznania. Chyba już sobie przygotuję niezbędne papierki dla nich, żeby o razu im wysłać

Dostajecie ostatnio może po złożeniu zamówienia takiego maila z truskawki pod tytułem
Request for Payment ? On przychodzi po jakimś czasie po Payment Confirmation i treść jego jest taka sama, a tylko tytuł wiadomości taki jak wyżej.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 12:20   #1650
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
nie wszystkie

jakieś 3 lata temu miałam manię lakierową, posiadałam wszystkie dostępne u nas i nie tylko u nas odcienie Chanel, nie wszystkie się tak ładnie spisywały, niektóre nie warte były nawet złotówki, wszystko zależy od koloru i czy lakier jest lustrzany, z drobinkami, mleczny, opalizujący, na kilku się zawiodłam
No to uściślę - wszystkie moje się zachowują podobnie i na tych, co mam, nie zawiodłam się
A czy jest jakaś reguła, które lakiery mogą być gorsze?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.