Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 12:54   #631
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Dziewczyny czy wiecie może coś więcej o restauracjach Campo w Starych Tarnowicach, Apogeum w Piekarach Śląskich i Riding Clubie w Radzionkowie? Przede wszystkim chodzi mi i jedzenie i obsługę

Szczególnie chodzi mi o nowsze opinie i raczej nie od kogoś kto umieszcza tego samego posta na kilku forach . To, że jest to pierwszy post browneyess na wizażu, tez specjalnie nie budzi mojego zaufania...

Bardzo ładnie dziękuję
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 20:14   #632
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie może coś więcej o restauracjach Campo w Starych Tarnowicach, Apogeum w Piekarach Śląskich i Riding Clubie w Radzionkowie? Przede wszystkim chodzi mi i jedzenie i obsługę

Szczególnie chodzi mi o nowsze opinie i raczej nie od kogoś kto umieszcza tego samego posta na kilku forach . To, że jest to pierwszy post browneyess na wizażu, tez specjalnie nie budzi mojego zaufania...

Bardzo ładnie dziękuję
w Apogeum miało wesele 2 moich znajoomych, oby dwie pary były bardzo zadowolone i z obsługi i z jedzenia. Ja w Apogeum byłam na Komunii i tez nie było się do czego doczepić o restauracji Campo wogóle nie słyszałama o Riding clubie nic nie wiem
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 03:19   #633
Marjorie666
Przyczajenie
 
Avatar Marjorie666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

ja ze swojej strony polecam restaurację w hotelu PIAST w Gliwicach
świetna obsługa, niezły barman pyszne jedzenie i pani menadżerka pilnująca wszystkiego, żeby grało jak w zegarku
Marjorie666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 16:58   #634
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Riding Club w Radzionkowie - słyszałam takie sobie opinie. Sama tam nie byłam, kiedy byliśmy pytać o możliwość zorganizowania wesela nikt łaskawie do nas nie podszedł, bo odbywała się tam jakaś impreza (ja to rozumiem, ale spokojnie można było się umówić na inny termin).
Znajomy kiedyś był tam kelnerem i nie polecił A brat przyjaciółki był gościem i przyszedł do domu głodny. Podkreślam, że to tylko cudze opinie, ale sama już nie wróciłam do tego miejsca, bo nie potraktowano mnie serio.
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:15   #635
DD111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Czy ktoś zna restaurację w Centrum Konferencyjnym "Leśny" w Gliwicach na ul. Toszeckiej przy Kąpielisku Leśnym? Oczywiście pytam pod kątem wesela - jedzenie, obsługa, wystrój...
DD111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 17:09   #636
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

kurcze glowie sie i glowie bo nie wiem ktory zespol wybrac,nie przepadam za muzyka disco polo i biesiadna wiec nie orientuje sie w tym temacie, niestety ten ktory juz upatrzylam(wiem ze jest swietny- Astra) ma juz terminy w 2012r zajete;/... zwracam sie z pytaniem czy macie jakis sprawdzony zespol?? moze slyszalyscie cos o zespole Szafir?...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 20:12   #637
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
kurcze glowie sie i glowie bo nie wiem ktory zespol wybrac,nie przepadam za muzyka disco polo i biesiadna wiec nie orientuje sie w tym temacie, niestety ten ktory juz upatrzylam(wiem ze jest swietny- Astra) ma juz terminy w 2012r zajete;/... zwracam sie z pytaniem czy macie jakis sprawdzony zespol?? moze slyszalyscie cos o zespole Szafir?...
Moja kumpela jezdziła na potańcówkina których oni grali i bardzo sobie zawsze chwaliła, że fajnie bawią
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 11:30   #638
domik86
Raczkowanie
 
Avatar domik86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 71
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Hej dziewczyny!
Już kiedys chyba pisałam na tym wątku, ale nikt mi nie odpowiedział...
Macie może jakieś "świeże" opinie na temat Pałacu w Rybnej...? A może ktoś z Was był tam niedawno na weselu?
Mam ślub w czerwcu i trochę się denerwuję, czy mój wybór był trafny Chyba dopadł mnie przedślubny stres
domik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 19:07   #639
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez malenstfo Pokaż wiadomość
Moja kumpela jezdziła na potańcówkina których oni grali i bardzo sobie zawsze chwaliła, że fajnie bawią
ooo dzieki. tylko troche drodzy sa;/...
a slyszal ktos cos o formacji silver???...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2011-02-09 o 10:16
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 22:58   #640
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Czy są osoby, które mogę powiedzieć coś więcej niż do tej pory zostało powiedziane o sali "Constantin" w Bytomiu.? Zalezy mi przed wszytskim na opiniach osób, które są już po weselu na tej sali. Jaka liczba kelnerek? Czy czas podawania jedzenia był zsynchronizowany, dzieki czemu wszyscy goście mieli szansę zacząć i skończyć jeść mniej więcej w tym samym czasie? Czy jedzenie było dobre i w wystarczającej ilości? Czy kawa i herbata były podawane lub dostępne (np.w dzbanku,bo na zdjęciach widziałam dzbanki z tea-lightami) przez całe wesele od obiadu aż do końca? Czy dokupowałyście jeszcze jakieś napoje, soki, czy wystarczyło to, co jest oferowane?
Ile miałyście osób i czy było wystarczająco miejsca dla Was (my planujemy małe wesele, ale juz pani zastrzegła, że musimy zapłacić za conajmniej 60 osób, nawet jeśli będzie mniej)?
I jeszcze jedna rzecz, o którą zapomniałam się zapytać podczas spotkania z managerką - czy dekoracja sali jest w cenie, czy trzeba za to dodatkowo płacić?

Edytowane przez betterw
Czas edycji: 2011-02-01 o 23:01
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 14:26   #641
madzia870
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

witam,
Ja własnie zarezerwowałam sale constantin, i tez jestem ciekawa opinii co do jedzenia i obsługi, a jeśli chodzi o wystrój to ma wyglądać tak jak na zdjęciach które maja zamieszczone na stronce i jest on wliczony w cenę
madzia870 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 15:35   #642
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Anemeon dziękuję Ci bardzo za odpowiedź

Domik 86 byłam na chrzcie w październiku i jedzenie bardzo dobre, obsługa ok. Na weselu byłam tam w poprzednie wakacje i wszystko w jak nalepszym porzadku

Najeździłam sie ostatnio troche po salach, więc podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami

1. Campo w Starych Tarnowicach Trzy rodzaje menu, jedzenie podobno ok. kolezanka miała wesele w październiku i wiem że było w porządku. Sala jest ogromna. Plus za ogródek przed salą.
Pani właścicielka dekoruje ją naprawdę bardzo ładnie (dostaliśmy zdjęcia na maila), cena zależna od wybranej przez nas dekoracji. Niestety sala nie ma tego czegos. Nie jest ani troche elegancka no i łazienki mi sie nie podobaly

2. Apogeum w Piekarach Śląskich Sala jest naprawde ładna, na zdjeciach w internecie wydawała się mniejsza niż jest w rzeczywistości. Zaraz obok sala restauracyjna także do dyspozycji gości, gdzie można sobie odsapnąć na wygodnych kanapach Jedzenie pyszne (byłam tam na urodzinach). Mały, ale ładny ogródek dostępny do 22.00 (jest to centrum miasta, wiec cisza nocna).Hotel u góry. Cena chyba 180 zł, ale nie wiem czy dobrze pamietam. Jendak baliśmy się z TŻtem, że na 85 osób sala jest jednak za mała.

3.Skarabeusz w Strzybnicy Piękna dużaaa sala. Ładny ogródek. Cena (na moje możliwości) z kosmosu. 210zł, może wzrosnąc do 2012. Plus 1000 zł za wynajem sali. Ten sam właściciek ma drugą salę Ferdynand Też dużą, ładną jasną. Napewno jest taniej niż w Skarabeuszu. Świetna obsługa, pyszne jedzenie. Brak ogródka. Ładne łazienki Nie byliśmy sie dopytywać o szczegóły, ponieważ do czasu naszego wesela, w sali tej odbedą się 2 inne w rodzinie TŻ-ta.

3. Dom weselny w Radzionkowie Przede wszystkim właścicielka zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Nawet nie trzeba się o nic było pytac - wszystkie tematy wyczerpała Bardzo profesjonalne podejscie, miała przygotowane zdjecia wszystkiego (każdej jednej potrawy). Sala przepiękna. Niestety jest na drugim piętrze i moim zdaniem tak na 70 osób max (ale może się mylę? Może ktoś był i mnie poprawi). Nie podoba mi się wejście do łazienek prosto z sali (do meskiej o ile sie nei myle było z korytarza) i brak miejsca do odsapniecia. Jest jakiś ogródek, ale 2 pietra w dół . Za to cena bardzo przyjemna - 145 zł + opłata za wynajem sali (chyba 1000zł). Słyszałam same pozytywne opinie.

4. Riding Club w Radzionkowie Poważnie rozpatrywaliśmy, ale przestraszyliśmy się coraz większą ilością negatywnych opini dotyczących tego lokalu. Moge powiedzieć, że mają naprawdę ładną salę. 3 rodzaje menu - 180,200 i 250 zł. te za 180 jest dosyć ubogie. Dodatkowym plusem jest hotel.

5. Sala u Salezjan w Reptach Nikt o niej chyba jeszcze nie pisał Widziałam ją tylko na zdjęciach i nie interesowałam się więcej, bo jest dla mnie za mała. Ale wiem z dobrego źródła, że ludzie są naprawdę zadowoleni z organizacji wesel w tym miejscu Wielki plus za otoczenie
http://www.salezjanie.tgory.pl/gastronomia.php

My zdecydowaliśmy się na Constantina w Bytomiu Tyle już było napisane o tej sali, że ja juz powtarzać tego samego nie bedę. Jutro jedziemy podpisać umowę Madzia870 kiedy macie date?

Edytowane przez ollkaa
Czas edycji: 2011-02-08 o 15:45
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 06:48   #643
moncia412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 106
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

super My tez mamy zarezerwowany Constantin sala piekna kierowniczka super i tez cena oki nasze wesele 02.06 2012 juz po na pewno wszystko opiszę dokładnie Aha i wystrój marzenie hihi
moncia412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:51   #644
anonietka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Ja również mam zarezerwowaną salę Constantin na 23.07.2011 czyli już za 5 miesięcy prawie
anonietka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 10:22   #645
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

ja juz sie zdecydowalam na sale pod kasztanami (świbie) cena to 120zl za 1 dzien w wersji bogatszej jesli chodzi o menu, sala piekna, ciasta mozna zamowic swojskie na miejscu, jest ogrod do zdjec i jestem zadowolona
jesli chodzi o tansze sale to przyjaciolka ma w Zawadzkim 2 dni placi 160zł wiec tez cena świetna, sala sprawdzona i piękna.

wybrałam Formacje Silver jako zespol bo bylam ich ogladac na zywo- siwtnie sie ludzie bawili! nikt nie siedzial przy stole a byl dopiero poczatek zabawy. Spiewaja rowniez po niemiecku(mam gosci z niemiec), robia zabawy dla dzieci, gadaja tez po slasku(u mnie beda sami slazacy), 4 osoby w zespole (1dziewczyna) biora 1800zl za jeden dzien. Nie znam lepszego zespolu, biorac rowniez pod uwage cene i nastawienie to tyle z mojej strony.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 12:33   #646
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez anonietka1984 Pokaż wiadomość
Ja również mam zarezerwowaną salę Constantin na 23.07.2011 czyli już za 5 miesięcy prawie
To już całkiem niedługo Oczywiście czekamy na relacje.
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 12:49   #647
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
ja juz sie zdecydowalam na sale pod kasztanami (świbie) cena to 120zl za 1 dzien w wersji bogatszej jesli chodzi o menu, sala piekna, ciasta mozna zamowic swojskie na miejscu, jest ogrod do zdjec i jestem zadowolona
jesli chodzi o tansze sale to przyjaciolka ma w Zawadzkim 2 dni placi 160zł wiec tez cena świetna, sala sprawdzona i piękna.

wybrałam Formacje Silver jako zespol bo bylam ich ogladac na zywo- siwtnie sie ludzie bawili! nikt nie siedzial przy stole a byl dopiero poczatek zabawy. Spiewaja rowniez po niemiecku(mam gosci z niemiec), robia zabawy dla dzieci, gadaja tez po slasku(u mnie beda sami slazacy), 4 osoby w zespole (1dziewczyna) biora 1800zl za jeden dzien. Nie znam lepszego zespolu, biorac rowniez pod uwage cene i nastawienie to tyle z mojej strony.
to całkiem tanio jak zespół 4 osobowy! ja tez płacę 1800 ale za 3 osoby :Piekarskie Trio żeby było po Śląsku
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:11   #648
madzia870
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość


My zdecydowaliśmy się na Constantina w Bytomiu Tyle już było napisane o tej sali, że ja juz powtarzać tego samego nie bedę. Jutro jedziemy podpisać umowę Madzia870 kiedy macie date?
22 wrzesień 2012, jeszcze dużo czasu a wy kiedy?

Edytowane przez madzia870
Czas edycji: 2011-02-09 o 16:19
madzia870 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 21:15   #649
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez malenstfo Pokaż wiadomość
to całkiem tanio jak zespół 4 osobowy! ja tez płacę 1800 ale za 3 osoby :Piekarskie Trio żeby było po Śląsku
tak, ale pewnie to dlatego ze to sa 4mlode osoby po 20stce i niedlugo sa na rynku, chyba ze 2-3 lata wiec jeszcze tak drogo sobie nie biora... ale swietni sa na prawde, u mnie bedzie wlasnie tylko po slasku heh
a i moj narzeczony jest z Piekar wiec Piekarskie Trio tez znam
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 06:48   #650
moncia412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 106
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez anonietka1984 Pokaż wiadomość
Ja również mam zarezerwowaną salę Constantin na 23.07.2011 czyli już za 5 miesięcy prawie

Super to czekamy na zdanie relacji My 02-06-2012
moncia412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 08:41   #651
majdzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witam,
z narzeczoną również planujemy zrobić wesele Pod kasztanami w świbiu. Ponieważ mamy dużo gości przyjezdnych musimy zapewnić im nocleg, stąd moje pytanie. Czy ktoś się orientuje gdzie można tanio wynająć pokoje dla ok 20-30 osób? Być może ktoś już przeżył taką sytuacje i podzieli się doświadczeniem czym taniej tym lepiej
majdzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:44   #652
anonietka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Oczywiście po swoim wesele zdam szczegółową relację
anonietka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 15:20   #653
Alvi
Raczkowanie
 
Avatar Alvi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 99
GG do Alvi
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Piszę a propo Silvii w Sośnicowicach.
Zarezerwowaliśmy sobie salę bankietową, wpłacilismy zaliczkę.. aż tu nagle doszły nas sluchy, że bardzo mało jedzenia dają...
Wiadome, że zależy to od tego, co samemu się wybierze etc.
Czy ktoś by mógł coś powiedzieć w tym temacie? Powiedzieć czy było dużo czy mało jedzenia na weselu i podać przy jakim koszcie?
Bardzo proszę o jakąś opinię, gdyż nie mogę znaleźć równie fajnego lokalu pod względem wizualnym, aczkolwiek nie chciała bym, żeby goście wyszli nienajedzeni..
__________________
"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach."



28.07.2012
Alvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 11:51   #654
malakasia58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 53
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez amos24 Pokaż wiadomość
Zna ktos zespol "Program"? Tam gra pan Mariusz Sobczyk. Mial ktos okazje byc na weselu gdzie oni grali?
Jeszcze szukam opinii o ABBASie w Pyskowicach.

Witam !
Zespól Program słyszłam bo dośc czesto grali na moim osiedlu cena to ok 2500 zł fajne graja ! dla starszych i dla młodych
malakasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:00   #655
malakasia58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 53
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Alvi Pokaż wiadomość
Piszę a propo Silvii w Sośnicowicach.
Zarezerwowaliśmy sobie salę bankietową, wpłacilismy zaliczkę.. aż tu nagle doszły nas sluchy, że bardzo mało jedzenia dają...
Wiadome, że zależy to od tego, co samemu się wybierze etc.
Czy ktoś by mógł coś powiedzieć w tym temacie? Powiedzieć czy było dużo czy mało jedzenia na weselu i podać przy jakim koszcie?
Bardzo proszę o jakąś opinię, gdyż nie mogę znaleźć równie fajnego lokalu pod względem wizualnym, aczkolwiek nie chciała bym, żeby goście wyszli nienajedzeni..

ja włąsnie rezygnuje z Silvi sala za mała jak na moje potrzeby jesli kto chetny na ten rok to zapraszam piszczie malakasia58@wp.pl
malakasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:36   #656
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez domik86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Już kiedys chyba pisałam na tym wątku, ale nikt mi nie odpowiedział...
Macie może jakieś "świeże" opinie na temat Pałacu w Rybnej...? A może ktoś z Was był tam niedawno na weselu?
Mam ślub w czerwcu i trochę się denerwuję, czy mój wybór był trafny Chyba dopadł mnie przedślubny stres
byłam tam na weselu w zeszłe wakacje
Sala ładna ale chyba nie mają klimatyzacji albo bardzo kiepsko działa, jedzenie dobre ale nie dużo. Przynajmniej my odnieśliśmy takie wrażenie i inni goście tak komentowali.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:51   #657
Lulka89
Przyczajenie
 
Avatar Lulka89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: katovice
Wiadomości: 18
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Hej Dziewczęta! Ja już po weselu w Constantinie (12.02.2011)

Było rewelacyjnie!!! Polecam wszystkim gorąco! Trochę się obawiałam, no bo to nowa sala, mało opinii- ale razem z mężem ani trochę nie żałujemy!!! Wystrój sali jak oferują- w zupełności wystarczy, my chcieliśmy jeśzcze parę balonów dodać, ale potem doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu. Ale jak kto woli ;-)

Jedzenie było dobre i strasznie go było dużo. Goście tylko mówili pod nosem: "co? znowu kolacja? kto to wszystko zje?" ;-) A reszta jedzonka po weselu została zapakowana i zostało tego tak dużo, że mimo iż porozdawałam to duuuuuuużo zostało i siedzi w lodówce- a ja już na jedzonko patrzeć nie mogę, hehe! ;-)

Sala jest duuuuża- miałam wesele na 60 os i było idealnie miejsce do tańczenia- tak do 100 osób nie będzie ścisku na parkiecie ;-) I w ogóle pięknie wygląda- samemu można sobie oświetlenie ustawiać w trakcie imprezy.

No i cena 160/os. (165? nie wiem jaka cena w lato, bo w zimie chyba miałam taniej) to naprawdę niewiele za to co oferują.

Ogólnie- nie martwcie się dziewczyny, na pewno na tej sali się nie zawiedziecie!!! )) Będziecie miały piękne wesele!

a co do zespołu jak ktoś nie ma to polecam Party Brothers- chłopacy genialnie grają, sama na co dzień zajmuję się muzyką- bałam się szukając zespołu, bo nie lubię 'weselnego' grania, jestem strasznie wybredna muzycznie, no i ponad połowa gości to byli muzycy ;p- i tak mogę z czystym sumieniem ich polecić. Zawodowcy ;-) Nie mają w repertuarze disco polo, tylko same znane piosenki przy których wszyscy się bawią!!! Nikt nie siedział przy stole! Biorą 3000pln za 4 osobowy zespół, ale naprawdę są warci swojej ceny! Spójrzcie sobie na księgę gości na ich stronce )


Jak wasze przygotowania? Ja strasznie żałuję i zazdroszczę Wam, że wy jeszcze przed a ja już po... ;-) Ale małżeństwo to wspaniała sprawa!!! Wychodźcie za mąż dziewczęta, oj wychodźcie!!! ;-)))

Buziaki!
Lulka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:32   #658
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez madzia870 Pokaż wiadomość
22 wrzesień 2012, jeszcze dużo czasu a wy kiedy?
My mamy 4 sierpnia 2012

Lulka89 przede wszystkim gratulacje
I bardzo dziękuję za relację, nastepna opinia potwierdzająca, iż Constantin to był dobry wybór
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:53   #659
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Hej,
Wiem, że temat Skarabeusza była poruszany wielokrotnie, ale chciałabym się dowiedzieć jak aktualnie wygląda z cenami za 1 i 2 dzień i co oni wliczająca do ceny? Jedzenie, alkohol, napoje?
I o co chodzi z tymi pieniędzmi za wynajęcie sali, że to jest jako zaliczka, czy do tego jeszcze osobno zaliczka i ile mniej więcej taka zaliczka wynosi?

Bardzo prosze o odp

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

[QUOTE=dottta;25163808]byłam tam na weselu w zeszłe wakacje
Sala ładna ale chyba nie mają klimatyzacji albo bardzo kiepsko działa, jedzenie dobre ale nie dużo. Przynajmniej my odnieśliśmy takie wrażenie i inni goście tak komentowali]

znam pałac w Rybnej byłam kiedyś i powiem tak- nie ma zbyt dobrych opinii.

Edytowane przez daafnee
Czas edycji: 2011-02-18 o 15:31
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 18:35   #660
ziabkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 29
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Z tego, co wiem to cena w Skarabeuszu na ten rok wynosi za jeden dzień 210 zł, za dwa 280 zł (o 10 zł drożej niż w ubiegłym). Wynajem sali to koszt 1000 zł i to jest płatne dodatkowo. Ponoć z tego utrzymują cały ogród zewnętrzny i wewnętrzny.

W cenie jest jedzenie i jeśli się nie mylę lampka szampana. Alkohole, napoje i ciasta we własnym zakresie (choć należy dodać, że współpracują z cukiernią i też mogą załatwić).

Jeśli chodzi o wymiar godzinowy to w pierwszy dzień macie salę do rana, w drugi nie dłużej niż do północy (ze względu na kelnerów, którzy pracują cały czas, bo po waszym wyjściu w pierwszy dzień ktoś to musi jeszcze posprzątać )

Mam nadzieję, że pomogłam
ziabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 19:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.