Podkład do cery tłustej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-09, 12:52   #1
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat

Podkład i krem do cery tłustej


Błagam o pomoc w doborze odpowiedniego podkładu i kremu do cery tłustej.Próbowałam już tyle kosmetyków począwszy od tych aptecznych np. La Roche Posay (po fluidzie święcę się juz dosłownie po 30 minutach) po te bardziej ekskluzywne i tutaj to samo. Jestem w trakcie kuracji kwasowej Diacnealem Avene i muszę przyznać że jest co raz lepiej. Pracuję w biurze z klientami i jest to dla mnie problem do usunięcia, albo złagodzenia, niemalże na cito.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-09, 14:29   #2
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Podkład i krem do cery tłustej

Na cito to tylko bibułki matujące
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 08:45   #3
agata9501
Przyczajenie
 
Avatar agata9501
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Question Podkład do cery tłustej

Jaki podkład polecacie do cery tłustej i trądzikowej?
Który się nie waży, nie daje efektu maski i długo się utrzymuje na twarzy oraz matuje.
agata9501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 11:58   #4
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Podkład do cery tłustej

podbijam pytanko również interesuje mnie jakiś dobry podkład (ale cena w granicach rozsądku ) który byłby matujący i nie dawałby efektu 'kilo tapety'
mam cerę mieszaną, a w strefie T to jest arcytłusta


*zastanawiam się nad kupnem Lirene City Matt (taki z pompką), miała któraś?
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 12:36   #5
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Podkład do cery tłustej

Też długo szukałam idealnego podkładu, i z przykrością stwierdzam, że żaden nie matuje dłużej niż 3-4 godziny. Ale bardzo dobrze sprawdza się Bell CC Smart make-up, Bourjois 123 perfect, Astor Mattitude HD - chyba najlepszy jak do tej pory. Ponadto ja na podkład stosuję primer z kolorówki, http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...atte-12-g-/163 , bardzo dobrze utrwala makijaż i nawet jeśli w ciągu dnia się błyszczę, to wystarczy przycisnąć lekko chusteczkę i jest ok, nic się nie ściera. A do poprawek ten puder https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...er.html&next=1. I przez cały dzień wyglądam bardzo dobrze, chociaż teraz takie upały, że chyba przerzucę się na sam krem + ten puder
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:57   #6
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Podkład do cery tłustej

Dzięki, wypróbuję któryś z tych co wymieniłaś.

ja właśnie stosuję tylko puder, podkładu raczej nie używam, chyba że na jakieś większe wyjście. A na co dzień krem Nivea Aqua Effect matujący (ten zielony) + puder w kamieniu Vipera transparentny matujący, jak dotąd najlepszy jaki miałam. Ale przy takiej saunie to nawet puder nie pomaga
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 15:41   #7
Jasna Mleczna Karnacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: Podkład do cery tłustej

Trzeba znalesc taki podklad ktory bardziej nie psuje skory...bo wiekszosc podkladow tymj bardzie przy skorze problematycznej tradzikkowej,wrazliwej-podraznionej tylko jej szkodzi ,pogarsza jej stan podraznia zapycha.

dobry jest podklad CLINIQUE Anti blemish soluthion-ale odcienie nie sa zbyt ciekawe ,albo zbyt szarawe,albo zbyt czerwone.
Jasna Mleczna Karnacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 17:47   #8
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Podkład do cery tłustej

Jaspise, ja pod makijaż używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-i-na-noc.html albo Iwostin Purritin. Ta Bielenda wbrew pozorom wcale nie wzmaga świecenia, zostawia taką fajną, gładką buzię. Póki co nie mam na tyle ładnej cery, żeby się pokazać w samym pudrze, przebarwienia są widoczne
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 21:18   #9
merti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 59
Podkład do cery tłustej

Ja używam true match z pudrem transparentnym rimmel stay matte albo z essence. Pod spod tylko krem cetaphilu z spf trzyma sie całkiem niezłe przy moim wilgotnym i gorącym nowojorskim powietrzu wiec mogę z czystym sercem polecić. Duże znaczenie ma tez to czym nakładasz podkład (flat top brush) matuje co jakieś 2-4 godz zapobiegawczo

Możesz jeszcze spróbować podkładów z pharmaceris , kiedyś ich używałam i były ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
merti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 16:50   #10
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład do cery tłustej

Jest cały długachny wątek podkładowy.

Estee Lauder DW jest bardzo trwały.
Żeby podkład nie dawał efektu tapety trzeba go umiejętnie nałożyć a skóra musi być w miarę gładka. Bywa że mnie wysypuje a wtedy nawet taki delikates jak Bobbi Brown SPF 15 wygląda jak tapeta
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-06-14 o 16:57
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 21:49   #11
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Podkład do cery tłustej

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Jaspise, ja pod makijaż używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-i-na-noc.html albo Iwostin Purritin. Ta Bielenda wbrew pozorom wcale nie wzmaga świecenia, zostawia taką fajną, gładką buzię. Póki co nie mam na tyle ładnej cery, żeby się pokazać w samym pudrze, przebarwienia są widoczne
ambaje,
podkład już mam i jestem zadowolona przeczytałam jeszcze kilka recenzji na temat tego kremu którego używasz z Farmony, w linku, i postanowiłam go zakupić
tylko że nigdzie w Rzeszowie nie mogę go wyczaić... byłam już w Rossmannie (nawet w dwóch), w Super-Pharmie i w dwóch aptekach, nigdzie nie mieli. Gdzie go kupowałaś?
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 11:24   #12
agata9501
Przyczajenie
 
Avatar agata9501
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Podkład do cery tłustej

Cytat:
Napisane przez Jaspise Pokaż wiadomość
podbijam pytanko również interesuje mnie jakiś dobry podkład (ale cena w granicach rozsądku ) który byłby matujący i nie dawałby efektu 'kilo tapety'
mam cerę mieszaną, a w strefie T to jest arcytłusta


*zastanawiam się nad kupnem Lirene City Matt (taki z pompką), miała któraś?
Ja go używam jest ok dobrze matuje bez efektu maski
z wszystkich wypróbowanych jest numerem 1
używam kolor BEŻOWY 207
agata9501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-24 12:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.